December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

danii
13. sep 2008

😕 nikto tu nie je? 😕
aspon som nas posunula z druhej strany..... 😀

adaa
14. sep 2008

ja tu ;) tatino zobral malu von, tak idem makat upratovat nech akoze neflakam 😝

lucxy
14. sep 2008

ahojte, adaa ako upratujes? ja som tak makala doobeda a konecne mam free,,,som musela muza vyhnat s malou prec lebo inak by som to tu davala dokopy 3dni 🙂
tak taka zima by nemusela byt, normalne som nevedala ze mam dat malej 🙂 drahy jej vcera kupil bundu v tescu tak uz ma co nosit, ale budem musiet ist na nakup vsetko je jej male 🙂

adaa
14. sep 2008

Lucxy sak som nepostihala 😅 Ale vacsina hotof 😉
Ozaj aj moja Sasi ma novy rezim, chodi spavat az medzi 13-14h, ale bohuzial pre mna je to castejsie o 14h. Pak spi jak keby mesiac svietil aj do 17.30 a parada ide sa von ked vseci idu domov. Dnes zase sla spat o 14h takze ma smolu budem ju muset o 2h zobudit. Nechcem ju naucit chodit spavat o 22h lebo potom my dvaja nemame z vecera nic.
Riadna kosa ze, este sa ma ochladit. Co mala, ale ani ja si nemam co oblect 😉

zuz11
14. sep 2008

no som rada ze s tym blbim poobednym spanim nie som sama 😀 🤐
ale tiez dnes sla spat o pol druhej ale u nas sa spi iba dve max dve a pol hodky..... ale dnes sla dufam koli tomu tak neskoro spat ze vstavala az o desiatej 😀 ved kto by vstaval skor v tejto kose 😀
no tiez robim velke upratovanie ( zajtra maju prist svagrovci) a pooobede som navrhla ze by sme mohli ist od vianoc ku svokre tak som zvedava 😀

lucxy
14. sep 2008

zuz ze o 10tej 😀 no to u nas nehrozi, stale ju drzi 5-6 hodina ranna ufff
mala mi nechce dako jest 🙂 naposledy jedla o 11,30 a az teraz zjedla dobru mamu 🙂 hadam sa to zlepsi

olianko
14. sep 2008

ahojky
tak u nas sa rano vstava o 6.00-7.00 - ako kedy, poobede spime od 13.00-15.00 a vecer zaspi okolo 21.00
Saska tiez slinta ako blazniva, paste ma cele v puse.Ale je to zo zubkov.Jednu 5-ku dolnu mame uz vonku a dalsia sa pekne tlaci 😀
A bez plienok mozme ist uz aj po obchodoch lebo sa stale pekne vypyta 😀

lucxy
15. sep 2008

zienky kde ste, ked je takto skaredo? co ste isli shoppingovat 😀

aktak
15. sep 2008

vy tu ale mate teplo 😀 prave sme prisli z Oravy, tam boli krasne 4 stupne 😀

kiwuska
15. sep 2008

akatka, vy sa uz takto tulate po slovensku? a ako adelka?

aktak
15. sep 2008

to bolo prvy krat na skusku, v oktobri skusime tatry na tyzden, fakt som zvedava 😀 Adelka a vlastne aj Adamko celu cestu prespali, a sliepocky a kozicka mali uspech 😵 teda u Adamka hlavne 😎

adetka
15. sep 2008

ahojte 🙂 ... aj Mirka spava ako chce... aj ked sa to vdaka jaslickam trosku upravuje... niekedy zaspi o 12., inokedy o 14.... spinka od piatich minut do troch hodin... dokonca uz zo tri razy nespala vobec... a aj tak vydrzala do vecera... a vecer zaspavame v rozmedzi od 20. do 22 hod... 😀 😅 😕

mne vyhovovalo pocasie, ake bolo v sobotu... toto je uz na nevydrzanieeee

adaa
16. sep 2008

Kati teda vy naozaj cestujete po celom slovensku. Normalka vam zavidim, mojmu muzikovi sa az tak nechce 😠 Dnes sme sli uspesne spat o 13h, uvidime kedy zalahne vecer. Vcera sme nevytiahli paty z domu a zatial ani dnes.. stale prsi, ale musim ju niekam zobrat sa uz rozkuse koberec

aktak
16. sep 2008

adaa no to bolo po dlhom case co som lezala a potom rodila a tak 😀 moj muz by sa do tatier najradsej prestahoval ale ja neznaaaaaaasam zimu 🙄

neviem ako mam ist s krpcami von v takomto pocasi, Adelka si mozno pospinka ale Adamko bude uz na parkovisku cely mokry a v takej kose sa mi ho nahanat nechce 😠

lucxy
16. sep 2008

no aktak jedine asi len ked nebude prsat 🙂 to pocasie je hrozne, ja som bola vonku lebo doma sa idem zblaznit 🙂 a v pohode prezili sme to, snad zajtra bude lepsie

adaa
16. sep 2008

Kati a sak co aspon mate cisty vzduch ber to pozitivne 😀 Nakoniec sme malu zobrali babke na hupacku, chuda stale doma. Tento vikend mame tu v Modre vinobranie, no to je pocko na kolotoce ako stvorene to jo ☹

aktak
16. sep 2008

zima je humus, nech mi nikto nevravi ze nie 😠 co budeme s krpcami robit ked tam bude -5 stupnov a nebodaj zacne fukat alebo snezit? 🙄

zuz11
16. sep 2008

no tak poobde bolo uz celkom obstojne ale aj tak sme aj poobede skor lietali s auom ako pesi 😀
som uz povedala ze zajtra nevystrcim, nos z domu, ved sa iba flakam a robota mi stoji 🤐 a to planujem ist vo stvrtok ze kupime malej jej prvu ozajstnu postel do izby a zajtra pride zamerat policky 9 dufam ze na buduci tyzden budu) komody si zatial pride iba vypocut ake chcem a pockam si na cenovu ponuku 😀
sa uz tesim ze konecne detska izba bude ako detska izba 😀 sme ju ako tak cez vikend vypratali a dnes sme skoro na celu podlahu dali tie puzle len muzovi sa zdaju moc farebne a ze su prilis rusive 🤐 dokonca sa mu ani nepaci moj napad dat vymavat izbu a dat borduru 🤐 zatial je cela biela ale zda sa mi taka moc fadna pre Hanku hlavne ked ja chcem skor biely nabytok lebo zladit k posdlahe nieco je umenie 🤐 takze najjednoduchsie je dat komody a policky biele, lebo aj postel mam vybranu bielu 😀
ale idem zalahnut, aj zajtra je den ( teda dnes) a snad tu budem viac 😀

lucxy
17. sep 2008

dobre ranko, zuz takze prerabate? no ja by som malej dala tiez inu farbu stien asi marhulkovu alebo zelenkavu, mne sa to paci ked su farebne steny 🙂 este ze ti mala nevstava tak skoro lebo inak by si sa moc nevyspala kedze chodis tak neskoro spat 😀 brusko rastie? hod foto 🙂
ja som malej vcera dala hrubsiu ciapku,aj topanke take co som jej kupila ze na zimu 🙂 co ste vy dali svojim detickam?

k.a.t.k.a.
17. sep 2008

Miška nosí tenisky, sveter a vestu, rifle bez pančušiek a tenkú háčkovanú čapicu 😀 , však tá ozajstná zima ešte len príde čo by som jej potom obliekla a treba trochen otužovať 😀 nech nie je pri prvom ofúknutí chorá 😉

zuz11
17. sep 2008

tiez davam iba tenku ciapku alebo obcas iba kapucu s mikinky 😀 hrubsie ciapky nechavam na mrazive dni 😀

aktak
17. sep 2008

zuz s tvojim muzom suhlasim s tym puzzle 😅 a borduru tiez nemusim, my sme do deckej dali jemne pastelove odtiene zltej, zelenej a modrej (jedna farba na jednu stenu) a je to velmi prijemne, take upokojujuce vesele a nie primarne detske

ciapku mame tiez tenku, ale hore uz som aj bundu dala, vcera ked tak hnusne fukalo, dnes uvidim ako bude pobede, ale vraj nas caka babie leto tak sa tesim 😵

k.a.t.k.a.
18. sep 2008

no čo je čo je, trocha sa ochladí a už sa doma navzájom ohrievate či čo? 😀

u nás dnes navečer teplota 38,1 😒 tak muž hned vystresovaný že ideme s malou na pohotovosť 😅 no ale dali sme jej panadol a teplota už nie je,tak ja neviem čo to bolo, pritom ani sopel ani kašel nemá 😕 žeby zuby?

adaa
18. sep 2008

Moju tiez otuzujem, ale ten prvotny sok na zimu som tiez zachranovala s ciapkou, este z jari bundou a vestou, pancuskami. Ale uz behame na lahsie 😉 Esteze zacali temperovat, sme mali doma jak v ruskej rozpravke.
Zuz a to kde mate puzzle? Aj mne sa pacia skor jemnejsie farby pre dievcatko. Moja ma rada modru 😅 ale volila by som asi jemne fialovu. Nech barbiny zapadnu 😀

masinka
18. sep 2008

my sme vsetci zmrzliaci, tak som seba aj malu navliekla do pancusiek ked bol vonku taky psi cas. inac tiez mala len tenku ciapocku a taku prechodnu bundicku (pod tym body s dlhym rukavom a svetrik). No ale tie teplotne skoky z pomaly 35 na 15 stupnov, to je ina brutalita.
v spalni sme mali 16 stupnov, tak manzel vymyslel ze ideme kupit taky elektricky radiator do izby... v Tescu aj Nay na nas pozerali ako na mimozemstanov - oni este len vypredavaju ventilatory a klimatizacie...nastastie tiez nam vecer zacali kurit 😀

masinka
18. sep 2008

a detsku mame vymalovanu na zlto/bledomodro s bordurou. zatial sa Nelka nestazovala 🙂 je to vidiet aj na fotke v albume, bolo to fotene v noci s bleskom, v skutocnosti to nie je az take tmave, aj ked podla vzorkovnika vyzerali tie farby bledsie nez potom boli na stene
a na zemi mame bezovy koberec a na kusku tie puzzle s pismenkami
my mame ale celkovo taky divoky vkus
a nabytok mame k tomu z nejakeho bledeho dreva
a ked Nelka trochu podrastie, prerobime jej pracovnu na izbu a tam uz nech si slecna povie ake farby chce.

olianko
18. sep 2008

ahojky
nasa Saska ma izbycku vymalovanu ruzovou a zelenou farbou.Mame ju aj zariadenu len este postel nam chyba.Ale aj ta bude o chvilku.Len musim vymysliet aku chceme aby nam ju stolar urobil podla mojich predstav 😀

adetka
19. sep 2008

ahojte 😉 ... Mirka dnes prvy krat pri prichode do jasliciek ani raz nezaplakala... a pekne sa hned rozpravala s tetou Katkou... a vcera vraj aj pekne papala... takze si uz zvyka... uvidime co bude po vikende... 🙂

Mirka ma izbicku namalovanu na zeleno-zlto s bordurou so zvieratkami (zelena zo spodu steny do polovice a zlta hore)... farby su tiez oproti vzorkovniku silnejsie... ale uz som si zvykla... a slecne sa pacia najma tie zvieratka... pri prebalovani a utierani po vecernom kupeli nam ich ukazuje "sonik, lev, kavicka, macicka,..."... este jej chcem kupit v Ikei skrinku na hracky (aby uz konecne zmizli z obyvacky 😅 )... a v lete aj postielku... koberec tam zatial nema (plavajucu podlahu)... mozno kupim iba taky do stredu izby... na hranie...

adetka
19. sep 2008

a obliekam jej hore iba bodynko, svetrik a tenku bundicku, na hlavu tenku ciapocku... akurat dolu som ja jej uz dala pancusky (tenke nohavice, nepodsite)... do jasliciek chodime skoro rano... ked je este dost zima.. dokonca aj ja uz mam silonky... 🙂

elise
19. sep 2008

ahojte babulky 😉
tak už riešite decké izbičky. my máme zatial deckú ako skladisko lebo lukasko spinkáva s nami, ale musíme to skladisko vypratať a tiež zvažujeme že na jar by sme ho presťahovali vedľa 😉 musíme ju premalovať lebo ked sme čakali lukyho tak s´me nevedeli až do poslednej chvíle čo tobude tak sme to maľovali na marhuľkovú farbu 😀 vyberali sme si zo vzorkovníku aká sa nám páčila ale o odtien bledšiu tak nám poradili aby sme mali takú farbu akú chceme 😉
adetka mirka je už veľká jasličkárka 😵 😵
my sme si už doma prikúrili ale iba na večer pred kúpkaním. malému obliekam bodyčko s krátkym rukávom košielku a pančušky lebo ponožky idú do minuty dole ked má pančušky tak si nevyzúva papučky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre