December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
8. máj 2008

kedze mi chodime uz dost na nocnik tak nie je u nas az taka zavratna spotreba 😀 dokonca si ho uz obcas aj sama donesie 😀 a zarucene vzdy si ho donesie na zachod ked tam sedi aj tatko 😀 potom tam spolu sedia a citaju kazdy svoj casopis 😀

adkaw
8. máj 2008

tak miško nosí nočník tak akurát na hlave 😀 a neviem ho presvedčiť že to je na riťku a nie na hlavičku 🙂

danii
8. máj 2008

u nas je nocnik najma pre zabavu.... 😀 😀 😀 ale na to, na co je to treba - tak to ani nahodou...... 😀

zuz11
8. máj 2008

tak nastastie uz davno neviem co je to nakladacka do plienky 😀 ale nemozem to zakriknut 🤐 chystam sa tuto sytuaciu vyuzit a zacat oducat uplne od plienok 😉 tak drzte palce 😉
inak ako je to s vami a vasim dennym programom? u nas otras lebo rano hanka stava o deviatej (vznimocne o pol deviatej) o pol jednej uz spi takze rano stihame mlieko a ranajky a ked sa zobudi vacsinou o tretej tak najskor az o stvrtej sa dostaneme von:( stve ma to ze moc ani von nemam kedy chodit:( doobeda iba pod barak a pooede aj ked ideme na ihrisko pomaly vsetci zacinaju odchadzat 🤐

aktak
9. máj 2008

my sme ked bol chory pred 2 mesiacmi sme zacali spavat znovu 2 krat a az teraz si spomenul ze by sa dalo aj raz ako predtym 😀
u nas nocnik zatial fici len v teoretickej rovine, cize len ked sme obleceny 😎
vy nieste unavene ze ste tak dlho hore? ja som isla spat o 10tej a vstala teraz 😅 🙂

zuz11
9. máj 2008

kati si tehu a musis spat za dvoch 😉 u nas sa tiez vstavalo o desiatej 😀 len sla som spat o druhej 😀 🤐

nathalie111
autor
9. máj 2008

u nas sa tiez nocnickuje veselo zhruba od 7-ich mesiacov,nakladacku so plienky sme nezazili nastastie uz davno 😀 ..len by som rada vedela,ako ju mam naucit,aby sa pytala..ked ju dam ja,vacsinou sa vycika,vykaka,ale sama sa nevypyta....

zuz11
9. máj 2008

nath, to iste je aj u nas, jedine obcas si donesie nocnik ale to len vynimocne a tiez nic nehovori 🤐

elise
9. máj 2008

lukasko vie ukázať na nočník ked sa ho spýtam kde sakaká a ciká aj si sadne oblečený, ale ked mu dám dole plienočku a idem ho posadiť tak sa vzpiera a reve o dušu ale zvykáme si pomaly to ide 😉

palvinka
9. máj 2008

ahojte,
tak tu je už II časť decembrových bábetiek 😕 , som tu strááášne dlho nebola.
My s nočníkom začíname teraz tak intenzívnejšie. Tiež chcem od plienok pomaly odúčať. Dnes aj včera sa nám podarilo vycikať, tak snáď to takto pôjde aj ďaĺej.

alinka76
9. máj 2008

ahojte dievčatá, mám trošku odveci otázočku, ale poraďte mi, akú veľkosť teraz topánočiek používajú vaše detičky, hlavne chlapcovia ma zaujímajú. mám kupon na zľavu Baťa a chcem si kúpiť topánočky na 1 1/2 roka a neviem veľkosť 😉 díky moc.

aktak
9. máj 2008

my nosime 21ky asi mesiac, za predpokladu ze tam ma minimalne ten jeden odporucany centimeter volny aby sa nozka dobre vyvyjala 😉

aktak
9. máj 2008

ake dievcenske meno by sa hodilo k Adamkovi? 😵 len tak pre inspiraciu 😉

olianko
9. máj 2008

Ahojky 🙂
my na nocnik tiez uz pekne chodime.dokonca sa Saska aj pyta-hovori kako, len nerozlisuje ci sa chce vycikat alebo vykakat.A intenzivne sa pyta hlavne vecer ked je uz v postielke a ma uz spat 😅
Nas denny program je : vstavame o 7mej, okolo 9-tej ideme von do takej 12-tej, potom sa naobedujeme, ideme spat.Spinkame do 15tej a okolo 16tej sme vonku.O 18tej ideme polamy domov a kym prideme....Spat chodieva Saska o 20-tej 🙂
....ozaj uz ste dali detom cokoladu? 😕

aktak
9. máj 2008

oli my davame adamkovi vynimocne kinder cokoladu, par kuskov asi velkosti hrasku a vecsinou tu bielu cast, ocka mu svietia ze aaaaaz 😀

alinka76
9. máj 2008

aktak, Ďakujem. No, ja ak by som mala dievčatko, tak chcem Sašku 🙂 strašne sa mi toto meno zapáčilo.

elise
10. máj 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... máme nové jarné fotečky 😵 😉

elise
10. máj 2008

u nás tiež frčí kinderčokoláda ale jedna tyčinka je na 2 týždne a nedvam mu to pravidelne niekedy mesiac nič žiadna čokoládka ale potvorka hovorí pri tom mňam mňam a vie kde sa čokoládka nachádza 😀

elise
10. máj 2008

a hlavne frčíme na fúriku ten nosíme všade zo sebou 😀

palvinka
10. máj 2008

jej elise Lukáško je už aký veľký, dlho sme sa nevideli. Mali by sme dať nejaké stretko 🙂 .

elise
10. máj 2008

ahoj pavlínka aj ja si myslím terezku sme stretli v ikei tiež je už veľká slečna 😉

elise
10. máj 2008

zuz máš neaký návrh leto sa blýži ja budem mať mesiac dovolenku tak by som sa svami všetkými stretla deťúrence by sa pohrali 😵

zuz11
10. máj 2008

navrhujem http://www.juniorjasna.sk/ alebo http://www.altenberg.sk/? 😉 a termin? niekedy koncom juna 😉

adaa
10. máj 2008

ahojte
Aktak- Sak Adam a Eva sa hodi 😀 Chcete ostat pri pismene A? My ak budeme mat chlapca.. az raz sa snad podari. Tak tatino rozhodol Adama. Aj Sasi totiz mal byt Adamko 😉
Jaj jaj ta svadba, to je inak drahe. Som ani netusila, kolko penazi za to vsetko pytaju. Ma ide porazit.
Cokoladku- to my nejak striktne neobmedzujeme, ved uz je podla mna velka. Jasne kazdy den nema, ani jej totiz az tak nechuti. Ale ved co je take zle na cokolade?

adkaw
10. máj 2008

Tak mne by sa páčilo v tej Demänovej tam sme boli na svadobnej ceste 🙂

aktak
10. máj 2008

adaa super a kedy toho Adamka planujete? 😉
ak nema na coko alergiu tak na nej neni nic zle, ale ani dobre takze ja maleho na nu zbytocne nezvykam, obcas spapa ked aj ja si dam ale sam si nepyta
ja by som na stretko rada isla ale kvoli brusku s nami asi neratajte 😕
Eva sa mi moc nepaci, ale uz mam z tych mien hokej takze ani neviem co sa mi vlastne paci 😀

elise
11. máj 2008

v demänovej je krásne tam sme raz boli na dovolenke ešte sme nemali lukaska. čo sa týka termínu tak to vám dám vedieť ked sa neaké 2 navrhnú manžel robí na smeny. ale radi by sme išli 😉

aktak
11. máj 2008

vsetkym decembrovym maminkam prajeme krasny den matiek 🙂

elise
11. máj 2008

aj my prajeme maminkám všetko najlepšie k dnešnému dňu matiek 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre