December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

elise
2. okt 2008

my sme den pred štedrým dňom prišli domou 😉 ale všetky v tejto téme sme mali nádherné vianoce 😵 😵 😵 😵

sveva
2. okt 2008

Tak to ste mali super, oslavovali ste všetci spolu vianoce. 😵 Ja som mala vianoce na porodnici. 😝

elise
2. okt 2008

ale darček stál zato 😉 😀 😵 😵
máš krásne dievčatká pozrela som si fotečky 😵 😵

sveva
2. okt 2008

ďakujem, aj tvoj poklad je zlatý. 😉 😀

sveva
2. okt 2008

Chcem sa opýtať. Už sa pýta na nočníček. Lebo moja strašne vymýšľa. Jeden deň krásne sadne na nočníšek a na druhý deň len utieram mláčky. 😔 😝

olianko
2. okt 2008

Ahojky 🙂
Seva ja som bola na Vianoce tiez v nemocnici 😅 🙂 Saska sa narodila 22.12 😵

k.a.t.k.a.
2. okt 2008

aj ja som bola na vianoce v nemocnici 😀 a dnes u zubara 😢 auuuuu

vitaj sveva

ozaj zuzi, ty si bola s tou malou nakoniec v zubara? ako ste dopadli? ja idem zase o 2 tyždne no ale nevim či ja budem mať zrovna naladu sa tam popritom ešte aj s nou naťahovať 😝

chelsee
2. okt 2008

ahojky sveva tak nam sa mala do nocnicka este ani raz nevycikala 😒 uplne ho odmieta a zachod tiez takze veselo ficime na plienkach...uplne obdivujem ine deti ako sa pytajuu na zachod 😵

aktak
2. okt 2008

vitaj sveva, pozeram ze aj ty mas cerstvy prirastok 😵

tomu mojmu nocnik nehrozi ale neriesim, riesit musi on 😎

k.a.t.k.a.
2. okt 2008

hehe to je dobré kati aj moja si to musí vyriešiť 😀 ale už sme pokročili, už ked sa pokaka tak si aspon donese plienku čistú 😀

sveva
2. okt 2008

Ďakujem za privítanie. 😵

katka tak to je dobrá, že ti ju donesie. 😵 Keď poviem Eliške aby si doniesla plienku tak povie "ne" otočí sa a odíde. Po chvíľke sa vráti a donesie plienku pre Šárku, ukáže na ňu a povie "fuuuuuuuuuuuj" Takže musím prebaliť malú až tak ju. 😅

adaa
2. okt 2008

Sveva ahoj 🙂
Nasa presne to iste, jeden den tak.. druhy inak. Dnes sa mi vykadila do nohaviciek 😠 a ze: nekakala. No jasan.. Ale tiez si donesie cistu plienku, len ju musim vzdy o to poziadat 😉 Tiez vase deti chytaju najvacsiu hyperaktivitu pred spanim? Moja je besna. Skace, beha, lieta, musim dokonca po nej opakovat. Tak skaceme cela rodinka jak retosi.. susedia nas nemaju asi moc radi 😖 😉

zuz11
2. okt 2008

no co vam budem hovorit na nasu herecku dnes nema nik 🤐 🤐 🤐 este nespi uz spime vsetci navokol a ona nic 🤐

lucxy
3. okt 2008

ahoj sveva 🙂
no zuz tak ale o ktorej tebe mala rano vstava? mozno ak nebola unavena no neviem neviem,,,,my sme hore od 5,20 my ranne vtacatka 🙂

adetka
3. okt 2008

ahoj sveva... Mirka sa narodila uz 1. decembra... takze my sme uz na Vianoce mali viac ako tri tyzdne 🙂 ... este sa na nocnicek nepyta... a ani to neriesim... ciastocne dufam, ze sa to nauci v jaslickach... chodi tam od septembra... plienocku si donesie, len ak uzna za vhodne... a aj kakanie oznami iba raz za cas... niekedy tiez zatlka...

Mirka sa... odkedy chodi do jasliciek... zacala sama pytat spat okolo deviatej... ak sa ja v tej chvili nahodou zaoberam inymi vecami (umyvanim riadu, seba,...)... tak zacne na mna dokonca kricat... "spinkaaaat"... pripadne vykrikuje z izbycky pri postielke "hopaaaa".... do jasliciek vstava o siedmej a cez vikend o osmej... pred spinkanim sa vypita do vanicky (priblizne o osmej) "kupkaaat"... a tam sa vyblazni... a samozrejme doma, po prichode z jasli sa chce nahanat, tancovat a podobne...

elise
3. okt 2008

lukasko sa občas vypíta na nočníček povie vždy maminka ee rýchlo 😀 ale nie vždy to tam spraví niekedy to stihne a kričíme hurá zatileskamie dáme pusinku ale miluje splachovanie. 😀 ale ešte to neriešim, nočník máme v dohľadne máme čítacie nočníkové knižočky, ponúkame ho cikať a kakať ale nechceme ho stresovať veď má aj tak dosť času a plienky aj tak nebude mať stále 😉

sveva
3. okt 2008

Baby a drobci vám prespia celú noc? Eliška sa budí častejšie ako Šárka aj 4x za noc, a to vypije 2 x plnú fľašku mlieka (250 ml) a 2x asi 100ml čaju. 😖 Inak sa kúpeme každý večer o 7:00 a ide spinkať a ráno vstane okolo 6:00 - 7:00 kedy ako. Už máme taký rituál.

elise
3. okt 2008

sveva men lukasko prespinká celú noc ale vstávame okolo pol siedmej málokedy spinká dlhšie večer zaspáva okolo 20-21 hodiny. ale ešte večer ho kojím a ráno ked sa zobudí tiež cucá 😉

aktak
3. okt 2008

bola som dobeda v skole, som sa bala ako to Adamko bude znasat ked obidvaja naraz odideme lebo je na to velmi citlivy posledne dni, ked som sa vratila svokra mi povedala ze chodil po byte a ci niekde niesme, a ked nas nenasiel prisiel k Adelke, sadol si k nej hladkal ju a dokola opakoval "mama pride, tato pride" 😀

ked Adamko nalozi do plienky tak si lahne, da nohy hore skoro az za hlavu a krici "mama kako" 😅

aktak
3. okt 2008

aj my spime celu no, len obcas okolo 4tej urobi maly sipku cez manzela ku mne a to potom mam co robit vyspat sa medzi dvoma krpcami 😅 Adelka sa preberie tak 2x za noc

olianko
3. okt 2008

ahojky
tak my sme uz dlhsie bez plienok ale zasa vsade chce ist na zachod 😅 🙂 Tak vzdy ked ideme do obchodu tak pred obchodom sa musi vycikat aby sme mohli v klude nakupit 😵
a zo sebou stale nosim vrecko co pouzivaju psickari 😅
saska uz stvrty den zaspava sama cez obed ale s vreskom.Prvy den to bolo 1hod.40min a dnes zaspala asi za 2min.Tak len dufam, ze po vikende to bude uz normalne a bez kriku

nathalie111
autor
3. okt 2008

ahojte,tak od dnes sme aj my na ATB... ☹ vcera nam vyskocila teplota,idu nam horne patky,celu noc vracala,chudatko moje,som sa bala ze nejaka crevna viroza,ale dnes doktorka hovori,ze ma zahnisane hrdlo...a ze uz ina pomoc ako antibiotika nie je.... 😒

aktak
3. okt 2008

nati to ma mrzi 😒 vsetkym skore uzdravenie
nam vysla posledna 5ka, tam kde jeden chrup konci dalsi zacina, tesim sa ked to pride aj na Adelku 😅

sveva
3. okt 2008

Nathalie aj my sme od pondelka na ATB. Ale už je jej lepšie. No dnes si potykala s mojimi teplákmi. 😝 😲 Neviem čo jej je, ani nechce nič zjesť. Bola som riadne rada, že som do nej dostala trošku polievky a večer jogurt.

zuz11
3. okt 2008

no ja som neni na antibiotikach, dal mi dr zatial bioparox, v pondelok idem na vyteri a stale sa citim na h..... kedze som na malu cele dni sama ale nastastie tento vikend bude konecne uz muz doma 😀
jaj inak dnes sme vstavali o desiatej cela rodina kedze sme vcera povinne cela rodina do pol noci pozerali zimne rozpravky ( take vianocne) tak normalne vianocna atmoska u mna uz len stromcek a za oknom mraz 😀

lucxy
4. okt 2008

no zuz tak sa pekne vyliec 🙂 aby si bola fit, ja si pamatam ako na zaciatko tohto roka som bola stale chora co ja som pred tym nebyvala no ale vzdy sa mi to pekne vratilo pretoze som to ani jeden krat neodlezala a tocila sa okolo malej 🙂 snad ti to co najrychlejsie prejde
hm inak stou vianocnou atmosferou, ja som prisla do lidla a tam mikalas, a podobne na vianoce veci hm dako skoro nie?

olianko
4. okt 2008

u nas Saska mala trosku sopliky, nastastie bez teploty ale uz to prechadza.
ozaj uz ste rozmyslali co kupite detom pod stromcek? 😕 🙂
lucxy vianocna vyzdoba teraz uz bude skoro vsade 😒 kym pridu Vianoce tak ma aj ta vianocna nalada prejde 😅 😵

chelsee
4. okt 2008

olianko co ze co kupit pod stromcek, najsskor musime kupit este nieco na narodky a tie druhe uz budu vnimat o dost viac ako tie prveee 😉

lucxy
4. okt 2008

no neviem este co kupime malej chcela by som jej taku gulickovu drahu, alebo vlacik no este neviem 🙂

aktak
4. okt 2008

aj moji mali sopliky ale uz to preslo
Adamkovi sme kupili kocik, ruzovy, ide sa z neho zblaznit, ani na krok nejdeme bez neho 😀 bojim sa ze sa rozpadne nez k nemu Adelka dorastie a budeme kupovat novy 😎
my by sme s manzelom cheli zacat riesit darceky pre rodinu, lebo to je vzdy problem ked si nechame, detickam sa neobavam ze bude problem, uvidim co bude Adamka o mesiac dva zaujimat, nabehneme od hrackarstva a kupime
zuz nehodis foto bruska? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre