December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

luci
13. dec 2008

zuzi, hanke od nas vsetko naj naj k 2:narodkam 🙂 luci a tomi 🙂

sveva
13. dec 2008

Ahojte. Aj my prajeme všetko najlepšie.

Musíme sa pochváliť, že už týždeň spinká Eliška sama v detskej vo veľkej posteli. Včera sme už konečne zbalili postieľku, takže máme v spálni už iba jednu. 😀

aktak
13. dec 2008

takto 13teho pred rokom sme zistili ze cakame Adelku 😵 ako to ubehlo 🙂

sveva
13. dec 2008

aktak naozaj ten čas letí. Ani sa nenazdáme a už budú behať dve deti a my nebudeme vedieť koho skôr chytať. 😅

zuz11
13. dec 2008

dakujeme ideme dolozit par foto z predoslavy 😀 kedze oslava bude az buduci vikend 😀

adaa
15. dec 2008

zuz gratulujeme Hanke, mate krasne fotecky 🙂 sa mi pacia aj tie hviezdickove sviecky 😀
Musim pochvalit nasu malu, zacina vseetko opakovat.. doknca aj po anglicky 😀 Bavi ju dokonca aj dokoncovat slovicka vo versoch basniciek, ktore jej omielam 😉

k.a.t.k.a.
15. dec 2008

aj my sa pripájame ku gratulácii 😵

no ja neviem, ale čím je Miška staršia, tym ma nejak prechádza chuť na ďalšie 😅 s manželom sme obaja žúrkové typy 😀 a pri dvoch detoch by to šlo tažšie 😅 😀

adaa
15. dec 2008

No ale myslite na Misku, mozno aj ona bude zurkovi typ.. a mooozno by sa aj rada chodila zabavat so svojim surodencom ked pominu bitky v dectve 😀

zuz11
15. dec 2008

tak nasa hanka je na zurovanie uz pripravena, spavat posledne dni zaspava az o pol noci 🤐
som zufala...od pol desitaej do pol noci sme ju uspavali 🤐

k.a.t.k.a.
15. dec 2008

už nestíhame pre Mišku parťáka 😀 už by bol ten súrodenec len na "obtiaž" 😀 vláčiť mladé ucho so sebou 😀

lucxy
15. dec 2008

katka tak to si dobre napisala 😀 😀 😀

zuz11
15. dec 2008

kati, tak mozem urobit vymenu 😀 to by bolo akurat kebyze ti dodam do 3tyzdov novorodenca? 😀
predpokladam ze 2.1. 😀 😀 😀
inak hura uz spime 😀 😀 😀 a dokonca uz pol hodku 😀

lucxy
15. dec 2008

jejj zuz tak to gratulujemmmm,,,, 😉 😀 kedy ides rodit uz vies? ako sa citis? 🙂

zuz11
15. dec 2008

lucxy, zajtra by som sa v poradni mala dozvediet ze ci tak bude planovany cisarak a ak hej tak bude na 2.1. koli prispevku a koli odchodu dr. na lyzoavcku 😀 a mozno aj prveho ale skor mu rezat nedovolim 😀
ale to uz vie a je s tym snad uz aj zmiereny 😀 😀 😀
idem si zamiesit na linecka a vanilkove rozky 😀 a spat kedze rano idem skoro na monitor a potom do poradni 😀

lucxy
15. dec 2008

zuz tak nech ti to vynde ale hlavne nech je zdrave,,,to je asi najhlavnejsie,,,, 🙂

rybecka
16. dec 2008

ahojte,
zas som tu nakukla a idem vas pozdravit.
Boze ty uz Zuz rodis za chvilocku a potom ja 😀 uteka to ako voda mne povedal doktor ze budem rodit normalne aj ked som mala prvy cisarak.tak sa normalne zacinat aj bat lebo ja som vlastne este nezazila porodne bolesti 😨

adaa
16. dec 2008

K.a.t.k.a ja mam brata o 6rokov starsieho a segru o 4roky strasiu, zit sme spolu sice az tak nezili ale zato mi mal kto robit alibi a vozit ma domov 😀 😉

aktak
16. dec 2008

surodenci su super vec podla mna, cim viac tym lepsie 😀
rybecka este masinka bude rodit spolu so zuz a potom ty 😉 jaj kolko deticiek novych bude 😵

krpec mi asi zachvilu prestane spavat cez den 🤐 a Adelka tiez naspi max 3 hodky spolu za cely den 😅

adaa
16. dec 2008

Keby mi ich mal kto rodit aj ja chcem 5 😀 Ale zatim nam 2 postacia, ak sa nam 2hlavne podari 🙂
Aj ja uz sa tesim na vase nove prirastky, uz nech su tu 😵
Kati moja mala take obdobie ze tyz.vobec nechcela pooobede spavat a uz som myslela ze je koniec ale pak sa to zas dalo do normalu. Mozno ted iba nie je Adamko tak unaveny ked sa neda lietat po vonku, ale snad este vydrzi spinkavat.

aktak
16. dec 2008

adaa ano menej chodil von lebo bol chory 🤐

no ani mne sa uz nechce moc rodit 😅 ale mozno sa este dam nahovorit, uvidim, ale do 30ky lebo potom uz odmietam 😎

aktak
16. dec 2008

adaa tak nech sa vam dari 😀 😉

elise
16. dec 2008

gratulujeme všetkým narodeninkovým pavlínkynej hanke, zuzkynej hanke. 😉

zuz11
16. dec 2008

takze po poradni, Drobatko je vysoko ale zaroven zle otocene na normalny porod, ako som predpokladala rana je moc tenka na normalny porod co by ma mohlo ohrozit pri kontrakciach takze na 99 percent mame isty cisarak toho 2.1., teda ak by som nechcela prispevok tak uz by slo von tento rok 😀 ale este pride koli mne 23. rano na pol osmu na 10 poschodie a urobi sa jeden konrolny uzv na potvrdenie a uz nie je o com, 1.1. by som nastupila a ano 2.1. by sme boli uz 4 😀 😀 😀 takze cakam na dalsi utorok 😀

aktak
16. dec 2008

🙂 Lukaskovi pekne narodeninky 😵

zuz11
16. dec 2008

jej Luky je dnesnym oslavencom, tak vsetko naj a naj aj ostatnym slavencom co sme presvihli, co tak poslat fotky na druhonarodeninovy album?

kiwuska
16. dec 2008

ahojte, zuz, supper, sa ti to krati. som pozerala fotky. hanka, je uz velka babulka. budes mat pomocnicku 😉 . ja som tiez dala nove fotky. a potom mozes dat aj do album narodeninove.aby som nezabudla oslevancom blahozelame aj s kubkom a jankom. Ti uz zdraviva mlade kocky, ze baby caute. uz teraz vedia ako na baby. 😎

aktak
17. dec 2008

😀 😀 😀 vsetko najlepsie dnesnemu oslavencovi 😀 😀 😀 nemozem si spomenut kto to je, len viem ze mame naraz narodky 😀

lucxy
17. dec 2008

aktak tak ti prajem vsetko najlepsie,,,aby si bola stastna a aby sa ti splnilo vsetko co si prajes,,,a samozrejme zdravie 😅 😅 😅 😅
a dalsim oslavencom tiez vsetko najsamlepsie 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adaa
17. dec 2008

vsetko naj dalsim oslavencom, nech ste stale zdravucky a vesely 😵

zuz11
17. dec 2008

tu je kalendar narodenin este aj z porodnymi vahami
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vsetko naj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre