December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

elise
5. jan 2009

to je super že alex nemá problém v papkaní len tak dalej zuz 😵 😵 😵

adaa
5. jan 2009

Dianka vitaj 😀 gratulujeme !!!!!! nech ste zdravucky
Zuz super, drzime paste nech malinky dobre papka nech je z neho chlapina 😵
tesime sa s vami. A+S

olianko
5. jan 2009

Ahojky 🙂
Masinka tak vitame Vasu Dianku 🙂
Mala nech je zdravucka, vela papa a este viac spinka 😵

aktak
5. jan 2009

poradte plis, Adelka ma posledne 3 dni zelenu stolicu (nie vzdy, obcas je aj pekna zlta), neviem o nicom co by som zjedla, brusko ju neboli, len je placliva a to kako je az fosforeskujuco zelene, neviete z coho to moze byt? vidim uz obidve spodne ciarky zubkov ale z toho to asi neni...

lucxy
5. jan 2009

aktak ja som pocula ze to je z mliecka ked pije len predne 🙂

adaa
5. jan 2009

Kati no byva to vacsinou z UM, ale ak ty dojcis tak vraj je to z predneho mlieka. M saa dat poriadne dokoncit jeden prsnik a az na dalsie krmenie druhy. Ak z toho nema vystipany zadocek tak je to ok. Ak by mala, moze ist o nejaku infekciu a treba spravit vyter. No a potom je uz iba moznost, ze si jedla hrasok, brokolicu.. zelene papani.
Masinka, Zuz uz sa tesime na dalsie fotky. Obaja su moc zlatucky 🙂

aktak
6. jan 2009

lenze ona papa stale rovnako, pekne do konca, vzdy len z jedneho prsnika, a vydrzi vzdy 3 a viac hodin, v noci cca 6 😕 jedla som brokolicu 🤐 ale bola aj nervozna, zeby z toho?

elise
6. jan 2009

kati ano z brokolice to môže byť 😉

aktak
6. jan 2009

...no aspon ze viem z coho, som zvedava kedy sa poriadne najem kapusty a vsetkeho, asi to este chvilu potrva 😀
vdaka 😉

lucxy
6. jan 2009

ahojte,,,ako aktak uz je to lepsie? 🙂

aktak
6. jan 2009

ako kedy, asi je taka nervozna z tych zubkov, nekedy je super a inokedy si ide obe ruky naraz ziest od jedu 😅

zuz11
6. jan 2009

ahojte, sme doma, obe deti spia a ja musim pred tou skazou co tu za tych par dni nastala zatvarat oci 😀 🤐
nastastie mam vyhovorku na upratovanie, neake hnusne stichy co su ostre ako trne 🤐 🤐 🤐
dakujeme za vsetky gratulacie, idem docitat 😉
a gratulujeme aj Masinka a jej Dianke, tiez nech su coskoro doma, lebo v nemocnici super ale doma najlepsie 😀 😀 😀

danii
6. jan 2009

zuz, tak super ze ste uz doma! a uz na nete 😀 ako sa citis po cisarskom? teda okrem tych stichov co si spominala.... tych trnov..... 😝

danii
6. jan 2009

masinka, aj my gratulujeme k dianke 🙂

lucxy
6. jan 2009

zuz tak napis ze ako sa citis,,,a tak daky zazitok co ti utkvel v pamati,,,,co hovori velka sestricka? 🙂

danii
6. jan 2009

presne, na to sme zvedave 😉 🙂 ale.... viem si to predstavit, najma par hodin po cisarskom..... 😝 ale snad je uz lepsie 😉

danii
6. jan 2009

zuz - krasny chlapcek! a naozaj, cela mamina 🙂

zuz11
6. jan 2009

no nas chlap sa ukazal ako poriadny chlap a hned ked ho DR vyberal si ho Alex oznackoval aj cikou a aj stolicou 😀 😀 😀 takze bola sranda a potom sme pocas celeho cisaraku kecali o toaletach mimo domu a tak takze na stole ked som lezala bolo super a super kolektiv 😀
horsie to bolo po ked nebolo najskor miesto na nadst a dali ma na stand, ale nastastie vecer kes som sa prvy krat mohla postavit som uz amal miesto tam a hned som tam aj presla po svojich a zistila som ze pozname este vacsinu personalu a oni mna 😀 takze super bolo aj potom 😉 mala som aj super maminu na izbe takze pohoda a srandy bolo dost 😀 upratovacka je tam stale najdolezitejsia 😀 😀 😀
jaj a matrikarka chcela nasho syna zapisat ako Alexayet spolu 😀 😀 😀 netusim ako to chcel citat ale co uz 😀
takze okrem stichov nie je nic negativne co mam z porodnice 😉
hodila som par foto prave, a patril k najvacsim detickam aj ked som nepochopila ako sa to mne mohlo stat kedze so krpata 😀

elise
6. jan 2009

ahoj zuz vitajte doma 😵 nech si konečne navyknete na domáce pohodlíčko a sklbite denný režim s hankou 😉
alex je zlatulinký krásne fotečky nádherné bábenko 😵 😵 😵
tak krásne začal nový rok chlap ako hora a dievčatko 😵 😵 😵 takže čakáme na rybečku ešte 😉

danii
6. jan 2009

😀 takze alexayet hej? 😀 😀 no parada! 😀
este aj na operacnom stole ste mali veselo..... 😀 a co robil potom lekar? 😀 taky ocikany a okakany? 😀

nathalie111
autor
6. jan 2009

Ahojte... 🙂 Novopecenym maminkam a ich detickam zelam vsetko naj naj naj,hlavne zdravicka a veeeela mliecka... 😉 🙂 😵 Alex aj Dianka su chutnucki.... 😵
A vsetkym dodatocne vsetko NAJ do noveho roku.. 🙂
A Vam,Rybecka a Oli,prijemne tehulkovanie.... 🙂

elise
6. jan 2009

zuz upratovačky sú aasi najdôležitejšie všade 😀 u nás v trvave už musela buntošiť s handrou a kýblom o 6 ráno, hned potom ako nám domerali teplotu 😀 😀 😀

danii
6. jan 2009

no ano, o 6 uz buchotali s tymi plechovymi smetiakmi...... 😖

zuz11
6. jan 2009

danii dooperoval taky oznackovany 😀 😀 😀
elise, no nam upratovacka chodila aj 3x denne a tie debaty, ze mame davat pozor na deticky lebo su hrozne zive a podobne, a ako mame v kupelni udrzovat sucho a cisto, nam chcela nakazat aby sme sa do kupelky vyzuvali, lebo ze dlazba sa tam potom spini a mopom nejde ta spina von 😀 🤐

danii
6. jan 2009

hi-hi, to ste tam mali naozaj veselo 😀 😀
proste, tety upratovacky 😀 vyzuvat sa?! 😕 snad zartovala...... 🙄

zuz11
6. jan 2009

no podla vyrazu to mylsela uplne vazne ale nas naramne pobavila 😀 😀 😀

danii
6. jan 2009

😀 tak ti viem zivo predstavit..... 😀 😀

danii
6. jan 2009

... ale tebe sa muselo tazko smiat s ranou na bruchu 😒 . ale aspon vam naladu vylepsila 😅

zuz11
6. jan 2009

no nedalo sa nesmiat tak potom som trosku plakala ked rana bolela 😀

danii
6. jan 2009

a co hanka, velka sestra? 🙂 paci sa jej bracek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre