December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adetka
29. mar 2009

rybecka... som rada, ze si sa ozvala... tak drzime palce... aby to prislo co najskor... a prebehlo co najprijemnejsie... 😉

adaa
29. mar 2009

Elise peknee 🙂 🙂 🙂
Rybecka, myslime na vas. Nech ste zdravucky a vse ide lahko 😉
My sme stale chori, cela familia. Sasulka ma vysoke teploty, soplik ☹ Na kiahne vobec nemyslime, ked pridu budu tu 😉

k.a.t.k.a.
30. mar 2009

ahojte 🙂 sa tesím lebo od zajtra zacina seria dlhych slnecnych teplych dni 😎 takže dnesok este ozeliem a ostanem doma aj za cenu dalsej pribudnutej vrasky ci prveho sediveho vlasu 😀

aktak
30. mar 2009

kati no snad uz zajtra, ale najneskor v stredu uz teda by fakt malo byt pekne 😵
tehulkam zaciatocnickam aj pokrocilym drzime palce 😉

adaa
30. mar 2009

my sme boli na chvilinku vonku, skro nas odfuklo a mala ze : ja chcem hinci binci. Tak sme sa prosim pekne sli hojdackovat 😒 Inak sme stale chori..
A kolko ma tych peknych dni vydrzat? aj sa stihnem opalit? 😀 😀

aktak
30. mar 2009

adaa v tehu by som sa moc neopalovala 😉 teda s mierou aspon 😉
tu u nas nefuka tusim, ale mozno sa mi to len zda, obaja mi spia ale tiez sa chystame von
chorym skore uzdravenie 😉

rybecka
30. mar 2009

ahojte,
aj ja sa tesim na tie krasne slnecne dni 😎
adaa tak davaj bacha ze sa nespalis 😀 😀 😀

adaa
30. mar 2009

ved ja si robim srandu s tym opalovanim 😀 ale taky bronz do mojej tvare, nebol by spatny 😀
Rybecka ako ako? ako sa citis? 🙂

olianko
30. mar 2009

Ahojky 🙂
my sme mali dnes poradnu, vsetko je o.k. len drobcek je este stale otoceny KP tak som zvedava kedy si to rozmysli a otoci sa 😅 🙂
A mne sa zda , ze dnes bolo celkom pekne.Sme boli bez Sasky v meste a normalne sme nevedeli kam mame ist 😅 co mame robit
Rybecka tak ty drzis este po kope? TAk drzime palceky nech to drobcek zbytocne nenatahuje 🙂

sveva
30. mar 2009

Oli mne sa Šárka otočila medzi 32-35 tt. Neviem presne lebo mi vtedy nerobili uzv.

k.a.t.k.a.
30. mar 2009

a mne sa niekedy medzi 40 - 42tt otocila späť a bola KP 😀 😝

sisinka76
31. mar 2009

ahojte 🙂

oli, nelam si tym este hlavu, mne sa Samko tiez otocil dost neskoro, az po 30.tt
a boli ste vcera aj na tom 3D?

rybecka, drzim palce 😉

zelam vam vsetkym krasny dnik, dufam, ze dnes uz bude naozaj pekne a deturence sa vyblaznia na slniecku 😎

adaa
31. mar 2009

vy to slnko vidite? ja zatial nie.. 😠

sveva
31. mar 2009

adaa ja áno. Tu svieti, sem tam zájde, ale svieti. 😉

olianko
31. mar 2009

ved nejako to neriesim ako je otoceny.kym pride na lamanie chleba tak sa este tolko krat pretoci 🙂
sisinka boli sme uz v piatok na 3D bo mi volali , ze ci nemozem prist radsej v piatok lebo v pondelok robia morfologicky utz.Drobcek sa najprv schovaval ale nakoniec sa predsa len ukazal.Tak nam urobila skkoro 40fotiek a asi 10 kratkych videii 🙂
Ked sme to ukazali Saske doma tak len kricala babatko prec 😅
....no a slnko ani u nas nevidno ale vonku bolo celkom prijemne aspon pre mna lebo sa zacinam potit jak svina 😝 neviem co budem robit v lete , hlavne ako sa budem gulat 😅 🙂

k.a.t.k.a.
31. mar 2009

no oli ved preto by som ja chcela druhe dieta zase na zimu 🙂 lebo zo mna aj v novem.decembri tieklo ako keby bolo 30st. si neviem predstaviť čo by som robila v lete 😅

olianko
31. mar 2009

katka nuz nam to vyslo takto 😵
bola si cez vikend v tom avione na tej akcii pre deti zo Svedska? ? bolo to dobre?

aktak
31. mar 2009

oli aj letne babo je super 😉 sme isli na prechadzku hned ked sme prisli z porodnice 😀 ziadne obliekanie, babo spi a ty sa opalujes na ihrisku kym sa starsi hra v piesku 😎

som vedela ze dnes este nebude moc pekne pocasie ale takto zatiahnute a chladno som necakala 🙄

k.a.t.k.a.
31. mar 2009

nie nebola, v sobotu bolo pekne tak som radsej dala prednost chate a v nedelu ked prsalo som radsej cucala doma, lebo určite tam bolo pol Bratislavy 😝

olianko
31. mar 2009

akatka potom ta budem prosit o rady co obliect malemu von 🙂 lebo u nas su vsetci narodeni jesen-zima

aktak
31. mar 2009

oli poradim ked budem vediet, ale ver ze je to fajn ked take malicke netreba moc obliekat, kazde rocne obdobie ma svoje vyhody aj nevyhody 🙂 a kedze ja sa potim len v uplne ojedinelych pripadoch tak ani s tym som nemala problem, praveze som ocenila ze som nemusela zhanat svetre na brusko a mohla som si vybrat z milionov triciek v obchodoch kedze je teraz vecsinu strihaju pod prsiami 😵 a dolu som mala leginy pod kolena (odstranila som gumu aby sa mi brusko zmestilo) a bolo mi fakt super cele leto 😎

adaa
31. mar 2009

good idea kati 🙂 musim aj ja leginy nakupit.. uvidime sice ako v tom moje nozky budu pak vyzerat ale snad to nejak zvladneme 🙂
Olianko 16.jul sak to je za rohom a pak si budete uzivat pekne prechadzky. Podla mna to je parada.

olianko
31. mar 2009

sme sa vratili z vonku.Stretla som jednu susedu tak mi povedala, ze mam brzcho jak keby som mala rodit o mesiac 😠 ale ona vzdy tak rada cloveka potesi 😅
ja radsej leginy eee lebo neviem ci by som zvladla pohlad do zrkadla 😅 😀

aktak
31. mar 2009

oli k leginam take satove siroke tricko 😉

lucxy
31. mar 2009

olianko povedz susede ze nech nemudruje,,,,, 😠 take ja milujem a hovoria to najma tie co este ani deti nemaju,,,,jaj ja som mala take brusisko ze az 🙂 no a co ved to nemozes ovplyvnit,,,ake velke narastie,,,,, 🙂 hlavne je aby bolo zdrave
musim ist malej kupit daku jarnu bundicku 🙂

adaa
31. mar 2009

Presne, ja som napriklad mala docinenia s takou predavackou co ma presviedcala ze cakam dvojicky ake mam velke brucho, ze to pozna ze aj oni maju v rodine. Podotykam ze som bola v 20tyz este so Saskou v bruchu. Nevadiii 😅 Ted uz by som asi cakala trojicky, ved aj ted mi nejak moc rastie. Nezabijem sa co mam robit. To sa neda ovplyvnit. Na vahe to zatial kriticke nie je, ale bruch rastie ako divy 😉

aktak
31. mar 2009

uzivajte si bruskaaaa 😉 lepsie ked vam teraz tipuju vecsie bruska ako po porode keby gratulovali k dalsiemu tehu 😉 😀

k.a.t.k.a.
1. apr 2009

v tejto republike nikto nevie predpovatedat pocasie alebo co? 😠

masinka
1. apr 2009

baby, mna sa ludia po porode pytali ze kde som mala to dieta schovane (susedia, postarka). A v tehotenstve ma najviac vytacalo, ked kolegyne mudrovali ze mam prilis male brucho.... no a co tam po bruchu, hlavne ze diata bolo tak akurat - 3,5 kg.

Dianka ma fotku v aprilovom Dietati 😀 str 68 😀

rybecka
1. apr 2009

Zienky
ja sa citim na rozpadnutie a tomu malemu sa nechce ist von uz fakt nevladzem 😝
v piatok rano nastupujem do nemocnice ked dovtedy neporodim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre