December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
26. jún 2008

adaa my chodime po spickach tak 1-2 krat za den, to by este nemalo ni znamenat, aspon si cvici klenbu lebo ma ploche nozky
btw mate nekto ploche nozky? riesi to uz vas pediater?

adaa adamko ma 11 kil a to tiez neni vela 😕 asi je pomne 🙄

zuz11
26. jún 2008

nasa Hanka mala pred casom 12,4kg 😀 netusim kolko ma aktualne asi ju poobede postavim na vahu 😀
inak sa nam dnes v rodine narodili dvojky baby (2600 a 2700g, 47 a 49cm) v 36tt 😀

aktak
26. jún 2008

zuz tak s 12 kilami Hanka toho mojho zvali urcite ked pride na objimanie 😀

adaa
26. jún 2008

no mne tiez ta doktorka povedala, ze nech sa pozrem na seba.. Vraj je proste po nas. Radko tiez v detstve bol tintitko 😅 Len nech jej to vydrzi co najdlhsie ne 😀
zuz gratulujeme k babatkam. Musia byt rozkosne
ploche nozky este u nas nikto neskumal.. ja neviem. Aktak to vam normalne obvodacka povedala?

zuz11
26. jún 2008

no ja som este Bambulky nevidela 🤐 🤐 🤐 ale hej musia byt krasne, hlavne maju krasne miery na to ze boli dve a nie do konca 😀 😀 😀 sa tesime lebo pred tyzdnom sa sestranici narodil chlapcek, teda chlapisko 3750g 😀

k.a.t.k.a.
26. jún 2008

ploché nohy teraz ešte neriešim, však do 2-3 rokov je to uplne normálne čo som počula a pre istotu som aj kukla net tak je to tak
www.babyonline.cz/nemoci-deti/plocha-noha.html+...
sk">www.babyonline.cz/nemoci-deti/plocha-noha.html+...>http://74.125.39.104/search?
q=cache:afHvs9eq4ioJ:www.babyonline.cz/nemoci-deti/plocha-noha.html+...

k.a.t.k.a.
26. jún 2008

heh trošku som to tu roztiahla 😅

k.a.t.k.a.
26. jún 2008
k.a.t.k.a.
26. jún 2008

zúúúúz vymaž ten predtým odkaz prosíím 😅

adaa
27. jún 2008

ta plocha nozicka presne plati pre mojho synovca. Ma 4.5roka a ploche nohy.. mozno aj preto ze zacal chodit uz v 9mes a bol docela tazky ☹ a hlavne nosil ako malinky tie lahke adidas slapky.. predsa len to neni ta prava pevna sandalka

adaa
27. jún 2008

ideme sa kupka 😎

elise
27. jún 2008

mne dokina vravela že nech nechávammalého bežkať bosého na rôznych povrchoch - trávička, dlážka, piesok, vraj je to dobrá prevencia proti plochým nôžkam 😉 neviem či je to tak ale možno na tom niečo je. 😉

kiwuska
27. jún 2008

aj nam to povedala, a chalani chodia doma stale naboso.

rybecka
27. jún 2008

ahojte dievcata dlho som tu nebola 🙂
vidim ze riesite ploche nohy my zasa mame nohy do X ☹ mrzi ma to trochu a aj paty dava k sebe.Nikto v rodine tak nema tak neviem po kom to dite je.
ako sa mate co mate nove?
My ani nic je krasne teplo tak si to uzivame super leto 😎

aktak
27. jún 2008

po 25 hodinach nam zapli elektriku 😀 mozem vyhodit polku mrazaku 🙄 ale romantika 😵

lucxy
28. jún 2008

ahojte baby, ako vikendujete? aktak ako to dopadlo s mraziakom? my sa chystame ked sa mala zobudi na gulas ku svokrovcom 🙂

nathalie111
autor
28. jún 2008

my dnes soplikujeme... ☹ vcera sme boli na oslave a asi sme od niekoho chytila bacila... 😠 😠

lucxy
28. jún 2008

nathali tak sa skoro uzdravte

kiwuska
28. jún 2008

aj my sme chorucki. kubko ma prvykrat teplotku. zatial neiem co to je. an moc nekycha. uvidim dufam ze to skoro prejde. aspon ze pit sa mu chce, papa trosku menej ☹ a mam pocit, ze aj na mna nieco lezie. Janicka zobrali nasi. nati, nech nam skoro vyzdraveju

nathalie111
autor
28. jún 2008

podobne kiwuska... 😉 aj nasej malej nastastie strasne chuti pit,robila som jej cajicky,davala sirup na hrdielko a nostek,obcas kycha a tecie jej trochu z nosteka,teplotku zatial nemala,tak dufam,ze to nebude nic vazne..o tyzden ideme na dovolenku,tak dufam,ze sa z toho rychlo dostaneme....to iste prajem vsetkym choruckym detickam aj mamickam... 😉
a inak,uz som davno neprispievala,ale dnes mam cas,tak prispejem... 😉 chcem trosku moju babiku pochvalit..zacali sme sa pytat na nocnicek....aj cikat aj kakat....
a rozvazuje sa jej jazyk,skusa uz aj spajat slova do viet....papam jani mnam mnam...= v preklade : papam rajcinku,je vyborna... 😀
a najnovsie sa naucila pouzivat slova dobry,dobre,dobra....ked sa spytam,ako sa vyspinkala,povie dobe...na otazku aka je polievocka odpovie ze dobaaa...(a ked je mooc dobra tak mnam mnam 😀 ) aky je cajik?dobyyy....sem tam sa aj netrafi a popletie rody,ale je to take zlateeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... 😵 😵 😵

erika153
29. jún 2008

ahooooooj

jeeeej vase decka uz rozpravaju? 😀 nas po nas vsetko opakuje, ale este nespaja slova do viet, to nie... mozno hej ale ja mu nerozumiem, lebo si vykecava cely den ale spanielcinou 😅
a ploche nohy vobec neriesime este, ja viem tak ze vsetky decka maju od narodenia plochu nohu az neskor sa im zacne klenba vyvijat, takze to este neriesim, obuv davame pevnu a kvalitnu, tak hadam sa to spravi samo...no ideme na vylet, tak vam prajem vsetkym pekny den...zo vcerajsieho vyletu som supla do alba par foto 😉

erika153
29. jún 2008

Mimochodom vas zachranujem z druhej strany 😀

k.a.t.k.a.
29. jún 2008

a ja ze čo ma tak ťahá ku dnu 😀

k.a.t.k.a.
29. jún 2008

jééj jake super motto mas erika 😀 😀

aktak
30. jún 2008

dnes malo prsat? 🤐 dufam ze nam zas neodide elektrika zas 🙄

k.a.t.k.a.
30. jún 2008

no ja o ničom neviem, tiež som ostala prekvapená 😕 ale ani mi to nevadí, aspon je trochu chladnejšie, však som sa v noci potila jak prasa 😝

aktak
30. jún 2008

ani mne to nevadi ale ma to zaskocilo 😕 😀

adetka
30. jún 2008

ahojte 😀 ... hlasim navrat z dovolenky v Bratislave... sme sa tam tyden chodili kupat... 😅

Mima tiez kecaaaa... neskutocne vela....

akati... ako pozeram... tak uz to mas za par 😉 ... drzte sa 🙂

elise
30. jún 2008

u nás v pn neskutočne leje, normálne je tma ako keby bolo už 9 hodín ráno, hlava ma bolí 🙄

lukasko dnes vstával o 6 sme na praázdninách u rodičov tak ho mamina dneska varuje 😉 mamine začali prázdniny tak si ho užíva na budúci týžden príde aj neterka na prázdniny 😀 😀

lukaskovi sa pomaly rozväzuje jazýček. 😎 😉

aktak tak sa ti blýži za chvíločku budete mať krásny augustový darček 😵 😵 😵 😵 šanuj sa a oddychuj aj ked viem že je to ťažké 😉

erika153
30. jún 2008

Katka vystizne a pravdive 😀

U nas je zasa hic, a ja mam este velke upratovanie pred sebou takze sa "tesim" 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre