December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
23. júl 2008

Video nasej Sasky na pobavenie :

https://www.youtube.com/watch?v=igtYfazq74Y
aktak
23. júl 2008

adaa nevadi, nabuduce snad pridete 😉 tak mi napada ze buduci tyzden by sme sa mohli stretnut kto by mohol a chcel, zas na ihrisku alebo ak by bolo skaredo tak v MC blizko jazera

aktak
23. júl 2008

bola som na poradni, ale neviem hmotnost ani nic blizsie, asi az buduci tyzden 😒 vtipne je ze uz nemam ziadny krcok a ze som tehotna uz len s odretymi usami 😀 takze to moze prist hocikedy - ja to vidim tak okolo 10.8. ale to len tipujem 🙂

k.a.t.k.a.
23. júl 2008

ahojte ja som chcela včera prísť ale nemala som káru 😠 , ale bud týžden doplachtím určite 😉

lucxy
23. júl 2008

adaa no fakt dobre video mala je fakt zlatucka ha som sa zasmiala trosku aka je podarena 😀

aktak
23. júl 2008

kati super tak neco zbuchneme 🙂 uvidime podla pocasia, uz sa tesim 😵

aktak
23. júl 2008

tot aj nase sidlo pred par tyzdnami ked zacal viac rozpravat 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=fxK-MTW2K7Q
k.a.t.k.a.
23. júl 2008

jááj no parada super rozpráva aj saši som kukala 😵 u nás je všetko auto aj ocko aj havo všetko je auto 😅 a čo jej ide tak jedine že iáááá iáá, ju babka naučila a ked sa spytam ako robí mama? tak ona iá 😠 😀

adaa
23. júl 2008

tak toto je mega smiesne k.a.t.k.a 😀 😀 😀 😀 😀 Sak ona sa rozkeca nic sa neboj. Kolko rokov tolko viet, takze jej staci jedno slovko a je v norme 😉

adaa
23. júl 2008

Adamko 😀 sikuliak a ten hlas no zlaty

rybecka
23. júl 2008

baby super videa sikovne tie deticky 😉
Zajtra k nam dorazi markiza idu ma natacat 😅 viete co ide reklama spln si svoj sen tak ja som im napisala a oni ma vybrali 😝 Mam tremu neviem co bude ako boze ze ja som sa na to dala doteraz som upratovala 😝 😨
tak niekedy v septembri ma uvidite v telke 😅
Drzte mi palce 😉

zuz11
23. júl 2008

jej aj ja si chcem splnit sen a chcem ist na dovu k moru 😀 😀 😀
ja buduci tyzden asi utorok alebo v stredu idem mimo BA a pondelok je u mna kamoska, jedine ze doplachtim s nou a mam veget na ihrisku 😀 takze navrhujem pondelok 😀 😀 😀

adaa
23. júl 2008

rybecka to je perfektne a co si si priala???????????????????? prezrad 😉

elise
24. júl 2008

rybečka držíme palčeky aby sa ti markíza sen splnila 😵 😵 😵 😵

tak zajtra ráno vyrážame dnes ešte čo to požehlím a pobalím spravím nám na cestu kuracie rezníčky a ráno môžeme vyraziť 😉 len si ešte musím dnes kúpiť neaké topánky však som zistila že mám iba sandále a tenisky a lodičky takže niečo poradne by sa zišlo ked lodičky neberiem 😀

rybecka
24. júl 2008

Priala som si zatancovat si spolocensky tanec na profesionalnej urovni
krasne saty make up topanky tanencik a hlavne aby ma naucili aj tancovat tak uvidime dnes o 14 hod. je tu VILO 😝 😅

kiwuska
24. júl 2008

ahojte, my sme sa nemohli zucastnit stretie, ani dvojkovych lebo janko mal hnacku. dufam ze uz bude fajn, lebo v pondelok ideme na dovolenku. pozeram, ze druhe kolo je uz v plnom prude, tak drzim vsetkym palceky.
aj rybecke, som presvedcena, ze budes mat super zazitok. potom v septembri nezabudni pripomentut.
akatka, adamko je sikuliak 🙂

adaa
24. júl 2008

rybecka zavidim, to bude urcite krasne. Super sen. Budeme nalepeny na telke 😀

adaa
24. júl 2008

Dievcata, nevypalovali, alebo nezmrazovali vam niektorej ranku na krcku maternice? Boli ten zakrok??
Stava sa to aj po porode..ta ranka. Ja ted berem antibiotika, lebo vraj tam mam zapal o ktorom ani netusim. Sa mi ale vyhodil vysip na tvari a dekote-dermatitida tak vyzeram otrasne co vam poviem. Lekar povedal nech to teda vysadim 😒 😠 Nastavajuci mi siel v noci do nemecka kupit auticko sa uz tesim, bo uz mi ho chcel pred pol rokom 😉 Golf Variant a na moje zelanie automat.. sa bojim soferovat na manual 😉 😀

rybecka
24. júl 2008

ahoj
a ja zasa milujem manualne soferovat prehadzovat rychlosti a uzivat si jazdu 😎
Mam rada soferovanie nerobi mito problem 😉
a o tom krcku ti nepomozem neviem nic o takom niecom 😕

lucxy
24. júl 2008

ahojte, kiwuska dufam, ze to malemu preslo, ale inak asi dvom kamoskam mali tiez teraz hnacky..... ☹
rybecka tak uz si pripravena na komando co ti domov pride? sa tesis, ze? 😀
adaa a kedy sa ides vydavat? 🙂

zuz11
24. júl 2008

adaa, je tu o tom tema ale tiez nic o tom inak neviem 🤐
Zmrazovanie ranky - krcok https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jej rybecka, tak sa uz tesime na september, a drzime palce 😉

ja teraz dokoncujem kondicne jazdy ale uz ma aj muz testuje a tiez inu ako manualnu prevodovku nechcem 😀 aj ked je s tym trochu robota ale chce to iba cvik a hlavne nebudem mat problem v inych autach ( kedze nasi tiez nemaju automat a ani na sluzobnych v praci nie je automat 😀 ) a ocakava ma aj tie riadit 😀

aktak
24. júl 2008

kiwuska nech sa da drobcek rychlo doporiadku 😉
rybeca uzi si to, urcite si ta pozrieme potom 🙂
adaa kozne veci su hroza, este teraz je adamko vyhadzany a mam z toho nervy 🙄 s tym krckom ti nepomozem, ja som mala len na jazve po sity neco na co bolo treba dat nejaky roztok ale hned to preslo
ja rada soferujem, lenze teraz uz nemozem lebo sa pre brucho nepredklonim a nevidim na cetsu poriadne 😀 aj ja by som chcela nejake mini auticko, snad sa dockam nekedy, naj by bolo keby dali muzovi sluzobne tak to by som mala nase combi to by sa mi zilo 😎

lucxy
24. júl 2008

aktak a co vlastne malemu zistili, ci nic?
dnes sme zase rano vstali 5,20 a vecer som ju dala spat 8,40, uz ma to unavuje

aktak
24. júl 2008

asi to bola/je koprivka, berieme kvapky a obcas mu este par fliackov vybehne ale uz je to lepsie

lucxy
24. júl 2008

si pamatam ako sa mne vyhadzovali flaky na tvari a potom trosku ekzem, vtedy som bola z toho taka nestastna a nakoniec to bolo z muzovej macky 🙂

aktak
24. júl 2008

toto nebola alergia, podla krvnych vysledkov, ale aj tak casom pojdeme aj na alergologicke testy pre istotu

lucxy
24. júl 2008

tak nech mu to cim skor prejde,,,,malu som nakrmila a musim ist do lekarne kupit mliecko, aj u vas este stale tak fuci? 🙂
zuz potom daj vediet ked pridas dalsie fotky papa 🙂

adaa
24. júl 2008

no pre mna je auto priblizovadlo, nie hracka 😉 bojim sa a toto mi pride take jednoduchsie,nie? Ved uvidime. Ja som chcela mensie auto, ale combi si moze dat radko do nakladov a bude bez DPH takze sme vybrali golf variant tdi. On ma robotnu taku malu mazdu, lebo prevaza cement a rozne veci na prerabky. Okrem toho mame este aj mikrobus 8+1 boxera a 3tatrovky (podika v autodoprave).. takze sa na manuali mozem vozit ak ma automat nahodou omrzi 😀 😀 😀
Zuz dakujem idem kuk. Kudacik Adamko, to je zvlasne ak to nebola alergia. Ja mam toto des a hruza a to mam ist v sobotu na Rudavu precvicovat aerobik ci co. Vyzeram otrasne, budem si muset dat siltovku. Vraj mi pomoze zihlavovy caj, tak dem do lekarne.
Lucxy svadbosime 23.8.08 😎

lucxy
24. júl 2008

rybecka tak ako to dopadlo?poobede o druhej 🙂
adaa tak svadba sa ti uz blizi 🙂

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

ahojte 😉
no aj my mame automat a nemenila by som za nič, na bratislavské kolony ako vyšité 😝 neraz pri manualy v kolone som skoro krče do lytka dostala čo vkuse človek musí držať spojku 😝 takto mam jednu nohu volnú a možem malú škrabkať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre