December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
8. sep 2008

dobre ranko zienky, aktak tak uz sa trochu ochladilo, ale prsat by nemuselo, lebo doma sa mi vonkoncom byt nechce 🙂
mala mi zacala najnovsie vymyslat pri mlieku, ze take nechce a nechce a nechce,,,tak ked odidem ho vypije betarka jedna 😀 alebo aj pri jedle davam jej, tak sa oduje a otoci sa ze nieeeeeee a niekedy neje dokial jej neda muz lebo odo mna nechce no dufam, ze ju to prejde 🙂

aktak
8. sep 2008

palvi ahoj 🙂 dakujem 😉
rano bolo normalne zima, ale aspon bolo malo deti na ihrisku 🙂 pobede bude asi krasne 😵

danii
8. sep 2008

my sme sa dnes vybrali nakupovat, ked to pocasie bolo a malo byt blbe, no a co to moje dieta stavaralo! 😕 jacala, pistala, behala ako diva,..... no des a hroza. a akakolvek snaha o jej umravnenie bola marna..... 😠 som dosla domov utahana ako keby som vykladala kamiony cele doobedie...... 😝

danii
8. sep 2008

adetka, my jaslickujeme od oktobra, no len na doobedie a 2-3 dni v tyzdni. som sama zvedava co bude, snad si tam s tym mojim nespratnikom poradia..... 😀 😀 ale som rada, ze mirka je v pohode, ze vam to ide. uvidim co bude u nas, ked to nepojde, pockam a pojdeme neskor...... 😎

aktak
8. sep 2008

zuz co mate v plane v stredu? 😀 😀 😀 😎

zuz11
8. sep 2008

uf, ja uz nic nikdy neplanujem lebo vzdy mi bud plany zmeni mala alebo muz 🤐 🤐 🤐
ale bud v stredu aleboi stvrtok pride ku nam kamoska, preco sa pytas? 😀

aktak
8. sep 2008

datum 10.9. ti nic nehovori? 😀 😀 😀 😎

zuz11
8. sep 2008

jaj kati, ani momentalne nie 🤐 🤐 🤐 som zvedava ci to hovori nieco mojmu staremu 😀 😀 😀
co mate v plane vy? 😀

adaa
9. sep 2008

ahojte. Ako ako? my fajn, mala maly cert, doma vsade bordel.. normalka. Ide ma porazit. Danii a vy idete jaslickovat, ides do prace?
Ozaj moju Sasul strasne ted bavi kreslit, original sama hodinu cmara a ani nepipne. Aj vase to niektore tak bavi?

aktak
9. sep 2008

zuz moj muz si na to prvy krat spomenul uplne sam ale mam pocit ze to neni uplne nezistne 😠 po dlhom case uz nesom velryba s bruskom na rizikovom tak sa vytesuje 😀

aktak
9. sep 2008

adi nas to bavilo a uz prestalo, lebo mu nechcem dat fixky 😠 ale to by zle skoncilo tak sa s tym musi zmierit 🤐 chystam sa skusit plastelinu a noznicky, tie miluje 😀

lucxy
9. sep 2008

no moju malu bavi skor cmarat niekde inde napriklad na deku alebo na gauc 😀 takze som to zrusila ale muz jej kupil tabulu v tescu aj s kriedami a z druhej strany sa da fixou kreslit 🙂

lucxy
9. sep 2008

adaa tak to mas super ze ti pri niecom vydrzi,,,u mojej to nehrozi 🙂

lucxy
9. sep 2008

dneska som snou bola u doktorky lebo sa jej dako zacalo na ocku vyhadzovat ked fuka vietor alebo ked sme chodili na bicykli take ako jacmen lenze ono jej to potom hned zmizlo,,,lenze dnes ked vstala tak mala take trochu opuchnute tak som pre istotu snou isla 🙂 tak snad to bude v pohode

nathalie111
autor
9. sep 2008

my sme v sobotu dostali soplik,v nedelu sa cely den potila a liecila,preslo to a vcera vecer to chytilo mna.... 😠 😠 😠 ale asponze Clarka uz je oki...dufam,ze to zas nechyti odomna.... 😖

adaa
9. sep 2008

nasa kresli iba modrou ceruzkou 😖 ale naj ju bavi taka ta tabula kde je akoze pero a dole sa to da vymazat. Take to klasicke aj ja som to kedysi mala. A kresli dolezito jednotlive obrazky, nie len tak halabala. A hovori si, auto, dom, sasi.. 😕 😀
aktak a co mate vyrocie ci co? nie som v obraze 😉

aktak
9. sep 2008

adaa ano 😀
nati skore uzdravenie, dobre ze to je aspon bez vysokych teplot 😉
luc nema jacmen z chladu? 😕 my sa chystame k ocnej lebo Adelke to ocko stale slzi a robia sa jej karpinky, kvapky nezaberaju, neviem co to je 🤐

k.a.t.k.a.
9. sep 2008

my sme mali včera výročie 😀 tak manžel po 100 rokoch uvaril 😀 ale urobil len bryndzáky lebo len to vie 😀 no ale riad a výbuch v kuchyni počkal na mnňa 😝

lucxy
9. sep 2008

aktak nie ona to ma z toho ked napriklad trochu fuka vietor a robilo sa jej to v hice ked bolo teplo,,,ma to citlive 🙂 tak mi dala masticku a dake homeopatikum, viem ze kamaratkin maly bol na vyplachovani ocka lebo mu tiez stale slzilo a nic nepomahalo
katka no aj riad si mal upratat, nie 😀 ha to su chlapi, ale aspon ze navaril 😀

k.a.t.k.a.
9. sep 2008

bože baby, ja tak čakám na jesen a zimu alebo aspon ochladenie 😖 ja už ked vidím slnko, tak sa mi plakať chce, už mi teplo lezie na nervy 😠

elise
9. sep 2008

ja len dufam že bude slušná jesen a nebude upršaná 😠 lebo dážď veľmi nemusím. 😉

lucxy
9. sep 2008

katka neboj nic za chvilku je tu jesen teda dnes rano bolo riadne chladno 😠 ani ja nemam rada ked prsi lebo neviem co mam robit doma s malou 🙂

aktak
9. sep 2008

mohlo by byt ako vcera, tak chladnejsie ale slnecno 😀

kati moj nevie navarit nic, co sa jedla tyka zvladne suche ranajky 😎 ale nestazujem sa lebo robi vsetko ostatne - vysava, umyva riad, okna, podlahy, a vlastne so vsetkym okrem varenia mi pomaha 😵

co mu mam kupit na vyrocie? ako ho poznam, najviac ho potesia cigary 😠 🙂 kde sa daju kupit neviete? nikdy som ich nekupovala 🤐

aktak
9. sep 2008

aby som nezabudla, kati vsetko naj k vyrociu 😉

adaa
9. sep 2008

baby vsetko naj aj my budem mat coskoro VYMESACIE 😀 😀 😀 Moj varil kym sme nemali malu, ale sa mu vyhrazam ze ked budem uz aj ja robit sme na jednej lodi a vari aj on 😝 sice su to jednoduche veci co vie, ale potesi tak den off 😉
Hej aj ja sa bojim zimy ze co budeme robit. Uz ted mam hrozu. Snad rychlo prefrci a pak leto a skolkaaa 😵

olianko
9. sep 2008

Ahojky 🙂
Nasa Saska tiez rada kresli ale ja musim pri nej sediet a pozerat 😅 , skusali sme aj plastelinu, urobila som jej zvieratka ktore potom nicila a chcela to ochutnavat tak to sme nateraz zatrhli
dnes sme boli cvicit v Sokole, tak poviem vam, ze som sa nalietala 😝 a je to uz pekne davno co som videla kladinu a svedske debny 😅 😀

adaa
9. sep 2008

olianko v Sokole? a co ty si bola sport.gymnastka?
Danii v sokole 😵

olianko
9. sep 2008

adaa nie , ja som sa venovala inemu sportu ale kamoska ma tam zavolala.Ale je to normalne pre verejnost 🙂

adaa
9. sep 2008

fiha a ako co sa tam robi? to je nejaka skupinka ktoru niekto vedie?
ja som dnes bola na pilates 😕

masinka
9. sep 2008

aj my radi kreslime - stale chce aby som jej nakreslila kona
cmara si aj sama, ale ked je pri tom 5 minut ticho, je mi jasne ze uz pokreslila papier a pokracuje dalej - na stole, dverach, babikam po tvarickach....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre