December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
21. nov 2008

my mame lego aj najvecsie aj to stredne a nic, ja sa s nim hram 😠

Adelku boli hrdielko, neviem ako jej mam pomoct, nema teplotku, lieky nema ziadne na to predpisane tak ju len lutujem, vysavam sopliky a vyparujem sol 😒

lucxy
23. nov 2008

ahojte,,,kde ste sa vsetky podeli?
aktak my mame taku to korytnacku kde su kocky ale bavi ju to sklada z toho garaz a potom tam da auto a okolo si postavi vsetky zvieratka 😀 no sranda velika 😀
baby u nas tak nasnezilo ze vobec nemam kupene snehule takze asi budeme musiet ist do obchodu 🙂
ozaj adelke uz je lepsie?

aktak
23. nov 2008

soplime, osavame, ale da sa 😒

adaa
23. nov 2008

aj my sme zacali malinko soplit. Dari sa uz aj fukat do vreckovky tak sa tesime, ale popritom aj odsavame 😔 snad to neprerastie do chribky. Sasi nebyva vobec chora

k.a.t.k.a.
23. nov 2008

aj my soplíme a celkom uspešne fukame do vreckovky, dokonca si ju aj sama zoberie a vysmrká sa 😎 ale tak či tak občas poriadne odsajeme 😝

aktak
23. nov 2008

Adamko si fuka len jedlo a bublinky zatial 😀

pridala som fotky z Adelkinho krstu 😵

aktak
23. nov 2008

na obed sme mali ryzu, mlady pan mi ukazoval prstom ktore zrnko a chce a ktore nie 😠 😀

olianko
23. nov 2008

ahojky 🙂
my sme Saske kupili tabulu na kreslenie/ z jednej strany sa da kreslit kriedou a z druhej fixkou/, planujeme este klavir alebo ten xylofon a samozrejme nejaky set pre babiku kde je vanicka, nocnik a podobne drobnosti pre babiky.
Ked ide Saska na zachod tak musi ist aj babika .Uz ich ma tri - Monu, Zuzu, Lisu 🙂
...A tiez je nejaka soplava ale davame vit.c, caj s citronom a medom a tak na to prechadza.No a samozrejme kvanta ovocia 😵

olianko
23. nov 2008

..akatka krasne fotky 🙂

kiwuska
23. nov 2008

akatka, peknucke, krasna babulka aj adamko aj cela rodinka. 🙂 .
na buducu nedelu zaciname dvojrockoviny.
adaa aj nasi chlapci maju babiku u babiny, este moju, ktoru mi nasi kupili ked som mala rok. najradsej sj davaju spat, poprikryvaju, potom jej utieraju ritku, lebo stale sa pokaka 😀 a este ju pouzivaju na chytanie veci, ktore maju zakazane. chytia jej ruku a daju jej ju na sporak a potom jej hovoria nono. 😀

kiwuska
24. nov 2008

aj ja som dala nove fotky 🙂

sveva
25. nov 2008

ahojte. Ako sa máte? Elišku trápia posledné stoličky v stredu večer začala teplotovať a ešte stále sa nám neprerezali. 😔 ☹

Baby máte krásne detúrence. 😉 Ja musím stiahnuť fotky a potom pridám.

elise
25. nov 2008

ahojte ja by som chcela zablahoželať dnešným katuškám všetko naj naj najlepšie k meninkám, nech sa im splní všetko po čom túžia 😵 😵 😵 😵 😵

k.a.t.k.a.
25. nov 2008

dakujeeeem 😵

niečo na mna lezie, bolí ma celé telo a v hlave mam strašný bengáááál 😖 a Miška má nádchu 😒 nepoznáte nejaké super kvapky na husté hlieny pre malu? jej tie 0,5% kvapky vobec nepomahaju a vnoci je 100x hore kvoli upchatemu nosu. ☹

k.a.t.k.a.
25. nov 2008

a zamilovala som sa do tohto kočíka len tá cena 😖
http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

elise
25. nov 2008

kati my používame mar-sprej ale je dobrý aj pinosol 😉

aktak
25. nov 2008

aj ja dakujem 😵

u nas ma Adelka tiey husty soplik chudatko 😒

kiwuska
25. nov 2008

katky, vsetko najlepsienaj od nas 🙂 a detickam skore uzdravenie

lucxy
25. nov 2008

aj ja sa pripajam ku gratulacii,,,,, 😅
vsetkym soplajucim skore uzdravenie,,,, 🙂

zuz11
25. nov 2008

aj my gratulujeme Katkam, snad ste boli fakt na blate aby vianoce boli na lade 😀
mna posledne dni chytila mania windowsiek 😀
uz mame skoro vsetky darceky kupene, vacsinu podpultom kedze nic co sme chceli nemali velmi dostupne 🤐 😀
dokonca uz som oprasila aj vajicko a vypratala najmensie vecicky len este ich musim poprat vsetky 🤐

k.a.t.k.a.
25. nov 2008

čo to je mania windowsiek? 😕 dnes mi celý den niekto stojí na kabli 😝

zuz11
25. nov 2008

window colors = malovanie na sklo ( teda na igelit a nasledne davanie na sklo) 😀

k.a.t.k.a.
25. nov 2008

aha no vidíš a ja že dačo s windovsom v počitači 😅

no inak to si ja radšej kupim hotové 😅 ja a kreslenie nejde moc dokopy 😀 a este to dať aj na okno, tak to by bol iný gól 😀 by si určite prstom na naše okna ukazovali 😀

zuz11
25. nov 2008

no to nekreslis to obkreslujes sablonu 😉 a vyfarbujes 😉 nahodou je to lahke a pekne kedze si mozes vytvorit hocico co sa ti paci a najdes si niekde obr 😉 ved mozem potom hodit foto 😀

elise
26. nov 2008

ahojte ja dnes mám smutnú správu manžel dostal výpoveď z organizačných zmien ☹ ☹ ich podnik na slovensku končí - ruší sa tak im dali mikulášske darčeky že vo februári im uplynie výpovedná doba a končí sa ☹ ☹ ☹ nechcela som si to pripúšťať ale dnes ako nastúpil na prvú ránnú do práce tak im to hneď dali a vola mito takže vianoce budú veľmi skromné ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😔 😔 😔

zuz11
26. nov 2008

elise, no este ze ich neposlali hned domov, neboj on si nieco dovtedy najde 😉 aj ked viem ze to nie je take lahke ale aj muz sa velmi obava ze co ked budu u nich prepustat, aj ked uz prepustali cca piatich ale dostali hodinovu vypoved a to teraz zaciatkom novembra tak to sa mi tiez zda dost tvrde 🤐

elise
26. nov 2008

ved ot takto pred sviatkami je to ťažšie 😒 ale dúfam že si prácu rýchlo nájde 😉

sveva
26. nov 2008

Jeee ja som zabudla poblahožeľať Katkám, tak dodatočne všetko najlepšie, veeeeeeeeeeeľa zdravia, šťastia a lásky. 😉 😵

Elise to mi je ľúto, neboj on si niečo nájde. Budeme držať palce. 😉

elise
26. nov 2008

ďakujem Vám za podporu 😉
chcem sa spýtať od kedy zaďovať hríbiky? myslím že ich ešte nemôže ale neviem či by mohol mäsk na hríbikoch ale len ´to mäsko z šťavičky v ktorej boli hríbiky?

elise
26. nov 2008

clarke prajeme všetko najlepšie k druhému rôčiku 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre