December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
16. jan 2009

k.a.t.k.a tak nech ti to rychlo prejde,,,,lebo ja som sa citila ako vycicnuty rezanec 😀

aktak
16. jan 2009

cink cink 🙂 mame prvy zubcek 😀 a vedlajsi je tesne pred prerezanim 😵 celkom dobre to Adelka zvladla, som na nu hrda, my baby neco vydrzime 🙂

elise
16. jan 2009

gratulujeme adelke k prvému zubku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kati rýchle vyliečenie 😵

zuz11
17. jan 2009

aktak, nemate vy cerveny sportak trojkolesak? mam pocit ze to bol tvoj muz len som ho videla iba z dialky tak som si nie ista 🤐 🤐 🤐 sme sa boli prejst na strkovci 😀

aktak
17. jan 2009

ano mame 🙂 a ano boli sme, aj ja aj Adamko, sa korculoval odusu a hral hokej sucasne, samozrejme ze vsetko "saaaaaam" ale islo mu to 😵 ako riesite prechadzky? mate 2 kociky, ci board alebo Hanka ochotne cupita popri kociku?

zuz11
18. jan 2009

kati, Hanka zatial pekne cupita 😀 a ked chodime obaja s muzom tak sa da ze Hanka pesi, len problem bude ked budem sama na obe deti 🤐 len to dva kociky nehrozia a mam pocit ze na boarde by som ju neudrzala 🤐 🤐 🤐

adaa
18. jan 2009

ahojte
juj tak aj vas riadne pochytala viroza. U nas nastastie len ten jeden den. Ale s jedlom bojujeme, u nas od 2rokov ziadna zmena. Uz si niekedy trham vlasy, je to dost na psychiku. Rano, na obed, vecer bojujeme o lyzicku. Ale mam aj dobre spravy: Moj manzel mal vo stvrtok narodeniny a bola som rano na gynde a potvrdili nam, ze cakame babatko 🙂 Takze dostal dalsie bijuce srdiecko 😀 Tesime sa, podarilo sa na prvy sup 😀 V sep.mam termin, takze este je to velmi cerstve. Malinke ale pekne lezka a srdiecko uz bije ako zvon 🙂

aktak
18. jan 2009

adaa to je uzasne gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

adaa
18. jan 2009

dakujeme 😵

lucxy
18. jan 2009

adaa aj ja gratuuuuuuuuuluuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵

nathalie111
autor
18. jan 2009

adaaa,pripajame sa ku gratulantom...zelame hlavne vela zdravicka a prijemne tehulkovanie.... 🙂 😉 😵

elise
18. jan 2009

adaa gratulujeme k tehulkovaniu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aj náš lukasko chce všetko robiť uplne sám, sám obliekať vyzliekať variť papať vysávať,...........tak sme teda postúpili s drobcami do dalšieho levelu "ja sám" 😀

lucxy
18. jan 2009

jou jou a najlepsie je ked chce sama nakupovat a vsetko mi hadze do detskeho vozika 😀 😀 😀

masinka
18. jan 2009

ahojte
tak prvy tyzden doma s dvoma drobcami mame uspesne za sebou 😀
chodila mi trochu pomahat mama, ale dnes v noci mal tatinko nocnu, tak som prvykrat sama uspavala... no o polnoci obidve konecne spali 🙂 ale zase potiahli az do pol desiatej, takze sa to da. Inac Dianka je zlaticko, spi vzdy tri hodiny vkuse, potom pocucka a spi dalsie tri hodiny...potom kukuckuje (alebo reve) dve az tri hodiny a zase tych 6 hodin pospi (akurat predvcerom bola hore od 2 do 6:30 rano). No ale snad sa to casom utrasie a bude spat cez noc. Ale zase mam aspon trochu casu venovat sa Nelke. Aj ked sestricku prijala velmi dobre, pomaha prebalovat, odnasa spinave plienky, chodi ju kontrolovat ci neplace a stale ju hladka a pusinkuje 😀 Ale je vidno ze je z toho trosku mimo.

Adaa
gratulujemeeeeee 😀 Za chvilu budu mat tusim vsetky decembrovky po dve deticky 🙂

Oli, ja som bola v robote oznamit ze som tehu ked som bola cca v 6 mesiaci. Povodne sme totiz rozmyslali ze by som sa vratila do roboty na ciastocny uvazok ked bude mat Nelka 2 roky ( bola by zatial u mamy). Len som im to na personalnom povedala, ziadne oficialne tlacivo som im nedavala.

vsetkym chorym detickam prajeme rychle uzdravenie

zuz11
18. jan 2009

jeeej gratulujeme Adi k tehu a prajeme prijemne tehulkovanie 😉

nas tatino ma este tyzden dofcu takze nastastie nie som este na deti sama aj ked odbieha obcas do prace 😀 v utorok ho chcem poslat na cely den ze co a ako 😀 v pondelok ideme na tanecnu 😀

k.a.t.k.a.
18. jan 2009

aj ja gratulujeeeeeem 😵

lucxy
18. jan 2009

no my zajtra do skolky tak som zvedava,,,ze ako to dopadne,,,
katka uz je lepsie? 🙂
zuz malu bavi tanecna?

kiwuska
18. jan 2009

ahojte, jeej to su pekne spravy adaa, blahozelam. uz ste ma skoro vsetky dobehli. 🙂

sveva
19. jan 2009

Adaa aj my blahoželáme a prajeme bezproblémové tehuľkovanie. 😉

elise
19. jan 2009

ahojte my sme dnes zapísali lukaska do jasličiek a v stredu sa ideme adaptovať uvidíme ako to bude zvládať ale myslým si že nebude problém 😉 v jasličkách je možné komunikovať s deťútencami bud anglicky alebo nemecky, slovensky je normálka.ja by som malému vybrala angličtinu nakoľko od novembra chodíme na anglinu súkromne a celkom dobre mu to ide.

olianko
20. jan 2009

Ahojky 🙂
Adaa gratulujeme 😵 , hlavne vela zdravicka a veeeelmi malo nevolnosti
😉
Masinka kedy sa chystate von na prechadzku?
Nas zatial viroza obchadza a dufam, ze to aj tak ostane 🙂

adaa
20. jan 2009

dakujem 😉 No, byva mi riadne zle teda.. cele dni. To som pri saske vobec nepoznala. Uplne bleeeeeeeeeee 😖 Dufam, ze to po prvom 3mestri skonci 😕 Vam rychlo ubehlo druhe tehotenstvo? Ja mam teraz pocit, ze to je priserne daleko. Uz nech je sep a male na svete 🙂
Tak Lukasko uz bude maly jaslickar. Pak dajte vedet ako vam to ide.

aktak
20. jan 2009

adaa mne to islo pomali hlavne ked som lezala 😅 ale ked sa male narodi tak to ide strasne rychlo sa mi zda

muz mal v nedelu 40ky 🙄 som isla k nasim s malymi aby sme to nechytili, tak uvidime

rybecka
20. jan 2009

Ahojte,
adaa super gratulujem no mne to slo zo zaciatku pomaly ale uz to ide teraz lepsie ja sa tiez nemozem dockat marca kedy uz bude vonku 😀 uz som jak slonica a ked treba maleho poobliekat vonku tak je to makacka 😅

lucxy
20. jan 2009

rybecka vobec nie si slonica videla som fotky 🙂

adetka
20. jan 2009

ada... aj ja gratulujeeeem... 😀

nejak nas monomamicie ostava coraz menej... 😅 ... posledne dni slecna velmi rada organizuje druhych... povie "rucicku", chyti ma za prst a odvedie kam chce... a ak nechcem... tak sa hneva, a odmieta akukolvek diskusiu o alternativach... ale nedam sa ja nedaaam... 🙂

elise
20. jan 2009

adetka aj lukasko je vzdorovitý a chce aby sme mu vo všetkom vyhoveli ale bojujeme... 😀 😀 😀

kiwuska
20. jan 2009

ahojte, aj my prechadzame obdobim vzdoru, raz jeden, potom druhy a takisto sme mali obdobie kedy ma tahali za ruku, ale to ked este nerozpravali, ale vedeli si takto ukazat co chcu. je s nimi svanda ako sa vedia vynajst. vcera ibola pri nich asi dve hodky moja babina, a oni velmi dobre vedia, ze ona ich nahant nebude tak doma spuspust ked som prisla. pytam sa ich co ste robili s babkou a kubo na to ze citali 😀

elise
20. jan 2009

kiwus to muselo byť zaujímavé čítanie 😀

kiwuska
20. jan 2009

veru bolo, aj postielky si poposuvali do stredu izby, neviem preco to citanie vyzadoval taku reorganizaciu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre