December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

elise
20. jan 2009

a čo na to babina?

kiwuska
20. jan 2009

elis, ona je taka dobracka, aj keby jej po hlave skakali, povie ze posluchali. alebo povie ze posluchaju, len su trochu zivsi,

elise
20. jan 2009

😀 aj náš lukasko je živší 😀 super pomenovanie 😉
zajtra ideme na adaptáciu do jasličiek a ja mám normálne trému ako keby som mala ísť ja 😀

adetka
21. jan 2009

elise... nebooj... to zvladnete... prvy den sa vacsinou neplace... lebo su tam zaujimave veci 😉

elise
21. jan 2009

ahojte dnes sme mali adaptáciu malý bol zlatý hned sa šiel hrať k detičkám, vyšli sme na chvíločku von a ani nezbadal až nám ho po pol hodine doniesla vychováveteľka že zajtra ideme na na pol hodinu ale bze nás že ho tam hned dáme a ideme preč. zatial sa mu veľmi páči. uvidíme ako to pôjde zajtra 😉

aktak
21. jan 2009

prave mi obaja krpci zaspali, v rovnaku sekundu, Adamko vo svojej posteli a mala na prsniku ked sme boli pri nom, odhadujem ze mam tak 50 minut pre seba 😅 😀

elise drzime palce aby si Lukasko rychlo a bezbolestne zvykol 😉

zuz ako vnoci spite? nebudi maly Hanku?

ja sa pomaly chystam na prikrmy ale vobec sa mi do toho nechce, najradsej by som len kojila 🙂

k.a.t.k.a.
21. jan 2009

ahojte, tak sa konečne hlasim dufam že už je po všetkom 🙂 jo inak to chytila od malej, čo som ju v piatok na varovku dala, komplet celá rodina od našich až po bracha s frajerkou, aj švagor a jeho kamaratka čo bola nahodou u neho na navšteve to schytala 😅 😀 hehe Miška bola hotová pohroma pre všetkých, niektorí to ešte teraz predychvaju 😅 moj otec už schudol 6 kg chudáčik 😅

zuz11
21. jan 2009

adii, aj mne druhe tehu slo pomensie a hlavne na zaciatku ked mi byvalo zle to bolo hrozne ze som este aj varit Hanke musela a behat za nou a tak a potom na konci ked som sa ledva gulala to bolo dost namahave 🤐 🤐 🤐 ale dalo sa a prezili sme to v zdravy 😀 😀

katka, my co sme mali tuto virozu pred sviatkami tak ako rychlo sme schudli tak isto rychlo sme to nabrali, takze konecny efekt nulovy jedine ze to uz druhy krat clovek nedostane 😀 😀 😀 😀

kati, Alex hanku vobec nebudi a to aj ked sa nahodou nad ranom Hanka nastahuje k nam do spalni a ked tak tak iba pozrie otoci sa na druhu stranu a spi dalej 😀 😀 😀 ale rada pozera jeho pokakane plienky a asi aj rozkrok 😀 😀 😀
inak spava aj alex celkom dobre dokonca uz v noci sa budi na kratsie nie na dve tri hodky, to mame take obdobie dlhe ze sa dojcime z jedneho z druheho zasa z prveho a druheho a tak dookola 2 x denne ( cele doobedie a potom vecer) 🤐
ale tak verim ze coskoro ako Hanka vynecha jedno nocne dojcenie a ja sa vyspim dlhsie ako 3 - 4 hodky v kuse co mi uz dost chyba 😀 😀 😀 kedze som si uz na nocne vstavanie odvykla a uz som nan moc stara 🤐 ale nebrani mi to cez den sa vyburit a stihnut aj popiect nie len navarit 😀
dokonca tanecnu sme tento tyzden stihali hned 2krat 😀 😀 😀

aktak
21. jan 2009

zuz no rad si dudla ked moze 😵
ja som uz asi tiez stara, keby mala nespaval cele noci tak ma porazi asi 😅 nechapem ako sme pri Adamkovi vedeli tak velakrat a tak dlho byt hore 😅

Adelke vysli spodne 1ky cez vikend, bola nervozna, ale nemala teplotu, no a teraz sa jej velmi tazko kaka, musela som dat rurku, moze to byt z tych zubkov? lebo nic som nejedla take... 🙄

masinka
21. jan 2009

ahojte
Dianka vcera bola cely den hore, tak mi prespala skoro celu noc v kuse (spi pri mne, tak jej strcim prso do ust a ani sa pri tom nezobudim). Dnes ale pospava skoro cely den, tak predpokladam ze sa okolo polnoci preberie a bude strasit az do rana. Este ze je tatinko zajtra doma.
Inac mne vsetko pripada ze to ide strasne rychlo, len teraz sme tu cakali kto prvy porodi a uz maju deturence 2 roky. A tych 9 mesiacov tiez preslo ako blesk (len to cakanie na vysledky amniocentezy trvalo sto rokov ).

adaa
23. jan 2009

tak uz mi 2dni nie je az tak zle, vdaka bohu 🙂 Som si uz v zufalstve kupila v zdravej vyzive take zazvorove susene platky s cukrom. Vyzera to lakavo.. ale tak chut BLEEEE. Skor ma naplo z toho, ako z toho ze mi bolo zle. Pri Saske mi pomahali zazvorove keksiky, to som si este v uk kupovala.. toto vyzera na cistejsi zazvor tak ja ze super to bude este lepsie. Ale ten humac, fuj.
K.a.t.k.a panecku, mala normalne vyvolala paniku co 😀 To je az neuveritelne ako sa to u vas zpustilo.
Katka, ja si myslim ze Adelka to bude mat z tych zubkov.. sak co ine, ked papa len mliecko a doteraz nemala problemy.
zuz.. noo to bude komicke ked aj ja budem uz valat. Pri saske som bola obor(plus 20kg)taka bomba 😀
skolkari a jaslickari wow, dufam aj moja bude o rok tak rychlo adaptacna 😀
Dnes ideme do kina na film: Vymena s Angelinou Jolie. Je to o matke a synovi, ktoreho jej vymenia. Vraj to je super aj na oscara tak tesim. Ideme 3pariky a vsetky sme tehotne 😀

olianko
23. jan 2009

ahojky
tak mne pri Saske tak zle nebolo ako teraz.keby som nemusela tak ani z postele nejdem 😅 Mne sa zda , ze mi to uteka dost rychlo len si neviem predstavit ako to bude uz s velkym bruchom.Za ssakou asi uz ztekat nebudem - nebudem vladat 🙂 a dufam, ze ten nas chlapcek bude spachtosko nie ako Saska 🙂

aktak
23. jan 2009

takto pred rokom som tu strasila sama tehotna a tot uz pomaly skolku mozme otvorit 😀 🙂
adaa aj mne bolo teray horsie ako prvy krat ked som bola tehu, nech ti to rychlo prejde 😉
zubky su uz prerezane tak je mala kludnejsia 😵
aj ja ceeeem ist do kina 😅 este mesiac kym kojim tak sa to neda, potom nechame doma neosoleny maglajz a snad sa tiez vytrepeme 😀

co poviete na FEBRUAROVE/MARCOVE STRETKO? 😵

elise
23. jan 2009

kati nám vyhovuje ak by bolo stretko😉

lukasko si zvyká pekne na jasličky dnes mu vraj dievčatko dalo pusinku 😀 ani z jasličiek nechel odýsť 😀
ešte budúci týžden má adaptáciu a od prvého pôjde naplno 😀 😉

k.a.t.k.a.
23. jan 2009

cafte, tiež sa pridávam na stretko 😎
Miške sa už prerezali tuším naraz posledné štyri stoličky takže ma už kompletný chrup 🙂 jo a hnačkám už je konec ale teraz pre istotu 3 dni nekadila 😀 tak sme mali z toho bobky že čo sa deje, ale už je všetko O.K.

adetka
24. jan 2009

ahojte... ak si ho dohodnete dostatocne dopredu... a na sobotu... tak sa mozeme pridat aj my... 😉 slecna je tri tyzdne zdrava.. a bola az dva a ol tyzdna v jaslickach... snad to nezkriknem... lebo od oktobra bola po kazdej chorove maximalne tyzden a pol v jaslickach a opat ochorela... 😅

zuz11
24. jan 2009

cafte,
no u nas sa uvidi ako sa adptujeme a tak 😉
inak co som nepridala foto a chcete aby som pridala tak mi to prosim poslite do IP na tento nick 😉

aktak
26. jan 2009

som bola s malym v skole, sme sa presli v meste, bez kocika samozrejme, v elektricke som myslela ze sleduje auta okolo a on zaspal 😀 ked som s nim prisla domov, ani som ruky si necitila

lucxy
26. jan 2009

aktak tak to ti verim, ze si si ruky necitila ty 50kgilove ziena 😀

zuz11
26. jan 2009

kati, to si neniesla nasu 15kg Hanku 😀 😀 😀

lucxy
26. jan 2009

no tak zuz aj nasa vazi 13,5 takze tak,,, 😀 😀 😀 ale ja uz som tak zvyknuta,,,no mam riadne ruky znej 😀 😀 😀

rybecka
26. jan 2009

Ahojte,
ako sa mate? ja vsetko po starom aj my by sme sli na stretko ale mame to doooooost daleko 😀 skoda.

aktak
26. jan 2009

neplanujete sa nekto vyskytovat v Tatrach druhy februarovi tyzden? 🙂

zuz11
26. jan 2009

lucxy, to je rozdiel jeden a pol kilecka 😀 si to pridi vyskusat ze to pocitis 😀 a plus este Alex 4 a pol 😀 no to vam poviem to je rozdiel najskor jedneho a potom druheho zodvihnut ale najvacis sranda je ich po kupani obriadovat 😀 😀 😀 ten velkostny rozdiel 😀 😀 😀

adetka
26. jan 2009

tak to ma ja trosku lahsie... Mirka ma cca 10 kil... 🙂 .. ale zahovorila som... slecna mala dnes rano 37,8... takze je u babky... snad to nebude chripka 😅

masinka
26. jan 2009

Nelka ma cca 12 kg a ked ma dosla pozriet do porodnice, tak som sa tatinka spytala ci sa mu nezda ze je nejaka napuchnuta...oproti Dianke ktora mala po troch pregrckanych dnoch uz len 2500g, bola fakt obrovska...
Ale Dianka ju za chvilu dobehne, za tri tyzdne pribrala uz kilo, Nelka v tom veku priberala ovela pomalsie.

Oli, dnes sme boli prvykrat na prechadzke. Doteraz sme sa len otuzovali pri okne a na balkone. ak snad sa tam niekedy stretneme. Aj ked my chodime von stale tak medzi dvanastou a druhou.

olianko
26. jan 2009

Nasa Saska vazi 11,8kg 🙂 ale aj tak ked ju mamdlhsie nosit na rukach tak pomooooc 😲
Dnes som skusala ci Saska bude spat na normalnej posteli v izbicke tak ani za svet..museli sme ist do postielky.Tak nejako to do leta musime zvladnut
....a inak Saska vobec nechce spavat poobede ☹

adaa
26. jan 2009

Moja drzi s Mirkou. Mame stale tych fifinkovskych 10kg 😒 ale tiez mi niekedy pride uplne velka, hlavne ked ide s niekym von a pak mi ju prinesie. Mi pride uplne DIETA 😀
Aktak.. joj sla by som, musim nejak nahuckat manzela, ale pochybujem. Ma vela prace ted. Idete tam do toho hotela?
Som chora.. 😠 Priserne ma boli hrdlo a hlava, dufam to nepojde k horsiemu. Neviete mi poradit co za liek by som si mohla dat. Zatial len cajikujem, ale zitra pojdem do lekarne neco vypytat.

olianko
26. jan 2009

adaa skus bioparox.ten mozu aj tehotne 😉

sveva
26. jan 2009

Ahojte. Dlho som tu nebola. My sme chorí. Začala som ja pred týždňom, potom to bolo ok a dnes nevládzem existovať. V piatok začala Eliška teplotovať a ešte stále bojujeme. Dúfam, že v noci nebudeme pokračovať, lebo asi už odpadnem od vyčerpania. ☹ Šárke sa v sobotu prerezali zpbky a to hneď 2. Tak som rada, lebo je kľudnejšia a veselšia. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre