December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adkaw
7. aug 2008

akatka stále 2v1?

aktak
7. aug 2008

hlasim ze ano, urcite budete prve vediet ked sa neco zomelie 😉

elise
7. aug 2008

dobré ránko babuky 😉

aktak už to máš teda za pár 😉

lucxy
7. aug 2008

aktak zajtra je pekny datum 😀 tak snad 😀

aktak
7. aug 2008

kedykolvek v najblizsich dnoch potesi 😵

elise
7. aug 2008

kati treba adelke dohovoriť že už by bolo dobré keby bola už vonku z bruška že sa adamko na nu teší možno si dá povedať 😀

aktak
7. aug 2008

hovorit si mozem co chcem, ked ju jej brasko nevedomky boxuje kazdu chvilu tak mi asi tazko uveri 😀

lucxy
7. aug 2008

no tak to asi fakt tazko uveri 😀 ale to je z lasky

elise
7. aug 2008

kati a adamka zvykáte na to že budeš preč v porodnici? ja neviem ako by to vydržal náš lukasko tak ho dávame na 2 dni vždy k babke, zatial 2 dni bezo mňa znáša dobre.

aktak
7. aug 2008

myslim ze to bude v pohode, uz raz zvladol 3 noci bez nas oboch, a teraz bude s tatinkom, a kedze mame nemocnicu vedla domu tak chcem aby ma prisli aj viac krat pozriet, ze vybehnem na chodbua tak, takze mu to rychlo ujde dufam 🙂 ale je pravda ze teraz ma take obdobie ze cokolvek robi vzdy krici mamaaaaaaaaaaa ked ma nevidi, proste musim vsade byt a pozerat co robi 😀

elise
7. aug 2008

niekde som čítala že je dobré zobrať do pôrodnice aj darček pre staršie dieťa ako že je to od bábetka celkom sa mi tá myšlienka páči 😵

aktak
7. aug 2008

ano, a netreba brat do porodnice ale skor ked sa pride s babom domov ze to mu donieslo, ale sa mi zda ze adamko je este maly na to, aj ked to planujem urobit, este nemame kupene ale jeho aj tak najviac potesi kornutok od zmrzliny alebo kluce od auta, pripadne obuvak - to su jeho anjoblubenejsie veci teraz 😀

elise
7. aug 2008

u nás tiež frčí obuvak aj kluče od auta a hlavne ked mu ocko dovolí sedeieť za volantom 😀 😀 ale zatial sa nám ho darí presvedčiť aby šoférovať nechal nás 😀 😀

aktak
7. aug 2008

elise, s tym autom sme na tom rovnako, len u nas to uz prechadza do zavyslosti pomaly 😅 uz aj spoznava auta a vie ktore je koho 😅 a kedze ich nasi maju viac, tak ked sme u nich trva dost dlho kym si v kazdom odsoferuje, ked vidi dedka len krici dedo autoooooo - beru kluce a hodinu ich neni 😀

chelsee
7. aug 2008

my vazime 14kil minimalne a vobec nas neni dost ale tak akurat...sladke malej davam tiez cokinu cukriky keksiky ako aj sladim caj....neviem si predstavit uplne vylucit cukor zo stravy co potom jedavaju a piju vase deti? 😉

aktak
7. aug 2008

chelsee ved 14 kil je v pohode nie?
myslim ze nikto cukor zo stravy nevylucuje 😉 skor nekto viac alebo menej obmedzuje sladkosti 🙂 my napriklad cokoloadu nedavame kedze mal maly tie vyrazky, pre istotu 😔
moj Adamko, a vlastne aj my s muzom, pijeme hlavne cistu vodu, len vynimocne caj alebo dzus

elise
7. aug 2008

my sladíme s gukopurom alebo trstinovým cukrom. 😝 a 14 kgzávidíme my máme iba 10kg

chelsee
7. aug 2008

tie kila su asi zdedene....muz mal 14kil ked mal rok a ja som nemala o moc menej ako rocna 😉 pak sme sa vytiahli a kila zmizli.... 😎
sladkosti rozumiem ze niektore vynechavate...myslela som skor jedlo ako dzem na chlebik na ranajky, abo kolacik, dzus atd ze ci davate...alebo co tak davate na ranajky detom okrem mlieka? 😕 poradte

elise
7. aug 2008

my dávame pomarančový džúsik ale ten odšťavovaný, džem lúbi čučoriedkový a ochutnal aj koláčiky najviac mu chutia čokoládové 😀 😀 na dovolenke okoštoval aj šľahačku a aj párky a zmrzlinku. 😝

elise
7. aug 2008

na raňajky papáva lukasko (po tom čo sa nacucá mm) rohlíček, alebo chlebíček má k dispozícii šunku syr, zeleninku, alebo spapá jogust so safari keksíkmi. občas obhrýze jablčko 😀

aktak
7. aug 2008

my uz ani dzem radsej nedavame, lebo vecsinou su malinove, jahodove a tak 😔 na sladke pecivo ani jedla moc neni, u nas fici len meso meso meso 😀
mliecko mi nechce 😅

elise
7. aug 2008

mne odmieta všetky umelé mlieka a to sme vyskúšali uplne všetky značky dostupné na SK trhu. dokonca ani francúzske ani bebu nepije (poctivo vypije vždy maminka 😀 ) my skôr mäsko odmietame to nemusíme stačí tak dzobkať ale lúbime zeleninku a cestovinky. a teraz sme prišli na chuť párkom a milujeme okusovať cibuľu 😀 😀

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

cafte ženy 😀
aj u nás fičia párky ale len viedenské,sa ide s nimi zadrhnúť a syrové lízatká zbožnuje a tiež sladím 😀 malá zbožňuje babkin pigi čaj, sa ho nevie dopiť, alebo sirupovú vodu ale len YO sirupy davam ..

inak malá je soplavá a vkuse kýcha ach jo 😖 , povysavať nos to je hotová tragédia u nás 😔 ale teplotu nemá, škoda že pre malé deti nie je niečo ako šumivý coldrex čim by som to rýchlo podchytila 😔 tak pije šalviový čaj s citronom a medom a echinaceu dávam ale aj tak jej to nikdy nezabralo takrátam že budeme so soplom týžden ak nie dva bojovať 😖

aktak
7. aug 2008

nech vam to rychlo prejde kati 😉
parky sme my zatial neskusali, ja osobne ich mam rada ale nedoverujem tomu co je dnu, aj ked dnes sa uz neda skoro nicomu verit co sa tyka jedla 😖

maleho si vzali nasi na dobedie, tak si uzivam posledne chvile nicnerobenia, som zvedava ako dlho este 🙂

elise
7. aug 2008

my kupujeme telacie celkom sú dobré 😝
kati nech sa miška dlho netrápi so soplíkmi 😉

adetka
7. aug 2008

ahojte... 😉 ... Adelke sa zatial von nechce? 🙂 ... my ranajkujeme maly tvaroh "hrosika, chlebik s masielkom a syrom (zial iba zobneme)... mliecko mi Mirka nechce pit uz asi pat mesiacov... ole obcas si upije s manzelovho jahodoveho acidka... dzem sme este nemali... masu tiez velmi neublizime... len trosku sunky... slahacka nam tiez chutila... kupila som jej palacinky... tych sa vsak ani nedotkla... velmi jej chuti tvarohovy kolac... my sa sladkostiam velmi nebranime... mame len nieco vyse 9 kil... ale kecameeeee o dusu... a behameeee... neviemn kde tu energiu zbiera, ked tak malo papa... 😅

elise
7. aug 2008

ked sme boli na dovolenke veľa sme chodili behali, boli sme veľa v bazéne tak sme si s manželom mysleli že ho zmoríme a večer nám padne únavou ale kdeže to sme boli zmorený my malý zaľahol o 22 najskôr a my sme zaľahli unavený sním 😀 😀 😀 😀

adetka
7. aug 2008

a pijeme cajiky granulove... ale aj rooibos zeleny sladeny ovocnym cukrom... a z dzusikov jej davam jedneho kubika a ciste jablcko od tommy...

k.a.t.k.a.
7. aug 2008

jaj baby /ja vždy dopredu o pol roka rozmýšlam 😀 / budu vaši krpci v zime ešte v kočíku? lebo mam buginu ale aj šporťák tak predpokladám že buginu na zimu odložím a vyťiahnem šporťák ? 😅 lebo zase ked nebude sneh tak sane ťažko 😅 a v tom chlade by jej asi v bugine bola zima nie?

adetka
7. aug 2008

kati... Miske skore uzdravenie... 🙂

my ideme s Mirkou este na jednu dovolenku... tuto sobotu... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre