December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
14. aug 2008

byvas v prahe, vsak? 🙂

erika153
14. aug 2008

pani moji a ja ze sa sem zas vratim a to si nebudem mat s kym pisat 😀 vsetky budu na inych terminoch... 😅 tak a teraz dost srandy, zuz ty kedy mas termin cakas?nie nahodou v decembri? aj masinka? 😀

erika153
14. aug 2008

ano lucxy byvam, veru byvam 😖 😵

erika153
14. aug 2008

jaaj uz vidim v pase pise aj termin,,, no tak ked sa ti narodi o par dni skor tak budes decembrovka opat -to je sranda 😵 ste si to tak naplanovali ze? 😀

lucxy
14. aug 2008

erika ty planujes druhe? 😀

erika153
14. aug 2008

lucxy cosi 😕 😅 😀 ne ne ani nahodou.. uz sa tesim do prace..aj ked uznavam, ze je to super mat dve za sebou ale fakt sa mi do toho nechce nejako. 😅

nathalie111
autor
14. aug 2008

erika,so mnou si mozes pisat.. 😀 😀
Ja planujem na chvilu nastupit do roboty a druhe by sme radi v zime 2011... 😉 tak uvidime jak to pojde...

lucxy
14. aug 2008

tak budeme tri hm co si mozme pisat 😀 😀 😀

lucxy
14. aug 2008

baby ako zvladate robit poriadok pri malych 😀

nathalie111
autor
14. aug 2008

lucxy aj vy planujete druhe neskor??
A poriadok??No velmi tazko... 😉 🙂 Ja dve hodiny upratujem a Clarke staci chvilka sme tam,kde predtym... 😀

lucxy
14. aug 2008

hej nathali az neskor asi to tak bude lepsie 🙂

aktak
14. aug 2008

tak jedna telenovela sa v sobotu skoncila a druha zacala, od dnes sme doma 😀 😎 🙂

porod som popisala v augustovkach na 50.strane keby nekoho zaujimalo 😉

jej erika, po dlhom case ta ti vidim ahoj 😉

si vas precitam vecer aby som nestratila nit 🙂

kiwuska
14. aug 2008

akatka tesime sa na adelkine foto a som rada ze ste v poriadku potom co som si pprecitala v augustovkach. clovek si uvedomi ze je to fakt to najvacsie stastie mat zdrave deticky. prajem vam to z celeho srdca.

erika, vitaj znova u nas na koni. timko zas vyrastol ale to vsetci. uz je manzel lepsie? drzim vam palce

danii
14. aug 2008

erika ahoooooj! a neboj, budeme si pisat uz styri...... 😉 😅

olianko
14. aug 2008

ahojky
arika no asi nas bude pat na pisanie 😅 🙂
akatka tak uz ste doma 🙂 adamko je nadseny so sestricky?

aktak
14. aug 2008

teta erika sak si mi nedala cislo 😠 😉

baby ani neverim ze to mam za sebou, a neviem ci sa este dam nahovorit na take neco 😅 🙂 adamko to zvlada pekne, maluchce stale hladkat (asi ako zuzkinu Hanku) ale nechape ze musi jemne 😀 ked sme malu vecer prebalovali, zacala plackat lebo uz chcela jest, a on ked to videl spustil strasny plac 🙂 chudatko, asi mu bolo luto ze babo place taky bol zlatucky 😵 ideme skusit spat v noci vsetci spolu v izbe tak som zvedava, bude to sranda 😎

sisinka76
14. aug 2008

akatka, gratulujem k Adelke a aj stastnemu navratu domkov 😉

erika153
15. aug 2008

cafte baby a dakujem za privitanie 😵

aktak jeeej to je zlate 😵 😵 ja si viem predstavit naseho timka ako hladka babatko... 😅 jeden cas nas vkuse bil 😠 ale uz ho to preslo! sem tam bije seba po hlavicke 😀 vase to nerobia?? bojim sa spytat co uz vsetko vedia vase deti, lebo timko nevie nic 😀 ale nie, vie spievat melodie co casti spievame, opakuje nejake slova ale sam nepovie nic ze mama daj alebo nieco podobne nehrozi 😠 a jest musi vyhradne sam (aj to tak vyzera) nedovoli mi krmit ho.. teraz je 1x chory a na ATB takze som "nadsena" a to ani so skolky medzi deti nechodi.

lucxy
15. aug 2008

ahhooj erika aj vy ste ranne vtacatka? 😀

erika153
15. aug 2008

ahoj 😉

nie iba ja, lebo som tiez chora a mam tak zapchaty nos 😠 😠 ze som musela vstat lebo som mala pocit, ze mam v hlave guľu 😖 som spravila caj, nlieko a maleho budim o osmej na antibiotika ..

lucxy
15. aug 2008

ozaj k tomu trieskaniu hlavy nasa to robi ked jej nieco nedam a ked nervaky pokracuju chyti kocik pohadze vsetky baby alebo este aj vyhadze celu stavebnicu

erika153
15. aug 2008

😀 😀 to su nervaci ti nasi 😀 😀 ale uz sme ho nejako tak naucili nech nas nebije, lebo predtym sme mu vratil po rucke, tak jasne, zes tym ho vela nenaucim..tak sme prestali a on asi pochopil i 😉 a inak je strasne dobry chlapcek aj na ihrisku sa nebije stale sa smeje ale furt mi uteka-neposlucha ma..

lucxy
15. aug 2008

ani mna neposlucha,,,no coment niekedy uz chytam nervarky ja 😀 teraz sa fest zmenila co sa tyka v poziciavani veci uz nechce pozicat zrazu,,,,takze vzdy su dake hadky lebo kazde dieta chce vzdy to co ma to druhe 😀 vies co moja mala hovori za pc ze ,,,,www bodka 😀 😀 😀

erika153
15. aug 2008

😀 😀 fakt??? moj chodi po byte a kukukuku 😅 akoze z pesnicky kukulienka kde si bola aj melodiu... alebo my sme ti pa a pi z macacej planety a on tatatííí tatatííí tatatííííí tatatííí 😀 aj s melodiou 😀

lucxy
15. aug 2008

v rozpravani je strasne sikovna fakt,,,ked sa jej spytas ako sa mas?povie:dobre,,,,dost vela rozprava minule kamoske cez skype:varim kavu 😀 ,,,,dost uz aj spaja slova napr. otvor dvere, vidim macku,dat ruku, ked sa buchne tak povie: buchla,,,,chcem pit atd 🙂
ale co sa tyka spanku je to rannovstaj 🙂 uz ma to unavuje,,kamoska si robi so mna srandu lebo ona ma taku staru ako ja a teraz v oktobri sa im ma narodit druhe,,ze mi to druhe bude nosievat o 5tej, lebo oni vstavaju tak 8,30 😉

erika153
15. aug 2008

tak to je sikovna 🙂 moj sice zopakuje ale sam nepovie nic...

ozaj to odkedy je tak renovovany kon? 😕 ze hore nemam ani listu s linkom? je to dost o nicom 😠 😠

erika153
15. aug 2008

ne, to urcite som ja daco musela stisnut 😠

erika153
15. aug 2008

uz maaaaaaaaaaam nevsimajte si ma 😀

lucxy
15. aug 2008

ty chces ostat v prahe? a maly tam bude v skolke? mojej mami brat tam je 🙂

lucxy
15. aug 2008

a este je malemu zle? 🙂 ci uz v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre