December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

erika153
27. aug 2008

adaa gratulujem!!!Bola si nadherna nevesta a fotky su super! 🙂

my nemozme chodit von bez kociara lebo mi maly stale uteka a ja nemam na to nervy 😖 ale dokazal by chodit aj cely den, co sa tyka vydrze....
v zoo sme boli uz 3x v Prahe a raz v Liberci 😀 a ani raz ho zvierata nezaujimali, som zvedava kedy zacnu 😅

adetka
27. aug 2008

ahojte 🙂

dakujem, dakujem, dakujem 🙂

akati... krasne zvladas prechadzky s dvoma detmi...

my sme tento rok boli dva krat v ZOO v Bratislave... kedze slecna velmi rada rozprava... tak okomentovala kazde zvieratko... maco, lev, opice, kacka, bocian,... aj na ihrisku sa jej pacilo... ale zakazdym tam boli divoke deti... my bez kocika tiez takmer nikam nechodime... obcas sa mi nechce ju presviedcat, aby niekam sla... a tak ju supnem do kocika a ideme... 🙂

adetka
27. aug 2008

a zistili sme, ze ked clovek ide do ZOO pred desiatou... tak je rada minimalna... neskor narasta

zuz11
27. aug 2008

ja som do zoo kocik oprasovala 😀 zacali sme dost aktivne chodit bud autom alebo iba tu u nas na ihrisko a tam chodime iba s trojkolkou alebo kocikom a takymi vecami, samozrejme sadou do piesku a loptou 😀

masinka
27. aug 2008

ahojte
tak sa hlasim s novinkami, relativne dobrymi....
boli sme si pre vysledky amniocentezy a zrusili nas, ze kultivacia sa nepodarila, tak z toho nevedeli nic vycitat. Vraj sa to v lete obcas stava, ze bunkam sa nechce rast. Ale aspon zbytok plodovej vody poslali do nejakeho ineho labaku a ti nam potvrdili, ze nam teda nehrozi Downov ani Edwardsov syndrom a ze budeme mat babu.
A razstepy (kvoli ktorym mi tu amniocentezu robili) sa maju kuknut na ultrazvuku, takze som sa na zajtra objednala. No ale snad to bude OK.

adetka
27. aug 2008

masinka... to je super, ze vam Downow a Edwardsov syndrom vylucili... a drzime palceky aj na dalsie vysetrenie... urcite budete vsetci OK... 😉

masinka
27. aug 2008

adaa, vitaj medzi nami, vydatymi zenami 🙂 mate krasne fotecky, fakt si bola uplna modelka a mala tiez super 😀

adetka, no mas moj obdiv, studovat popri dietati, moj muz si tiez robil doktoranturu, tak si viem predstavit kolko casu traba na pisanie prace a podobne radosti

v Zoo sme my boli este v aprili, vtedy tam nebola ani noha. Teraz planujeme ze by sme niekedy vybehli do Schonbrunu do ZOO alebo do Safariparku....

k.a.t.k.a.
27. aug 2008

masinka safari už tuším nie je 😕 a v shchonbrune som bola v juli aaaa 😀 😝 malá nas na celý zámok vykričala, chytila tam hysterický záchvat 😅 tak malu na ruky, nohy na plecia a hladala rýchlo východ a potom celom upachtenom dni ma prešla aj chuť na zoo ... my ju máme vlastne doma každý den 😀

adaa
27. aug 2008

Ahojky
No dakujem, sranda je ze v skutocnosti naozaj taka modelka nie som.. az sa blbo citim.
My sme zoo nejak pozabudli musime este vybehnut. Ale chystame sa sem do zoo. Vraj je tam super a aj ten hotel. Kamarati s detmi sa teraz odtial vratili
http://www.zoodk.cz/

Ozaj v utorok ideme do Tuniska, ale iba na 8dni. Bojime o Sasku, snad to zvladne. Naschval sme vybrali taky hotel aby vyhovoval hlavne pre deticky.
masinka dakujem a moc moc sa tesim ze mate babatko v poriadku. Drz sa a pekne papaj papaj ;)

aktak
28. aug 2008

Adaa urcite to zvladne, sak je uz velka baba a bude tam s vami 😉

nase male zlaticko spinkalo od 10tej vecer do 8mej rano len s jednym kojenim o 3tej, no nezjedli by ste ju? 😵 druhe zlaticko spava celu noc uz dlhsie ale kazia to dobednajsie raple ktore mava, reve aj 2 hodinky a je nervozny 😒

masinka
28. aug 2008

ahojte

tak ultrazvuk nastastie dopadol dobre, zatial vsetko vyzera byt OK, dokonca bolo pekne vidiet aj to ze to bude dievcatko (aj ked to sme uz vedeli ze mame XX chromozomy 🙂), to Nelka bola podstatne hanblivejsia a dozvedeli sme sa to az v 25 TT na 3D.
Vsetkym vam dakujem za moralnu oporu 🙂

A teraz sa konecne mozeme na malu zacat tak naozaj tesit 😀 😀 😀

aktak
28. aug 2008

masinka presne tak som dufala ze to dopadne 😉 vela zdravia aj tebe aj malickej 😵 vidim ze uz aj meno mate, aj mne sa pacilo 🙂

nathalie111
autor
28. aug 2008

Masinka,super ze to takto dopadlo...Museli to byt neskutocne nervy a stresy,ale uz to mate nastastie za sebou a zelame ti,aby si do konca tehu uz bola len v pohodicke.... 🙂 😉 Aj ty aj babo...A co Nelinka?Tesi sa na sestricku? 😵

masinka
28. aug 2008

Aktaka, som si kukla vase fotecky, perfektna rodinka ste a ako Adamko lubi malu 😀
Nelinka mi chodi hladkat brusko, ale zatial ju asi viac zaujima moj pupok ako nejake babo vnutri

adaa
28. aug 2008

Masinka no parada 🙂 A co Nelka uz ukazuje mame na brusko ze tam je babo? Tunisko sme zrusili ideme do Dvur Kralove na safari na 5dni. Ku moru pojdeme neskor. Je tam prilis teplo a vraj jedlo obsahuje inu mikrofloru a taketo male deti to zle znasaju. 😖 Pozreme nejaku Europu.
Ozaj nasa Sasi sa nejak zacina pustat do novych slov sa maminka vytesuje. Jej sa totiz moc nechcelo

aktak
28. aug 2008

baby Adelka mi v noci spala 10 hodin s 1 kojenim, potom bola 2 hodky hore a od dobedia od 10tej spala az do 8 vecer so 4 kojeniami, mam z nej dost, som zvedava co bude v noci 😕

adaa
28. aug 2008

Katka za kolko ste ju kupili? aj ja take chcem? 😀 😀 😀

masinka
29. aug 2008

adaa, my sme tiez chceli v septembri ist do Dolomitov, ale teraz sme to zrusili, nechceme et viac riskovat po tych peripetiach s tehotenstvom, ale s tym Dvorom Kralove ste nas normalne navnadili, asi tam tiz na den-dva vybehneme - ked uz ten Safaripark v AT zrusili. Ale vraj buduci rok by ho mohli zase otvorit.

Akatka super, mne moje dieta prespalo celu noc prvykrat tusim ako 8 mesacne, potom zase dlho nic a od roka a pol spavala poriadne, teraz posledne dni pred spanim vymysla, vcera este o pol jednej buntosila a teraz este veselo drichme. Idem ju zobudit, nechcem to vecer zase absolvovat.

lucxy
29. aug 2008

masinka aj ja som rada, ze druhe babatko/v brusku/ je v poriadku 🙂
aktak tak to mas fakt zlate deti, ja si to neviem predstavit kolko by som spavala kebyze mam druhe,,,,mne spavala strasne zle 😒 ale nevadi, vsak predsa nic ine mi ani neostava, 🙂

aktak
29. aug 2008

ludia ona po celom prespatom dni prespala aj celu noc, len sme sa kojili, no nezjedli by ste ju? 😵
sme boli na zeleznej, pridam fotos ked budem mat cas, krasny predlzeny vikend prajeme 😉

adaa
29. aug 2008

aktak aj moja bola taka spachtoska, vseci ma strasili ze pockaj po 6tyz, pockaj po 3mes a nic spinkala a bola dobrucka az do teraaaaz. Ted je to maly cert 😠 😵 Snad vam to vydrzi co najdlhsie, asi z vas citi velku pohodu ked tak nerusene sladko buva.
Masinka, ak ale chcete tam aj spat treba skoro dopredu rezervovat. Obcas maju hned volno, ako sa aj nam ted podarilo.. ale v sezone je to natrieskane.
Ozaj stretla som dnes kamosku, ma o 3mes starsiu dcerku od nasich a boli na dovolenke v Grecku a vraj nikdy viac. Vobec si neodychli a mala si nevedela zvyknut na rezim. Este aj lietadlo im islo v noci tak bola cela pomylena. A kamarati co bo boli s nimi mali 4roc.syna a ten dostal 40tky horucky tak s nim jeho mamina nebola ani raz pri mori. Fuu tak tato story ma dost odradila. Ja som ale dokakana nechat na tyzden malu doma u babky a mi si ist uzivat. Pride mi to nefer 😒 Asi nakoniec ziadne more nebude, aj ked cim skor by si zvykla bez nas byt dlhsie tym to bude lepsie..

k.a.t.k.a.
29. aug 2008

adaa ja by som k moru bez malej tiež nešla 😖 a presne viem že by som si neoddýchla pri nej na dovolenke 😅 ja by som šla jedine ak by s nami išli svokrovci alebo naši nech aj oni postrážia a ja z mora dačo mám 😝 už mám tak naplánované budúce leto 😀 Taliansko so svokrovcami 😎

kati aj moja bola spachtoška, budila sa len na jedenie inak prespala celé dni a noci 😎 a teoreticky je to tak doteraz .. občas nejaký výkyv ink v poho 😉

lucxy
29. aug 2008

ani ja by som nesla bez malej, chodime s muzom sa okupat na vecerne kupanie do aquaparku sami dvaja ked mala spi u mojej mami a vtedy mi to strasne pomoze ked si chcem oddychnut a len tak vypnut 🙂 to asi kazda z vas pozna ked toho uz ma po krk
na buduci rok chceme ist tiez tak spolocne niekam asi s mojimi rodicmi, takze uz sa tesim ze dakde pojdeme 🙂 a bude to ine ked bude mat uz 2,5 roka
tak to mate dobre deti ked vam tak pekne spinkali uz od malicka, mne chodila spavat o 9tej vecer potom mi bola hore 3 hodiny a potom spavala 3 hodky to bol moj spanok bolo to onervy, videla som vsetky vecerne filmy 😀

adetka
29. aug 2008

ahojte 🙂

masinka... to som radaaaa 😀 ... tak si to tehotenstvo konecne mozes uzivaaat bez strachuuu 😉

akati... to co mas za poslusne detickyyyy... aj ja chceeeem.... Mirka zacala cele noci prespavat az v 6. tyzdni... a od 8. mesiaca doteraz opat nie... a tak poslusneho chlapca ako Adamko... co sa vie pokojne pri tebe hrat.... 😵 🙂 😉

aktak
29. aug 2008

vyspime sa naozaj dobre s drobcami, ale zas ma vystavia kazdy den na doraz takze je od nich pekne ze ma nechaju trochu vydychnut 🙂

nekto ma skusenost ze mu aj mladsie dieta ako su nase prezije dovolenku uplne super, ine aj starsie moze mat problem, a choroba ci horucka moze stretnut kazdeho takze podla mna je to vzdy risk, len treba zvazi co kto chce podstupit, my sa snad k moru vyberieme buduci rok, to bude mat Adelka 1 rok

adaa daj vediet ked pridas nove fotky na mojasvadba.sk 😉

a co tak spravit stretko? 😀

k.a.t.k.a.
29. aug 2008

šak hej, moje dieťa by prežilo dovolenku, len či by som ju prežila ja 😝 😀

jo jo stretko hocikedy 🙂

k.a.t.k.a.
29. aug 2008

zajtra idem asi do Parndorfu tenisky malej kupiť, ach jo to bude zase utrpenie s malou po obchodoch 😝 v tomto vôbec nie je po mamičke 😀

aktak
29. aug 2008

kati tak potom daj vediet ci tam maju neco dobre, mozno by sme v pondelok skocili ked ma manzel konecne volno, som zhava nakupovat 😀

adaa
30. aug 2008

no ved uvidime co vymyslime, asi naozaj pojdeme k moru az o rok. Ale drahy ma dost prehovara v zime ist na Kubu bez malej. Cez anglicke cestovky je to o doost lacnejsie. Uz par znamych tak bolo. No to by sme sli bez malej. Jej bude u babi super ale co ja?? 😖 😉 Dnes sme boli v Bojniciach v zoo. Celkom fajn

k.a.t.k.a.
30. aug 2008

tak v parndorfe mali velké h..o 😠 , som nakoniec u nás nabehla do adidasu a kupila malej tenisky, chúďa lebo keby sa ochladilo tak jej nemam čo obuť 😅 jej strašne narastla noha za posledné 2 mesiace, som kupovala 24-ky vyzerá jak kocúr v čižmách 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre