December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
22. feb 2009

Ani mi nevravte, dnes uz som aj ja mala zachvat placu. Ja ju niekedy fakt nezvladam. Nechce sa obliekat, nic neje, neposlucha.. hrozne. Dufam ju to prejde.
Prosim, neviete co znamenaju cervene dlane u deti?

k.a.t.k.a.
22. feb 2009

mne už ten sneh udiera na mozog 😔 , keby aspon dakto z parkoviska sneh odhrabaval 😠 sa možem zajtra "hrať" aby som vobec vyparkovala auto 😠

aktak
22. feb 2009

tak u nas sa celkom poslucha, oblecenie ani jedenie neriesime, skor sa Adamko niekedy velmi blazni, beha, ako v puberte mi pripada ked ma zachvaty smiechu, sa vala po zemi a len chce blbnut 😅 ale nema to casto, tak 2 krat za den, inak sa pekne sam vie zahrat a poslucha, takze to beriem ze sa obcas len potrebuje vyventilovat a vyblaznit

adetka
23. feb 2009

akati... to je asi v genoch... Adamko je pokojny po mamicke... 😉 ... ja som bola sidlo... ale podla mojej mamy az po tretom, stvrtom roku... asi vazne dospievaju nase deti trosku skor 😅

utekam ucit... som yvedava kolko studentov mi v tejto snehovej kalamite pride na hodinu... pekny den prajem

k.a.t.k.a.
23. feb 2009

neviete niekto, možem dať viacej prihlašok do školok? či len do jednej? si pripadam ako keby som ju na strednu školu davala, také ofuky s tym robia 😝

sveva
23. feb 2009

katka myslím, že nemôžeš, ale veľa mamičiek dáva. Tak daj aj ty. 😉

adaa
23. feb 2009

ja si myslim ze mozes, ale neviem. Ja by som dala. Sak ked nezoberu do jednej, vezmu snad do druhej nie. Preco by si nemohla mat 2 sance

zuz11
23. feb 2009

no aj u nas zacalo obdobie ne ne ne a obcas aj hadzanie o zem 🤐

elise
24. feb 2009

babulky lukasko začína neskutočne trucovať ja som včera už bola zúfalá neustále iba plakal a jedoval ja ked mu dám večeru tak to ručičkou zmetie zo stola stále otvára ladničku (už chápem tie zámky😀 ) ked sa vezieme z auta tak nechce vystúpiť prídeme domou lahne si na zem a jačí, plače kope nožičkami ked ideme von robí to isté . ráno sa nechce vyzliekať potom beha vyzlečený čo ho naháňam aby sa obliekol. no proste bojuje a bojuje... ale ja nevzdám 😉

adaa
24. feb 2009

Dievcata a toto mi povedzte.. kolko taketo jedovyte stavy vseobecne trvaju? Obavam sa ze cely 2rok. Zaplat pan boh skolkam, uz aby bol september ;)

k.a.t.k.a.
24. feb 2009

my sme tieto stavy mali celý minuly rok 😝 asi odkedy začala chodiť , teraz už je relativne klud, občas nejaký rapel má, ked sme doma tak ju zavrem do izby že tam može revať kolko chce a ked sa ukludní tak nech mi zaklope na dvere a toto u nas funguje, potom už je kludná 🙂 ale vonku vždy stečem z nervov 😀

chelsee
24. feb 2009

nam sa k tomu nie a vzdoru pridruzilo aj slovicko neviem....na vsetko co sa opytam dostanem zfleku odpoved neviem...akoby v nej bojovali dve osoby 😅

aktak
24. feb 2009

nas ro obislo alebo sme to preskocili alebo nas to caka 😅 pevne nervy prajem 😉
Adamko mi prave zjedol obed, lebo jeho porcia mu bola malo, tak ked zaspi musim improvizovat a neco si spravit 😅 teraz obidvaja pozeraju Nema, Adelka to uplne zerie ale vecsinou pocuje len hlasy lebo jej zabranim vo vyhlade na TV 🤐 😀

asi tolkoto snehu bolo v Tatrach ked sme boli, ani neverim ze som v BA 😵

...tato sobota, doobeda, Avion, detsky kutik, prida sa nekto? 😀

lucxy
24. feb 2009

ahojte,,,no mne pre istotu na vsetko hovori preco? a preco,,,,proste spyta sa ma maminka mozem si toto zobrat? ja jej poviem ano a mala preco? ,,,no a takto dookola,,,vecer mi uz ztoho sibe 😀
no mna rozculuje stym obedom,,,da si 4lyzicky a dost,,,,

elise
24. feb 2009

kati my sa chystáme do ikei v piatok

aktak
24. feb 2009

my mozme aj v piatok 🙂

zuz11
24. feb 2009

my ak to pojde pojdeme do Ziliny co najskorsi piatok, aj tento ak sa podari, maly ma nalez klbikov IIa a IIc a zevraj sme dostali zlu lieckbu ak je to tak takze som dostala dobre odporucania tam tak tam pojdem aby chudacik neskoncil v sadre neskor 🤐

elise
24. feb 2009

zuz a hanka to mala v poriadku nie?

sisinka76
24. feb 2009

katka, ohladom tych prihlasok - aj ja som chcela dat viac, ale sa to neoplati, riaditelky skôlok sa stretnu a vyradia prihlasky s rovnakym rodnym cislom ☹

a obdobie vzdoru u nas detto, niekedy si ani syna nespoznavam 😀

zuz, aj my ideme v piatok do Ziliny 😉 mas tam rodinku alebo na vylet idete?

sisinka76
24. feb 2009

zuz, ja som tava, teraz som si poriadne precitala kvoli comu idete do ZA, sorry. a mas konkretneho doktora?

zuz11
24. feb 2009

elis, hej hanka to mala ok, zevraj prenatalnym vyvojom sa to stalo a zevraj aj tym ze bol naopak otoceny aj ked to uplne necchapem 🤐

sis, hej mam tam odporuceneho jedneho dr. len sa musim objednat na najblizsie ako to pojde a robi v piatky 🤐 ale teraz som sa predbezne dohodla s aktak ze este skusim jedneho na Kramaroch 🤐

nathalie111
autor
24. feb 2009

nasa mala si stale vyzuva papucky...tak ju cely den nahanam po dome a obuvam.... 😕 😠
no a nedam,nejdem,neee aj u nas frci....niekedy je to na nervy,ale vydrzime,ne? 😉

adaa
24. feb 2009

Zuz drzime vam pastoky. Nech malinkemu rychlo pomozu. A btw vsetko naj Zuzi k narodeninkam🙂

sveva
24. feb 2009

Ahojte. Tak čítam, že nie sme samé. Aj u nás je to neee, nedám, nechcem a hlavne moje. Všetky hračky sú len jej a šárka nemá ani jednu. 😅 Taktiež ju naháňam celý deň. Ona sa vyzlieka ja ju obliekam a keď sa jej spýtam, prečo sa vyzliekla tak mi s kľudom angičana povie moke (mokré).

Dnes sme boli pri lekárke, lebo baby kašľú. Tak Šárka je OK, len jej máme dávať kvapky od kašľu a Eliška má zápal priedušiek. Takže sme dostali atb. Od začiatku roka už druhé. ☹

sisinka76
25. feb 2009

ahojte 🙂

zuz, na to meno som sa pytala zamerne, lebo ak Ti odporucili v ZA MUDr. Popluhara, tak ten je uplne super, podla mna naozaj PAN DOKTOR, odbornik v tom co robi a aj ako clovek uzasny. segrina Natalka mala problemy s klbikmi, dost casto k nemu chodili, dnes ma 8 mesiacov, lozi, v postielke sa postavi a najradsej by uz chodila 😀
takze im velmi pomohol. ale verim, ze aj na Kramaroch su odbornici, my tam chodime tiez k mnohym doktorom, aj dnes tam ideme na alergologiu ☹ tak drzte palce.

pekny dnik zelam 🙂

adetka
25. feb 2009

Mirka si prave vydupala vbysavac... beha po pracovni so zapnutym vysavacom (velkym, s hadicou)... a vysava... ale v tomto jej rada vyhoviem 😀 ...

sisinka a zuz... drzime palceky... ja pojdem so slecnou k imunolohgovi asi az v aprili... ked sa jej z tela vyplavia vsetky antibiotika, co za pol roka brala...

aktak
25. feb 2009

sme boli na programe pre deti a Adam na vsetko len nie, nie a este aj mne zakazoval spievat a tancovat, proste super naladu mal 😀 😠
ideme zajtra na klbiky s Adelkou, a idem ukazat Adamka lebo kamoske doktorke sa dnes nezdalo ako chodi 🙄 aj zuz ide s malym, drzte nam palce 😔

koko vam vazia a meraju deti? Adamko ma 12 kg a 92 cm a neviem ci je to dost ci malo, kaka cika papa beha tak snad je tak akurat 🤐

sisinka76
25. feb 2009

adetka, vdaka. ale dnes sme sa tam nevybavili, bolo tam dost ludi a Samko zacal byt zly, kopal tam do dveri, krical, podme domov, chcem hajat... 🤐 tak som sa opytala sestricky a vraj podla listka by sme sa dostali na rad az po 13 hod a to uz by Samko nevydrzal, lebo rano uz o 6 hodine buntosil.

aktak, myslim, ze Adamko je tak akurat, nas Samko nemoze byt meritkom 😀 mame 94 cm a 15,5 kg.
inak, s tym chodenim si na to ako prisla? aky problem mate pri chôdzi? lebo ja som si minule vsimla, ze samko ked chodil, tak divne suchal nohy po zemi, doma som mu odmerala nozku, aj topanku, myslela som, ze uz ich ma male, ale to je ok. neviem teda, ci je obcas taky lenivy a tak chodi alebo tie jeho nozicky musia nosit skoro tych 16 kil a preto, ale myslim, ze by to nemalo byt. v piatok idem k pediatricke, tak sa jej na to opytam.
a som zvedava, ako pochodite vy, budem drzat palce, nech je to ok 😉

zuz11
25. feb 2009

kati dakujeme ze mozeme ist s vami 😉

sisinka, hej je to primar Popluhár 😉

rybecka
25. feb 2009

Ahojte,
potesili ste ma ze mate take deti ako ja 😀 vsetko je moje a nie to su nase najoblubenejsie slova 😅
Kati tak my mame 15,5 kg a vysku neviem 😒 ale urcite viac ako 90 cm musim ho zmerat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre