December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

olianko
4. mar 2009

k.a.t.k.a tak sa rychlo vyliecte.Na vas sa tie virozy nejako lepia

aktak
4. mar 2009

ale pekne telo by bolo vidno aj v plavkach ci podprde, fotku takehoto typu nech si da na zoznamku a bude mat kamaratov ako maku 😀
kati nech vam to rychlo prejde 😔

sveva
4. mar 2009

Rybecka moja vôbec nežiarlila, ale to bola menšia. Skôr jej teraz berie hračky. 😀

chelsee
5. mar 2009

ahojte 😉pomaly sa zbavujeme plienok 😵huraa, uz davame plienku len ked spi v postielke, abo ked ideme na dlho niekam...inak sa mi nepocika a to sme zacali len v pondelok s chodenim na zachod tak intenzivne.....musim sa priznat ze to bola moja lenivost a pohodlnost ze ma este plienky, urcite by sa to dalo aj skor 😝 😎
dostala podmienku ze vzdy jej oblubene rozpravky na dvd sa pustia az ked sa vycika a funguje to, uz ma na zachod vola aj sama 😀

a k tej mamine, podla mna je to kocka...a myslim ze praveze v plavkach by nebolo vidno co chcela ukazat...neviem preco ste z toho take pohorsene...som myslela ze toto je stranka pre rodicov a dospelych a nie male deti 😕 😉

adaa
5. mar 2009

Ale vystavujeme bruska a deti zvycajne.. tak je trosku zaujimavejsia no 😉 Ta sak, ved pohoda.. ktovie aky mala vedlajsi zamer 😀 Podla mna podprska by nic nepokazila, ci nam chcela ukazat aj to, ze nema vytahane bradavky od kojenia ci ako?
Nech neprsi, co vsetky robite? Ja som bola u zubara au, to tehotenstvo tomu moc neprospieva. Pak sme dali obed v avione, mala nemohla vynechat zopar jazd na vlaciku 🙂

aktak
5. mar 2009

na vlaciku sme boli aj my vcera, ale predtym sme boli na klzisku - najprv Adamko v 30kach korculiach sa ma drzal a potom ja v korculiach som ho vlacila 😀 ideme mu kupit korcule uz teraz, v avione bude lad aj v lete asi a on sa korcul ahokejky len tak nevzda, aj zo sna hovori hokej 🙄

adetka
5. mar 2009

ahojte... Mirka je u babky... ja si pisem projekt na andragogicke minimum... a liecim sa... beriem antibiotika... doma neporiadooook... snad do zajtra nieco poupratujem.... cez vikend tu mam nasich...

fotku som nevidela... takze sa neviem vyjadrit... ale naha by som sa na internete nepretrcala... 😅

chelsee... tak to si dobra... Mirka zatial stale nosi plienky... vyhovaram sa na to, ze bola takmer polroka nepretrzite chora... a nemohla som ju nechat behat v mokrych spodkoch 😅 ... na nocnicku vydrzi tak sekundu, dve... a uteka prec... nepomahaju uplatky vo forme cokoladky, skolky ani filmov... kedze sme nedostali povolenie do skolky... tak mame casuuuu... 😀 ... v lete to pojde lahsie... 😅

chelsee
5. mar 2009

ja myslim ze chcela prave vyzdvihnut ze nema strie a to by v podprde asi neslo 😕 je to kocka a byt tak vo forme po dvoch detoch by sme jej mohli akurat tak zavidiet teda ja urcite 😎 uz to nerieste 😉

adetka musis jej zatrhovat to co ma uplne najradsej a ze to vzdy dostane ked sa vycika, prvy den je boj, dalsie dva dni mas pocit akoby si mala doma steniatko ze ti vsetko ocika a pak sa pyta sama....fakt to funguje, uz su dost stare tie nase decka aby plienky nemali.....je to uz hanba, ale najhorsie je ze to neni hanba ich ale nasa 😒
boli sme dnes vonku doobeda asi tri hodky a ani si necikla do plienky, das jej napit a do pol hodky ju mozes posadit na zachod...ja tu davam rady ako keby som bola nejaka odbornicka 😀 to niesom, som z toho len happy ze sa mi to zacalo darit a je to paradicka a taky dobry pocit ze som ju naucila taku zasadnu a vec a pochopila 😉

vlacik v avione zereme aj my 😉 ale vzdy tam skonci minimalne stovka ked este boli sk 😉 sa tam vie tocit aj dve hodky v kuse, ale to len s nasimi ked si pekne rozmaznavaju vnucku 😎

zuz11
5. mar 2009

no mali by sme chodit asi do avionu spolu 😀 😀 😀

fotku som nevidela tak sa nevyjadrujem 😀 😀 😀

klbiky su takze aj podla druheho dr. v poriadku a na Ib, akze ziadne obkrocme viazanie nastastie 😅

a nasa Hanka na Alexa neziarli dokonca by ho stale pusinkovala, nosila, a objimala 😀 a stale rozprava ze moj moj a hladka ho 😀 dokonca ked vravi ze niekam pojdem tak na neho uz nezabuda a vsade ide mama, tata, Hanka a aj Alex 😀

masinka
6. mar 2009

Nelka tiez neziarli, ale povazuje Dianku za svoju babiku a podla toho s nou aj naraba - chce ju brat na ruky, otaca ju aby pasla konicky alebo naopak (a to aj nasilu ked tam ma sprajcnutu rucicku), takze sa bojim aj zmurkat ked su spolu, lebo fakt jej staci sekunda na to, aby malej nechtiac ublizila (a v ramci obdobia vzdoru, ked jej poviem aby malej nieco nerobila, tak to just urobi)
niekde v casopise som vycitala, ze ma babo doniest z porodnice starsiemu surodencovi darcek - tak Nelka dostala velkeho plysoveho somara od malej. teraz mi ho vzdy ukazuje ze to babo donieslo 😀

a klbiky som konzultovala s nasou pediatrickou, povedala mi, ze mam len pekne malu nadalej davat do postoliek. ze ten nas nalez (Ib-) nie je az taky uzasny aby mohla byt bez nich, takze zase postolkujeme, ale iba na takych 75 % - nechavam ju cast dna nech si pocvici a poprdka

aktak
6. mar 2009

tak u nas Adelka so sebou doniesla velke policajne auto 😀
zuz 😉
kedze Adelka uz dost vnima, zacinaju drobci spolu komunikovat, ked pisti (skusa zvuky) tak pisti aj Adamko a obidvaja su uplne nadseny z toho ze si rozumeju 😀 a skoro stale sa ju Adamko snazi rozosmiat, cize skace, pada, rozhadzuje rukami a ked sa jej neco zapaci a smeje sa tak on to potom do nemoty opakuje a obidvaja sa sulaju 😀 vo vani jej spliecha vodu do tvare lebo to sa jej zda smiesne ked sa zlakne a rehoce sa ze nevie prestat 😎

adetka
7. mar 2009

baby... co sa takto stretnut na nejaky predlzeny vikend?... niekedy v juni... zaciatkom... kym olianko a adaa neodrodia... dianka a alex uz budu trosku starsi (5 mesacny)... este nezacnu dovolenky... 😉 (mozno aj rybecka pride... s dvojmesacnym drobcom)... samozrejme musia s mamickami dvoch deti prist aj manzelia 🙂

aktak
7. mar 2009

rozmyslame nad bicyklom, poznate nejaku zarucenu znacku (bezpecny, kvalitny, a hlavne aby sa lahko na nom slapalo) alebo kde maju dobry vyber? vdaka 🙂

k.a.t.k.a.
7. mar 2009

no Miska dostala bicykel od mojho brata na vianoce, ale znacku ani za boha neviem, lebo stale stoji u nasich a caka na jar 😀
jaj baby ja som tak nachcipana ze konec 😝 to som urcite od malej dostala ta doteraz kasle a ma este mierne zvysenu teplotu 😖 a to som sa vo velkom chystala na Inchebu, tak som sa tesila ☹

jo a v maji sa chystame cela rodinka karavanom do Chorvatska, juj jak sa tesim, budeme jak stari dederoni 😀

danii
8. mar 2009

ja som tiez skusala karolinku posadit na bicykel, no zatial nemal velky uspech.... 😒
kati- 😎 no paradne sa budete mat. ze stari dederoni.... 😀 romantika bude 😎

aktak
8. mar 2009

kati vraj tam nic moc neni co sa tyka stankov 😕
u nas fici stale len hokej, uz neviem co mam robit s nim, stale nove hokejnky by kupoval (najradsej dospelacke 2metrove) a na lad do Avinou musime chodit skoro kazdy den 😀
danii co mas nove? 😵

danii
8. mar 2009

ahooooj aktak, vsak si videla - nic 😀 len upistane dieta.... 😀 ale mas uz velku adelku 🙂 taka okana je to, po mamine. vy uz chodite na klzisko? to my sme sa boli pozriet, ale tym to aj skoncilo..... no co, zimne sporty u nas zatial nevyhrali 😎

danii
8. mar 2009

baby a co je v inchebe?

sveva
8. mar 2009

ahojte.

Elča tiež dostala bicykel a doma na ňom chodí. Nekrúti pedálmi, ale chodí. 😅 Dievčatá sú tiež choré. Eliška už dobrala atb a začala Šárka.

Aktak u nás je doma to isté čo u vás. Eliška tiež šaškuje a Šárka sa smeje, vo vani robia to isté čo tvoji. No a najnovšie Eliška vlezie k Šárke do postieľky a vystája tam, váľa sa po nej a tá malá sa rehoce o 106. Niekedy až strpnem keď ich vidím spolu v tej postieľke.

olianko
9. mar 2009

Ahojky!
my sme boli na tej Inchebe ale bola som sklamana..cakala som troski viac od toho.Mozno keby som cakala prve dieta tak by to vsetko bolo pre mna nove a senzacne 🙂 Ale aspon sme si pozreli croozer pre dve deti-ten by sme chceli kupit a mali tam aj celkom dobru hojdacku od 0-3rokov ale na ich www.stranku sa nemozem dostat 😠
k.a.t.k.a a mate presne miesto vybrate kde sa zlozite alebo budete labzovat a kde sa vam bude pacit a bude miesto tak tam sa zlozite?
Nas tento rok dovca necaka ziadna tak snad buduci rok uz pojdeme niekam styria 😵

k.a.t.k.a.
9. mar 2009

my ideme vlastne 6ti aj so svokrom, lebo ide na jachtingovu sutaz a potom sa presunieme tam kde budu preteky resp. mozme chodit kde chceme, mozno si pojdeme vyhliadnut nejaky flek kam by sme sli v lete 🙂 inak s karavanom sa neda hocikde stat, len na miestach na to urcenych 😝

adetka
9. mar 2009

my musime ist na dovolenku... aj ked na to asi zaplace stavebne sporenie (chcela som novu kuchynu o cca tri roky)... Mirka potrebuje more... kedze bola y pol roka chora takmer styri mesiace... a aj mne prospeje... roky som nebola chora... a od jesene som mala tri chripky... mno a aspon na tyzden do tatier... zblaznila by som sa, keby som ich nevidela... 😀

aktak
9. mar 2009

ta pesnicka od Mukatado je super (az na ten spev, viem si predstavit aj lepsi, urcite by v moskve urobila dieru do sveta), pocuvali ste to vcera nekto? aj Bezdeda mohol postupit, ti co vyhrali boli sice fajn ale nehodi sa to na euroviziu 😖 skoda

k.a.t.k.a.
9. mar 2009

no ta eurovizia je hotova katastrofa 😖 cele mi to pride ako nevydarene repete 😝 a ak chce niekto vyhrať mal by príjst s niečim lacnym typu včerajší arash alebo ruslana 😝

olianko
9. mar 2009

akatka ja som to pozerala ale nic moc.nela s kamilom sa mi pacila ale moji favoriti boli aj tak Smola a hrusky 🙂 Ja mam radsej taku hudbu na skakanie , poriadne sa vyblaznit 😀
...A aj Mukatado sa mi celkom pacilo ale Bezdeda 😝
My nasu sasku otuzujeme.kazdy vecer po kupani ju osprchujem este studenou vodou a zatial nebola chora 🙂
jaj ale na dovcu k moru by som isla.brat ide do danska ale tentokrat bez nas ☹

aktak
9. mar 2009

ja som pozerala asi polovicu, a snazila som sa tipnut kto by mohol zaujat aj nekoho v zahranici, z toho hladiska sa mi Mukatado velmi pacilo lebo to bola fajn pesnicka podla mna 🙂 a Bezdeda by sa snad pacil nejakym tym pubertackam europskym 😀

oli a co si o tom mysli Saska? ja by som vrestala 😀 😉

olianko
9. mar 2009

akatka Saska trosku krici ale hlavne sa pri tom smeje a krici este este.Ona sama to chce 😀 Vzdy ked vypusti vanu , ulozi si hracky a potom mi povie , ze chce studenu vodu 😀
Ak by sa jej to nepacilo tak by som to nerobila - nemala by som to srdce

adaa
9. mar 2009

Mne sa Bezdeda tiez neratal. Ale suhlaim, ze tam letia lacne pesnicky na velkej eurovizii. Nela sa mi inak ako paci 🙂
Aj ja otuzujem aj seba ja malu 🙂
Adet urcite vam lepsi vzduch urobi dobre, ako sa citite?
Nam sa vcera podarilo vykakat do zachoda, jupiii doteraz tam iba robila malu a kadila zasadne pred spanim do plienky. Tak jej za odmenu dal zachod nalepky, to je co 😀
k.a.t.k.a to je super, dobrodruzny zazitok 😀
My pojdeme len v maji-juny mozno zase do Safari do Ciech a pak uz sa budem len gulat a o rok dufam v 4ke niekam k moru, konecneee.

sveva
9. mar 2009

Ahojte baby. My na dovolenku tak skoro asi nepôjdeme.

Inak eurovíziu som pozerala aj ja, no Nela bola super, ale lepšie bolo Mukatado. No ten arash sa mi páčil. 😉

zuz11
9. mar 2009

telku som vcera uz nezvladla.... sme organizovali taku mensiu oslavu u nas 12 ludi takze som od soboty varila a do dnes upratujem 😀 😀 😀
ale bolo super 😀

hmmm dofca, to co je? ta materska alebo rodicovska? asi ta lepsie platena co? 😀 😀 😀
aj by som sla k moru len asi Alex bude este moc maly tak ked tak pojdeme babke na chalupu ( teda ja s detmi) a niekam asi do Tatier a k moru urcite uz buduci rok pojdeme 😀 ukecam mua aj keby co bolo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre