December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adkaw
11. máj 2008

pripájam sa ku gratuláciám 🙂

adetka
12. máj 2008

ahojte 😀 ... my na nocnicek este nie... u satrych rodicov v Bratislave skusali... ale bol iba plac... a Mirka skor babke ukazovala, aby sa do nocnicka vyto 😀 ... betarka jedna... ja zacnem s oducanim asi v juni, juli... Mirka uz tyzdne zahlasi, ze kaka (kaka pouziva aj pri cikani)... akurat dnes to povedala tak minutku pred tym... tak uvidime... ale musim kupit nocnik 😅

zuz... zo stretavkou suhlasim... kedykolvek... dovolenku mame my v juli (5. - 11.)... inokedy mozeme... ja som to vsak nechcela navrhovat... kedze akatka by sa k nam nemohla pridat... chcela som navrhnut az po novembri... ked uz akatkina mala bude mat 3 mesiace... 😉

aktak
12. máj 2008

podla nas sa urcite nezariadujte, ak by vam vysla letna stretavka bolo by to super 😉 kto vie ako to budeme s dvoma drobcami zvladat 😅 🙂

chelsee
13. máj 2008

ahojte baby chcem sa len opytat ci uz chodite do prace
😉

elise
13. máj 2008

chelsee ja uč na plný uväzok od januára tohto roku a na polovičný som robila od mája minulého roku 😉

zuz11
13. máj 2008

no tak hlaste sa a vyberajte miesto na tu stretavku 😉 😀

elise
13. máj 2008

zuz my by sme išli na tu demänovú 😉

elise
13. máj 2008

http://www.kupelesmrdaky.sk/ čo takto smrdáky? ja by som mohla vybaviť aj neakú zlavu 😉

chelsee
14. máj 2008

elise ty si ale sikulka a maly chodi do skolky? nasa zacina od pondelka v skolke tak som zvedava ako to pojde, choroby myslim a tak

elise
14. máj 2008

chelsee malý sa varuje u kamošky a manžel robí na smeny tak sa striedame, ale viem že v škôlke pochytá choroby (niektoré sú lepšie chytiť ich ako dieťa) 😉 držím palčeky aby si erinka v škôlke zvykla čo najskôr 😵 😉

elise
14. máj 2008

http://ekonomika.sme.sk/c/3875640/americania-bu...
baby tu je linka pozrite si ju manželovy hrozí prepustenie lebo rušia podnik kde pracuje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adetka
15. máj 2008

ja som za demenovu...

chelsee... ja pojdem az od septembra... a Mirka pojde do sukromnych jasliciek... je tam max osem deti... takze mensia sanca na ochorenie ako v zariadeniach s 20. detmi...

elise... to ma mrzi... snad sa mu podari velmi rychlo najst novu pracu... drzime palce 😉

elise
15. máj 2008

adetka ďakujeme za povzbudenie 😉 aj ja dúfam že sa podarí 😉

my máme zaplatenú dovolenku od 27 júla do 2. augusta takže hodte termíny🙂

chelsee
15. máj 2008

elise dufam ze si tie nase deticky zvyknu v skolke, je to asi este skoro ich tam poslat, ale mala sa mi uz doma nudi a stale hovri ze deti, a potrebuje nieco ine ako stale so mnou doma sediet, my sme sa prestahovali do irska takze este k tomu ani nikomu nebude rozumiet, ale je to tiez fajn ze su tam deti rozdelene podla veku a tiez ich tam je tak 10
len uz teraz mi je za nou smutno ze sa mi o nu bude starat niekto iny ☹

adetka
15. máj 2008

chelsee... prave... tiez vidim, ze Mirke uz nestacim... a vcera spustila neskutocny plac... ked sme isli okolo skolky... a ona nemohla ist za detmi 🙂 ... na druhej strane... ked odidem od svokrovcov, ked ju tam na hodinku necham... tak place... takze neviem ako to bude... ale hovorim si, ze ak bude plakat v jaslickach... tak tak isto by plakala o rok neskor v skolke 😅

chelsee
15. máj 2008

adetka raz tie deti musia zacat chodit medzi svojich rovesnikov a myslim ze cim skor tym to bude pre nich lahsie si zvyknut...tu su v jaslickach deti od 6 mesiacov len tolko je tu materska, su v skolke od rana od 8 do vecera do 6. to si myslim ze je krute dost, ale tie zeny to tak neberu ked maju 4 deti minimalne 😝
ako zabavate deti? moju hracky vobec nebavia na ihrisku sa neda byt cely den, v kociku sediet uz nechce a ja neviem co uz vymysliet aby sa nenudila ☹

adkaw
15. máj 2008

tak môj miško sa nenudí, kým obíde celý náš jednoizbový byt a upraceho na nepoznanie tak ja zatial upratujem tú pohromu a ešte sa ani neotočím a už vymýšla niečo iné, buď sa schová do skrine a kričí kde je alebo robí s cedečkami prší prší a najnovšie si zoberie odrážatko do postele a jazdí po vankúšoch a ešte sa ide pocikať od smiechu keď ho idem vyhrešiť asi sa mu zdá že som smiešna 😀 😀 😀

aktak
15. máj 2008

u nas ficia 3 veci
- gitara a brnkatka, najmenej 3 kusy a nejaka obet ktora je donutena akoze ladit a hrat
- statie za volantom v aute, aj 30 minut vkuse
- zahradnicke prace - zastrihavanie stromcekov lopatkou na smeti, zalievanie vsetkeho co sa pohne, ukladanie krycej kory zpod stromcekom na vetvicky

chelsee
16. máj 2008

adkaw tajfun v byte mame aj my asi 100krat za den furt to upracem a mala ide po mne a vytahuje, najvacsiu zabavu ma z toho ked sa na nu za to hnevam....robi to este rychlejsie....
u nas su najoblubenejsie cinnosti pozerat si fotky, citat casopisy vsade kde su deti a casopisy o autach, potom to vsetko natrhat na kusky samozrejme okrem fotiek a potom zbieram trhance po celom byte nonstop vkuse
😖

adetka
16. máj 2008

ani Mimku celodenne hranie s hrackami nebavi... bavia ju maximalne pat minut... za tu chvilu vyhadze vsetko... stale chce behat po vonku... chvilu v piesku, chvilku na hojdackach... potom musime utekat pozriet nejake zvieratka do parku... potom zas fontanku v meste... velmi rada konverzuje s ludmi... najma s uplne cudzimi... a tak, ked nas niekto zaregistruje... tak kazdemu rozpravame a ukazujeme... je neskutocne spolocenska... a ja uplne nespolocenska... 😀

adetka
16. máj 2008

ale trhame zasadne iba casopisy... a to iba prvu stranu... inak si vsetko citame... opisujeme obrazky, na ktorych uz nieco vieme pomenovat... aj knizky... ale to skor vecer pred spanim a rano pri papani jogurtu 🙂

aktak
16. máj 2008

asi je to tym tehu, ale pri vsetkych tych spravach o sirotach a chorych detickach mi je doplacu 😔 asi budem radsej von oknom pozerat 😅

adetka
16. máj 2008

akatiiii... nepozeraj spravyyyy... neprospiveju ani tebe, ani babatku v brusku a (ak pozera s vami) ani Adamkovi... budete vsetci strasne depresivnyyyy 😉

kiwuska
16. máj 2008

kuk, vsetky vas pozdravujem. citam ale nestiham pisat. sem tam na dvojkach. mala som uz dve skusky., teraz statnicuje manzel. potom ja dalsie dve 🙂
akatka, tie sppravy su strasne deprimujuce, radsej nepozeraj. aj mne sa zda po spravach ze nic pozitivne sa uz nedeje

aktak
16. máj 2008

kiwus ta psoledna objimacia foto je super 😀 😉 co mi pripomina ze som slubila odfotit brusko 😅

je tazke nepozerat spravy ked je to praca vasho muza 😖 a to ze to nevidim neznamena ze sa to nedeje a mna aj take veci trapia co nevidim, som ja ale pripad ze?

kiwuska
16. máj 2008

akatka, chapem, ze si to clovek uvedomuje ale v spravach je to vsetko nahustene. a ak sa nestane nieco u nas tak urcite sa nieco najde hocikde vo svete. lja len ze keby sa spravy volali tragedie tak by to zodpovedalo obsahu. Ved urcite sa stalo aj nieco pekne, iny sposobom zaujimave. drz sa katka, ak nebude foto z bruska, urcite das babulku. vydrzime 🙂

aktak
16. máj 2008

snad sa k tomu foteniu dostanem 😵
kiwus drzim palce manzelovi aj tebe v skole, neni to ziadna sranda, aj mne to uz lezie na mozog ale vydrzime a potom si budeme sunky valat 😉 😀

kiwuska
16. máj 2008

dakujem, no co nam uz zostava, jasne ze vydrzime. takisto drzim palce 🙂

adaa
17. máj 2008

Ahojky, dalsi tyz.za nami. Este asi 3 a mame tata doma. U nas fici LOZENIE PO MAME! Nonstop.. stale mi sedi na bruchu, preliza, vylieza, obchadza a tak stale dokola.. na sedacke, na zemi, v postely, vsade doma. Jasit, bozkavat, otravovat. Zato vonku ma ani nepozna macherka jedna. Samostatna jednotka. Najviac sa paci tlacit jej kocik a hojdacky.. aha a ukazovat vsetkym detom bobo, ktore smozrejme nema alebo aj ked ma tak vacsinou zahojene. Ukazuje kolena a ruky a fuka si ich donemoty.
Ako su na tom vase deturence s rozpravanim? my pomaly pomaly. Ale uz par slov povie.

elise
17. máj 2008

adda my poznámne brm na všetko čo má kolesá a motor - tak toho vieme vééééľmi veľa 😀 😀 ešte vieme mama, oc - ocko, babi, de - dedo, aj - čas, aji - daj, ko - kocúrik, av - havo, ampa - lampa na ostatné zatial nemáme prekladový slovník 😀 , tiež to ide veľmi pomyly, ale všetko rozumie vie ukázať. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre