December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

erika153
15. aug 2008

nevieme zatial tu zijeme, tak asi ostavame...muz sa nechce ani za svet vratit na Sk a ja by som aj sla, ale uz tu mam nejakych kamaratov, tak mi je tiez luto. 😅

lucxy
15. aug 2008

neviem co idem malej spravit na ranajky,,,,

k.a.t.k.a.
15. aug 2008

čo neviete spať ? 😀 erika ani moje trdlo nič nevie 😀 a ja ju ešte aj krmím 😀 radšej ju budem krmiť do 18tich ako mať bordel na zemi a ju 100x prezliekať 😀

lucxy
15. aug 2008

katka ani nevies ako by som spala co ked moje dieta vstava tak skoro 😀

erika153
15. aug 2008

😀 😀 😀 katka 😀 moj prave ranajkuje a je to vsade. vysavac mam v pohotovosti furt pod stolom 😅

lucxy
15. aug 2008

nakoniec som malej spravila chlebik vo vajicku so syrokremom to dlho nemala,,,,a dovarila som obed brok. polievku a spagety a idem vypadnut vonku 🙂

kiwuska
15. aug 2008

ahojte,nasi chlapci, zatial hovoria len jednotlive slova, ale kubko povie aj r, v slove hra a kra 🙂 a ukazuju, na prstekoch ze budu mat dva rocky. Inac sa mi zdaju dost pohybovo zdatni, janko robi kotrmelce kedykolvek sa mu zachce, a kubko ten sa rad toci aj minutu a potom, sa tesi ked sa mu kruti hlava a spadne, alebo niekedy mu poviem stop a on zostane bez pohnutia na mieste. 🙂 .
ved kazdy sme ini a vobec by to nebolo zaujimave, keby vsetky deti robili to iste. Aspon mame o com pisat.

lucxy
15. aug 2008

aktak aka bola noc? 🙂

aktak
15. aug 2008

spali sme vsetci 4 spolu v izbe a docela to slo 😵 Adelka bola stale pri mne a Adamko sa nadranom tiez pridal 🙂

lucxy
15. aug 2008

aktak a adamko sa vobec nezobudil? 🙂

aktak
15. aug 2008

som pridala fotky malickej 🙂

kiwuska
15. aug 2008

akatka, malicka je nadherna, aj sa tusim s adamkom podobaju. vela stastia 🙂

lucxy
16. aug 2008

dobre ranko,,aktak malicka je zlatucka a fakt sa podobaju na seba 🙂

aktak
16. aug 2008

ano dost sa podobaju, mozno hodim foto ked adamka cistili po porode, len pindika ma navyse 😀

lucxy
16. aug 2008

tak hod foto,,,ale ked vidim teraz maleho v tvari tak je fakt s Adelkou podobny 🙂 malinka je dobrucka? 🙂
boze u nas prsi,,,a je kosa 😠

adetka
16. aug 2008

ahojte 😉 ... hlasim navrat z druhej dovolenky...

akatiiiiiii.... gratulujeme k Adelkeeee 🙂 😵 ... a drzkajte saaaa.... vela stastia, zdravia, lasky... 🤐 posiela Mirka

adaa
17. aug 2008

Adelka je nadherna Kati. Ano fakt sa podobaju to je super 🙂
Ja nestiham ani citat .. dufam sa vsetky mate super. Stale som na mojasvadba a okokavam co sa da 😉 Mala som rozlucku so slobodou.. som si to uzila jak za starych cias. Kamosky si na mna vymysleli riadne blaznovstva.
este 5dni slobody 😵 peknu nedelu papa

aktak
17. aug 2008

jej adi uz o tyzden sa vydavas, to je supeeeeeeeeeeer 😵 musi to byt vzruso, drzim palce s pripravami 😉
malicka dnes prespala noc a len sme kojili, takze nebola hore dlhsie takze som sa celkom vyspala, len adamkovi sa nejak spanok pokazil, uz o pol noci sa k nam pyta a to uz spaval vkuse celu noc v postielke

lucxy
17. aug 2008

ahojte, adaa tak pripravy uz vrcholia zachvilku bude denD 🙂 uz sa tesis ze?ozaj zmizli ti tie vyrazky? 🙂

aktak viem ze kamaratka ma presne takyto rozdiel medzi detmi ako ty,,,,a mala jej zacala tak ziarlit na malickeho/co sa narodil/ze vstavala aj ona na kojenie a chcela byt stale nanej aj s nou spat a atd,,,,,

teraz ma maly 9 mesiacov a uz je to vsetko fajn,,,,obcas sa hasteria o hracku a tahaju si vlasy, no ale to ktomu patri 🙂

adetka
17. aug 2008

akati... zeby Adamko uz na tak male babatko ziarli? ... to ho prejde... najneskor snad v puberte 😉

adi... sa ti to krati... o chvilku budes pod cepcom 😉 ... prijemne dni priprav

aktak
17. aug 2008

myslim ze ziarlenie to nie je, len je to pre neho zmena a odrazilo sa to v spanku, dufam ze sa to zase napravi

adi uz sa tesim na fotky, hlavne malej, krasnu princeznu tam budete mat 🙂

erika153
17. aug 2008

caute 🙂

aktak tééda Adelka je rozkosna!!!!a velmi sa podobaju s adamkom to je pravda...

adda to by som bola zvedava na tie blaznovstva 😉 😀 😀 co na teba kamosky vymysleli... 😝

olianko
17. aug 2008

ahojky 🙂
akatka mala Adelka je velmi pekna a ked vravis, ze je este aj taka dobrucka....no mas doma anjelika 😵
ja si neviem predstavit, ze by som teraz mala mat pri Alex take male babatko 😅 ale aj tak by sme chceli 🙂
inak konecne dnes vyslo opat slniecko

aktak
17. aug 2008

ano je zlatucka zatial, asi vie ze ma braceka a nechce aby som zosedivela 🙂
je krasne aj my sa chystame na dlhsiu prechadzku, drobcek ma sice len tyzden dnes ale sa mi zda ze ked je takto prijemne nemal by jej cerstvy vzduch uskodit 😕

aktak
17. aug 2008

druha prechadzka vo stvorici dopadla super, Adelka ju celu prespala a Adamko prezil v zdravi bez urazu 😵

lucxy
17. aug 2008

no tak to je potom super 🙂

danii
17. aug 2008

jeeeej, uz sa tesim ako vas stretnem na prechadzke 😵 😵 😵 idem kuknut fotecky 😎
adi, hmm, este par dni slobody..... ale neboj aj bez nej je to fajn 😉 😅

danii
17. aug 2008

😵 😵 😵 kraaaaasne babatenko mas 😵 😵

aktak
17. aug 2008

adi super party si musela mat podla fotiek, uzi si cely ten kolotoc 😉
danii no som zvedava ci nas stretnes, neviem ako budem s oboma lietat po ihrisku 😀

danii
17. aug 2008

aktak, viem, zo zaciatku to nebude lahke, ale si sikulka a zvladnes to. potom uz to bude hracka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre