December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
29. okt 2009

sisi ako? uz si sa rozpadla? drziiiime palce 😉

milujem taketo pocasie 🤐 nech uz je jar 😔

lucxy
29. okt 2009

no uzasne pocko,,,,,keby aspon neprsalo,,,,ze?
sisi podaj hlasenie,,,,, 🙂

adkaw
29. okt 2009

To sú chlapy 😀 na všetko majú čas 😀 a ďakujem krásne za hlasy 🙂

A termín 1.11.2009 je krásny 😀

olianko
29. okt 2009

Ahojky!
Sisinka tak ako? Dufam, ze prave teraz si uz v nemocke na stole a tlacis o 106 😀
Risko je pekne meno.A co Samko ? Tesi sa na braceka? A v skolke sa mu ako paci? Uz ho nechavas na cely den?
My sme zatial v pohode, Saska chodi do skolky a Maxim je cim dalej tym viac ukecany 😀

adaa
30. okt 2009

Ziadne info o Sissinke? drz saaaaa 🙂

olianko
3. nov 2009

Ahojky!
Sisinka tak stale nic? 😕
Dnes som stretla Samka s tatinom v skolke , som sa tesila , ze sa Samko pochvali, ze uz ma braceka......a on nic 🙂

aktak
4. nov 2009

sisinka drzime palce 😵

to co je vonku 🙄

sisinka76
4. nov 2009

ahojky 🙂

u nas stale nic, v poradni mi doktor prepocitaval TP, ale teraz podla pohlavneho styku, este stastie, ze som si ten datum pamätala, lebo na 100% viem, ze sme Riska "upiekli" na sestrinej svadbe 😀 a tak TP vychadza na 2.11., ale aj tak sme uz po termine 😒 drobec je vsak ok, plodova voda v norme, takze na prijem nie sme.
ja sa vsak citim posledne tri dni ako keby som ani tehotna nebola, dnes som dokonca upratala cely byt, napiekla jablkove muffiny a upiekla kura na kapuste. asi to je ticho pred burkou, ako hovori moja suseda 😀

oli, ty vodis Sasku do skolky? ja som tam stretla len par krat Peta, asi sme nemali stastie na seba ☹

olianko
4. nov 2009

sisinka tento tyzden vodim Sasku ja a na dalsi tyzden pojde asi zas Peto.A Samko je do kedy v skolke? Berete ho domov hned po obede?
dnes mi Samko porozpraval o hrackach ako od neho odilsi lebo bol zly......juj taky bol zlatucky 😵

domili
4. nov 2009

Ahojte maminy, chcem sa vas spytat ako skusenych zien, ako je to s krvnymi skupinami ze ci musia mat rodicia rovnake alebo co....mam z toho nervy....diky moc

k.a.t.k.a.
5. nov 2009

juj Sisinka no nezavidim ti 😝 ja som malu tiez prenasala 😝 tak teda nech to mas cim skor za sebou

Baby nechodite niektora do Miracle studia s deckami? bud na Znievsku alebo Nitriansku? Ja tam idem v pondelok s malou na baby tance je to od 3 rokov tak som zvedava, musi si dakam chodit vybit energy lebo to je katastrofa s nou, neobsedi ani chvilu a zo skolky chodi nie vybita energiou ale Nabita 😝

http://www.studiomiracle.sk/

olianko
5. nov 2009

Ahojky!
Sprava od Sisinky:
Huraaa!Tak uz konecne viem ako vyzera mamina zvonku 🙂 volam sa Risko , narodil som sa dnes o 15.40 s mierami 4270g a 51cm. 🙂
Sisinke srdecne gratulujeme a zelame obom vsetko najlepsie 🙂

aktak
5. nov 2009

wow to je macko 🙂 GRATULUJEME a prajeme vsetko len to naj, vela zdravia a spanku obom 😉

masinka
5. nov 2009

gratulujeme 🙂)))))))))))
Nelka a Dianka posielaju pusinku 😀

adkaw
6. nov 2009

Gratulujeme 😀 😀 😀 Vitaj Riško medzi nami 😀 Maminke prajeme veľa mliečka 😀

adaa
6. nov 2009

wheeej gratulujeme. Gratulujeme celej rodinke. Risko cauesky 🙂
Domili iba ak by mali rovnaku Rh myslim sa to riesi, ale len pozorovanim a ak by bolo nieco zle tak pichnu tusim injekcu a tod vsie. O skupiny vobec nejde
Je to tak nie?

aktak
7. nov 2009

praveze ked nemaju rovnake Rh a matka je negativ a dieta by bolo po otcovi positiv tak by si matka vytvarala "proti dietatu" protilatky, ale je to "nebezpecne" az pri druhom babetku (s pozitivnym Rh) lebo uz by mala matka tie protilatky z prevho tehu

elise
7. nov 2009

ahojte 😉 sisinka aj od nás veľká gratulácia k Riškovi a hlavne prajeme veľa zdravíčka a mliečka. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

o energii ani nehovorte lukasko sa v jasličkách tiež dobíja a potom sa ho snažíme unaviť ideme do parku, na ihrisko beháme závodíme ale to sme unavený my dvaja ako on.tiež rozmýšlam že mu nejakú aktivitu vymyslíme v skupine a zatial u nás vedie tanec ale my dvaja sme folkloristi tak ho dáme do detského súboru folklorneho

adaa
8. nov 2009

aktak: Tak nejak s tym Rh 😀

domili
9. nov 2009

adaa a aktak dakujem za odpoved uz som ani nedufala ze mi tu niekto odpovie. takze sa nemusime obavat?

adaa
10. nov 2009

Urcite sa nicoho netreba obavat a v tehotenstve musis mysliet len pozitivne 😉 Dr.maju isto vsetko pod kontrolov a ak budes mat nejasnosti najlepsie je sa pytat ich.

aktak
10. nov 2009

obavat sa nemusis, len na to nezabudni a povedz to doktorovi, on to zariadi

masinka
11. nov 2009

adaa pekneeeeeeee 🙂
cloveku sa ani verit nechce ze tie nase slecny boli este nedavno takymi malymi babatkami

tiez mame doma asi 30 hodin videozaznamu nasich detureniec...spracujeme to zrejme az na dochodku, momentalne som rada ked stiham nieco porobit aspon s fotkami

adkaw
12. nov 2009

Ahojte, tak miško je prvý krát od kedy nastúpil do škôlky v oktobri chorý, no chorý ako chorý, včera nám pani učitelka povedala že si ho máme nechať doma lebo má soplík a to taký že len sem tam voda ale čo už hlavne že tam bolo dieťa čo malo taký kašel ako keby malo zápal plúc ešte že je muž doma aspoň sa nebudú nudiť 😀 takže idem nasadiť cibulu s medom dúfam že zaberie aby mohol miško spokojne v pondelok do škôlky lebo na počudovanie tam chodí strašne rád 🙂

k.a.t.k.a.
16. nov 2009

ahojte

dnes mi dosiel rodicak 😕 pritom ako mala nastupila do skolky som sa hned odhlasila, takze som posledny mala dostat v oktobri 😕 a dosiel aj teraz 😅

adaa
17. nov 2009

ja som sa neodhlasila a chodi mi tusim tiez,.. pojdem do vezenia?

masinka
17. nov 2009

Adaa, nezavru ta, ale ked pojdes o mesiac-dva nahlasit ze chces rodicak na Adamka, tak na to tetule na Upsvare pridu a budu to pytat naspat... v tom lepsom pripade. V tom horsom budu chciet aj uroky za "pozicku" co ti vlastne takto dal stat a to moze byt dooooooooooooost mastne

aktak
17. nov 2009

kati, adi, no neni ten Ficko uzasny ze takto bezdovodne dava peniazky? 😀

dajte nejaky osvedceny recept, nech sa inspirujem 😀 nejaku polievocku alebo bravcove mesko, diiiiiik

vcera som spravila paradajkovu polievku a jaksych som ju celu zjedla sama, na 6 krat, asi sa mi o nej bude snivat 😅

martulanr
17. nov 2009

ahojte
sisinke gratulujeme ku krasnemu chlapiskovi uz aby som aj ja nechodila ako kinderkooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre