December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
20. máj 2008

neviem ci som vasm pisala, ze mala je dozickami smerom dolu otocena, tak mam pocit, a som si skoro na 100% ista ze sa vcera otocila, strasne sa hybala, prehadzovala a teraz ma kope smerom do zaludka co doteraz vobec a od vcera ma nekopla do krcku co bolo doteraz furt 😵 tak sa velmi tesim, lebo by som chcela rodit prirodzene

elise
20. máj 2008

aktak neboj ona sa by sa pretočila, mne sa lukasko den pred dohodnutým cisárskym prehodil dolu hlavičou tak sme čakali na normálny pôrod 😉

elise
20. máj 2008

a touž som bola psichicky pripravená ana cisarák 😀

k.a.t.k.a.
20. máj 2008

heh a mne sa malá 10 dní pred porodom pretočila naspäť nožičkami dolu 😀 takže toto by som vobec neriešila tak skoro 😀

adkaw
20. máj 2008

akatka neboj aj keby sa neotočila, ja som cisarák prežila a nebolo to až také strašné takže druhý krát sa už nebudem tak báť, len to má nevýhodu že na druhé dieťatko musím minimálne dva roky počkať

aktak
20. máj 2008

sa mi zda ze keby mohla tak by aj pupkom vyskocila, tak sa tam otaca 😀

aktak
20. máj 2008

adamko ani keby chcel sa uz mesiac pred porodom nemohol otocit, tak mal vrazenu hlavicku v mojej panve chudatko 😀
dnes pri prebalovani ma dost silno kopol do bruska, hned mi na tom mieste stvrdlo, nic moc pocit 😖

elise
21. máj 2008

kati dúfam že je to už v poriadku a bruško netvrdne 😉

aktak
21. máj 2008

mam za sebou dalsiu skusku, len tak tak ale mam 😅

kolko vam vydrzia spat pobede deti? adamko spi uz len raz a vecsinou menej ako 1,5 hodiny 🙄 a to vstava o 7mej a chodi spat po 21tej

zuz11
21. máj 2008

tak Hanka vstava okolo deviatej, spava cez den raz asi 2 hodinky obcas aj 3 potiahne a spavat chodi o deviatej 😀
a kati gratulujeme ku skuske 😉

elise
21. máj 2008

kati gratulujeme ku skúške dôležité je že je 😉

aktak
21. máj 2008

dakujem, no sak 2ka neni zla znamka, mohlo byt aj horsie 😀

zuz to ti dost spava, ten nas slape ako na baterky keby bol 🙄 🙂

adetka
21. máj 2008

kati... gratulujeeeem.... a Mirka chodi spavat okolo 21.00... vstava uz okolo 6.30... a spava raz od 0,45 do 3 hodin...

rybecka
21. máj 2008

Ahojte ja vas chcem len pozdravit lebo som tu dlho nebola a ani som si nestihla precitat prispevky dufam ze sa mate vsetky fajn mam teraz trosku hekticke obdobie a vobec nechodim na net len maily pozriet a utekam.
Dufam ze sa to ukludni a pridem aj sem.
Bozkavam vase deticky 🙂 😎

zuz11
21. máj 2008

katiii, som Ti vravela ze dnes nemate chodit poobede na strkovec a ty hned muza s adamkom posles pod moje kolesa 😀
mam za sebou uspesne prvu jazdu.. no poviem Vam este asi 99 budem potrebovat 😀 a snad potom aj mimo toho parkoviska pojdem 😀
bacha zajtra jazdim zasa 😀 😀 😀

aktak
21. máj 2008

zuzi som myslela ze tak neskoro pobede si uz bezpecne doma 😅 😀 zajtra sa zase chystaju, tak im dam instrukcie ze len po chodikoch a oblukom sa vyhybat tomu parkovisku 😀

zuz11
21. máj 2008

no od 17:30 do 19:00 😉 vsak niekto musi varovat Hanku a kto iny ako muz a ten moze az po praci 😀
no dnes som veru po chodnikoch este nejazdila 😀 😀 😀
ale ak zajtra budem musiet zrychlit tak aj to moze byt 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐
inak sa divim ze som v tom strese ich zahliadla 😀 😀 😀 😀

kiwuska
22. máj 2008

pekny dnik vam prajem,
kati blahozelam ku skuske, poznam. aj ja som si hovorila, ze hlavne spravit a potom ma mrzelo ked bolo trochu horsie. a nakoniec niektori tak studuju celych pat rokov bez deti, tehotenstva atd a vycitky nemaju. Tak si hovor, ze si super. 🙂
Zuz po 99 jazdach ta uz zamestanju ako instruktorku 😉

elise
22. máj 2008

zuz ip 😉 pre pobavenie, kamoška mala jazdu tak som ti to dala do ip, aj ked som rozmýšlala že to hodím aj sem nech sa aj ostatné pobavia 😀

zuz11
22. máj 2008

kiwus, moj pripad by to nebol 😀
elis, dik to je fakt pobavenie a zistenie ze som tiez podobny antitalent 😀

elise
22. máj 2008

zuz neboj to všetko zvládneš 😉 😉 😉

elise
22. máj 2008

a budeš dobrá šoférka uvidíš 😵 😵 chce to len jazdiť 😵 😵

elise
22. máj 2008

idem nás podržať trošku hore lebo klesáme na druhú stranu 😉

elise
23. máj 2008

babulky kde ste všetky 😕

zuz11
23. máj 2008

no som tu, dalsia jazda bez ujmy na zdravy za mnou, a to ma po celom ruzinove povliekol 🤐 po tych naj krizovatkach a cestach 🤐
a v nedelu mam tretiu jazdu 😀

adaa
23. máj 2008

no ahojte opat raz. Secko dodatocne citam 😉 Mate sa vsetky dobre tak to som rada. Moja vstava medzi 6-7h, pak ide spat o 12h-15h a pak o 20h uz hajde do postielky. My so zaspavanim problem absolutne nemame, zaspava bez zamrnknutia sama v postielke.. zato ale v noci sa stale budi. Cca 3x. Je hore iba minutku a vobec mi to uz ani nepride ze je hore, ale predsa len uz by mohla prespat celu.

k.a.t.k.a.
23. máj 2008

ahojte 🙂
som práve chcela napísať o kolkej moje dieťa vstáva a v tej chvíli začala malá pluť tarhoňu a si myslí aké je to zábavné 😠 môžem zase vysávať 😝

olianko
23. máj 2008

ahojky
tak vidim, ze sa mate vsetky dobre.
akatka kraaaasne brusko 🙂
Alex vstava okolo 7-mej, poobede od 13-15tej a potom vecer zaspime do 21-vej
Je velmi ukecana, vie toho vela povedat.Najnovsie sa naucila traktor-to povie taktor/ je tam naznak toho r 🙂 /
inak hovori mama, tato, babo, havo, miau / macicka/, balon, banan, jablcko, chrumky su chru chru, caj povie kam 😅 😕 , auto, gol-lopta, ampa-lampa, guli guli -vsetko gulate ovocie/ hrozno, ceresne atd/
chcem sa opytat vsetky mate zaockovane deti proti pneumokokom? aj proti zltacke?

adkaw
23. máj 2008

nás čaká očkovanie proti pneumokokom v júni, nad žltačkou som nerozmýšlala, poradím sa s dr., miškové najoblúbenejšie slovo je tačík (čajík) už som z toho zúfalá lebo miško vypije aj 7 fliaš (260ml) denne a tomu tú flašu skovávam, neviem čo urobím v lete keď bude ešte teplejšie budem museť objednať polievacie auto aby chodilo za nami do parku 🙂

erika153
23. máj 2008

adkaw 7 flias?? 😀 😀 😀 páni to je dobreeeee 😀 😎 to nevadi, ved cim viac tekutin tym lepsie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre