December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adkaw
23. máj 2008

tekutiny treba ale aj poriadny vagón pampersiek, preistotu nosím vždy zo sebou troje veci na prezlečenie a mimimálne 10 plienok, za chvílu si budem musieť kúpiť kufor na kolieskach 😀

erika153
23. máj 2008

😀 😀 no to je vlastne pravda...nic ti nezostava len naucit na nocnik a tak neskrachovat a mat o kilo lahsi kocar aj dieta 😀 😀

adetka
24. máj 2008

ahojte 😀 ... nam sa po par tyzdnoch vratilo pekne nocne spanie: 12 hodin... este pred par dnami spavala v noci maximalne 10... Mirka toho tiez pije dost... cez noc priblizne 0,5 litra a cez den liter... a snazime sa ju naucit na chut mlieka.. momentalne skusame acidko jahodove... kedze ho pijava aj moj manzel...

oli... nad pneumokokami stale iba uvazujem... snad v juni...nad zltackou som neuvazovala... ale od dnes velmi vazne nad ockovanim proti kliestovej encefalitide (ci ako sa to vola)... dnes som slecne nasla kliestika... a aj ked som sa snazila... kusok v nej ostal... na chirurgii nieco vyskrabali... ale stale mam pocit, ze tam nieco ostalo.... a bojim sa (kontrola o dva dni) 😖

erika153
24. máj 2008

adetka jooooooj, strasne vam drzime palce!!!! 😕 😕 😕 a kde ste to chytili??chodite do lesa alebo normalne v parku??juj cert by vzal aj tie hnusne klieste! 😠 😠 😠

zuz11
24. máj 2008

po nasej Hanke kliest iba lozil ked sme boli pred 2 tyzdnemi opekat v lese 🤐

adkaw
24. máj 2008

tento rok to vizerá že budú kliešte!!! minulý rok nič, a tento rok v mojom okolí a dokonca v BA pri paneláku už 3 kamoška čo malo jej dieťa kliešťa, ešte že tu v BA nie su nosičmi zápalu mozg.blan.

k.a.t.k.a.
24. máj 2008

erička všetko najlepšie k tvojim dnešným krásnym jubilejným narodeninkám 😎

erika153
24. máj 2008

jeeeeeeeeej dakujeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 taaaaaak uz mam 50tku na krku.... 😀 😝

k.a.t.k.a.
24. máj 2008

zajtra o 12,00 v rádiu Regina v programe pre jubilantov na tvoje želanie ti dám zahrať tvoju oblúbenú "v dolinááááách" od majstra Duchoňa 😀

erika153
24. máj 2008

neeeeeeeee ja cem radsej otvarajte kasiiiino dostal som chut na viiino na na nanananana nanaaaaaaaaa 😀

zuz11
24. máj 2008

aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉 😀 vitaj v klube 😀 😀 😀

erika153
25. máj 2008

dakujem 😀 😀 ☹ 😀

aktak
25. máj 2008

erika gratulujeme aj my 😉

adetka
25. máj 2008

erika.... kongratulation 😀

danii
25. máj 2008

ahooojte! ste nejako ponocovali...... 😉 ako za starych dobrych cias..... 😀 😀
erika, gratulacia aj od nas! 🙂

erika153
25. máj 2008

dakujemmmmmmmmmm 😵 😵 😵

zuz11
25. máj 2008

uffff tretia jazda za mnou a ja som cela 😀 dokonca uz aj minule a aj teraz jazdim po celom meste 🤐
minule max iba 40 ale dnes mi dovolil pridat uz aj na 50 😀

aktak
25. máj 2008

no zuz len tak dalej a zachvilu ta muz z auta nebude moct dostat 😀

adetka
26. máj 2008

no teda zuz... ked tak rychlo budete pridavat rychlost... tak o chvilku budes piratkou ciest v Bratislave... 😉

zuz11
26. máj 2008

adet, myslim si ze s pridavanim rychlosti som uz skoncila 😀 asi viac mi uz nedovoli 😀 🤐
a kati, neboj ja sa rada necham vyvazat 😀 😀 😀 ja s tym nemam problem 😀

nathalie111
autor
26. máj 2008

dnes mame rok a pol!!! 😉
booze,ale to leti....

elise
26. máj 2008

nathalie gratulujeme clarke 😵 😵 😵 😵

nathalie111
autor
26. máj 2008

dakujeme...ako sa inak mate?my spolikovo,idu nam asi dalsie zubky...a pomaly by som ju uz chcela odstavit..strasne zle spinkava...by cuckala stale... ☹
elise,este kojis?

elise
26. máj 2008

nathali ahojky práve mi malý zaspinkal 😔
máme už ôsmy zúbok 4 - ku 😀 dalšie 2 očáky by mali každú chvílu vykuknúť a ešte sa tlačí stolička, dalsienka má naliate ale masírkujeme umývaním zubkou tou prstovou kefkou 😉
nathalie ja stále kojím v noci už len občas ale večer a ráno pravidelne, ked som sním doma celý den ja atak počas dňa si hocikedy cucne 🙂 zatial mito vyhovuje 😉

adetka
27. máj 2008

ahojte 😀 ...

nathalie... Clarke dodatocne vsetko naj k rocku a pol... 😵

elise... aj my mame osem zubkov... aj ked nam ten osmy vysiel akurat pred troma dnami... ostatne su zatial ticho...

mory
27. máj 2008

erika gratulujem k narodeninam sice oneskorene ale predsa 😵 🙂 😉

erika153
27. máj 2008

mory dakujem 😵 😀

inak dnes mi volala kamoska, uplne je z toho hotova, sla s malym na polhodinu do mesta a maly chytil 3 klieste pod stromami v centre prahy!!!teraz uvazujeme aky repelent kupit co je vhodny pre male deti aj na kozu! 😖

zuz11
27. máj 2008

erika, ja by som skor volila ockovanie 🤐

erika153
27. máj 2008

uz vznikla tema o klistoch tak som tam napisala!!no o tom ockovani budem teda rozhodne uvazovat zuz, ver mi!!!!!!!!! toto je nonsens ako sa rozmnozili klieste!

olianko
27. máj 2008

ahojky
erika tiez dodatocne gratulujem k narodkam 🙂
zuz ty si robis vodicak? ja ked som robila tak som aj menila autoskolu lebo som nezniesla ked mi pocas jazdy zacal ujko pichat prst do ucha 😝
ja som chcela dat Alex zaockovat proti encefalitide, ale dr., povedala, nech si rozmyslim ktore ockovanie este chcem lebo tak to vyzera ze budeme na ockovani kazdy mesiac 😅 🙂

inak este k tym kliestom....prvy krat v zivote ma kusol kliest a hned som chytila boreliozu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre