December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
27. máj 2008

oli, nie ja uz vodicak mam 7 rokov, robim si kondicne jazdy a som spokojna s touto autoskolou co mam, su najlacnejsi na kondicne, mam ich blizko ale tak ci tak sa stretavame tam kde chcem a poviem si a dokonca si aj domov odsoferujem 😀 😀 😀

adetka
27. máj 2008

zuz... ahaaa... kondicneeee... ja som si ich robila u jednej manzelovej znamej... byvalej autoskolackej ucitelky.. na MD... za 240 korun na hodinu... ale v nasom aute, s nasim benzinom... a pred piatimi rokmi 🙂

zuz11
27. máj 2008

ja za 500sk 90min, s ich autou a s ich benzinom 😉 😀

zuz11
28. máj 2008

to sqa nehambite nas nechat padnut na 2.stranu? 🤐 kde ste vsetky? co ten vikend? mam ist sama? 😀

adetka
28. máj 2008

zuz.. ja som pisala, ze som sa.. a tusim ze este elise... ostatne sa nejak nevyjadruju...

k.a.t.k.a.
28. máj 2008

halo halo ... teplý večer prajem 😀 😝

palvinka
28. máj 2008

tak nám začalo leto, a preto dajme si pár teplých slov: radiator, teplý čaj, dve hodinky strávené žehlením, pečieme koláče, vezieme sa cez obed v aute bez klími .... 😝 😀

zuz11
28. máj 2008

pavlinka, to je dobry slovnik, ja mam lepsie slova 😉 😀 namiesto radiatora klima v celom byte, teply caj mam rada takze ponecham 😀, susicka, nakupujeme kolace resp mame v mrazaku neake 😀 , a klima musi v aute jednoducho byt inak by som do neho nesadla 😀 ( este ze nemam kondicne, bo urcite v nom nie je 😀 )

erika153
28. máj 2008

no tak nam sa klima pokazila teraaaaaaaaz!!!!porazi ma!to jak cestovanie v mikrovlnke 😲 😖 😅 😀 a dnes odniesol robo do servisu auto a povedali mu ze je to na velku opravu tak ho museli objednat opat na neviem kedy 😠 takze este par dni v mikrovlnke 😎

mini dotaz pre nemenovanu uzivatelku-ked som napisala - nepis mi uz, myslela som to vazne,takze neviem kde to mam este napisat, mam vytvorit temu ci co! 🙄

a ostatnym dobru noc 🙂 ledva vidim a rano budem zasa plakat ked budem balit na kupko so sikmymi ocami miesto toho aby som bola vyspata do ruzova! 🙂

k.a.t.k.a.
29. máj 2008

heeej však už slnko zašlo 😀 😎

palvinka
29. máj 2008

no a zajtra vyleze znova 😀

k.a.t.k.a.
30. máj 2008

a fakt zase vyliezlo 😠 😀

adetka
30. máj 2008

a nejak sa mu nechce zaliezt 😠 😀 ... skoro sme sa dostali na druhu stranu 😕

kiwuska
30. máj 2008

ahojte, boze to je teplo. som sa tu nieco dozvedela aj o slnku, ze zajtra zas vychadza, tak sa tesim. na druhu stranu sa nedostaneme, posuvam to kusok vyssie 🙂

aktak
31. máj 2008

ja tiez preventivne posuvam 😎

elise
31. máj 2008

vopred sa ospravedlnujem nemenovanej uživtelke, že som si dovolila sem napísať 😎 , ale dnes sme s malým prežili nádherný den a dnes som bola aj na procedúrach ktoré mi kúpili kolegovci k narodeninám, tak sme si celý den super užili. zajtra sa chystáme na mdd do mesta 😉 všetkým detičkám prajem krásne prežitý ich den, krásne MDD 😵 😵 😵

elise
31. máj 2008

malo byť nemenovanej uživatelke 😉 😒 😒 prepáčte za vynechané písmenko 😉

erika153
31. máj 2008

mas odpustene to vynechane pismenko 😉 😎

posuvam aj ja! no komu by sa cchelo v tom teple na nete vysedavat ze 😉 ?
😀 😝

adetka
1. jún 2008

vsetkym detickam vsetko najlepsie k MDD... P.S. mame jeden a pol roka 😅

rybecka
1. jún 2008

ahojte aj ja posuvam vonku je riadny hits krasny den MDD vsetkym drobcom 😉

rybecka
1. jún 2008

adetka vsetko naj k 1 a pol rocku 🙂

adaa
1. jún 2008

MDD vsetkym deturencom a 1.5rocnym gratulujeme 🙂 aj my uz sme 1.5

aktak
1. jún 2008

stasne a vesele MDD 😀

adaa
2. jún 2008

tak tieto deti su na docikanie :

https://www.youtube.com/watch?v=x3Rw_3ky-uo
lucxy
2. jún 2008

ahojte baby pripojijm sa aj ja do vasej diskusie a neskor poslem foto mam dcerku Lauru

olianko
2. jún 2008

ahojky vsetky 😵
juj leto este poriadne ani nezacalo a uz mi to teplo zacina liezt na nervy 😝
zajtra ideme s Alex k jazeru tak snad sa odvazime vojst aj do vody 😎
....a krasny dalsi den 🙂

janka1874
2. jún 2008

Ahojte chcela by som Vás poprosiť o malé info.
Ch cela by som využiť kupón na kúpu topánočiek s 50% zľavou u Baťu pre malú ale netuším akú bude mať nôžku tak ako ročné babo môžte mi pomôcť. Akú veľkú nôžku mali vaše drobce keď mali 1 rôčik alebo aj teraz akú majú.

Ďakujem veľmi pekne

elise
3. jún 2008

karolínke prajeme všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 😵

elise
3. jún 2008

janka malý má už rok 13,5 cm chodidlo, stále ma 20 - tku u slovenských výrobcov, alebo 13,5 😉

lucxy
3. jún 2008

ahoj Janka ja som malej kupovala 21 ak si dobre pamatam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre