December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
15. júl 2008

aktak ale kocik a ine veci uz nejdes kupovat, nie? to ti verim ze 40 minut musis riadne fucat, ze?
dneska sme mali prvu jazdu na bycikli a dopadla dobre, malej sa pacilo 🙂
tak krasny vecer vsetkym 🙂

aktak
15. júl 2008

kocik uz mame, ale kopec prkotiniek mi chyba 😕

olianko
15. júl 2008

ahojky
tak zas po dlhom case som sem nakukal.Takze snaziliek je nas tu uz par , snad sa zasa stretneme v nejakom termine 🙂
no mala by som aj ja nabehnut do Auparku a nieco pokukat.Len neviem ci Saska vydrzi bez kocika.v poslednom case vsade chodime peso alebo busom 😀
Inak na zachod sa pyta aj vonku ale ked jej dam dolu plienku tak sa nejako nevie vycikat do travicky 😅
A konecne vie povedat svoje meno a naucili sme sa aj par novych slovicok.tak len cakam kedy mi pvie jednu celu vetu 🙂

zuz11
15. júl 2008

oli,do auparku v tychto dnoch odporucam ist iba pesi resp busom, pocula som ze parkoviska vo svikoch pukaju 😀 😀 😀 a hlavne chod rychlo aby bolo este co kupit 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

fiha oli a alex bez kočíka poslucha? lebo ja s miškou akurat len do obchodu a speť sa odvážim 😝 dalej určite nie, lebo ked začne vymýšlať tak by som si od nervov vlasy vyšklbala .. sa nechce držať za ruku a uteká mi preč 🙄

aktak
15. júl 2008

my chodime bez kocika ale len s tatinkom, lebo ja sama som dost pomala takze aj ked poslucha ale nevladala by som si ho ustrazit, mam co robit so sebou 😀

olianko
15. júl 2008

😕 a vy ste este tu? 🙂
zuz no my by sme nemali na tom parkovisku co zaparkovat 😵 jedine tak bicykle 😀
k.a.t.k.a. zatial poslucha.tiez sa siice nie vzdy chce drzat za ruku ale aspon sa drzi pri mne.Sa snazime co najviac chodit bez kocika.Zo zaciatku som rozmyslala aj o tom voditku ale to by sa zbesnela a keby som ju odopla tak duplom by mi utekala.
... no a do Auparku to Saska urcite vydrzi lebo pojdeme busom, len neviem ci to tam vydrzim ja 😅 uvidim a dam vediet
..tak uz idem ..dobru nocku
a..akatka ty by si uz mala spinkat lebo o chvilku sa nevyspis 😉

elise
16. júl 2008

vyzdvihujem nás z uplneho dna, skoro sme spadli na druhú stranu 😀

my bez kočíka chodíme iba po dedine sa prejsť aj to len pár metrov od domu, na ihrisko by luky neprešiel. 😉

dnes mám pol dňa dovolenku a aj zajtra manžel je na nočnej (teraz už po 1 nočnej) aj luky mi pred chvílou zaspal. tak varím rajčinovú polievočku a kuracie mäsko zo zemiačikmi a uhorkový šalát.

lukasko miluje polievočky všetkého druhu. 😝 aj sám papa s lyžičkou, už vyleje iba trošičku. je pri tom papaní taký zlatučký. 😵 😵

večer sa nám konečne darí zaspinkať v postielke do 15 minút 😵 lukasko mi odmieta všetky umelé mliečka aj kravské aj kozie aj sojové aj ryžové stále ho ešte kojím. už sa varoval u babky 2 noci mne bolo strašne moc smutno lebo manžel bol práve vtedy aj na nočnej, ale zvládli sme to obaja 😉 budúci týžden sa ide varovať tiež na 2 dni ale to budeme s manželom sami večer spolu 😉

aktak už sa ti to pomalyčky kráti, šetri sa a oddychuj ak sa ti bude dať 😉

bolo by to zaujímavé keby sme sa niektoré stretli opäť v rovnakých termínoch 😀

ozaj bicyklistky akú prilbu je najlepšie kúpiť pre naše detúrence, neako sa v nich nevyznám tak neviem na čo sa mám pri kúpe zamerať? a je dobré mať aj chrániče že?

adaa
16. júl 2008

No to my mame zasobu oblecenia takmer do 6rokov. V uk ma tie mamicky co som pre nich robila zasobovali obleckom po ich detoch ;) Ak by som mala raz chlapca asi nebudem nakupovat 10rokov 😀 My kecame len co tu. Malo artikuluje, ale snazi sa a konecne vie pekne povedat ANO. Ale vecinom je to len MHM ked na nieco chce povedat ano 😠 ale ako tak zopakovat to vie cisto. Ale najzlatsie je aj tak ked mi vravi MAMIA(mamina). A samovolne presla od tata na tato tak to sa tiez tesime. Naj oblubene su: ne, neni, nejde... proste je to zena 😀 😀 😀
dnes je u nas pekne
elise: ani mne mlieko nepije, iba v kasi. Dr.mi povedala ze to staci, ak papa jogurty

adaa
16. júl 2008

aktak mna ted napadlo to s tymi vysielackami.. sak ja som ti tusim ani nedala vediet ze nejdu. Neviem co sa stalo ☹

masinka
16. júl 2008

ahojte
my sme boli vcera na 3D, mame uz 8,11 cm a zatial je vsetko OK, tak sa vytesujeme

drzime palce vsetkym snazilkam 😀

Nelka je dost ukecana, zahlasi mama ham, dovlecie ma do kuchyne a ukaze na stolicku haca...
ma vymysleny vlastny jazyk, ked chce pit, povie pum-pum, mliecko je ke-ke, seba vola keka, ale v zrkadle je baba...aj ked ked jej dam sponku a poviem jej nech sa ide pozriet aka je fesanda, tak sa ide kuknut do zrkadla
hovori len asi 10 zrozumitelnych slov (mama, tata, baba, ham, lampa, lopta, hopa, haca, a napodobnuje zvieratka), inac melie tak ze jej ani vlastna matka nerozumie....

nocniku sa brani, obcas si na nom precitame knizku, ale ni je tym moc nadsena a zdrhne pri prvej prilezitosti

lucxy
16. júl 2008

ahojte, dnesna jazda na biku dopadla dobre...aj ja som bola rada ze sedi a sme sa povozili jaj paradne to je, bola som za kamoskov aj v lekarni kupit mlieko, inak by mi to trvalo hadam pol dna 🙂
elise my mame prilbu z lidla je dobra, lebo sa da prisposobit hlavicke...stala okolo 300 korun, a sedacku mam tu dopredu 🙂
moja mala hovori dost vela veci, dneska sa normalne ta kamoska hnevala lebo jej mala ide mat teraz dva roky a nepovie fakt nic tak jej stale hovorila ze nech sa od mojej uci 😀
dneska je konecne celkom pekne a konecne mi mala zaspala bola hore ako kazdy den 5,30 😖

aktak
16. júl 2008

adaa nevadi, aj tak vdaka 😉
masinka ako sa citis? onedlho vam povedia pohlavie ze? 🙂

zuz11
16. júl 2008

my sme prilbu kupovali v gigasporte 😉 inak netreba zabudnut aj na slnecne okuliate koli muskam a prachu a tak 🤐
uf uz aby mi bolo lepsie lebo este chvilu a to uz nerozchodim 🤐

aktak
16. júl 2008

zuz to ma mrzi, aj grcas? ci si unavena? snad ti to rychlo prejde 😉
mi prosim ta vysvetli ked ti neni dobre ako zvladas prechadzky s malou ked hovoris ze chce byt vela vonku, staci jej byt v kociku ci beha okolo teba? ja uz prejdem AZ k jazeru (asi 80 m 😅 ) ale aj to je uspech, tam si udychana sadnem a obcas beham za loptou ked je velmi treba 😀

rybecka
16. júl 2008

Ahojte,
u nas stale prsi uz treti den,som zufala neviem co budeme robit az vstane, 😖
tak mi rozpravame svojou recou a cely den si hovori Tepa alebo teba a jeba 😀 nevieme co to je.
a inak mama tata baba dedo mnam a nie, to vie najlepsie.
Zavidim vam to slniecko ☹

zuz11
16. júl 2008

kati, no chodievaem sem ku nam hlavne na ihrisko a bez kocika aj takze vacsinou beham ako diva... ale akosi sa premaham a zvladam to... nastastie mam zlate dieta a spavame doobeda min. do deviatej, takze sa dobre vyspim... len poobedny spanok a velke tepla mi nerobia dobre, to je smrtelna kombinacia 🤐 🤐 🤐 a chodim obcas objimat keramiku, bolo toho viac nastastie uz pomenej takze aj to sa da 🤐 🤐 🤐 a ako sa vravi tak clovek obcas nechape co vsetko vydrzi a je to tak... obcas uz s poslednych sil ale idem 🤐 🤐 🤐

aktak
16. júl 2008

rybecka aj k vam to pride neboj, dnes mam pocit ze je celkom fajn, len by tu nemuselo tak fukat, totalne ma z toho bolia dutiny a usi, aj nad ciapkou alebo celenkou som rozymslala uz 😅

lucxy
16. júl 2008

zuz no nech ti to rychlo prejde pamatam si nato ako som kazdy den tikovala a bolo mi naskapanie a nic som nemohla zjest, neviem si to predstavit pri malej ako by som ju krmila atak no hruza 🙂 mojej mame bolo dokonca pri bratovi zle do piateho mesiaca ☹

aktak
16. júl 2008

kazdy mame svoje trapenia, neboj vsetko zvladnes lebo tak to uz s mamami byva 😉 pre mna to tiez nebolo lahke robit skolu, venovat sa malemu a este k tomu aj lezat, plus vtedy tie bolesti so zubom co mi trhali a 3 krat antibiotika co som brala, adamkova nemocnica ma skoro dorazila, takze velmi dufam ze sme si odtrpeli svoje teraz a ked mala pride tak to bude lepsie 😵

zuz11
16. júl 2008

no ved lucxy uz aj ja pomaly taham na 5 mesiac, nastastie nasa Hanka ako tak sama papa tak to je ok, horsie je snad varenie ako jedenie 🤐 🤐 🤐 a este horsie zohybanie a ohybanie a tak..... proste s toho mi fakt byva dost zle......ale kto u nas uprace ak nie ja? 🤐 🤐 🤐

aktak
16. júl 2008

moja mama vracala ked ma cakala 8 mesiacov, pred porodom mala menej kg ako pred otehotnenim a to bola stihla 🤐

rybecka
16. júl 2008

Ja nastastie som nemala ziadne nevolnosti ked som bola tehu.
absolutne nic a v tretom mesiaci som bola na dovolenke v Spanielsku a vobec mi neprekazali tie horucavy som asi ina ako ostatne zeny lebo ani kontrakcie som nemala a bola som otvorena na 5 prstov 🙂 Keby mi nerastlo brucho tak ani neviem ze som tehu 😀
Ale citim s vami tehulky.
kati dufam ze to pride aj knam na vychod.
😎

aktak
16. júl 2008

zuz moj muz sa vela naucil odkedy lezim, varit sice nie, ale uz si vsima neporiadok a sam sa ho chyta comu sa velmi tesim, ked budem vladat rada budem robit poriadok ja (s jeho pomocou samozrejme) ale je dobre ze chape co to znamena starat sa o domacnost
okrem toho ze sa zle citis tak inak ok? tlak, krcok atd?

lucxy
16. júl 2008

no mne ked bolo takto zle boli sme este s muzom v irsku a robila som este v robote a to bolo fakt strasne ked si na to teraz spomeniem, mne jedine co pomahalo bol grep na rano potom uz som do seba nedala nic, muz mi nadaval ze nic nejem no proste to nechapal.....
zuz uz ti vidno brusko? 🙂

zuz11
16. júl 2008

no ja som tiez boal v tehu na dovci v tunise v cca 6 mesiaci a bolo tam super 😀 😀 😀 preto chem aj teraz trochu vypadnut pamaha mi zmena vzduchu a nic nerobenie, len to sa doma neda 🤐 🤐 🤐 🤐
fufufu rybecka posielame vam slniecko 😉

aktak
16. júl 2008

rybecka ja som pri adamkovi nemala nic, ani raz som nebola chora, ani raz som nevracala, len asi tyzden ma palila zaha ale to je nic, teraz som bola aj chora, aj mi bolo zle, aj mam bolestive tvrdnutie, aj malo priberam, takze kadze tehu asi moze byt ine 😒

rybecka
16. júl 2008

Zuz diky za slniecko dufam ze prileti 😀
Kati asi mas pravdu ze kazde tehu je ine.
tak drzim palce aby si to dotiahla do uspesneho konca fakt uz to mas za par 😉

zuz11
16. júl 2008

hej uz mi brusko vidno 😀 😀 😀
no moj muz zasa vie varit len po jeho vareni musi niekto upratat, lebo na poriadok ho nie a nie naucit.... ale inak sa dost stara.....
ja sa zasa spolieham na jasle ze ked bude Hanka v jasliach tak sa dam do poriadku a budem vsetko stihat 😀

rybecka
16. júl 2008

zuz tak daj foto s bruskom 🙂
aj moj vie varit aj to umyje ale linka a pec to nevidi to je tak upratane ze musim este nastupit ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre