December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
17. aug 2008

uvidim aky bude adamko, ale dnes bol zlatucky, uvidime ako to bude dalej ale urcite to zvladneme, maximalne sa trochu nabeham 🙂
dobru nocku, idem zalahnut s malou 😉

danii
17. aug 2008

bru noc a sladke snicky. ozaj, ako casto adelka papa?

adaa
17. aug 2008

dakujem baby. No, uz ide do tuheho. Hadam by sme si uz aj nejaky tancek mali zacat pripravovat;) Rozlucka.. no narocna, sak fotky to dokazuju. Jak 15rocne baby sme sa chovali. A to som tam neni jedina matka a dokonca je tam Doktorka, Magisterka, Inzinierka, prevackarka restiky.. atd. No sak vidite same ;))

aktak
18. aug 2008

kazde 3 hodky ale obcas aj castejsie ked sa jej chce, ale neriesim, krasne taha a viem ze sa mozem na moje prsia spolahnut 🙂 ked zvladli Adamka zvladnu aj Adelku dufam 😵

adaa super prajem ti to 😉

lucxy
18. aug 2008

mojej malej sa vcera pustil soplik taky vodovy tak som bola hore 8 krat....asi to je zo zubov lebo teraz jej vysli posledne strolicky lenze len polovicky a strasne zase slinta

adaa super fotky 😀

zuz11
18. aug 2008

my mame riadne obdobie vzdoru, dnes som ju odvsadial tahala 🤐 a odvsadial sa slo z revom a hadzanim o zem 🤐

elise
18. aug 2008

zuz rovnako aj u nás a ten krik čo spustí až hrôza 😒

lucxy
18. aug 2008

tak vidim ze uz aj vam to zacalo ja neviem ale ja mam normalne z toho krizu ☹ proste je to hrozne a bude to este horsie ,,,tak hadam to prezijem

zuz11
18. aug 2008

no u nas to trva uz aj dva mesiace ale dnes extrem 🤐 🤐 🤐 ci z tanecnej nie a nie ju dostat, do auta nie a nie ju dostat.... potom poutierala cele prizemie do vytahu nie a nie dostat tak poutierala aj ten a ani z neho a potom umyvanie tiez bol boj 🤐 dnes to bolo fakt drsne 🤐

lucxy
18. aug 2008

poznam to niekedy to len predychavam ale najviac mi vyvadza ked som v potravinach v jednote,,,uz si aj vybera nohavice povie tieeeto nnnnnnnniiiiieee a nie a nie a aj pat minut to dokaze omielat,,,alebo ked sedi v aute tak sa hned vyzuje a zacne nneeeerooob a nechajj a atd.
ja viem co stvaral sused tak to bolo o nervy fakt,, 🤐

zuz11
18. aug 2008

no u mna je problem ju upnut do autosedacky ked sa jeduje lebo to sa vrti otaca a cape.. to ze sa uz vyzuje z topanok a s ponoziek je normalne...... to ma uz nerozhadzuje 😀 lebo s vystupovanim neni problem takze ani s obuvanim 😀 kedze vie ze uz nasleduje vystupovanie 😀 ale aj ked zapnem motor a vyrazim tak uz je to ok.. najhorise je nastupovanie 🤐

elise
18. aug 2008

na všetko odpovedá nie a nie a ukazuje toto 😒 v sedačke sa zvlieka z remienkov aj v kočíku drží ho len zafixovaný uzáver na páse 😒 o zobliekaní topánok a ponožiek nehovorím aj čapička sa pridala 😒

adaa
18. aug 2008

my to mame necakane velmi podobne.. ale kriza je aj s jedenim. Vsetko odmieta

elise
18. aug 2008

u nás idú len polievky ale musí sa pri papaní hrať vtedy otvára pusinku a donho čo to dostanem. 😒
teraz má užívať maltofer sirup a stále vigantol ešte do 2 roka. vigantol ako tak ale sirup chce sám sám sám ašermuje ručičkami tak musím nalievať 25 ml na 2x aby sme splnili dávku 5 ml....a kočár máme iba na parádu

adetka
18. aug 2008

my mame s papanim problem od mala... momentalne dva kart do vsetkeho kusne a zbytok mozem dojest ja... dokonca aj brumika zje maximalne polovicu... 😖 ...s vrestanim, kopanim (nehadzeme sa na zem, ale neskutocne ma kope), placom mame aj my skusenosti... uvidime, ci a ako to zvladnu v jaslickach... o dva tyzdne nastupujeme 😅 ... aspon papat by sa mohla naucit, ked uvidi ine deti papat...

kiwuska
18. aug 2008

ahojte, musim klop, klop, lebo chlapci papaju celkkom dobre a jedli by vsetko 🙂 dala som fotku zo vcerajska ako janko papa rezance, no ako keby som im ani jest nedavala. s vyzliekanim je to asi to iste, uz som zaala davat pampersky naopak, aby si ich neotvarali ale aj na to uz pomaly prichadzaju. a tiez si vedia povedat ked nieco nechcu. ostosest krutia hlavou ze neee 😀

erika153
18. aug 2008

ahojte...tak u nas ten vzdor uz celkom prechadza,ale ten sa tyka iba ked ho odniekal beriem prec.to vie revat jak lev 😀 s jedenim mame problemy uz asi mesiac,nic odo mna nechce, vsetko musi jest sam!!!a pri pocitaci mi vobec nedovoli sediet, vkuse sa na mna siape a nedovoli mi ani tuknut...teraz pisem s jednou rukou 😀 a druhou sa snazim udrzat ho od klavesnice 😀 😝

olianko
18. aug 2008

Ahojky
tak u nas je to podobne..strasny rev a krokodilie slzy ked sa musi zliezt z hojdacky 😅
s jedenim je to tiez hruza....tak pekne jedla a teraz...tri lyzciky si da a koniec
...a musime sa pochvalit..my uz od piatka frcime bez plienok 😀

adkaw
18. aug 2008

ahojte baby, som strašne nešťastná ☹ v robote mi oznámili že musím nastúpiť inak mi už nemôžu dlhšie podržať miesto takže budem musieť dať miška do jasličiek, neviem ako to rozdýcham už teraz keď si nato pomyslím mi stráááášne chýba ☹

olianko
18. aug 2008

adkaw ☹ ja si neviem predstavit, zeby Alex isla teraz do jasiel...ale radsej by som asi zostala doma a potom si nieco hladala./ aj ked ja som si myslela, ze pokial si na materskej/rodicovskej tak ta nesmu prepustit/

zuz11
18. aug 2008

no tak nas den hruza trval az do neskoreho vecera 🤐 🤐 🤐 sme do stvrt na desat boli vonku a aj tak sa islo domov s revom a odmietanim 🤐 🤐 🤐 ale som si pripadala ako krkavcia mater ze tak dlho sme vonku a to sme ficali poobede vonku od pol piatej 🤐 🤐 🤐 som myslela ze 3 hodinovy poobedny spanok ju ukludni a nic 🤐 🤐 snad je to vyvrcholenie a od zajtra bude ok, lebo si to uz asi pojdem hodit 🤐 🤐 🤐
s jedenim mavame tiez obcas problemy takze musime pozerat rozpravky a po prvej lyzicke sa rozbehne 😀 😀 😀 je problem dostat do nej prvu lyzicku potom to uz ide, teda ak je to iba nieco co ma rada 🤐

k.a.t.k.a.
19. aug 2008

😀 😀 u nás ten vzdor trvá tuším od januára ale už tuším pomalicky prechádza 😅 😀 a ked ideme z ihriska, tak už ako tak poslucha že si sadne do kočíka ale ked nie tak ked jej poviem že ideme za ockom tak si hned sadne 😀 😠 maminka už neni zaujimava

a tiež si už vyberá čo si oblečie a vkuse si obúva moje topánky 😀

adaa super fotky, ja sa idem odviazať v piatok 😀 malá ide k našim tak si vyhodím z kopýtka 😀 a svadbu závidím, hned by som si ju zopakovala 😉 som si spomenula, ako manžel zaplatil noc v Crown plaza, izba obhádzaná lupenmi ruží 😀 a miesto toho aby sme robili dačo iné som musela v svadobných šatách zbierať lupene lebo púšťali červenú farbu na ich biely koberec 😀

nathalie111
autor
19. aug 2008

my tiez pustame jedy a najma,ked niekto odchadza (ci uz tato,dedo,alebo ked sa luci s kamoskou s ktorou chodime von)..to su revy a fakt mam co robit aby prestala... ☹ 😠
a minule som jej v obchode nekupila dzus,tak sa rozrevala a musela som ju odtial tahat nasilu... 😠 😠 😠
A od soboty sa nam brutalne rozviazal jazyk 😝 ,vsetko opakuje a kopec slov uz vie povedat a dokonca im aj rozumie 😉 ,dnes napr. zvladla slovo počítač... 😀
a dokonca uz zvlada aj spravne koncovky...sa spytam,aky je cajik??dobyy..aka je polievocka?dobaaa...a ked sa spytam ze papas?ona ze papam...a minule si rozkazala ze chce na obed zemiacik a masko...
😎

aktak
19. aug 2008

nam sa miesa vzdor so zvykanim na malu takze uplna sranda 😀

adaa
19. aug 2008

nathalie tak take slovicka u nas este vobec nehrozia. Clarka je sikula. Ale zato rozumie, iba ked treba posluchat tak sa tvari.. co? co to vravite? ja este nerozumiem.
Od vcera ma vola MAMINA tak sa tesim, doteraz som bola mamia.
Katka: moja tiez naj zbavka chodit v mojich stekloch 😀 Tatove ju vobec nezaujimaju. A s oblecenim podobne, obliekame sa len so zvolenim malej damy.
Piatok si to uzi, ja uz budem od stresov asi sediet na zachode 😀
Dnes rano o stvrtej nam pisal sms farar, ze caute idem na dvolenku vse naj naj. Vraj nas bude oddavat nejaky iny, som nadsena 😠

aktak
19. aug 2008

adaa super farar 🙄

co by ste obliekli drobcekovi v takomto pocasi? davam malej body, overalik a prikryvku, capicku samozrejme, myslite ze to staci? nejak som z toho vypadla 😀

lucxy
19. aug 2008

adaa no fakt dobry farar 😠 a co ty nato?

aktak ja viem ze do piateho mesiaca by sa mala obliekat o jednu vrstvu viacej ako je dospely,,,,skus jej chytit na zatylku kde je krk ze ci nie je spotena a ak nie je tak jej je dobre 🙂

erika153
19. aug 2008

aktak neviem ake mate pocasie,ale ked je teplo tak staci urcite...keby si videla ako tu obliekaju maminy svoje deti az sa mi dych zastavuje...do nakupneho centra s najviac tyzdnovym babatkom bez ciapky, len v bodoch a toto vidim absolutne vsade.uplne ine ako na Slovensku...Ziadne vrstvy,ziadne ciapky,trosku nezodpovednejsie je to tu by som povedala 🙂

lucxy
19. aug 2008

erika tak to ich obliekaju ako v irsku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre