December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
19. aug 2008

ja ked sa niekedy kukam tak mi az dych vyrazi ked zase vidim strasne zababusene deti jaj chudata

erika153
19. aug 2008

presne tak 🙂

k.a.t.k.a.
19. aug 2008

alebo prehnane na SVK 😀 ja som moje chuďatko malinke vždy tak obliekla až mala kropaje potu na nose 😅 😀 aby nezamrzla predsa nie?
😀

adaa
19. aug 2008

Kati hej, ta ciapocka je dolezita a ostatne fajn. No nic.. tak nas bude oddavat daky stary,tucny farar.. mame mu dnes volat. Co uz mame robit..

aktak
19. aug 2008

Adelka ma po mne stale studene ruky tak nechcem aby jej bola zimka, este je malicka tak radsej nech jej je teolejsie
som ju zabudla pochvalit, dnes spinkala vnoci 5 hodin medzi kojenim a k tomu aj predtym aj potom 3 hodky 😵 a potom dalsie 3 hodky, az naobed sa trochu prebrala 😀

adaa
19. aug 2008

vsimla som si ze katka a zuz ste mali u deti siestu chorou. Objasnite mi to prosim? ako sa to prenasa, toto neviem zistit. Ak to ma moj synovec, moze to od neho dostat moja Sasa? ma to nieco spolocne aj s normalym herpsom
om??

zuz11
19. aug 2008

adi, my sme nic take nemali 🤐 tea jao tom nic neviem 🤐
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

aktak
19. aug 2008

adi myslis mna co katku? lebo netusim o com hovoris 😕

lucxy
19. aug 2008

adaa a co tvoja mala nieco ma? ja iba viem ze ked ma dieta horucku tak tri dni a potom sa zevraj vysype tak je to siesta choroba

malej zazracne presli sopliky tak dufam, ze v noci uz bude spinkat 😔

adetka
19. aug 2008

ahojte... 😉

akati... myslim si, ze si ju spravne obliekla... ani vela, ani malo 😉

adka... neboj sa... Misko si na jaslicky zvykne... urcite sa mu medzi detmi bude pacit... 🙂 ... aj Mirka nastupuje... o dva tyzdne...

adetka
19. aug 2008

olianko... nemozu vyhodit... ale nemusia ta zamestnat na to iste miesto...

adetka
19. aug 2008

adi... so siestou chorobou ti nepomozem... nic take sme nemali...

adaa
19. aug 2008

aha nie, zuz ty tam pises iba ako admin asi. Sa mi zdalo ze tam k.a.t.k.a pisala, ale to bolo asi nieco ine.. alebo uz neviem. Som to nestudovala.. ale uz som volala s lekarkou.

lucxy
19. aug 2008

adaa a co je malej?

lucxy
19. aug 2008

tak dobru noc 😔

adaa
19. aug 2008

nie nic jej nie je. Moj synovec to ma a moja kradloska mala mu slohla lizatko tak sa bojim aby to nedostala od neho pred svadbou ☹

danii
19. aug 2008

adetka a chystas sa do prace ked ide mirka do jasliciek? 😉
aj ja sa chystam dat karolinku, vcera sme to boli popozerat a dohodnut sa.

danii
19. aug 2008

adi neboj, nedostane 😉 tych par dni uz vydrzi 😎 a budete mat kraaaasnu svadbu. tesim sa na fotecky 🙂

certisko19
19. aug 2008

mamicky...kebyze sa chcete pridat do peticie ohladom rod.prispevku
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

danii
19. aug 2008

certisko dik, precitam. lebo je pravda ze to co dostavame je almuzna....... 😠

zuz11
19. aug 2008

jaj neviem ci som vam pisala ale u ocnej sme dopadi dobre, nenamerali nam ziadne ubiehanie ocka ( teda skulavost) jedine dioptrie plusky ale ze to je ok ze to deticky maju a ze s toho vyrastu 😀 ale aj tak ideme o pol roka na kontrolu 😉

lucxy
20. aug 2008

dobre ranko, tuto noc sme spali do 6,50 a vnoci bola hore len 3 krat tak konecne som sa vyspala 🙂
robim francuzske zemiaky a mala tiez vari vytiahla si vsetky hrce a potom pojdeme vonku 🙂

zuz nepisala si ze ako to dopadlo a trvalo to az dve hodky to vysetrenie?

adetka
20. aug 2008

ahojte 😉 ...

zuz... som rada, ze vam vysetrenie tak dobre dopadlo... a ocka sa isto spravia 😉

danii... ano chystam... este uvidim kde to bude... jednu pracu mam tak na 80 a druhu na 50 percent 😅 ... ale potrebujeme peniazky a Mirka tiez uz potrebuje vacsiu spolocnost... uz jej nestacim... 🙂

my sme spali zle... slecne sa nieco nepekne snivalo... zo tri razy sme s placom vstali... ale uz je fajn 🙂

aktak
20. aug 2008

nam obaja drobci spali od pol 10tej do pol 9tej 😀 teda malicka s kojeniami ale inak sme sa super vyspali 🙂

zuz to je super ze je to ok 😉

rybecka
20. aug 2008

Ahojte,
vidim Kati ze super zvladas obidve deticky a ze aj dokonca spolu spinkaju parada.
my sa mame vyborne aj Matejko aj babetko v brusku 😉 trocha nevolnosti ale da sa to zvladnut.
Idem v sobotu do Ba a budem tam az do utorka mam tam natacanie a treningy tak dufam ze vydrzim to tempo 😉

olianko
20. aug 2008

Ahojky
akatka tak ty mas super dobre deticky 😵
joj kocky vy vsetky sa chystate uz do roboty? 😕 to len ja budem taky domased? 😅
nasa Alex ma teraz nejaku bojovu naladu a zacina bit deti na ihrisku.Aj vase to robia?
....lucxy francuzaky..mnam 🙂 ja som robila rizoto

lucxy
20. aug 2008

olianko moja mala hadze do vsetkych deti piesok a nie a nie jej to vysvetlit ze sa to nema, raz co uhryzla kamosku a inak sa brani 😕
ja tiez ete nejdem do robotky, takze nie si sama
aktak tak to super zvladas, mne sa mala budi na vsetko, a mas casopis maminu? je tam clanok ako obliekat dietatko take malicke 🙂

adetka
20. aug 2008

oli... Mirka deti najprv pozdravi... a potom sa na ne skaredo mraci (kedze jej neodzdravia 😠 )... 🙂 ... hadzat piesok hadzala... a obcas este hodi... ale vie ze to nema... lebo sa vzdy pred tym, alebo potom na mna pozrie 😀 ... par krat ju uz deti supsli... takze aj ona ma k tomu tendenciu... a aj buchat obcas skusa... ale zatial vzdy zasiahnem... postupne sa roraz viac dokaze smaa hrat... vzdy sa vedela sama zahrat... ale predlzuje sa to... 😉

akati... super ze to takto zvladas 🙂 ... my sa stale budievame na cajik... 😖

nathalie111
autor
20. aug 2008

aj ja zostavam doma... 😀 mam nejake doucka,ale to len na dohodu...par hodin tyzdenne... 😉 vtedy je mala u nasich alebo u segry...(pripadne u svokry ale to uz fakt musi byt... 😉
s cudzimi deckami do skoly sa pojdem jedovat az ked budem musiet... 😎

aktak
20. aug 2008

ste zlate 😵 ale skor nez ja to zvladaju moji drobci, dufam ze sa nejak zladime a aj prechadzku v 3 zvladneme s usmevom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre