December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
28. nov 2008

inak co si mam zbalit do porodnice akosi si uz nepametam 🤐

masinka
28. nov 2008

zuz, ja idem na Antolsku a tam som si aspon naposledy brala vlastne vlozky, podlozky, plienky, mokre uteraciky pre babo, zupan, jedlo/pitie...Erarnu nocnu koselu som si musela vydupat. O nadstandarde neuvazujem, bola som na normalnej izbe s dvoma babami a dobre sme si rozumeli a aspon sme si navzajom postrazili krpcov kym sme boli v sprche. A kupelka je tam spolocna pre dve izby, takze to nie je take tragicke. Samozrejme keby bola spolocna pre celu chodbu ako som to zazila na Kramaroch, tak si radsej priplatim.

A s tym pecenim - zabijame dve muchy jednou ranou -namiesto plasteliny modelujeme z cesta 😉 A Nelka sa vytesuje aj zo zdobenia - hlavne ked moze vyjedat lentilky 😀
a u nas to ide na odbyt, manzel je dost na sladke, takze ja aj cez rok peciem aspon raz do tyzdna

zuz11
28. nov 2008

masinka, no tak v Ruzinove je to na standarde ako na Kramaroch, spolocna kupelka na chodbe a na nastandarde smedve co je podla mna optimalne a ak treba tak aj sestricky povaruju 😀 😀 😀 vlozky a podlozky viem ze som hned po prvom porode darovala, a aj plienky davaju mam pocit ze 5ks na den, takze iba vlhcene budem potrebovat a par plienok 😀 u nas nocne kosle priam rozdavali aj ked sme nechceli, netusim ako teraz a zupan nam tiez dali ale mala som vlastny a po prvom dni aj vlastnu nocnu koselu al ehned po porode a na porod bola ich kosela dobra 😀 😀 😀 snad si nezakrvacam svoju 😀 😀 😀 a jedlo a pitie mi budu nosit z domu kedze nemocnicu mame 10 min od domu a ak nie oni tak snad aktak alebo danii tie to maju blizsie a hlavne uvaria nieco jedle 😀 😀 😀

adetka
29. nov 2008

Alexandre a Karolinke dodatocne vsetko naj k 2. rocikuuuu.... Mirka posiela pusu 🤐 ... mi dnes oslavujeme Mirkinu dvojku... aj ked ju ma az v pondelok... musim sa pustit do upratovania, tortu urobila svokra... darcekov nbude mat slecna kopuuuu..

ja na Vianoce nepeciem... zoberiem si od nasich a od svokrovcov... oni toho urobia vzdy na tony... 😅 ... akurat urobim rybu, zemiakovy salat, a kapusticu... tnto rok vsak musime kupit stromcek... predminue Vianoce sme vzdy mali iba taky malinky 30-centimetrovy umely... a teraz chceme, aby sa Mirka tesila z ozajstneho... a aspon 1.5-metroveho... 😀

zuz11
29. nov 2008

tiez gratulujeme Karolinke ( ved Hanka este zablahozela aj osobne) , uf, to este ani december nezacal a uz tolko gratulacii 😀

aktak
29. nov 2008

zuz to si pis ze ta prideme pozriet 😀 mne sa najviac osvedcilo hrozno teraz v lete, jedla som aj kilo denne 😀
potrebujes utierky, nohavicky, pre seba drogeriu a uterak, to je vsetko tusim

aj my gratulujeme Karolinke k dom rockom 😀 😀 😀 (pusinku posiela iba Adelka, Adamko je nejaky chory 🤐 )

lucxy
29. nov 2008

tiez gratulujem vsetkym oslavencom 😅
u nas je priserne pocasie prsi, snezi, fuci 😠
aktak tak pozdravuj Adamka a ze nech sa cim skor uzdravi, a co mu je? 🙂

aktak
29. nov 2008

teplota, sople, kasel, obaja len Adelka je bez teploty 😒
to je ale pocasie vonku 😕

zuz11
29. nov 2008

aspon mali ludia vyhovorku ze preco zaplnaju nakupne centra 😀 😀 😀
nastastie uz mam vacsinu nakupov za sebou takze to nemusim absolvovat a mozes sa pomaly vrhnut na pecenie 😀
v prvej varke budem piect kostol z medovnika pre mojho braska, kedze ho este budem musiet zmontovat a ozdobit, trochu vysusit aby vydrazal potom co najviac vonku 🤐 asi si zajtra zamiesim na prvu varku

danii
29. nov 2008

baby, karolinka DAKUJEEEE 😵 😵 bola party velikanska 😵
ja som unavena ako kon a hviezda vecera zaspala pred par minutami..... 😕 asi spracuvala zazitky 😀

danii
29. nov 2008

aktak, detickam skore uzdravenie. hmm, teraz je taky horsi cas, vela deti je chorych ☹

danii
29. nov 2008

... teeeda, ze 2.ROKY 😕 😵 kukam ako puk, rozmyslam kedy to tak rychlo ubehlo.... 🙂

zuz11
29. nov 2008

danii, a my mame pre vas pekne fotecky 😀 😀 😀 konecne ako tak uz viem s tym delom robit 😀 😀 😀
nasa Hanka zaspala uz o pol deviatej ale to asi aj koli tomu ze nespala cez den aj ked vstavala slecna az na obed a nastastie nemala tolko novot doma ako Karolinka, vsak stihla si iba tie hracky odbalit asi 😀 😀 😀

kiwuska
30. nov 2008

ahojte, vsetko naj k dvom rockom vsetkym co ich uz oslavili, co ich oslavia dnes (akoze my 😉 )a co budu cely december. vcera uz bola predpremiera, jedna oslava bezo mna, lebo som mla cely den skolu, ale zas tiito ludia dnes nemohli. tak premiera sa kona poobede. Torty su objednane, oslavenci nachystani, a ja trosku unavena al sa strasne tesim.
zuz potom ti dam fotky do albumu. baby, davate aj vy?

lucxy
30. nov 2008

kiwuska vsetko najsamlepsie tvojim obidvom drobcom prajeme 😅 😅 😅

adetka
30. nov 2008

kiwus...vsetko naj aj Jankovi a Jakubkovi... 🤐

aktak
30. nov 2008

vsetkym blahozelame 😀
nam teplota stale stupa, momentalne sme pod 39 kusok tak som zvedava co bude dalej 😔 Aduska zatial len kasle 😔

lucxy
30. nov 2008

aktak to mi je luto, ze stupa ale blizi sa vecer tak to preto ☹ boli ste aj u dr.?

kiwuska
30. nov 2008

za blahozelania dakuje detickam a maminam z konika kiwuska a janko a kubko. dala som par foto. neskor viac lebo to bolo dost narocne.

elise
1. dec 2008

všetko najlepšie prajeme mirke k druhému rôčku aj kubkovi a jankovi 😵 😵 😵 😵 😵

elise
1. dec 2008

v poslednej dobe lukasko stále plače kričí ked niečo nedostane hned tak doslova nervačí ked chce odbaliť niečo a pomôžem mu tak chytí hysákked mu nepomôžem tiež.neviečm čím to je ale ten rev je uplne taký provokatívny.

adetka
1. dec 2008

elise... Mirka dakuje za priania... je v jaslickach... jej "spoluziakom" sme doniesli cokoladky... vraj sa to robi... 😀

elise.. mi hovor... Mirka posledne tyzdne reve za kazdu malickost... ked jej nieco jej nechceme dat, ked nieco nieco co chce nedostane okamzite... reveeeee, kope, trha sebou (ked je na rukach)... skusaju nas... aj ked uz doteraz mavali obcas zachvaty vzdoru... teraz to az skutocne zacina 😉 😒

elise
1. dec 2008

adetka to asi ten vzdor začína na plné obrátky lukasko sa na rukách tiež hádže, dúfam že to naše detičky všetko prejde. 😉

elise
1. dec 2008

adetka a ako sa páči mirke v jasličkách?

lucxy
1. dec 2008

baby budeme to musiet vydrzat a radsej to predychavat 🙂 nic ine nam neostava 🙂

aktak
1. dec 2008

Jankovi, Kubkovi aj slecne Mirke vsetko naj k narodkam 😀 😉 😵

my sme vcera vecer znizovali horucku, uz mal aj 39,5 ale potom sa to zlepsilo, dnes dostal ATB kvoli prieduskam, Adelka sa drzi len sopliky ma, tak dufam ze nas to prejde coskoro 😕 a do kolektivu ma len tak nekto s nimi nedostane 🙄

zajtra ma Adamko zur tak dufam ze bude fit 😀 vcera mal taky mali pre babky a dedka a prababky 😵

kiwuska
1. dec 2008

dakujeme vam za gratulacie, ste zlate. akatka, skoro sa uzdravte.

k.a.t.k.a.
1. dec 2008

všetkym našim 2-ročným oslávencom prajeme s Miškou všetko najlepšie 😵 a marodom skoré uzdravenie 🙂

adaa
1. dec 2008

KAROLINKA, JANKO&KUBKO, MIRKA VSETKO NAJLEPSIE!!!!!!!! 😵

sveva
1. dec 2008

Aj my prajeme všetko najlepšie oslávencom. 😵 🙂

aktak skoro sa vyliečte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre