December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
4. nov 2008

elise no ja chcem kuchynu na marhulkovu a chodbicku zelenkavu a my byvame v 1izbovom takze idem celu tu nasu izbu prerabat a prisposobit malej a tu mame na zlto,,,,

kiwuska
4. nov 2008

ahojte, trosku to tu zanedbavam, ale iste pochopite 🙂 ako priklad davam link na video, sice je spred par mesiacov, ale asi tak to u nas vyzera stale 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=6CLRJbx1IvE
aktak
4. nov 2008

radost vas citat 😀

adaa
5. nov 2008

Tak v nedelu ideme saske predstavit gymnastiku. Dani a vy? 😀

https://www.youtube.com/watch?v=MzHCe6OpM1U
adaa
5. nov 2008

kiwus super videa!! Su strasne podareny 😀

rybecka
5. nov 2008

Ahojte,
ako sa mate ja nejak nestiham pisat.
Kiwuska super video mas to vesele co?
my sme teraz malovali tiez a mam obyvacku na cerveno oranzovu a kuchyna je zeleno zlta a chodba je marhulova a spalna zelena dost pestro ale ja mam rada take farby vesele 🙂

lucxy
5. nov 2008

ahoj rybecka, brusko rastie? ako ukaze ta obyvacka, dobre v takych farbach?

zuz11
5. nov 2008

tak my mame vsetko biele obcas dopisane ale neriesim to 😀
ja akosi nestiham kedze pc som mala v izbe kde uz Hanka spava aj poobede a aj v noci tak dnes mi jezisko doniesol uz darcek 😀 takze tu budem castejsie 😀 😀 😀
ja som inak dnes bola na nakupoch, neterky maju narodky tento vikend a synovec meniny, uf som to akosi aj zvladla 😀 😀 😀 a dokonca uz mam pre vacsinu deti vybrate darceky aj na vianoce 😀 😀 😀 mam nastastie v draciku v auparku znamu takze to co nemaju mi odlozi ked dostanu a aj to co maju mi pre istotu odlozila a dokonca mam vdaka nej na vsetko 15 percentnu zlavu 😀 😀 😀
uz inak sme hanke celu decku pupratali a uz cakame iba na stolara ze pride pomerat co treba este dorobit a bude vsetko ako ma byt 😀 uz iba musimpretriedit skrinu vv spalni a hankyne veci co uz vyrastla zbalit pre druhe resp tretie dieta popripade pre kamosky 😀 😀 😀 uz som vypratala aj postielku docasne zo spalne aby bola aspon chvilu vzdusnejsia 😀

lucxy
6. nov 2008

zuz tak uz mas vsetko pripravene si sikulka 😉 mala sa uz tesi na surodenca? idete jej kupit ten vlacik? 🙂

zuz11
6. nov 2008

lucxy, nie toho thomasa chcem pre tri a pol rocneho synovca, hanka dostane
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... 😀 😀 😀
este ma caka ale pripravit Drobcovi oblecko, este nie je pretriedene a vyprate a hlavne nemame este mena 🤐 😀

lucxy
6. nov 2008

zuz vedla mna byva susedka co ma skoro 4rocneho synceka tak ked som u nej smalou viem co ju zaujima,,,inak on ma aj vlaciky a aj formulky a milion auticiek vselijakych co sa daju este aj kolieska menit,,,,malu tam najviac zaujala taka draha s gulickami,,,postavis si ju podla seba aku chces a potom tam davas gulicky a oni tak vselijako iduuuu 🙂 inak zahrala som sa aj ja 😀 ked som sa jej pytala ze co by chcela tak ona nic len kocikkk 😀 a ja jej ved mas dva kociky a ona este dalsi,,,haha 😉
ten nas sused ma tiez taky klavir ale su na nom hlavicky zvierat je to suprove 🙂 len keby tie ceny neboli take zavratne vysoke
dneska si mala zobrala svoju detsku stolicku, doniesla ju do kuchyne potom tam priniesla kacicku a dala jej tam papier s perom a kricala stale na nu: pis kacicka pis 😀 bola podarena

elise
6. nov 2008

ahojte🙂
my frčíme na mojkaní všetky hračky hladkáme ked nám padnú na zem a potom musíme hladkať aj lukaska. fúka hračkám bo aj keď náhodou sa buchnem ja a zakričím au tak mu to príde lúto pride ku mne a pohladká ma a povie moja maminka moja moja ľubim, mojkať a začne mi to buchnuté fúkať. 😀 😀 😀 je strašne zlatučký a jazýček má podrezaný veru riadne stále rozpráva aj skladá jednoduché vety už používa aj so 4 slovami.napríklad maminka príde aj ocko príde 😀

masinka
6. nov 2008

ahojte
ked tu riesite malovanie - nam Nelka vcera vymalovala chodbu zelenou farbickou. a ked som sa jej opytala ze kto to urobil, tak hrdo na seba ukazala prstekom a ze Nelka...a potom ukazala ze no-no-no....

a mame za sebou uspesne velky ultrazvuk, Dianka ma uz 1800g a velkost hlavicky o dva tyzdne vacsiu. Tak neviem ci nestravim sviatky v porodnici

zuz11
6. nov 2008

masinka, moc sa neponahlaj, aj ja sa snazim spomalit kedze tiez na uzv v 30 sme boli plus este tyzden, ale som si povedala ze tentokrat my uz prispevok daju 😀

lucxy
6. nov 2008

boze ako to leti ved za chvilku budete rodit 🙂

z.g.
6. nov 2008

ahojte, až teraz som objavila túto tému, no, škoda...
druhá dcérka sa mi narodila 14.12.2006

adaa
7. nov 2008

masinka, zuz drzte sa 😀
z.g. vitaj 😉
a toto pre nase deturence poznate, ted som to objavila:
http://hups.sk/

aktak
7. nov 2008

z.g. vitaj 😉

tehuky drzte sa tesime sa na dalsie prirastky 😵

musim zacat riesit darceky, do decembra chcem mat vsetky, potom bude mat adamko oslavu, ja tiez a uz tu budu vianoce tak nech aspon darceky su vybavene 😀

adaa
7. nov 2008

Aktak dobry napad.. radsej skor ako potom sa natahovat a mat nestihacky
Dievcata toto vam musim poslat, mne to normalne zlepsilo dnesny den ;)
http://www.campaignforrealbeauty.ca/film_fullsc...

kiwuska
7. nov 2008

ahojte, som rada, ze sa vam videjka pacili. ja uz tiez pozeram po darcekoch k vianociam. videla som v draciku super kufrik s naradim, vrtacka sroby, vrtaky, kladivo a su tam aj dosky s takym velkymi dierami aby tam vosli sroby. vsetko je z umelej hmoty. chalani radi pozeraju na deda ked nieco robi tak budu asistovat 🙂 mamicky pekny vikend 🙂 a este, moja mama im kupila overaly ale ak budu v zime kvitnut stromy, budeme sa na ne iba pozerat 😉

aktak
7. nov 2008

kiwus my to naradie mame, len bez tych velkych komponentov, najlepsia je pilka lebo taku ma jezko v krtkovi a potom kladivo, lebo s nim si s dedom buchaju kazdy krat ked tam sme hned potom ako rozkuria ohen v krbe, uz je ot taky ritual 😀

som si dnes kupila drobne ozdoby na vianoce, odmietam nakupovat v decembri ked sa budu ludia usliapavat v obchodoch 🙄 uz len tie darceky 😅

kiwus tie overaly by ma koli tebe mrzeli ale ja by som kludne teplu zimu prijala 😎

aktak
7. nov 2008

Adamko sa nam posledny tyzden budi so strasnym placom, hocikedy v noci, mozu to byt zle sny? nic ine ma nenapada, a keby to aj boli tie sny tak co s tym 😖

zuz11
7. nov 2008

ja mam povyberanu uz vacsinu darcekov a to co nemaju mam objednane (sesternica z druheho kolena robi v draciku takze mi odlozi co chcem a este dostanem aj zamestnanecku zlavu 😀 ) uz len kalendare musim dat vyrobit ale na to musim povyberat fotky 🤐
ozdoby som uz kupovala aj ja a aj take suprovske svietniky 😀
nasa Hanka uz uplne a definitivne spava vo svojej izbe a v posteli a prespi tam celu noc uz tyzden 😉 len este napr teraz nespi a skace nam tu po hlavach 🤐 a nie a nie ju prinutit spat 🤐
tiez som jej dnes kupila krasne topanocky take teplejsie a tiez zimnu bundu a zlvast gate take tie ako oteplovacky tak snad pride zima 😀
dokonca mam zajednanu aj opatrovatelku a buduci tyzden ideme skusit, obcas potrebujem oddych a Hanke mini kolektiv prospeje dufam 😀
inak vo velkom ked sa da vysivam mikulaske cizmicky 😀 ale nejde to ako to slo ked som nemala este hanku ( pri nej je dost obtiazne sa k tomu dostat 🤐 )
tiez aj nasa Hanka ma take to naradie ale iba v takom akoby kufriku a bohate staci 😀 ale je vacsinou odlozeny a vybera sa ked tatino si vybera svoje a potom spolu majstruju lebo tiez oblubuje pilku a kladivo a tak netusim ako by dopadol nabytok 🤐 tak mame aj knizky niektore ze iba pod dohladom lebo ich devastuje a aj take tie kocky a aj lego co dostane sa bude davat do ruk iba na hranie a potom ho budem odkladat 🤐

aktak
8. nov 2008

prave sa tu na mna Adelka rehoce, uz sa vie nahlas smiat tak to skusa 😵 😵 😵

sme boli v hrackarstve, no grc kolko ludi a jake ceny, za trochu umelej hmoty chu nehorazne tisice 😠 pouvazujem co kupime lebo fakt ma stvu jak sa na nasich drobcekoch nabaluju 🙄

kalendare aj ja planujem, ale robim si ich sama, aspon na neco mi ta skola je dobra 😀

nam chodia obaja spavat skoro naraz, maly o pol 10tej vzdy a mala okolo 10tej, len ten krik je strasny, akoby ho vo sne neco nahanalo, sa chyti jedneho z nas a nechce sa pustit a place 😔 ale aj cez to si asi musi prejst, dufam ze to nebude dlho trvat

zuz11
9. nov 2008

no halooo to az tak vikendujete vsetky? 😀 🤐
mozu byt vianoce svoju najhlavnejsiu ulohu kupu jedalenskeho stola som zvladla a uz aj pri nom sedime a dnes sme mali aj premieru v obede na nom 😀
len netusim co je hanke rano chrnela do 10:30 a teraz spi od cca tretej a este stale taha 🤐 🤐 🤐 inak je pravda ze vcera sa utahala sme boli u svagrovcov a tak spala iba cca 20 min po ceste v aute domov ( teda do obchodu na nakup 😀 )

lucxy
9. nov 2008

ahojte,,,no my sme konecne vymalovali a popremiestnovali,,,,tak to riadne Hanka spiii
nasa mala bola u nasich no a vcera vstala rano o 4,50 a cely den tahala az do vecera,,vobec nechcela zaspat a este aj vecer spustila rev ze nejde spat,,,,,
aktak pred asi troma dnami som pocula ako sa mi mala smeje najprv zo sna a potom normalne vykrikovala a o hodinu bola upne spotena,,vkuse sa jej nieco snivalo 🙂

aktak
9. nov 2008

my zo sna kricime "gage mnam mnam" to znamena ze chce ist krmit kacky a labute na jazero - aj o tej v noci 🙄

lucxy
9. nov 2008

aktak aspon vies co sa mu sniva 🙂 malicka sa ako drzi? kolkokrat sa budi vnoci?

zuz11
9. nov 2008

tak u nas sa spi celu noc, uz sa konecne sprchuju snad aj zaspi kedze spala skoro 4 hodky poobede a to vstavala skoro o pol siedmej 🤐
zajtra ideme rano na tanecnu tak nemoze vyspavat 😀

aktak
9. nov 2008

budi sa len raz uz vyse mesiaca, okolo 4tej a spime este do 8mej potom 🙂
zuz ja nechapem to vase pobedne spanie, tak dlho som nepocula aby babo spavalo, ti aj zavidim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre