December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
26. nov 2008

odbornik na hriby co bol na stv1 hovoril, ze sa nic nestane ked deti nebudu jest hriby aj do 6-7 rokov, pripadne 10, takze aj ked sa to moze zdat prehnane, o zoadne super vitaminy neprichadzaju a neni sa vobec kam ponahlat
s tou omackou neviem fakt 😕
a drzime palce manzelovi, je mlady, pracu urcite skor ci neskor najde 😉

elise
26. nov 2008

díky kati 😉
adelka je rozkošná aj adamko, máte krásne fotečky 😵

k.a.t.k.a.
26. nov 2008

Miške chutí šampinonova omačka 😅 tak ale hribov jej dam minimum a nič sa nestalo 😝 ale na to kiwi som aj tak nenabrala odvahu 😀 hned som si predstavila ako opúcha a dusí sa 😅

dnes sme boli u doktorky tak nam dala pamycon na sopel ... a dala som si rýchlo vypisať prevenar kedže už len mesiac do 2 rokov a potom by sme platili plnu sumu , tak sa mi už chladí v chladničke má záruku do 9/2010 tak dovtedy sa rozhodnem čo s ním 😀 /lebo nie som velký zástanca všelijakých očkovaní 😅 😀 /

k.a.t.k.a.
26. nov 2008

elise do februára času habakuk tak dovtedy si určite niečo nájde 😉

aktak
26. nov 2008

kati sampiony asi nesu to iste co hriby ale to si len myslim 😕
vraj sa hriby enmaju jest nieze by uskodili, ale ze su pre deti nespracovatelne, nemaju enzymi aby ich stravili 😒
elise dakujem si zlata 😵 bublinka sa mi zobudila tak utekam, strasne rada sa smeje tak jej idem robit opicky 😀

adaa
27. nov 2008

Clarke vsetko naj naj naj 😀
aj my uz mame doma DVOJROCKU 😀 presnejsie az 16.40 😀

elise
27. nov 2008

pekné ráno 😉
saške prajeme všetko najlepšie k druhým narodeninkám 😵 😵 😵
ako ten čas letí rýchlo 😅

aktak
27. nov 2008

vsetko najlepsie oslavenkynam 😀 😀 😀

zuz11
27. nov 2008

tiez sa pripajame a gratulujeme malej teda uz velkej slecne 😉
takze dnes som cez telefon vybavila dalsie dva darceky hned 😀 😀 😀 uz mne zostala iba svagrina ale to netusim co a muzovi zostala jeho mama, synovec a brat 😀 a ak budem stihat tak tie kalendare dam este urobit, ale konecne ako tak uz vsetko mam, jaj a muzovi nemam, co kupujete? 😀
viez z porodnice mu jeden darcek donesiem ale toho sa on trosku boji tak musim aj neaky ktoreho sa nebude bat 😀

aktak
27. nov 2008

zuz sa ti to blizi, sila ako to leti 😕 Adelka bude mat zachvilu 4 mesiace, Adamko 2 roky, a ja stvrtstorocie 😅

darceky mi ani nespominaj, ma to vytaca lebo nektorym neviem co mam kupit 🤐

olianko
27. nov 2008

Ahojky
gratulujeme vsetkym oslavencom 😀
darceky? juj no tak nieco uz mame , zvacsa pre Sasku a muzovi? ponozky 😀 😅 este mam mesiac tak hadam nieco originalne vymyslim
k.a.t.k.a my ideme na buduci tyzden na ten prevenar a ak by si nakoniec nechcela Misku zaockovat tak aj tak sa najdu mamicky co ho radi od teba kupia lacnejsie 😉

k.a.t.k.a.
27. nov 2008

aj ja sa pripájam ku gratuláciam 😵 aj ak máte Milanov v rodine 😀 ja mam svokra a švagra 😀
ja som este nikomu nekupila darčeky 😝 vobec sa mi nechce lamať hlavu nad tym komu čo kupiť 😝 jaj jedine bratovej frajerke som penazenku z ebay kupila 😀

Miška dostane od brata mojho origoš bicykel, planuju jej kupiť vysavač Miele 😀 bude mať lepší jak ja 😠 😀 naši už kuchynku kupili, ja mam doteraz ešte nejaké darčeky z minulých vianoc nerozbalené , tolko ich bolo 😅 😀

kiwuska
27. nov 2008

vela lasky od rodicov, zdravie, radost a vsetko naj naj naj prajeme vsetkzm detickam, ktore oslavuju dva rocky, kiwi, janko a kubko 🙂

aktak
27. nov 2008

maly spuntik mi nosi overal zn.George na 6-9 mesiacov, ruky su jej akurat uy len nozkam chyba asi 5 cm 😅 😀

danii
27. nov 2008

adaa - saske gratulujeme k 2.rocku 😉
vsetkym detickam, co doteraz oslavili druhy rocik zelame vsetko len to najlepsie!

chelsee
27. nov 2008

mne to tieto vianoce muzik ulahcil lebo s tym si vzdy najviac lamem hlavu ze co mu mam kupit 😅 oznamil mi ze si kupime spolocny darcek playstation3 a k tomu hry typu FIFA a podobne...ten je ale zlaty 😀
a mala dostane taky maly plastovy domcek aj s kuchynkou vo vnutri len este neviem kde ho dame lebo uz sa nam po byte prehana s poziarnickym autom na styl freda flinstona...takze vianoce vybavime jednym vrzom v hrackarstve 😉 😀

inak baby moja ma poslednu dobu maniu furt skakat a hlavne po postely, ste pisali ze neni dobre ked dieta spickuje...aj ked neviem koli comu, snad to skakanie nevadi 😉

adaa
27. nov 2008

velmi pekne dakujeme za gratulacie 😀
Moja skace nonstop chelsee.. aj po posteli aj na zemi aj takmer vsade 😉

k.a.t.k.a.
27. nov 2008

aj moja skááááče .. aj na mne, neviem či vyzerám jak trampolína 😠 , najlepšie ked sa človek zvalí po celom dni na zem a ona si mi sadne na brucho a začne skackať jak na koni 😝 😅

lucxy
28. nov 2008

takze vsetko dobre k 2hemu rocku,,,nech su deturence zdrave a zive aby sme vedeli ze ich mame 😀
aj nasa skace ako divoch,,,,alebo tancuje bambulku alebo medvedku daj labku 😀

nathalie111
autor
28. nov 2008

DAKUJEME za blahozelania.... 😉 🙂
A zelame vsetko naj naj naj Saske k dvom rockom.... 😉 Hlavne vela zdravicka.... 🙂

zuz11
28. nov 2008

inak potom asi obnovime album a dame tam foto z druhych nrodenin, co vy na to? 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

masinka
28. nov 2008

ahojte
tiez gratulujeme vsetkym oslavencom. My sme uz v plnom prude priprav na oslavy - mam napecene niekolko druhov trvanlivych kolacov a spekulujem ako ozdobim tortu. Sme chceli nejaku objednat, ale vacsina sa nam nepacila a ked aj ano, tak nie som ochotna minut na torty cely rodicak (mame pozvanych tolko hosti, ze pridu na 3x, takze 3 torty treba).

A vianocny darcek sme poriesili s mojim drahym spolocne zaciatkom novembra - ked som sa pustila do pecenia, odisla mi truba, tak sme (po konzultacii s opravarom) zainvestovali do noveho sporaku. V piatok ho doviezli a v sobotu rano odisla chladnicka, takze srandy kopec, vsetko rozmrazene, obvolali sme polovicu zlatych stranok ale cez vikend opravara nezozeniete a navyse na ucte sme mali posledne tri stovky a do rodicaku dva tyzdne 😀

zuz11
28. nov 2008

masinka, no to fakt na porazenie 😠 ja ma vsetky spotrebice nove a este v zaruke tak snad nic sa nechysta odist 🤐
ja moc velku oslavu nerobim kedze musim improvizovat a ratat zo vsetkym ( aj ked este nie som pobalena do porodnice, a ani vybavu som este nezacala prat 😀 ) takze u nas iba najblizsi ako su stary rodicia a svagor s rodinou, no ved staci svagor maju 4 deti 😀 takze som objednala iba jednu trojposchodovu tortu a mam napecene 😀 dokonca uz mam aj obedove menu 😀 takze klasika masova polievka, ako dalsi chod bude na vyber zapekana zelenina zo zemiakmi, ryza, hranolky a zemiakovy salat, k tomu bud kuracie alebo bravcove raznici, kuracie a bravcove rezne, grilovany losos a niekolko zeleninovych salatov a potom uz iba torta nic ine na oslavu nepeciem potom pecieme iba na vianoce a to medovniky minimalne 5 davok ( jednu aj s Karolinkou 😀 ) ak sa im to babam zapaci tak obetujem na ne aj 2 davky ( inak rozumej jedna davka su cca 3 az 4 plechy 😀 ) potom linecke, jeze a ak este zvladnem tak este nieco asi lamany 😀 potom vylozim nohy vysoko a cakam az do 1.1. 😀 teda este na stedry den ma caka majonezovy salat 😀

masinka
28. nov 2008

zuz, ja som napiekla medovniky zo 4 davok a uz su spapane 😀 tak sa chystam este na dalsie (aspon) 4, aby bolo aj na vianoce. A urobila som si 3 kila lineckeho a piekli sme aj s Nelkou (robila som len take muka-cukor-hera aby mohla ochutnavat, surovych vajec sa bojim), do niektorych som dala kakao alebo skoricu, takze mam z toho niekolko druhov a potom este robievam take ovsene kolaciky co som tu na konovi nasla recept.

My pozyvame moju rodinu - aj s nami to bude nejakych 14 ludi, mamzelovu (10) a kamaratov aj s deckami (16 ludi), to by som do bytu na jedenkrat nenarvala. Ale pridu az o takej tretej, na varenie obeda nemam nervy. A kamarati dojdu vecer, aspon ich este uvidim kym zase budem sediet doma s mimcom.

Detske oblecko som si vyclenila do jednej krabice uz pred par mesiacmi, ale este som to neprala, tiez budem drzat prekrizene nohy az do prveho, dufam ze to pomoze, v poslednej poradni mi doktorka povedala ze sa mi uz skracuje krcok a mala je KP, tak som zvedava ci sa este otoci. zatial mi veselo skace po mechuri a beham cikat tak 10 x za hodinu. Veci do porodnice este zbalene nemam, ale mam ich uz aspon nakupene (resp. nejake zbytky od minula a nieco mi posunula kamoska), keby nieco, tak manzel bude hladat po byte a donesie mi . Musim akurat este kupit malicke plienky.

zuz11
28. nov 2008

tak plienky som uz kupila v hypernove maju dobru akiu ale iba na dvojky ale mala som ten kupon na 10 percentnu zlavu a nasi sa chystaju v nedelu po ceste k nam do metra 😀 tak snad nieco tam bude.. ale jedny jednotky mam 😀
ja ani netusim co do porodnice potrebujem ale viem ze tie vlozky u nas davali takze ja si moc nemam co kupovat asi 🤐 idem zistit 😀
maisnka tak ty si inak sikovna ja som zatial pre mladu kucharku iba objednala zasteru a este ju nemam 🤐 takze asi az potom zacnem piect ved to nechcem sa uz od teraz napchavat tak nepeciem 😀 😀 😀

lucxy
28. nov 2008

baby tak vy mate riadne napecene a pripravene, ze co budete mat na oslave 🙂

aktak
28. nov 2008

vy ste nejake aktivne s tym pecenim vsetky 😅 😀 u nas moc pecenie nehrozi, a Adamko bude mat dve oslavy uz teraz cez vikend tak si k tomu zajtra sadnem a dotiahnem to, a poriadne upratovanie nas caka zajtra 🙂

zuz ano vlozky su stale free a vsade, len su ine 😕 trochu upgradnute 😀 aj podlizky ti daju, ale ja som mala aj svoje, tie kupene boli vecsie = lepsie
a odporucam veeela jedla a ovocia, ja som zacala jest o 6tej ked merali teplotu a skoncila az neskoro v noci 😀 😀 😀

zuz11
28. nov 2008

hej len jedlo mi potom kupi manzel a donesie, hje to si pametam aj pri hanke 😀 , neake tie biele jogutry a podobne a aj vodu 😀
len sa bojim ze ked nebude volne na nastandarde tak netusim ci na standarde nieco take davaju tiez 🤐 ale tak snad nebude porodny boom v jomom case 😀

adaa
28. nov 2008

joj dievcata nejak ste sa rozbehli s pecenim.. u nas to taha svokra. Ja nepeciem, my to ani nelubime. Mozno o par rokov 😉 ale ziram, dobre ste aj s tymi oslavami zuz a masinka. Nasa mala vcera len taku mini oslavu. Prisla iba jedna babka. Bolo to krasne take intimco, mala fukala asi 10krat. V nedelu nas caka vacsia oslava aj s tortou ktoru sme podstivo objednali. Pak iba chlebicky, slane, kolaciky, sampanske a dovi dopo 😀 Pak dam foto na novy dvojrockovi album 😵

aktak
28. nov 2008

btw ani my niesme na pecenie, my skor cokoladu 😀

standard vizeral celkiom v pohode, myslim ze vlozky aj podlozky mali, len asi nie v takych mnozstvach 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre