December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
23. mar 2009

no tak dostat kiahne este ako tehu no to musi byt fakt na hovno ☹ ja viem len, ze muzi to zle znasaju maju dost zly priebeh ☹ fnuk

aktak
23. mar 2009

ja viem ze muzi kazdu chorobu velmi zle znasaju a ma u nich velmi tazky priebeh 😉 ale nie, no ak to nahodou decka dostanu ocinka vystahujeme 😀

lucxy
24. mar 2009

dobre ranko,,,,inak baby Laura sa zase rozhodla ze bude vstavat o 5tej 😝

adetka
24. mar 2009

Mirka vstava uz mesiace medzi siestou a pol siedmou... uz sme si zvykli... 😉

dnes nam na ORL povedali, ze ma slecna velku nosnuj mandlu... a ze to uz ma dopad na uska... takze mame odporucenu operaciu... posielaju nas do Novych Zamkov... kde maju vraj najnovsie pristroje... takze by nemalo hrozit, ze mandla opat narastie... bojim sa vsak uplnej narkozy... 😅 😕 ... zajtra tam volam...

adaa
24. mar 2009

Adet mojmu synovcovi to robili min tyzden. Pol hodku na to uz sa chichunal a nic mu nebolo. Byval straasne moc chory a pak povedali o tej nosnej mandle, ze je loziskom. Casto mal aj uska zapalene, v noci vzdy kaslal a tak. Dali mu iba taky oblbovak v podobe necelej tabletky. Pak sup sup a bolo. Robili to len ambulantne. Vobec si to ani nepamata, tak bol mimo. Deticky to dobre znasaju, neboj. Ono je dobre ked sa vyberu. Uplnu narkozu ted davaju iba ked sa beru aj krcne mandle. Mne to robili ako tusim 10rocnej nosne aj krcne naraz a bez uspania. To bolo drsne, ale tu som 😉

k.a.t.k.a.
24. mar 2009

juj nepríjemné ☹ ale tak snad to pomoze a bude už dobre potom aj Mirke a bude moct do skolky 😉
btw. my sme dnes mali zapis do skolky ste mali vydieť ten rev 😅 Miska si asi myslela že ide k lekarke 😀 normálne hystéria 😅 jo a rada na zapis dlhá jak na chleba 😝

elise
25. mar 2009

ahojte , my sme boli chorí ale už je to dobré to počasie je otras a jar v nedohladne 😠
pochválim sa zajtra idem na natáčanie zmenárne tak som zvedavá čo zo mna spravia 😀 aj sa teším dám vám vedieť kedy sa to bude vysielať 😉

sisinka76
25. mar 2009

ahojte 🙂

adetka, mam kamosku, jej maly mal v januari 2 roky a koncom februara mu ten zakrok robili na Antolskej. robili to v celkovej narkoze, nakolko ten doktor povedal, ze je to lepsie, lebo ked to robia ambulantne, nie vzdy sa im tu mandlu podari odstanit celu a vraj vo väcsine pripadov ta mandla ro roka dorastie a musia to robit zase, ale uz v uplnej narkoze. takze to urobili tak a maly je v poriadku, vraj uz ani nechrape a zatial je zdravy. a to bol viac doma ako v jaslickach.

elise, tak daj vediet, budem pozerat, mam rada tu relaciu 🙂

sveva
25. mar 2009

Ahojte. Ja som mala tiež ako malá vyberané nosné mandle. Neboj malé deti to znášajú veľmi dobre. Neter bola tiež teraz, ale jej zrezávali mandle. Bola v úplnej anestéze.

Elise daj vedieť aj ja rada pozerám tú reláciu. 😵

olianko
25. mar 2009

Ahojky 🙂
elise uz sa tesim na zmenaren 😉
adetka nech vam vsetko dobre dopadne 🙂
sisinka idete dnes von? 😵

aktak
25. mar 2009

elise urcite daj vediet 😉
my sme prisli od Dr, Adamko ma zapalene usko a Adelka ma Pamycon do nosa lebo jej neprechadza soplik, maju zvysenu teplotu obaja, Adelka aj zo zubkov asi 😔
adetka to je neprijemne 😒 ale ak to Mirke pomoze tak to bude dobre, narkozy sa boji asi kazdy, chapem ta ale asi si nepomozes, bude dobre neboj 😉

sisinka76
25. mar 2009

olianko, my sme sa uz aj vratili, boli sme len na skok, na nakup a trosku Samko pojazdil na motorke a isli sme domkov, idem varit. ale poobede isto pojdeme 🙂

sisinka76
25. mar 2009

aktak, nech su deturence co najskor zdravucke 🙂 inak, my mame s Pamyconom vyborne skusenosti, uzasne zabera na tie huste sopliky

adetka
25. mar 2009

akati... to ma mrziiii... nech su obidvaja co najrychlejsie zdraviii 😉

dakujem dievcata.. uz som Mirku objednala... termin mame 19. maja... v nemocnici stravime tri dni... 😕 😅 ... bojim sa stale... a uz si pripravujem, ako budem Mirku na nemocnicu pripravovat...

sisinka... dakujem za skusenosti s uplnou narkozou... nieco take som si nasla aj na internete...

elise... daj vediet... budeme sa pozerat...

nathalie111
autor
25. mar 2009

Clarinka tie kiahne zvladla vazne hrdinsky,par dni mala vysoke teploty a vysypana bola ze dovidopo... ☹ 😒 😖
Este aj vo vlaskoch a medzi prstikmi na nohach mala pupaciky..Aj okolo pusy,takmer az na perach,za uskami,skratka vsade...Ale nastastie si to neskriabala a potom sa to pekne zahojilo vsetko... 😉

baby,co vsetko treba vybavit pri prechode z rodicovskej dovolenky naspat do prace??? 😉

adkaw
26. mar 2009

Ahojte, tak od dnes sme s miškom doma, má ovčie kiahne, tak to bude veselé udržať moje dieťa v klude a hlavne aby sa neškrábal, ináč nemáme nič nové, na nočník ešte nechodíme teda iba občas a pri vybavovaní škôlky mi ošediveli vlasy 😀 pobehala som celý ružinov a všade mi povedali že majú totálne plno a ešte majú aspoň 20 náhradníkov a to som bola ešte aj v dúbravke kde máme oficiálne trvalý pobyt a tam ma tiež odbyli že až o rok, tak neviem asi dám malému urobiť klúčik na krk a bude doma sám 😀 😀 😀

olianko
26. mar 2009

Ahojky 🙂
adkaw tak vy mate kiahne? mozeme prist na navstevu? 😀
S tou skolkou je to dost blbe 😒 Nam este nic neprislo, vraj maju rozhodnut az v maji tak som zvedava ci nas vezmu alebo nie.teraz je celkovo natresk do skolok a este budeme mat problemy ked pojdu deti do skoly

nathalie111
autor
26. mar 2009

adka,tak nech to miskovi co najskor prejde...hlavne prve dni s teplotou su najhorsie,potom uz sa to da...drzte sa... 😉
nam v skolke povedali,ze mala je prijata,kedze ja nastupujem v septembri do prace,rozhodnutie poslu,ale tak my verdikt uz pozname... 😀
A na zapise sa nam tak pacilo,ze teraz hodikedy cez den otravuje,ze "mami,obec mi vificky,ideme do stolty.." 😎 😎 😎 😎 😎

martulanr
27. mar 2009

😀 ahojte tak po dllhom case som prisla kuk

konecne sme v novom dome 😀 toolko miesta co tteraz mame tak parada da sa tu aj korculoovať oproti garzonke sa to neda porovnať

gratulujeme tehuulkaaam možno sa aj nam podarii 😀

nathalie kam davas malu do škôlky?

adetka
27. mar 2009

ahojte... boli sme po dlhsom case so slecnou na plavani... neskutocne sa jej tam pacilo... hadzala sa do nej, akoby rybka... 😵 ...
nad operaciou mandli este stale uvazujem... bojim sa jej... a aj vela ludi ma od nej odradza... a kedze Mirka nema problemy so spankom (nechrape, nedycha ustockami), tak sa jej chcem vyhnut... este sa idem poradit s imunologickou-alergologickou... skusime navstivit este jedneho ORL doktora... a potom sa uvidi...
Mirka do skolky nepojde... kvoli pretrvavajucim zdravotnym problemom sme nedostali odporucenie... ale ked bude vsetko v poriadku... tak bude slecna pokracovat v jaslickach... byvaju tam deti do 3,5 roka... rovnako ako v skolke si s nimi spievaju, kreslia, recituju (slecna uz odrapoce celu kokulienku, niektore basnicky z plavania a tancovala by som), chodia von... takze o vela nepride... akurat nas to bude stat viac peniazkov...

aktak
27. mar 2009

zuz, nech robim co robim nemozem tu najst temu o zdobeni vajicok a zda sa mi ze taka bola, chcem si ich pre radost par urobit tak potrebujem inspiraciu, diiik 😉

elise
27. mar 2009

ahojte takže včera som bola v zmenárni a vysielať to budú 19.4.09 bolo super dosť ma zmenili ale aspon som trochu zrelaxovala celý štáb bol super 😉 😉 😵

k.a.t.k.a.
28. mar 2009

prosim vas este davate detvakom zimnu bundu ked je napr. nad 11st ? vobec neviem ako ju obliect 😅 tenisky uz nosi dlhsie, cizmy sme už zakonzervovali konecne 😀

aktak
28. mar 2009

elise este to plis pripomen lebo je to daleko ten datum 😉
kati skor ako na bunde zalezi co das pod nu, ja som ubrala sveter poslednu dobu, a ma jarne topanky bez kozusiny, a som sa tesila ze jak bude dnes super vonku ale ten vietor 🤐

sme boli v Avione, mlady pan tam totiz chodi pozerat mojho ocka a brataa ko hraju hokej a prave tam vsetko rozkladali na tu dnesnu akciu tak sme sa pohrali vsetko vyskusali a vyhli sa hufom ludi 😀

elise
28. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tu som pridala pár fotiek mojej zmeny 😀
my máme ešte čižmičky ale len tričko s dlhým rukávom pod tým tielko a tenší svetrík.

olianko
28. mar 2009

Tak dnes je ozaj krasne len keby tak nefukalo 😅 ALe boli sme vonku uz od pol desiatej , to este tak nefukalo a tak sme boli krmit labute a aj kozu .Pekne sme sa poprechadzali popri ramene a sup domov.
Poobede sme chceli este ist na tie velkonocne trhy co su v meste ale uvidime ci tam pojdeme ked tak fuka
Do Avionu sme radsej nesli bo tam bude straaaasne vela ludi a daako sa mi tam nechce 🙂
Elise pekne ta urobili.Uz sa tesim na relaciu 😉

adetka
28. mar 2009

ja som tiez ubrala svetrik... kedze fukoce dost studeny vietor... takze iba bodynko a zimna bunda... na pancuchy nezateplene rifle, topanocky bez kozusiny, tensia ciapka...

my sme sa dopoludnia poprechadzali po meste... ponahanali holuby... a to fukalo v Nitre uz od desiatej... poobede sme boli plavat v ZM... slecna sa az neskutocne odvazne hadze do vody... a plave za mnou... boli sme dnes s dvoma tri a pol mesacnymi detickami... ani sa mi nechce verit, ze aj Mirka zacinala s plavanim, ked bola take malinke babatko... 😵

elise... kraaaasne ta zmenili... na prvy pohlad sa z dievcatka stala zena 😉

aktak
28. mar 2009

elise licenie je dobre, ale nemozem si pomoct - podla mna by sa ti hodili krasne ohnovi rysave vlasy 😵 ale to len vymyslam, na to treba mat odvahu asi ani ja by som sa nedala na hovorit 😅

dnes som pancuchy nedala, bolo 15-19 stupnov

adetka
29. mar 2009

vcera bolo teplejsie... ale dnes som pancusky dala... v Nitre prsi a je 11 stupnov...naviac isla slecna k babke... a ta by ma zabila, keby som Mirku obliekla nalahsie... ona jej aj pri 8 stupnoch dava na bodynko a pod sveter dva pulovriky... 😠 od utorka sa opat otepli... 😵

rybecka
29. mar 2009

Ahojte,
ja vas idem len pozdravit a zatial vam napisat ze som stale 2v1 a cakam kazdym dnom ze uz pojdem ale mojmu babetku sa nechce. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre