December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

nathalie111
autor
10. jún 2008

co sa spanku tyka,tak ma vcera vytocila svokra.. 😠 😠 vraj mala chodi neskoro spavat (okolo 21.00,niekedy sa podari aj 22.00 no ale co sa zabijem? 😅 ) a ze uz by mala mat nejaky pevny rezim...ze ci ju to nejak nepoznaci,ked chodi spavat tak neskoro... 🤐 ze bude mat problemy ked pojde do skolky....
co som jej na toto mala povedat???
ale ja som spokojna,chodim na 2 hodky denne do prace,poobede mam nejake doucka obcas,spinkava mi este 2x denne vacsinou,3-4 hodiny dokopy,takze potom jej staci od 21.00-22.00 do takej 7.30-8.00....

a este pikoska..jej chlapci vstavali o pol siedmej,potom sli spat o deviatej,spali max.do jedenastej,poobede o jednej,spali do tretej a vecer uz boli taaaak unaveni,ze zaspali v normalnom case...skratka naprogramovani jak hodinky.... 😕

moja mala si pospi o pol hodku dlhsie a je po rezime... 😎 ale mne to nevadiii.... 😀
len som sa vam postazovat cchela...
pekny dnik babulky... 😉

aktak
10. jún 2008

nati od toho su svokry nie? 😀 😉

nathalie111
autor
10. jún 2008

ale to vsetky???? 😅

nathalie111
autor
10. jún 2008

a este vecer mangelovi vravela,ze som to nejak osobne zobrala,ze ved ona niiiiiic.... 😨

aktak
10. jún 2008

no moja nie sa priznam 😅 moja mi da vzdy za pravdu, ze ja som mama a ze doba je ina a ona to respektuje, maximalne mi poradi ale vzdy doda ze teraz sa o vsetkom vie viac a ze mam urcite dobry dovod to tak robit 🙂 uplny poklad 😎 s mojou mamou je to o dost tazsie ako s nou 😀

adetka
10. jún 2008

ahojte 😀 ... ste sa nejak rozpisali...

my chodime poslednu dobu spavat o 21.00 hod a vstavame o 7.00 - 7.30... cez den nemame pravidelny spanok.. kedze kde kade behame... takze niekedy zaspi o 12.00, 13.00, inokedy o 14.30... a prespi od 45 minut do 2,5 hodiny... par krat spala iba 15 minut... neznasam pravidelny rezim... nejaky cas som to kvoli Mirke skusila... ale psychicky ma to ubijalo... takze mame taky blaznivy rezim... vsak v jaslickach sa to hadam napravi... 😅

ja si drzim od svokry odstup... a nenecham si nou do nicoho kecat... ked sme sa s drahym vzali.. tak ma chcela ucit domacnosti, vareniu, peceniu, nakupovaniu v sekacoch... som jej naznacila, ze uz nemam 17 😠 ... a ze aj ked neviem varit, piect, sit... ze si od nej nenecham povedat, co ako MUSIM... a kym si udrzujeme spolu ten odstup... tak sa to vydrzat da... kvoli Mirke s nou predsa musim vychadzat 😅

rybecka
10. jún 2008

Ahojte,
Ja mam dobru svokru je odo mna 50 km a to my vyhovuje lebo minezasahuje do vychovy Matejka 😀
a cez te vikendy sa to da, ale keby sme byvali pri sebe tak to neviem ako by to dopadlo je taka mila ze az mi to niekedy vadi a hlavne ako sa stara o mojho muzicka stale mi nevie odpusti ze vraj som jej vzala syna 😠 😉
Ale ked to tak zhrniem tak som spokojna so svojou svokrou su aj horsie 😵

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

mne su svokry .. mam dve 😀 .. skoro ako kamošky 😀 vinečko, ohovaranie chlapov a dokonca aj jej syna a da mi zapravdu 😀

aktak
10. jún 2008

kati ja rovnako s tym jej synom, sa jej postazujem a ona mu dohovori 😀

elise
10. jún 2008

mna moja svokra napadala zo železnou tyčou, bielou rukavičkou po nábytku, kontrolovala ladničku, komínky v skriniach ....... .......že som sa vydala za jej syna, až sme sa s manželom spoločne vzbúrilinakoniec sme to vyriešili tak že som jej tam nasťahovala jednu romsku rodinu (mali sme dom v spoločnom dvore a vymenili sme to s romami za byt a teraz sme si postavili domček a byt predali )

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

tie čo mate dievčatka čo robite s vlasmi ked idu spať? lebo miška ma dlhu ofinu aj vzadu vlasy a nemá to rada ked sa potí za krkom je z toho nervozna, tak spava s copom a pukačkou 😅 inak aj ja spávam s copom 😅 😀 lebo nenavidim teplo za krkom

lucxy
10. jún 2008

ahojte baby, ale ste sa riiiiiaaaaaaadne rozpisala, hm ... 🙂 katka ja som malej ostrihala vlasky zarovno vzadu ma ich nakratko ako ten bob haha 🙂 aj ofinku som jej spravila kratsiu lebo sa fest potila vsak vlasky podrastu
baby zatial sa lucim idem cvicit a pozerat telku papa

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

ja ju nechcem strihať 🤐 lebo cez den to mam vyriešené copom .. jej to ani nevadí a nechá sa česať ja len že či to nie je divné ked spi s copom

lucxy
10. jún 2008

katka tak to mas dobre ze ti chce mat cop moja vobec nechce, ked som jej dala pukacku hned si ju dala dole hm ☹ ja ties spavam s copom alebo si davam najnovsie latkovu celenku lebo mi vadia vlasy, ale viem ze by mali byt aj vlasy volne to mi vzdy vravela mama 🙂

olianko
10. jún 2008

ahojky 🙂
juj ale dnes bolo teplo 😝 boli sme pri vode, Alex si mocila len nozicky ale keby som ju nebola drzala tak asi skoci do vody cela.Kym som ju dostala z vody tak sme museli poriadne "bojovat" 😅
k.a.t.k.a ja som musela Alexandru ostrihat.tiez sa strasne potila a urobit jej cop nehrozilo.Vzdy zacala plakat a plakala kym som jej tie gumky nedala dole. 😒

adetka
11. jún 2008

ani Mirka si nenecha na vlasky sahat... ani okuliariky na gumicke jej nemozem dat... my sme aj tak kratkovlasi... strihat som ju dala este v januari... a asi pojdeme opat ku kadernicke... 🙂

lucxy
11. jún 2008

ahojte baby, co robkate, deticky uz spia 🙂 jaj dnes som zase od 5rana hore a to som ju skusila dat neskor spat no co uz aspon mam dlhsi den.... 😉
dnes je vonku dost dusno, celkom sa tesim ze sa ma ochladit 🙂

adetka
11. jún 2008

my sme boli v materskom centre tu v Nitre... kupit vstupenky na koncert Podhradskej a Canakyho... slacne sa pohrala... ja pokecala... a aspon nam nebolo tak teplo... teraz spinkame...

palvinka
11. jún 2008

aj my sa chystáme na koncert Podhradskej, v TT by mali mať cez víkend vystúpenie 🙂 .
a ešte som chcela k tým zúbkom, my máme furl len 6ks, asi najmenej zo všetkých a ani sa mi nezdá, že by zrovna nejaké chceli ísť von 😖 .

lucxy
11. jún 2008

hm aj ja som sa pozerala na koncert kedy je u nas v martine a je az v septembri tak potom mi date vediet ako bolo, idem spat lebo som unavena papappappa a dobru noc vsetkym 🙂

lucxy
12. jún 2008

ahojte baby tak uz som si konecne vlozila foto, zatial taketo a mozno na obed ked budem mat cas dam dake do albumu

lucxy
12. jún 2008

baby co vsetky robite, dneska to tu dako riadne zamrzlooooo,,,,,,,,,,,,,,

lucxy
12. jún 2008

aktak pozrela som si fotky ale ste zlatyyy 🙂 inak aj ja uz mam v albume konecne

aktak
13. jún 2008

lucxy kolko ma srokov? vyzeras velmi mlado 😉 mala j zlata 😵

boli sme na utz, nasej malej zatial pindik nenarastol 😀 ma 1670 g a nektore parametre ma akoby som bola v 34 tt 😀 termin mam podla merani o 10 dni skor, rovako ako na prvom utz takze si myslim ze to bude nekedy zaciatkom augusta, aj kvoli krcku ktory je na tom dost zle, musim lezat lezat lezat 🤐 zvnutra sa jemne otvaram 🤐

lucxy
13. jún 2008

ahojte, aktak mam 24 rokov, dik za kompliment ze vyzeram mlado 🙂 ved aj ty vyzeras fest mlado a ty mas kolko rokov...len sa setri aj ked viem ze sa to asi neda, ked si stale smalym....u nas sa zatahuje asi ide prsat, pozdravuj malicku v brusku a ako sa bude volat... 🙂

zuz11
13. jún 2008

lucxy, tu je par udajov z roku 2006 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aktak
13. jún 2008

lucxy tiez mam 24 😀

caf zuz 😉

lucxy
13. jún 2008

baby no moja mala vazila 4500 g a 56 cm taky mensi obor 🙂

zuz11
13. jún 2008

ahojte 😀 😉

lucxy
13. jún 2008

deticky spia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre