December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
13. jún 2008

ja dnes nevarim mam navarene zo vcera 🙂 kura s ryzou a zeleninkou

aktak
13. jún 2008

ja sa akurat prevraciam na druhy bok 😀

lucxy
13. jún 2008

aktak no a ako sa bude volat ci mi nechces prezradit 😀 tesis sa alebo mas aj dake obavy

lucxy
13. jún 2008

idem dat malej papat a potom ideme prec tak ozvem sa az vecer 🙂 zatial papapa 😀

nathalie111
autor
13. jún 2008

my ideme na ockovanie proti kokom az v juli,mali sme kiahne v aprili,tak mudr.povedala,ze 3 mesiace musime pockat... 😉

aktak
13. jún 2008

lucxy meno si nechavame pre seba do porodu 🙂 tesim tesim uz nech je august, alebo aspon jul 😀

inak hnusne je vonku 😕

olianko
13. jún 2008

ahojky 🙂
akatka pekne brusko 🙂
Alex je tiez nejaka soplava 😠 nastastie nemusime vyfukavat vysavacom lebo celkom pekne vie fukat, niekedy si aj sama vezme plienku a zacne si utierat nostek 😵
inak dnese pocasie .... 😝

olianko
13. jún 2008

k.a.t.k.a vasa Miska chce nosit slnecne okuliare? 😕 🙂 Alex ani len vyskusat nechce

aktak
13. jún 2008

to co je vonku 🤐

otacam sa na druhy bok, uz neviem kolky krat dnes 😀

adetka
13. jún 2008

vy ste sa dnes nejak rozkecali 😕 ... my sme napriek vetru boli vonku... slecna by doma nevydrzala...

ani ja som zatial proti pneumokokom nezaockovala... ale asi ju dam... co najskor... kedze pojde od septembra do jasliciek...

akatka.... pekne sa ty len otacaj 😀

elise
13. jún 2008

my sme mali do včera večera teplotku, malý veľa kašlal a a mali sme taký prievitný soplík, a máme 9 zúbok dnes ráno bol už lukasko bez teploty a bez soplíka a zub bol už vylezený. tak t bolo asi z toho zúbka. kašel pomaly ústúpil, prikladala som mu na hrdielko plienočku namočenú materineje dúške a šalvii (recept mojej maminy) a zabralo to behom 2 dní 😉 .

lucxy
13. jún 2008

ahojte baby, nathali mala ti mala kiahne...a ake to bolo, ja sa fest toho bojjimmm 😖
aktak na ktorom boku lezis .. 🙂 dufam, ze ta maly poslucha ked musis oddychovat asi je to dost tazke, ze .. 🙂
elise skore uzdravenie 😉 pekny vecer vsetkym

elise
14. jún 2008

lucxy krásne fotečky 😉

dnes už nemáme teplotku a ani nekašleme ale dnes sme vstávali o pol 6 teraz išiel buvinkať lukakso o pol 9 ja mám rozvarený obed lebo sa chystáme na akciu mdd deti zamestnancov a majú tam byť aj poníky 😉 ideme pre moju mamu a o 14 sa akcia začína. ocko spí po nočnej tak ked sa zobudí obed bude spravený aj my s maminou a slukaskomsa stihneme naobedovať. robím špenátovú polievku a zapekané kuracie prsíška s ryžou 😉 😝

lucxy
14. jún 2008

ahojte baby prajem vam krasny sobotnajsi den 🙂

nathalie111
autor
14. jún 2008

lucxy,bolo to strasne,chuda,cely cas by mi bola najradsej visela okolo krku,strasne nervozna z toho bola,asi ju to muselo riadne svrbiet..ale zvladla to,ani si to neskriabala,najhorsie bolo,ze sme museli byt vnutri,nemohli sme chodit na prechadzky,hrat sa s kamoskami....no hruza,ale prezili sme a mame na cely zivot od kiahni pokoj... 😉

aktak
14. jún 2008

nati preco ste nemohli ist na prechadzku? nakazit sa da aj tak len ked este choroba neprepukne a nemuseli ste sa s nikzm stretavat, ci mi neco uslo? uz je to davno co som mala kiahne 😀

k.a.t.k.a.
14. jún 2008

😀 😀 kati dnes si sa kolkokrat obratila z boka na bok? 😀

k.a.t.k.a.
14. jún 2008

inak zajtra je den otcov 😀

nathalie111
autor
14. jún 2008

no lebo kym sa tvorili nove pupaciky,tak sme mali zakazane ist von...asi chlad ani slnko ani vietor by tomu nerobili dobre... 😒 tusim tak to bolo..uz si ani nepamatam... 😀 radsej som to rychlo pustila z hlavy...no a este som si spomenula,ze kym mala take pupaciky naplnene tekutinou,tak bola infekcna...takze aj preto...aspon tych prvych 10 dni kym sa to nezacalo susit a hojit sme mali byt izolovani... 😕

aktak
14. jún 2008

nati super ze je to za vami 😉

kati asi 64 krat preco? 😀 zavidis ze? 😉 uz mi z toho kvalitne hrabka, aj depku mam obcas 😕

k.a.t.k.a.
14. jún 2008

vieš aký kolotoč ťa potom čaká, takže ja by som určite nedepkovala ale si to kvalitne uživala 😀

aktak
14. jún 2008

myslim ze s druhym babom je to jednoduchsie uz, clovek vie co asi ma cakat, pre adamka to bude uzasna napln dna, on je velmi starostlivy takze si uz viem predstavit ako ju bude chciet prebalit alebo ist kocikovat kazdych 15 minut 😀

lucxy
15. jún 2008

ahojte baby, co ste dneska robkali.... aktak ako sa citis... 🙂

lucxy
15. jún 2008

no nikoho nikde, co vsetky spite

adetka
16. jún 2008

akati... aspon trosku sa vnutorne priprav aj na nejaky tie ziarlive vystupy... a chvile, ked budu chciet tvoju pozornost naraz obidve deti... mozno to tak nebude.... ale aspon trosku 😉

ja sa bojim zacat pracovat na dalsom dietatku... mam z toho az depky... pred Mirkou som prisla o dve dietatka (MA v 7. a 5. tt)... a nechcem opat zabit v sebe nejake dietatko... a ani prezivat to, co po kazdom MA... 😢

lucxy
16. jún 2008

ahojte baby, co robkate.........deticky posluchaju... mna ta moja ani moc nie...dneska som daka vytocena..., zase som hore od 5,30, akurat zaspala tak idem robit obed spagetky mnam mnam
myslim si, ze to stym druhym dietatkom, moze byt tazke a ani nemusi, ja som si hovorila ze druhe chcem mat tak za 6 rokov ked pojde mala do skoly ale teraz no neviem, je mi to uz dako jedno, lebo nikdy nevies ake to druhe bude takze vsetko ma svoje za a proti, 🙂 😀

rybecka
16. jún 2008

Ahojte,
tak mi teraz spinkame ako vzdy a ja mam chvilku ale som chora ako pes stratila som hlas a tecie mi z nosa ze az ale nic to hlavne ze maly je este zdravy uvidime na ako dlho.
Ja zacinam pracovat na druhom tak v auguste aby sa potom narodilo do leta 🙂 Ale uvidime ci to pojde tak lahko ako pri Matejkovi 😉

aktak
16. jún 2008

no sak my vyskusame a dame vediet ako to funguje 😀 😉

lucxy
16. jún 2008

baby najhorsie je to, ze sa to neda vediet ake to bude , v kazdom pripade bude to take ake to ma byt 🙂 a hlavne je ze nech sme vsetci zdravy 🙂 aktak no a ty si s malym sama cez den alebo ako

aktak
16. jún 2008

bud su nasi alebo svokra u nas, alebo my u nich, teraz ked je pekne sme stale v zahrade, mam maleho zahradnika 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre