December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
17. júl 2008

zuz a katka kedy hodite fotky s bruskami? 🙂

lucxy
17. júl 2008

vsetky uz spite?

rybecka
17. júl 2008

Ahojte,
ja len chcem podat info robila som si testik vysiel negativne ☹
Ale co uz tak sa budeme snazit dalej ved sme este len na zaciatku snazenia 🙂 😉

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

to mi je luto ☹ ale možno nabuduce to už vyjde 😉
ja ked si budem robiť test tak na vysledok sa možem kuknuť až za 12 hodin 😀 tak to bolo aj pri prvom .. po 10min nič tak reku nič ani som vlastne neplánovala no a večer som este raz pre istotu nakukla do smetiaka a tam 2 čiarky 😅 som skoro odpadla 😀

aktak
17. júl 2008

Adamko za 1 tyzden co sme doma z nemocky sa totalne zmenil, rychlo vyditelne pribral, taky chlapec je z neho zrazu a zodna naden je nejaky bystrejsi, mudrejsi, vecsi huncut, normalne nestiham z neho, odvcera skusa hovorit, neni mu rozumiet ale strasne sa snazi az je to smiesne 😀

ok, takze od saticiek ruky prec, uz ich mam aj tak dost 😅 😀

rybecka ak to ma prist tak to pride, budeme drzat palce 😉

rybecka
17. júl 2008

Kati to vazne?
zeby som zbehla do kosa nakuknut?? 😀

aktak
17. júl 2008

mne sa obe ciarky ukalzali vcelku rychlo, a vzdy mi vyrazili dych 😀

jankamamka
17. júl 2008

Ahojtwe babulky.je tu niekto z Rim.Soboty a okolia kto ma termin v decembri 2008 a bude rodit v Rimavskej Sobote?

adetka
17. júl 2008

jankamamka... hladaj ich v teme December 2008... https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

kati a ako rozprava normalne slova? tak že rozumieš? aby som zase z mojej nerobila dilina 😀 lebo všade vravím že nevie rozpravať este ale to zase nemyslim že je ticho doma, jej sa praveže usta celý den nezastavia tuším už od narodenia, len jej ani "vlastná mater" nerozumie, by som ten jej prejav špecifikovala ako hulákanie starého ožrana 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

dneska došla na chuť telefonovaniu, s ockom prekecala asi 15min 😀 a ked som zložila tak rev, normálne som musela zavolať našim aby sa baba jedna vykecala 😀 tak moja mama s nou kecala a malá si pritom ťukala na čelo 😀

aktak
17. júl 2008

nie, on proste vyklada ale nevieme co 😀 ale neni to uplna hatlanina ale ani slova, neco medzi 🙂 myslim ze tvoja robi neco podobne 😉
a slova co vie tak dnes zacal spajat do dvojic co doteraz nerobil

aktak
17. júl 2008

nechystate sa nektora zajtra dobeda do avionu? idem s malym na nakupy a vysantit sa 🙂

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

kedy doobeda? lebo mne malá vtedy spí 😔

zuz11
17. júl 2008

ja sa chystam poobede do auparku 😀 ale asi iba do dm a dracika 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

a čo si ideš kupiť do dračika? 😀

nathalie111
autor
17. júl 2008

zuz,ty si vaaazne vsade... 😀 😀 superadminka... 😉

zuz11
17. júl 2008

kati, ideme v sobotu gratulovat synovcovi k 3 rokom tak musim mu este nieco dokupit ku knizke 😀 😀 😀

zuz11
17. júl 2008

nath, kde vsade ma vidis? 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

aha ja že seba chceš potešiť 😀

zuz11
17. júl 2008

nie , doma sme uz dost zapratany, takze nic nekupujem 😀 aj tak najlepsie su auticka zo shelky 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

u nás už dosť dlho frčia darčekové tašky tie papierové alebo aj igelitky, ja si doma vychovávam malú kleptomanku čo vidí to schová do tašky 😀 a ked sme u babky tak jej vravim ber všetko čo vidíš 😀

zuz11
17. júl 2008

jaj tak nasa sidav csetko do kocika tej buginky 😀 takze nikdy nevozime babiku 😀

olianko
17. júl 2008

Ahojky
juj to bolo pocko dnes ☹ to uz ani leto nebude? 😕 🙂
akatka my sme tiez len body a teplacky najviac vyuzili, sukienku mala asi len 2krat a raz mala saty na svoje narodky 🙂
co sa tyka slovicok , tak sme sa naucili konecne povedat Sasa, este, pod, dakujem , prosim a zaciname trenovat dobry den 😵
..inak Saska vylondza za den vyse pol litra mlieka.Aj vase deti tolko piju mlieka? Ale uz nepijeme UM ale normal.krabicove
..a telefonovanie bavi aj nas,tiez musime vyvolavat babke alebo ocinovy a niekedy posle aj sms a potom mi ludia volaju, ze co som vlastne chcela 😅 😵

zuz11
17. júl 2008

oli, nasa Hanka pije francuzke 3 a rano 240ml a vecer to iste 😉 😀 takze asi tiez pol litra 😀
a u nas sa hovori Ahoj naco vykat? 😀 teda hanak skor povie Avoj 😀

olianko
17. júl 2008

tak ahoj hovorime ..len tie stare babky nech maju radost 🙂

zuz11
17. júl 2008

aj tak u nas je skor v kurze posielanie pus 😀 😀 😀

aktak
18. júl 2008

my hovorime Cau dedo 😀
kati okolo 10tej tam budeme urcite, hodim ti moje cislo do IP a keby tak tak mi zavolaj 😉

k.a.t.k.a.
18. júl 2008

no vobec mi to nevyšlo s tam avionom ☹ malá mi zachrnela o 9,00 a vstala o 11,00 tak snad nabuduce 😉 , ale poobede idem asi do SJK sa trochu vyvenčiť 😝

lucxy
18. júl 2008

ahojte, zuz to ti normalne tak mala zaspala? 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre