December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
6. aug 2008

este nie 🙄 snad to do porodu stihnem 🙂

lucxy
6. aug 2008

nevies nahodou od kedy mozu deti jest huby,,,asi az od 3rokov ze? 🙂

aktak
6. aug 2008

odkedy neviem, kedze aj my jeme len vynimocne, ale teraz je este skoro myslim, mozno tak sampiony ked nekto velmi chce ale ine nie

lucxy
6. aug 2008

no aj ja si myslim, ze este nie 🙂 uz si si vsimla, ze z coho sa maly vyhadzuje,,,

lucxy
6. aug 2008

idem si spravit kavu a musim zehlit, tak strasne sa mi nechce 😠 aj tam uvas je take blbe pocasie, lebo ked som bola doobeda s malou vonku tak strasne fucal chladny vietor,,,, 🙂

aktak
6. aug 2008

v BA je krasne 😵
teraz to bolo asi z cokolady, ale nevieme urcite 😒

lucxy
6. aug 2008

moja mala vobec nebola na sladke, ale teraz je to s nou strasne vkuse vypituje cukriky,,,,ma rada lentilky, gumene cukriky, pelendrek jahodovy 🙂

lucxy
6. aug 2008

inak ak ma nato alergiu Adamko tak to bude prenho tazke, kedze cokoladu ma rad kazdy 🙂

zuz11
6. aug 2008

tak nasej Hanke vobec nedavame nic sladke..... ved tak ci tak je jej aj bez toho dost, ma uz 13kg 😀 tloustik 😵

lucxy
6. aug 2008

moja ma presne 11kg a to sa narodila ako obor 😀

zuz11
6. aug 2008

tak Hanka sa narodila ako spuntik 2900g 😀 a predbehla snad asi vsetky deti, noo modelka s nej nebude ale snad bude na matiku 😀

lucxy
6. aug 2008

no mozno hej moja mala 4500 😀

aktak
6. aug 2008

adamko ma 11,5 kg priblizne, a to sladkeho papa len musli tycinky alebo u nasich par ciniminisok ked ho neustrazim 😀 neviem co mojho muza osvietilo dat mu kus studentskej pecate 😠

zuz11
6. aug 2008

tak vasi spunti mozu sladke ked nemaju tolko ako nasa Hanka to je iny kultak 😀 😀 😀

lucxy
6. aug 2008

ale chuti Hanke sladke? 🙂

lucxy
6. aug 2008

aktak ked sa mala narodi, Adamko bude spavat v postielke ci uz vposteli? 🙂

zuz11
6. aug 2008

lucxy, to neviem lebo nic sladke nejedava a nepozna 😀 😀 😀 maximalne tak zemlovku ale aj tu robim taku speci malo sladenu a iba z trstinovym cukrom speci pre nu 😀

lucxy
6. aug 2008

jaaaj, nieze potom ochutne a nebude mat dost 😀
ja som malej dala ochutnat vsetko najlepsia je ked jej davam ochutnat citron ako sa mraci ale zaroven chce znovu 😀 😀 😀

zuz11
6. aug 2008

lucxy, citala som niekde ze nie je dobre davat detom sladke najlepsie 3 roky resp aspon 2 a pokial ndam nevie co to je a nepyta 😀 a aj ked odrastie tak zasa jej nedam za karton sladkosti, tak ako aj ty aj ja si to ustrazim......
svagrina lutuje ze dala skor detom sladke lebo vsetky maju teraz problemy zo zubkami 🤐

lucxy
6. aug 2008

no nie ze si teraz o mne myslite, ze toho je na tony 😀

adkaw
6. aug 2008

akatka keď to tu tak čítam tak mám s teba normálne žaludočnú nervozitu ako keby som mal ísť rodiť ja 😀

zuz11
6. aug 2008

to o tom rodeni bz som ja skor mohla pisat 😀 😀 😀 drobec ma uy kope o sto dvesto, brucho mam ako tzyden pred porodióm, len akosi pocitadlo iba v polke 😀 😀 😀

aktak
6. aug 2008

zuz aj mne to prucho uz davno pripada ze uz nemoze byt vecsie a ono moze 😀 uvidis ako sa budes za hankou gulat za 2 mesiace 🙂

sisinka76
6. aug 2008

ahojte babenky

tak ja tomu uz nerozumiem, v utorok aj vcera som bola u svojho gynekologa a ten mi povedal, ze tehotna nie som 😲 nechapala som, urobila som si tri testy, vsetky boli dvojciarkove 🙂 a on mi povie toto. ja som cakala na neho, bol na dovolenke, ale medzitym cakanim som mala konzultaciu so svojim gynekologom, ku ktoremu som chodila predtym v Ziline. a ten mi pekne vsetko vyratal, samozrejme podla poslednej menstruacie a uz som si to mala ist dat len "potvrdit" ku svojmu gynekologovi. vobec tomu nerozumiem, co to bolo, stalo sa to niektorej z vas niekedy pri testovani? som z toho smutna, nie vsak natolko, aby sme dalej neskusali 🙂

sisinka76
6. aug 2008

a musim si aj zmenit, ze som zase snazilka

adaa
6. aug 2008

Sisinka to nam je vellmi luto. A ten doktor ti nevysvetlil preco vysli testy pozitiv? tam je tusim na nich napisane ze mozes mat cysty, alebo ine problemiky. Radsej si to prever. No ja na rozdiel uz druhy mesiac som nedostala kramy a testy vysli dva negativ a aj doktor nic nevidel. Nechapem to. Vraj ale mam chronicky zapal na krcku maternice. Mozno preto som nedostala? musim ist aj ja na kontrolu a preverit to. Lebo co ked som? ja berem stale antikoncepciu.. 😨

adaa
6. aug 2008

mala ma 9.2kg a davame setko a aj sladke. Hribi ale nie samoska. Ale normalne fici aj na horalke. Na arasidy reakciu nemala takze jej to davame.. potrebuje pribrat a toto jej chuti. Zubky cistime aj 5krat denne 😉

aktak
6. aug 2008

sisi to mi je luto, nech sa skoro zadari 😉
adaa to co mate za modelky podaktore? 😉

adaa
6. aug 2008

aktak radsej by som bola keby mala aspon 10kg.Co tam po modelkach ked ma 20mes 🙂 Ona tak pomaly pribera ze sa idem uz zblaznit. Ale sak ok, akoze nema byt pokom silna. Nikto v rodine neni. Moja mama mala 45kg ked sa vydavala. Moja segra ma 29rokov, syna a ma len 48kg a tak. Ja mam ted 50, ale normal mam tak 53. Bola som utle decko a aj radko bol sliz takze vraj to ma po nas. Ale aj tak ma ide porazit, setko jej pada je jej velke.. no.. mohla by viac papat

aktak
6. aug 2008

adaa ved ja viem, ale ak pekne papa tak by to nemal byt problem, jednoducho je taka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre