December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adetka
16. feb 2010

boli sme na zapise do skolky... doktorka povolila... takze aj ako posledni... v septembri snad nastupime 😉 ...a uvidime 😅

adaa
20. feb 2010

Dievcata, moja Saska ma este stale doma aj flasu a nechce sa jej vzdat. Mate podobny problem? Ona pije pekne aj z pohara atd.. ale proste, stale si pyta aj do flasky. Von ju uz neberieme, ale doma nonstop

lucxy
21. feb 2010

adaa tak to iste aj ja mam s malou aj mne pije z flasky 🙂 i ked vie pit aj z pohara no tak nemoze byt vo vsetko dokonala

k.a.t.k.a.
21. feb 2010

aj mne mala pije z flasky ale len v noci .. si neviem predstavit ako by sa obsluzila z pohara taka poloprispata resp. viem, skoncilo by to v posteli 😅

adaa
22. feb 2010

v noci mi to nevadi, ale inak b y uz mohla aj prestaaaaat

https://www.youtube.com/watch?v=IqJNYYMP5tQ
adetka
22. feb 2010

aj Mirka... u svokry a vonku pije krasne z pohara... ale doma chce stale flasku... ja sa tomu ale nebranim... sama som kakauko pijavala vecer z flasky do siedmych rokov... a nic sa nestalo 😉

olianko
23. feb 2010

ahojky...tak my mame kiahne 😒 Saska bola dva tyzdne doma na ATB , v pondelok mala ist uz do skolky a cez vikend sa vyhadzala...takze dalsie min.dva tyzdne doma ....a potom ked to chyti Maxim tak dlasie dva tyzden ....no pomooooc ☹

olianko
23. feb 2010

..jaj a Saska pije z flasky ale len vecer kakao...to je akoby taky ritual pred spanim ....len dufam, ze jej nevydrzi do puberty 😀

sisinka76
23. feb 2010

ahojte 🙂

oli, aj my sme chori ☹ samko ma anginu, risko ma zapal priedusiek, jemu tie sopliky zlizli az dole, kedze to tieto male deticky nevedia ani prehltat ani vypluvat. takze ma komplet zahlienene priedusky a berie tiez ATB. zajtra idem na kontrolu,tak uvidim co a ako.

sisinka76
23. feb 2010

a inak, co sa trapite tym, ze este flaskuju? 😉 samko ma tiez vecer kakavko a inak ako z flasky ho nevypije. a ja ho nechavam tak, vsak ja som vraj kakavkovala z flase do 5 rokov 😀

adaa
23. feb 2010

to aj my kakavkujeme. To mi nevadi. Ale moja ju chce aj do skolky a vsade. To mi uz trosku vadi. Je uz slecna, ci nie?
Moje deturence su chore inak. Tieto hnusoby uz nech idu prec!! Nech je uz jar a slniecko. Adami ma nabeh na zapla priedusiek a Sasula vys.teploty, kasel atd. Nastastie ale atb nie.
Opatrujte sa a bojujteee. Ja mam 38teplotu a manzel nemoze ted z prace byt doma. Som len na paralene, kedze kojim. Kraasa 😢

aktak
23. feb 2010

u nas je chora Adelka, nejaka hnusna viroza, pred chvilou sme namerali 39 horucku 😖 ja sa zazrakom drzim, dufam ze to rychlo prejde
u nas sa z flasky nikdy nepilo takze to neriesime, len skusame Adelku odnaucit od cumla, lenze ked ochorela tak jej ho necham kolko chce lebo by len plakala cely den 😔
sisinka drzte sa 😔
oli no kiahne ti teda nezavidim, tiez sa im skor ci neskor nevyneme 🤐
adaa nezavidim, skore uzdravenie

masinka
23. feb 2010

ahojte
my sme tiez chori, Nelka uz druhy tyzden kasle a sopli a par dni mala aj zvysenu teplotu, tak zase nechodi do skolky - od januara tam bola dokopy 13 dni. vytery sme mali negativne, takze atb nastastie nemame, len sirupcekujeme. teraz to lapla aj Dia, ale zda sa ze jej to uz prechadza tuk, tuk...
my sme nedudlovali ani neflaskovali, Nelka pila najprv cez slamku a teraz v pohode z pohara, len na noc a von pouzivame flase od Jupika .... Diusa mi ale miesto toho visi stale na prsu.... Nelku som odstavila s tym, ze mliecko je uz pre babo, ale ako odstavim Diu ???? asi budem musiet znovu otehotniet 😀

sveva
24. feb 2010

ahojte

všetkým marodom prajem skoré uzdravenie. My sa držíme. Eliška od kedy chodí do škôlky bola chorá iba raz (klop-klop)

Eliška je tiež fľašková, ale iba doma 😠 V škôlke pije pekne z pohára a aj doma jej dávam do pohára, ale stále pýta fľašku, alebo do pohára chce slamku. My máme iný problém, stále sa pocikáva, včera v škôlke sa asi 3-4 krát pocikala. Už som z toho na nervy, snažím sa jej stále vysvetľovať, že sa musí pýtať, že keď sa pociká a zostane v mokrom, že ju bude "šuša" bolieť. Už chytám zúfalé stavy, tak ako bola naučená pekne sa pýtať, tak sa od januára pravidelene pocikáva. Poraďte čo mám robiť. Učiteľka v škôlke sa ma pýtala, či má doma plienku. Ja som jej vravela, že iba na večerné spanie, tak mi povedala, že sa tak nikdy neodučí a že jej nemám vôbec dávať plienku. Ja jej ju budem dávať, dokedy to bude potrebovať.

adetka
25. feb 2010

sveva... nie je to iba ciknutie?... neprehanaju sestricky v skolke?.... lebo Mirka obcas... parkrat do tyzdne tiez cvrkne do gatiek... ked robi nieco zaujimave... ale hned sa spamata a uteka na nocnik... a na noc aj ja este davam plienku... aj ked ciknute v nej mavame maximalne raz tyzdenne (raz za dva tyzdne)...

masinka... 😀 ked sa inak nebude dat...

olianko
26. feb 2010

ahojky 🙂
masinka 😀 len potom ako odstavis to tretie ? 😀
kocky viete mi poradit nejaky dobry hotel tu na Slovensku - hocikde kde je to fajn pre deti? A kde sa da aj kupat? DAkujem
..a inak s kiahnami sme zatial doma do 15.marca a potom dr uvidi ci nas pusti do skolky 😝

masinka
26. feb 2010

Oli, tretie bude povinne dudlovat 😉

sveva
27. feb 2010

adetka nemá iba ciknuté, lebo tie gaťky sú riadne mokré, už sa jej aj stalo, že prišli z vonku a ona bola taká pocikané, že mala aj tričko mokré. 😖

masinka a neskúsila si jej povedať, že mliečko už nie je, alebo sa pokazilo?

sisinka76
2. mar 2010

ahojte babenky 🙂

chcem vas poprosit - mozete zahlasovat nasmu samkovi? treba pod clankom pridat hodnotenie a potrebujeme samozrejme ze 5 hviezdiciek. ja chcem ist s nim do tej Hupslandie 😀

dakujemeeeeeeeee

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=592430

adetka
2. mar 2010

sisi... kraaasny vlacik.. a sikovni rodicia 😉 ... samozrejme ze pat hviezdiciek 🙂

olianko
3. mar 2010

aj u nas za 5..hviezdiciek 😀

sisinka76
3. mar 2010

adetka, oli, vdaka 😵

masinka
3. mar 2010

aj my sme vam dali 5 * 😀

aktak
3. mar 2010

mate aj od nas 😵

adaa
8. mar 2010

aj od nas 5ka 🙂
Maminy a tie co vam deticky nikdy neflaskovali to ste ako dosiahli? Moj Adam nie a nie pit z flasky. Ja ho sice kojim, ale ked mu chcem dat vodicku po jedle alebo tak?? skusala som aj sosak, ale on to len okusuje a flasku tak isto. Uz mesiac mu to kazdy den prikladam a nist..
Sasula dnes po 3tyz do skolky a samoska vcera jej zacal kasel a sopel, ale riskla som to. Adam uz bez inhalatora, juchu!

malka
8. mar 2010

ahoj adaa,
my sme tiez tento pripad, stale sa kojime, takze flaska do ust ani za svet, tak som ho nenutila, skusila som mu davat caj a vodicku z lyzicky a skusila som aj slamku. Islo mu to pekne aj z lyzicky aj cez tu slamku, z lyzicky je to trosku zdlhavejsie, tak mu davam pit cez slamku, takze od 6 mesiacov sa mi pekne napije cez tu slamku, vyskusaj to 😉

masinka
8. mar 2010

my sme mali pol roka v lete ked boli najvacsie horucavy, takze Dia mala vacsiu motivaciu pit - najprv trochu z Avent flasky, ale onedlho od Nelky odukala pitie cez slamku alebo z flase od jupika - a tak pije dodnes. z poharika obcas skusame, ale viac ma toho na tricku ako v sebe...to budeme trenovat radsej az v lete

aktak
8. mar 2010

adaa u nas sa pilo z Jupik-flasky, z kratkej slamky, z pohara, z flasky sa naucili az po roku ked videli ze ostatne deti maju, ale tiez len z Avent sosacika

adaa
8. mar 2010

vsak aj ja mam Avent, ale on to proste len okusuje. A to akoze 6mes uz dokaze pit zo slamky? Mne on pride tupatko na taketo veci 😀 Noooo vyskusam

aktak
9. mar 2010

skus jupika, vloz do ust a mierne! zatlac 😀 ale z pohara sa urcite nauci, to davaju uz aj mensim detom ked chcu dat mlieko a aby si nezvykli na cumel ak chcu kojit
Adelka sa naucila fukat sopel, skoda len ze jej starsi brat nie a nie sa to naucit 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre