December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

nathalie111
autor
2. máj 2008

zuz,si nas vytiahla a slavnostne nacala druhu stranu... 😀

elise
2. máj 2008

ahojte ja sa hlásim z práce tak iba na chvíľku aby sa téma udržala hore🙂
včera bolo krásne tak sme s malým boli na prechádzke. zubov máme stále 7 a tlačia sa stoličky...tak je lukasko nervózny.
teším sa na výkednd kedy si ho znovu vychutnám 😉
kúpili sme slnečník na kočík tak už lukaskovi nesvieti slniečko do očiek. 😎
nenávidí kočík radšej by chodil bez neho a zbieral všetko čo je na ceste od kamienkov až po drievka...a miluje húpačky🙂

elise
2. máj 2008

a ešte sa pochválime lukasko papal včera konečne kašičku dovtedy ju bezhlavo odmietal ale včera jej prišiel nachuť 😀 😵

elise
2. máj 2008

babulky ak tu niektorá náhodou budete prosím povedzte mi dávate už aj rajčinu a papriku??

lukasko miluje cibuľku aj zelenú mládu aj veľkú odkusuje si z nej a vraj mnam mnam 😀

nathalie111
autor
2. máj 2008

aj ja sa pochvalim...mame za sebou kiahne...uz sa odlupuju chrasticky..bolo to hrozne,vysoke teploty,bola mrzuta stale,zle spinkala,len by mi bola na krku visela...ale prezili sme a mozeme sa pomaly zasa ucit zaspavat a spat v postielke,a pri tej prilezitosti by som uz rada aj odstavila malu...hadam potom zacne spavat lepsie...ak uz sme predtym nejake tie navyky a zvyky mali a dodrziavali,teraz pri tejto chorobe vsetko padlo--- 🤐

a idu nam zubky..spodne stolicky..jedna uz je vonku,druha na ceste...co na tom,ze dvojky nemame,ze?? 😎

davate (resp.dali ste) zaockovat krpcov proti pnemokokom??

nathalie111
autor
2. máj 2008

jasne,ja davam aj rajcinu,aj papriku,aj uhorku...
ked jej dam maslovy chlieb so sunkou a zeleninouzje mi len zeleninu...nejak jej pecivo nesmakuje..co mam robit aby mu prisla na chut??? ☹
ale zato Brumikov by zjedla aj troch...vie,v ktorej skrinke byvaju a chodi,ukazuje tam a vykrikuje brum.. 😀
a miluje autaaa...s dedkom sa tam chodia hravat,,,vie trubit,ovlada dialkove,zamknut odomknut a tak dokolecka...sa tam zahraju aj hodinu.... 😵
a zboznuje chodit po dvore,a ma novu loptu...kope do nej tak,ze kukam...Ronaldo sa moze schovat... 😀 😎

elise
2. máj 2008

nathali mne to doktorka neodporučila a ani sesternica tiež je doktorka hovorila že je to iba pre jeden druh ale že zbytočne je dávať do tela zárodky.ja som lukaska nedala a auž ani nedám okrem povinného zo zákona🙂
nathalie ešte teda kojíte? super aspon nie som sama my tiež ešte kojíme🙂

nathalie111
autor
2. máj 2008

snazim sa rozprudit tu diskusiu,a vyzera to tak,ze diskutujem ja a ja.... 😀 ☹

elise
2. máj 2008

nathalie kontrujem🙂 😀

elise
2. máj 2008

nathalie mne lukasko maslový chlebík nechce, ale ked mu dám do ruky tak odkusuje aj s rohlíčka aj zo žemličky, ale musia byť v celku a bez masla🙂 a dokonca ked mu odtrhnem kúsok šunky tak on chce vždy ten väčší kúsok🙂 😀 milujeme kinderčokoládu 😉

nathalie111
autor
2. máj 2008

diky elise.. 😉 sukromna diskusia...
a tato aj sunku aj syr,ale najprv ju odstrani z chlebika alebo z peciva... 😖

nathalie111
autor
2. máj 2008

elise,ty si taka zbehla v tychto veciach..kolko hodin mozem rocne pracovat na dohodu?? 😕

elise
2. máj 2008

na stoličke za stolom dlho neobsedíme po chvíly musíme ísť dole k hračkám a tam otvára pusinku. už som zo stoličky aj remence dala preč..nemá zmysel to tam mať lebo sa z nich dostane ako coperfild 😀 😀 😀
veľmi túži papať z misky z ktorej papá náš kocúrik cico 😀 ale darí sa mi ochrániť cicové jedlo pred lukaskom 😀

elise
2. máj 2008

nathali 350 hodín v kalendárnom roku dohoda o vykonaní práce ale je lepšie ked uzatvoríš dohodou o pracovnej činnosti to je 10 hodín týždenne. a ešte ti ide odvod do sociálky 😉

elise
2. máj 2008

ked to písanie pôjde týmto tempom tak sa tu stretneme ako dôchodkyne 😀 😀 ale aspon že sme tu my dve s nathalie a ešte zuz 😀 tak aspon téma bude na prvej strane🙂

elise
2. máj 2008

ale monológ je tiež fajn 😀 😎 😉

nathalie111
autor
2. máj 2008

ze ano? 😀

elise
2. máj 2008

zuz už máte kuchyňu komplet? ako sa býva? aako si zvykla hanka?

elise
2. máj 2008

nthalie IP 😉

elise
2. máj 2008

už sme na prvej strane medzi prvými 😀 😎 😎

elise
2. máj 2008

tak nás skôr nájdete🙂

elise
2. máj 2008

lukasko sa na varovku strašne teší a hlavne na lenku - dcérka kamošky u ktorej sa varuje 😉 aj sa smejú známi že sú už "frajeri" a "spolu spávajú" tak sa s kamoškou smejeme že zaťa si vychováva🙂 😀 😀

elise
2. máj 2008

a ked spomenieme že ide lenka alebo že ich vidíme tak sa malý usmieva a beží k nim🙂

martulanr
2. máj 2008

ahojteee tak mame pokracovanie 2? super
aj ja somo rozmyslala nad ockovanim proti pneumokokom ale ako citam tak nedam ja vzdy co som sla na ockovanie som dostala 😠 a potom lezala 2 tyzdne ako lazar
doki nas poslala na preockovanie v juni lebo maly nema ziadne znamienko po ockovani do pleca z pôrodnice tak ideme tam 😢 chuda soom zvedava ako to prezije

elise a nathalie vas obdivujem ze este kojite ked maly zbada didi tak zažiaria oci pribehne a mlaskááá 😀

elise
2. máj 2008

v utorok ideme na druhú preventívku s lukaskom k zubárovi tak uvidíme ako vycerí zúbky zubárovi 😀 , dufam že ho znovu prevezie v kresle🙂

nathalie111
autor
2. máj 2008

marti,ja uz som s tym chcela seknut,ale kiahne,hnusoby 😠 ,ma prinutili vydrzat...vies ake teploty mala??a aka bola nervozna??vtedy som bola rada,ze si este moze cucnut... 😵

elise
2. máj 2008

mne kojenie ešte vyhovuje mlieka mám dosť tak uvidím dokedy bude lukaska držať cucanie🙂

martulanr
2. máj 2008

nathalie tak to je ine ked kiahne take neprijemne 😒
nasa susedka s malym zas v nemocnici uz tyzden lebo maju vysoke teploty aj jeho ocino lezi vo vojenskej a teplotuje

martulanr
2. máj 2008

elise dobreeee 😀 ked som kojila som sa nevyspala tak som tym trhla som bola unavena lebo v noci stale na didi

elise
2. máj 2008

marti a ako sa máte ?

ozaj a teraz je kedy poradna? my sme boli očkovať vo februári na budúci mesiac ideme na krv kôli železu a poradnu máme kedy najbližšiu, to nám nepovedala doktorka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre