December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

k.a.t.k.a.
26. sep 2008

je to skôr výhlad na prístavný mosť 😅

adetka
26. sep 2008

my uz s odkladanim problem nemame 😉 ... slecna sa kazdy den do jasliciek tesi... a potom rozprava (aj ked skor iba naznakmi) co robili... a ja sa vrham na svoj vyskum... 🙂 ... inak interni studaci (ucim stvrtakov) su neskutocne pasivniiii ☹ ... snad ich za ten semester k nejakej aktivite vyprovokujem... 😖

aktak
26. sep 2008

zuz ja nechcem cvivit kvoli mliecku, pri Adamkovi som mala dost, ale nechcem riskovat a prist on kvoli necomu, cvicenie ma pocka, uz len necele 4 mesiace 😵 ale ani potom to nechcem prehanat, nech do toho roka mozem kojit

ten bar beriem, neco slabe ma snad nezabije 😎

zuz11
26. sep 2008

kati, preto budem cvicit pod dohladom trenera 😉 to bude bezpecne 😉 😀

aktak
26. sep 2008

ked myslis 😉
som cakala ze sa otepli ale zatial nic moc 🙄 som zvedava co sa zajtra bude pri jazere diat, ale najskor tam ani nepojdeme, bude tam hlava na hlave, mozno kolotoce skusime 😵

adaa
26. sep 2008

tak moment.. to fitko asi milujem, pome 😀 odlozis a ides.. presne tak, len sa modlime aby im to vydrzalo 😀 Vikend ma byt 20-21stupnov. Dnes sme malu zobrali na vinobranie v Pezinku, kupili sme aj balon. Vydrzal paradnych 5min. Mala pocit ze to bude strasna sranda trieskat nim o zem a buchat do mlaky, to pak striekalo chapete. To bol taky ten heliovy na palicke. Pekny bol no.. s konikmi 😠
Adetka a ja som ani nevedela ze si ucitelka, juu obdivujem trpezlivost 😵
Zuz a vy uz mate vybrane mena? a ostatne tehu mamicky?

aktak
26. sep 2008

adaa adetka myslim neni ucitelka, len uci vramci doktorantskeho
odkedy ze to beru? od 3 mesiacov? 😀 malicku by som kludne vzala do baru, ona je uply anjelik zlatucky 😵

co tak spolocna prechadzka po sade J.K.? zajtra alebo v nedelu? 🙂

olianko
27. sep 2008

Ahojky
Tak pozeram Cat Girl a pomoooc 😝 Ten Mastalir je total trapny, slinta tam .....no hruza 😝 😝 😝
nech sa len drzi svojejordinacie 🙂

aktak
27. sep 2008

markiza uz nevie co so sebou, strata casu ta show 🙄

sme boli na ruzinovskych hodoch, kupila som si cukrovu vatu ale Adamko ju nechcel lebo sa mu zdala divna, asi ze bola tyrkysova 😀

olianko
27. sep 2008

akatka my pojdeme asi zajtra na tie hody 🙂
dnes sme boli u babky tak som videla , ze su tam kolotoce...juj tak sa tesim

adetka
28. sep 2008

dievcata kde steeee.... vsak sme boli na poslednom riadkuuuu 😕 😀

adetka
28. sep 2008

cat girl som pozerala presne dve minuty... neviem hodnotit... ai talent velmi nepozeram... ale manzel to chce pozerat... tak asi obcas na to mrknem okom...

adaa... ako pise akatka... som internou doktorandkou (zistila som, ze v mojom studijnom odbore zo siedmych doktorandov najstarsia 😅 )... a to ucenie mam iba ako pedagoicku cinnost...

martulanr
28. sep 2008

ahojte tak po dlllhom case vas citam

u nas neficia žiadne rozpravky ☹ nas maly len motorku a psov 😀
cely den beha ako o zivot cez den uz nespava v noci sa stale budi uz som zúfalá z jeho spánnku od zajjtra nasadzujem sedeliu dufam ze pomoze
neviete mi poradit nieco aby prespal celu noc?

elise
29. sep 2008

dobré ránko tak my sme už dobrali antibiotiká a ako náhle sa lukaskovi polepšilo začína vymýšľať 😀
začala som sním chodiť na angličtinu a celkom ho to baví som zvedavá ako to bude ďalej 😀 idem vás prečítať 😉

elise
29. sep 2008

prajeme miške všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵

k.a.t.k.a.
29. sep 2008

ďakujemeeee 😵

lucxy
29. sep 2008

aj ja sa pripajam ku gratulacii Miske 🙂 posielame pusinku 😀

martulanr
29. sep 2008

prajeme Miške všetko naj naj .... 😉

olianko
29. sep 2008

ahojky 🙂
k.a.t.k.a aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂
martulanr ahojky...ozaj si tu dlho nebola 😉
a preco Radko nespava cez den? kuk IP

aktak
29. sep 2008

cmuuuuuuuk pre misku 😵

adetka
30. sep 2008

Mirka cez den nespava iba raz za cas... napriklad vcera... a potom mala nepokojnu noc... sme vsetci traja chori...ja a manzel na antibiotikach... nastastie slecna ma iba sopliky... takze sa vsetci liecime...

zuz11
30. sep 2008

no u nas sa nastastie spava kazdy den ale posunuto asi az od cca druhej 🤐 🤐 🤐
no tiez u nas jsa prehana choroba ale zatial zasiahla iba mna ale celkom staci kedze muz od rana do noci v praci ci je vikend a ci tyzden a ja uz padam na hubu 🤐 a ani spat poriadne neviem ani cez den a ani v noci 🤐 🤐 🤐

oslavencom prajeme dodatocne vsetko naj a vsetkym chorym skore uzdravenie 😉

k.a.t.k.a.
1. okt 2008

díky baby 😉

tak kedy dáme meeting v tom relaxxe? 😀

adaa
1. okt 2008

dodatocne Miske vse naj na naj .. chcelo by to nejaku novu fotku 😉

zuz11
1. okt 2008

tak ja sa tesim momentalne ze zijem a netusim dokedy sa ma bude tato choroba drzat tak ja do relax centra az ked naozaj vyzdraviem aby som nenakazila aj vas popripade deticky 😉

lucxy
2. okt 2008

ahojte dako nam to tu zamrza 😕 ako sa vsetky mate? ja na prd dieta ma neposlucha a vkuse trucuje najviac rano ked sme doma to ma ide vyrutit,,,,ked som von s niekym tak sa najprv tvari ako anielik jaj,,,,jednej kamaratkinej malej vkuse robi zle, no hadam ju to prejde lebo zosediviem 🙂 🙂

lucxy
2. okt 2008

zuz ako uz ti je lepsie? co mas nadchu alebo nieco horsie? 🙂

sveva
2. okt 2008

Ahojte baby Môžem sa k vám pridať?

elise
2. okt 2008

ahoj sveva kedy sa eliška narodila, kolkáteho decembra ? 😕 môj lukasko 16.12. 😵

sveva
2. okt 2008

ahoj Elise. Narodila sa 23.12 🙂 Takže je vianočné dieťa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre