December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
25. feb 2009

zuz 😉
ja ani tych 12 kg nevladzem nosit, normalne ma ramena bolia 😅

k.a.t.k.a.
25. feb 2009

kati zuzi tak nech všetko dobre dopadne 🙂

kati kde a aky je program pre deti? hlavne pre také ako moje, čo by všetko sabotovalo, kričalo a neobsedelo hlavne. Ja už neviem kam chodiť a čo robiť a trtosiť sa v snehu sa mi zrovna 3x moc nechce 😝

Miška ma 13,3kg poctivo sa každy den važi či nahodou nepribrala 😀

adetka
25. feb 2009

Mirka ma cca. 88 - 90 cm a 9,5 kg... sme asi najmensi a najlahsi...

sisinka...pri tej chodzi sa Samko mozno hra... Mirka tiez obcas vseliako chodi... 🙂... nad mandami zacnem uvazovat az po navsteve imunologa... dakujem za radu

adaa
25. feb 2009

baby som 12.3tyz tehu, neviete ci si mozem dat acypilir a ci paralen???????????????????????????????????
Kaslem a mam priserne bolesti hlavy, uz to nemozem vydrzat. Tu hlavu myslim.. Zajtra skocim asi lekarke, ale ted si musim neco dat lebo uz zoskrabem stenu
Ta nasa vaha vseci viete, stale ju omielam cca 10.3 podla toho ako sa naje. Vysoka je akurat. Dnes som stretla kamosku co ma syna tiez deceber a maju do 10kg a povedala ze ona to vobec neriesi, ze aj jej strasi syn bol lahucky. Normalka sa vyvijaju, kecaju, vsetko fajn. Tak uz ani ja nestresujem. Kvapky ted este bereme, ale pak kaslem asi na to.

masinka
25. feb 2009

ahojte
ako vas tu citam, tak sa vytesujem, lebo som uz mala mindrak z toho, ze je Nelka taka "protivna" z toho, ze sa jej malo venujem kvoli malej, ale ako vidim , tak je to iba tym vekom. (aspon dufam) Inac u nas je to neposluchanie rozne podla osob, ked som na dosah, tak sa tatinkovi neda ani prezliect, ani nakrmit a chce len mna. A hysak chyti pri tom poriadny. Zase mna obcas vyhana z izby ked sa idu s tatom hrat a tak podobne.

Na klbiky sme isli pred dvoma tyzdnami, nastastie ich ma ok, ale bola som prekvapena, ked mi doktorka na otazku co s postolkami povedala, ze jej ich uz nemam davat. Moja mama ma presviedca, ze jej ich radsej davat mam. Ale ked doktorka vyslovene povedala ze Nedavat - davaju sa iba v pripade nejakej indikacie, tak sa zase nechcem robit mudrejsia ako doktor co to studoval 😒

Nelka meria okolo 92-93 cm (nechce sa mi dat odmerat, nejako si to spojila ze doktorka ju vzdy odmerala a potom dostala injekciu) a vazi cca 12,5 kg. Ked nie je tato na dosah, tak papa krasne, akonahle ho vidi, tak odmieta jest, ale ma pekne jamky na klbikoch aj v lickach, takze jej vahu a obcasne nepapanie momentalne neriesim.
A krpata ma uz 4700 g 😀

adaa
25. feb 2009

uz mi je lepise🙂
Sobota poobede Avion??

danii
25. feb 2009

zuz, drzim palceky! dufam to bude ok.
my sme boli s karolinkou u ortopeda a predpisal nam ortoped.vlozky do topanok. ma ich ploche a o 4 mesiace ideme na kontrolu. co uz.

adaa, drz sa. je to blbe obdobie, vsade nejake virusy, chripky,...... nech uz je teplo a krasna jar 😎

danii
25. feb 2009

... to obdobie vzdoru, hnevania sa, hadzania veci o zem - to poznaaaaam 😅
a este a preco a preco a preco..... stale dookola..... 😀

aktak
25. feb 2009

my mozme len dobeda 😕 tak o 10tej som myslela, lebo pobede krpci spia kezdemu inak 😨

adaa
25. feb 2009

ja tak skoro asi manzela z postele nevykopnem. Skoda, ze nemozte ☹
Zuz aj vseci chorucky drzte sa.
My mame za sebou zapis do skolky. Od sep.nas asi zoberu 🙂

aktak
25. feb 2009

adi tak nekedy nabuduce 😉
to mas stastie ze vas zoberu 🙂

adaa
25. feb 2009

.sak mozme bud tyz do avionu, budem v ba.
No, vezmu nas.. ale nie do tej najblizsej. Je to 5min autom a peso 20min. Takze rano bude vozit tatino a pak v teple mesiace poobede budeme mat prechadzku a v zime ju budem bravat aftom.
Vy az januar?

aktak
25. feb 2009

to tazko, kedze som na MD budem rada ked mi ho zoberu o rok, ale uvidime ako to bude s tymi firemnymi tento rok

elise
25. feb 2009

my budeme v blave v piatok manžel tam ide na pohovor potom chceme skočiť do avionu.pohovor má okolo pol jednej 😉

adetka
26. feb 2009

ahojte... my do Bratislavy tak skoro nepojdeme... Mirka berie antibiotika, a aj ja som este chora... ale o nejake dva tyzdne urcite prideme... otec i ja mame v marci narodeniny... a v lete urcite prideme na tyzden...
Mirka pravdepodobne do skolky nepojde... doktorka sa vyjadrila, ze nam neda potvrdenie... takze maximalne opat do jasliciek... ale az po lete... este sa jej zajtra opytam, ci skutocne mame zakazany kolektiv na rok a pol... zda sa mi to vela kvoli par tyzdnov chorob...

olianko
26. feb 2009

Ahojky 🙂
Adaa ja som mala prve tri mesiace tiez hrozne bolesti hlavy.ked sa to uz nedalo vydrzat tak som si dala paralen.Ten som si mohla dat, aspon tak mi povedal dr.povedal.Raz som skusila homeopatika ale nezabrali.
Nasa Saska ma tiez 92cm a vazi ani nie 12kg.No necudujem sa lebo poriadne neobsedi , stale len beha- aj po vonku aj po byte.S jedenim nemame problemy.
My na skolku este len cakame .Ako pisala sisinka tak vyjadrenie dostaneme az v maji 😠
Masinka ty nedavas Nelku do skolky?
....a vsetci sa co najskor uzdravte 😉

sveva
26. feb 2009

Masinka aj Eliška sa nechce dať tatinovi obliekať on je dobrý na šalenie a kúpanie. Po kúpaní obliekanie atď už nehrozí. Na to je už len mamina. 😅

No my máme zápis do škôlky začiatkom marca a zatiaľ mi každý hovoril, že ju nevezmú, lebo som na MD. No ale manžel ide v lete na pol roka asi preč, tak to by bolo pre mňa dosť náročné. Nič nevybavím, nebudem môcť ísť na nákup, poštu atď. Takže v kútiku duše dúfam, že sa zľutujú a vezmú ju. Stačilo by aspoň na pol dňa. 😅

aktak
26. feb 2009

nepodareny vtip: cerstva info, vraj nam idu Rusi od 8.marca zas zavriet plyn 🤐 az nato ze to neni vtip ale realita 😔

zuz11
26. feb 2009

kati, nestras 🤐 🤐 🤐 nasla som to teraz aj v pravde 🤐

no takze mame vysledky Ib na oboch nozickach, volalal som svagrine pediatricke ( len uz 8 rok na MD ) tak mi na ortopeda co sme u neho dnes boli povedala ze mu mozem verit ale aj tak asi este jedneho ortopeda navstivim uz na tom svagrina pracuje 😀 chcela aj meno na tetusku co nas v probiose vysetrovala 😀 pojdem tam asi a budem ziadat spat tie prachy za zle stanovenu diagnozu a liecenie 🤐 lebo aj tento dnesny povedal ze na tu diagnozu co nam dala dala nespravnu liecbu 🤐
ale ona sa sekla aj v diagnoze podla vsetkeho 🤐

aktak
26. feb 2009

cez to vsetko som rada ze ste tak dobre dnes dopadli 😉 my si pojdeme pre vlozky do topanok, a asi ho po ceste vymenim za ine dieta lebo ma vrtulu v zadku a nejak mu nestiham 😀

masinka
26. feb 2009

Oli
ja som planovala dat malu do skolky az dalsi rok kedze som doma, ale ked tu vsetky pisete ze davate deti do skolky, povedali sme si, ze si tiez dame prihlasku. Ratam s tym ze nas nezoberu, tak ma to nejako moc mrziet nebude a ak hej, tak sa este rozhodneme co a ako. Ale od septembra urcite nie, lebo ideme na dovolenku.
Kam sa vy hlasite? My na Lietavsku.

zuz11
27. feb 2009

takze na pondelok sme sa objednali na rozstrel a indeme na konzultaciu k dalsej ortpedicke ze kam sa ta trafi 🤐
nech som si na istom 🤐 aj ked po vcerajsku som pokojnejsia 😀

sveva
27. feb 2009

Masinka ja chcem dať malú do škôlky už len preto aby som aspoň niečo spravila. Asi budem na dievčatá úplne sama, tak to by som nemohla ísť ani na poštu vyplatiť šeky, ani na nákup. Takže by mi to pomohla, keby išla do škôlky aspoň na pol dňa. 😅

Inak od nedele budem slamená vdova, lebo manžel ide preč do 17.3. Takže už sa "teším", ani len netuším ako pôjdem na nákup. 😖

zuz11
27. feb 2009

ja nemam problem ist nikam s oboma 😀

aktak
28. feb 2009

zuz ale ty mas auto, bez neho a v takom pocasi ake bolo by si asi tiez moc obratna nebola 😉

adetka
28. feb 2009

ja si teda neviem predstavit ist nakupovat s dvoma tak malymi detmi... mne da niekedy zabrat aj tato moja... sama... 😅 ... jaslicky sme zatial prerudili na dva mesiace... a koncom marca dohodnem imunologa... nech zisti, precoje slecna tak rychlo chorlava... a ci jej antibiotika neznicili imunitu...

zuz11
28. feb 2009

no ako mli ste stretko? ja som zbalila rano deti a sme boli cely den v PK u kamosky 😀
kati, hej iba z autom by som si trufla, bez neho iba po okoli 😀 musim kupit este ten skejtik a bude to lepsie 😀 to sa mozno aj na strkovec sama z oboma odhodlam 😀

sisinka76
28. feb 2009

zuz, mne sa zda, ze tie skejtiky maju nosnost len 15 kg 😉

zuz11
28. feb 2009

aj lehatka su iba do 9 a v pohode unesu aj 15 😀 😀 😀 dennodenne to trestujeme u nas 😀

adetka
1. mar 2009

aj Mirka rada lozi po svojom lehatku... a zatial drzi... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre