December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
1. mar 2009

ten nas board je urcite do viac kil 😕 ale kedze mame zatial len 12 tak je to aj tak jedno 🙂 a je aj na sedenie co je fakt super 😀
stretko nebolo, teda o tom neviem 😉

sveva
1. mar 2009

Ahojte. Tak ja som až do 17.3 slamená vdova a čaká nás zápis do škôlky. Zuz my máme tej skejtík a vydrží na ňom tak max 15 min. potom už začne vystrájať, trucovať atď.

K našim je to okolo 2 km a cesta pešo s dievčatami nám trvá skoro hodinu. Taká prechádzka je super, ale keď je pekné počasie. Inak s Eliškou ísť do obchodu, to je strašné. Neviem si predstaviť, žeby som ju naháňala, všetko čo zobrala odkladala a popri tom ešte nakúpila veci. Pri nej sa to proste nedá. 😅 Auto máme aj my, ale manžel ho teraz zobral, a v lete keď možno pôjde na pol roka preč tak naháňať po obchode 2 dievky by už bolo asi veľa.

zuz11
1. mar 2009

kati hod foto resp link na ten skejt len aj potrebujem po boku upinaci lebo v strede mame brzdu 😀
sveva, tak nasa Hanka nastastie sa vie ako tak v obchode spravat 😀
ja nemam problem s prechadzkami len cesty po ktorych sa ide na strkovec su pri cestach po ktorych chodi dost aut, takze ja sa skor toho bojim 🤐
obe deti mi konecne sladko spia 😀

k.a.t.k.a.
1. mar 2009

no s mojou ist do obchodu je uplna katastrofa hlavne do detského s oblečením, lebo to sa pači teda pati aj toto pati áááj toto pati a ma na rukach 10 tričiek ktore si chce vziat so sebou 😝 😀 a najradsej mam tak ako aj dnes, pri pokladni v potravinach s oblubou okukuje a chce kupiť kondomy 😅 😀

lucxy
2. mar 2009

katka tak to bolo dobre, ze obkukuje kondomy 😀 😀 no ja ked snou idem do jednoty vystartuje stym detskym vozikom a vsetko mi tam dava alebo naraza snim do regalou,,,, 😠 alebo ked stojjim pri salamach tak mi zdrha,,, pre istotu,,,,
no a naposledy tam zbadala daky hrncek taky velky so slamkou no a my ho hodila do kosika este ze som si vsimla,,,a potom so mnou bojovala ze ako to ma dosiahnut, aby som povolila a kupila jej ho 🙂

adetka
2. mar 2009

ja slecnu z nakupneho vozika v potravinach tak skoro nepustim... iba raz som s nou nakupovala s kosikom do ruky... ku koncu som mala na rukach nielen kosik, ale aj ju... a revucu, mikajucu sa... neskutocne 😅 ... inam s nou nakupovat zatial nechodim...

elise
2. mar 2009

ja sa snažím nakupovať bez malého, ale ked nakupujem sním je to fakt zaberák ked som sama, všetko dáva dokošíka (keby deti nakupovali obchodníci by mali radosť) pri to ked to z košíka vyberiem že nekúpime to tak skriví pusonku a skustí plač (ale nechám ho plakať) stále mu opakujem nie nie nie...veľmi rád nakupuje v DM ke s malým deckým košíčkom a má svoju trasu 😀 😀

sveva
2. mar 2009

Tak to som veľmi rada, že nie som sama. Ja tiež väčšinou nakupujem sama, ale teraz keď je mužík preč tak neviem ako budem chodiť nakupovať. Ešte máme teraz nejaké zásoby, čo sme nakúpili v sobotu, tak dúfam, že vydržia čo najdlhšie.

Adetka a to ešte neprišla na to ako sa dá z neho dostať? Našej to ukázal tatino 😠 a odvtedy mám problém ju udržať aj vo vozíku. 😅

adaa
2. mar 2009

Ani moja v kosiku velmi nechce sedavat. Take potravinove nakupy absolvujeme takmer kazdy den, takze uz je zvyknuta.. veselo nakupuje a pak mamina vyhadzuje. Az take tragicke to nebyva. S oblecenim je to horsie, tam chce vsetky saty. Vcera sme jej kupili take na hranie princeznovske a od vtedy ich nedala dole. Aj v nich spala a je az do teraz. Odmieta ich dat dole a vrieska, takze smola.. dnes von asi nejdeme. Momentalne sa napchava lentilkami a pozera dvd, takze aspon chvila kludu.. idem neco robit, aj ked sa mi brutal nechce. Taky cas spat 😉
Zuz a co Alex? co vlasne ma s klbikami?
Ja tiez planujem kupit board ku kociku az sa narodi ale ja mam bugaboo a k tomu oni vyrabaju aj tieto stojanky.
http://www.mothercare.com/Bugaboo-Wheeled-board...

aktak
2. mar 2009

my mame tento, upina sa na bokoch
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://di...

my s nakupmi nemame problem, obsedi aj v auticku aj v kosiku, nec neberie ani nejaci az mi je to divne ked citam co robia ti vasi 😀

Adelka ma nepusti ani na krok od seba, pametam ze aj Adamko mal take obdobie po pol roku, takze si to uzivam aj ked nekedy ju musim brat skoro aj na zachod 🙂

aktak
2. mar 2009

sorry za to roztiahnutie...

zuz co u ortopeda dnes?

sveva
2. mar 2009

aktak aj Šárka je teraz taká, pomaly ide až do histérie, keď ma nevidí. 😝

masinka
2. mar 2009

s Nelkou sa da v pohode nakupovat ked sme same dve, sedi pekne vo voziku, dnes sme boli v Bille iba s kosikom a tiez pohoda
ja som jej divoke nakladanie do kosika nikdy netolerovala, tak si pri mne nic nedovoluje (aspon zatial). horsie je to ked je s nami na nakupoch tatino, to je hned cirkus, vo voziku neobsedi, bud chce behat a vozik tlacit, alebo ist k nemu na ruky...no ako si dieta naucil, tak ma.

obdobie ked so mnou Nelka chodila na zachod sme my mali az okolo roka a pol

adaa
2. mar 2009

Nasa chodila okukavat aj tatina na zachod, ale uz ju to preslo 😅 😉
Masinka, podarene foto. Su zlatunke obe, tusim sa aj zacinaju dost podobat 🙂
Aktak, Adelka aky vysmiaty drobecek 😀

aktak
2. mar 2009

masinka nelka je viac na teba a dianka na ocina ale to je len moj nazor 🙂
adaa co ako brusko, poslucha? zachvilu bude malicke uz aj kopkat 😉

zuz co ortoped? 😕

adaa
2. mar 2009

Brusko zacina nejak rast. Prave rozmyslam nad 4D utz tak to tu na nete studujem 😀 Inak zatim poslucha, ani neviem ze mi tam nieco votrelcuje 🙂
Nooo vraj druhorodicky zacinaju citit pohyby skor, vy ste kedy zacali? Vraj okolo 16tyz mam cakat?

zuz11
2. mar 2009

dnes sa konzultacia u ortopeda nekonala, mame dostat nahradny termin ale neviem presne este nakedy 🤐

aktak
2. mar 2009

ja presne v tom 16tom 😉
adi tie Saskine pery, no nechapem, my vsetci styria dokopy take nemame 😀

lucxy
3. mar 2009

adaa mala ma nielen krasne pery ale aj vlasy,,,,fakt je znej modelka 😵

lucxy
3. mar 2009

no a este som pozrela adelku ta je tiez zlatucka riadne slinta 😵

lucxy
3. mar 2009

a viete co mi vcera mala spravila v obchode? uz sme vykladali tovar a ci nechytila bambino a vyletelo do predavacky,,,no som nevedela ci sa mam smiat ci co 🙂

adaa
3. mar 2009

aaale nema az take pery, to robi hlavne ta fotka. Vlasky ma celkom dlhe, ale uz planujeme ostrihat. Len odomna chyta histeriu ked vidi noznicky, takze ideme ku kadernicke pekne spolu ;) Nech si uziva modelkovske chvile, ma nabeh na poradny nostek 😅 🙂
Uz sa tesim nech je 16tyz 🙂
Pekny den prajeme

lucxy
4. mar 2009

adaa aj ja idem s malou ku kadernicke nech jej to dako upravi,,,pretoze naposledy ked som jej isla ja strihat ofinku tak ja som jej nemohla len ocinko no a viete si predstavit ako to dopadlo ma ju krivuuu,,,,ale vsak to je vmode, ze? 😀
vcera zase bola hore od 6tej do vecera do 8mej 😠

olianko
4. mar 2009

Ahojky 🙂
my ku kadernicke zatial nechodime, zatial striham Sasku doma 🙂
My sme boli v poradni , maly pekne rastie, vsetko je tak ako ma byt.Kope hlavne vecer a ked chcem spat 😅 .
Adaa ja som tiez citila teraz pohyby okolo toho 16teho tt.
Saska teraz skoro vobec nespava cez den ☹ 😠 , rano sa budi o 7mej a vecer zaspava o 8mej.Aspon ze spinka cely vecer.No vymyslat jej stale program 😝 ....
Chystate sa niekto na tu vystavu do Incheby teraz cez vikend? my tam pojdeme asi v piatok nech tam nieje az tak vela ludi

olianko
4. mar 2009

...paradne do detskeho albumu 😕 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

rybecka
4. mar 2009

ahojte,
tak tejto fotke nerozumiem to ako preco zaco 😕 😅 sa chce ukazat naha ved si mohla obliect spodne pradlo? nie ale co uz ved kazda sa presadzujeme inak.
my tiez nechodime do kadernika strihame sa doma so strojcekom ako tatino. 🙂

adaa
4. mar 2009

Akoze mamuska ma super telo o tom potom, ale takto sa vystavovat na konikovi? Zuz to je nieco pre admina.. ju natrem ;)
Moju by som musela strihat asi v spanku.. boji sa nozniciek 😨

rybecka
4. mar 2009

inak mamicky ktore mate uz 2 deticky 🙂 ako to bolo u vas so ziarlivostou ?neziarlili drobci na male babetka ked ste prisli domov 😕
lebo si myslim ze Matej bude a dost 😒

lucxy
4. mar 2009

no rybecka uz sa ti to krati 🙂
no co dodat ktej mamuse,,,,asi radsej nic,,,no divne mi to pride sa tu takto vystavovat hola 😨

k.a.t.k.a.
4. mar 2009

jeeej no parada ta fotka, klobuk dolu po dvoch deťoch 🙂 a preco mazať? nech vidia že aj po 2 detoch sa da skvelo vyzerať 😉 a ne rozkysnuť jak knedla a vyhovarať sa na deti a tehotenstvo 😝

btw. mame opäť a zas nejaku virozu, takže 39,4 teploty 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre