December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
21. jún 2010

@adaa nieeee coby, to je Adamko davno davno, Alenka je este malulinka 😵
Adelka je nadsena, stale ju hladka, chyta, pusinkuje, ale obcas jej da hlavou do hlavicky akoze barambuc tak ju musim strazit, ale si pekne zvykli, Adamko nemal vobec problem tiez
a cez den je aspon veselo, ak jedna place zacne aj druha 😀 ale ked spia tak si aj odychnem alebo sa najem a uzivam si zivot bez velkeho bruska, nic v zlom ale byt velrybou ma uz az tak nebavilo 😅 velmi sa tesim ked Alenka podrastie a bude reagovat, usmievat sa 😵

@masinka vela zdaru ked sa zacnete snazit 😉

adaa
21. jún 2010

aktak musi to byt zabavne. Skusila by som si mat tri deti, ale len na 2dni zatial 😀 Mat v sebe rastuce bejby je uzasny pocit ale 9mes staci vsak 😀 a Kati uz ste skoncili, ci planujete dalej?

aktak
21. jún 2010

@adaa ja som skoncila, moj drahy tuho vtipkuje ze este dvojicky zvladnem ale to som ho poslala vies kam 😀 som mu povedala ze to musi uz mat s inou zenskou lebo ja som dorodila 😀 a najviac sa tesim ze dolu v pasazi v nasom dome idu asi robit fitness tak ked dokojim budem viac tam ako doma a muzik si moze zatial uzivat deti 😎

adaa
21. jún 2010

najlepsie 😀

olianko
29. jún 2010

Ahojky 🙂
Akatka tiez dodatocne gratulujeme 😀
My sa na tretie kolo nechystame , nam stacia te dve zlatica co mame doma.Tiez by som nechcela mat pubertiaka doma ked budem dochodkyna .Vtedy si budem lietat po svete a uzivat si dochodok 😀 😀 😀 ak sa teda dozijem 😅

aktak
29. jún 2010

@olianko ked budu vsetci moji drobci plnolety budem mat tesne po 40ke ak dozijem, takze si tiez budeme uzivat dufam 😀
inak rozdiel medzi 2 a 3 detmi moc neni, len je menej miesta v aute a vyrazne viac plienok mame doma 😎

danii
29. jún 2010

k.a.t.k.a. - aj ja si ten pocit este pamatam, tiez na to spominam 😵 😵 ty si mala maleho tiez cisarskym ako misku? nejako mi to uslo 😉
adaa 🙂 cislo poslem 😉 mozeme dat miting 😎

danii
29. jún 2010

baby ktore ste uz mali krstiny, co mali vase babatka - chlapcekovia oblecene?

danii
29. jún 2010

no dnes pisem na pokracovanie...... aktak, zmestia sa vam tri autosedacky? sice vajicko je mensie, ale naozaj, vela miesta neostava. ako zvladas? este teda tie dvojicky? 😀
ty chces byt zavreta vo fitku? 😕 a preco? vsak si ako prutik

hovorite o dochodku..... 😀 ani nechcem pomysliet. ...

aktak
29. jún 2010

@danii Alenka je vo vajicku vpredu a ja ako taka skolacka vzadu s detmi 😀 ale snad sa zadari vecsi povoz v blizkej dobe 🙂
no fitko mi treba lebo som slaba ako ten prutik 😅

ktora ste mali nekedy zapal prsnika? ja neviem ako to vyzera, ale pobolieva ma jedna cast prsnika, akoby som mala svalovicu, ale nemam hrcku ani neni horuci, moze to byt ono? co s tym? diiik

olianko
2. júl 2010

Takze Maxim ma dnes prve narodeniny 😀 Takto presne pred rokom mi okolo siestej rano odtiekla voda....mozno preto sa stale budi o 5:50 😅 😵

masinka
2. júl 2010

Maximko, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

olianko
2. júl 2010

dakujemeeee 🙂

adaa
6. júl 2010

Aj my gratulujeme Maximkovi 🙂 uz bezka?
Denii daj ;) som zvedava na malinkeho aj na Karolinku. Ale mohla by si poslat aj foto na mail 😵
Aktak ja som mala slaby zapal a mala som tam taky cerveny fliacik a bolo to na dotyk horuce

olianko
7. júl 2010

Okolo nabytku alebo ked sa ma coho drzat tak chodi.Ked ho drzim za ruky tak hned sa pusta na styri lebo lozenim je vsade rychlejsie 🙂

sveva
7. júl 2010

olianko dodatočne prajeme Maximkovi všetko najlepšie k narodeninám 😵

aktak
7. júl 2010

tu to zije 😀

@olianko Maximkovi vsetko naj 😉

@adaa nakoniec to asi bola len "modrina", Adelka sa po mne neskutocne vala a pyta si mliecko takze nekedy mi ustedri riadnu pecku 😅 🙂

baby, uz prisli (konecne) na dovod preco ma Alenka opuchnutu nosnu sliznicu, ma stafilokoka aj pneumokoka, asi z porodnice 🙄 mame silne kvapky, ak nezaberu tak dostane dalsie antibiotika, uz nech je to za nami ... 😔

adaa
7. júl 2010

Jejda. Alenke rychle uzdravenie. To som nevedela. Aj moj si doniesol nejakeho koka a z toho pak mal tu laryngitidu ked mal 2mes. aspon Dr.povedala, ze to mohol priniest. Drzime vam paste nech atb rychlo zaberu. Daj vediet ako sa dari

aktak
8. júl 2010

moje AaA 😀

danii
18. júl 2010

aktak 😢 dufam, ze je uz alenka v poriadku ☹
ako stihas? lebo ja mam pocit, ze nestiham vobec nic a to mam "len" dve deti 🙂

adaa, oki, poslem fotky. z krstin, mali sme minulu nedelu 😵 😵 alebo co takto stretko nejake? 😎

danii
18. júl 2010

aktak - kraaaasne su tvoje AaA 🙂 male slniecka 🙂

aktak
19. júl 2010

@danii Alenke je lepsie, ale prezmenu ma Adamko virozu a my s mm berieme ATB 🙄 ale do piatku musime byt fit aby sme isli na dovcu 🙂

vy sa ako mate ako? nenosi ti mala zo skolky choroby?

danii
1. aug 2010

@aktak mate to tazke, koluje vam to. ale snad to uz je ok, ste na dovolenke a oddychujete 😎
karolinka bola chora, no take to prave skolkarske obdobie mala minuly rok, ked jej stale nieco bolo. kazdu chvilu, bolo to hrozne. a samozrejme, kolotoc ona chora, ja chora a dookola..... 😖
adamko ako zvlada skolku, v pohode? davas ho od septembra do statnej, alebo este do tej sukromnej? ako sa vam byva v novom? chodim okolo a myslim na vas 😉

aktak
1. aug 2010

@danii ide do statnej, dufam ze to bude rovnako dobre zvladat ako teraz v sukromnej, je to uz velky chlap 🙂 a starostlivy, Alenku stale hladka a strazi pred Adelkou 😀

danii
1. aug 2010

@aktak 😵 zlatunky! no proste - ochranca a velky brat 😉
snad ano, vsak uz v kolektive s detmi bol, nemal by byt problem. a ked sa mu tam pacilo, aj ked urcite to bude trochu rozdiel oproti sukromnej, uz len v pocte deti v triede, ale neboj, je sikulka a zvladne to 😎

danii
1. aug 2010

inak vsimas? vedieme tu dialog 😀 asi su vsetci na dovolenke 😎

adetka
5. aug 2010

ahojte.... to uz sa tu bavite o tretich detoch 😀 ... nech sa zadari na prvy sup... ked sa zacnete snazit 😉
nam sa zatial nedari (stitna zlaza, vek 😅)
Mirka nastupuje v septembri do skolky... po roku a pol s babkou... som zvedava ako to zvladne 😉 ... a mna caka pisanie dizertacky 😒

aktak
5. aug 2010

@adetka drzime palce v skolke, nech uz neste chori 😉

@danii som zvedava na tu statnu, dufam ze smenu dobre zvladne

btw rozmyslam o ockovani proti kiahnam, pre deti aj muza, ma slak trafi ak by to nekedy dostali...

danii
5. aug 2010

@aktak, nad tym rozmyslam aj ja, uz nejaky ten cas. pytala som sa aj lekarky, informovala sa ze co a ako. no zatial ma okolie prehovorilo..... ale rozmyslam nad tym stale......
ty by si dala zaockovat aj muza a vsetky deti? lebo to je to, ak ti to prinesie jedno dieta, za chvilu to maju vsetci.... 😖

masinka
6. aug 2010

ahojte
tak my sme dali proti kiahnam ockovat. pri Nelke som najprv odolavala (sak kazde dieta to malo a prezilo a bla, bla), ale kolegynina mala to chytila a nasledky ma dodnes.... tak ked mala Dia 15 mesiacov, dali sme tu 4-kombinaciu (mala slabsiu reakciu ako Nelka na 3 komb) a aby teda Nelka nebola diskriminovana, dali sme teraz aj ju pichnut - a nemala ani len zvysenu teplotu. Akurat pred mesiacom sme mali dat Dianku preockovat 2. davkou a chytila nejakeho grckaveho bacila, tak sa to odlozilo na buduci pondelok, len teraz ma zase Nelka zapalene hrdlo, tak cakame ci to mala od nej nechyti....

inac ked som robila Au-pair, tak to mali naraz vsetky tri "moje" deti (2,4 a 6 rocne) a teda bolo to o drzku - este ze sme s rodicmi boli na nich traja. ja som drzala najmensiu na rukach, drzala som ju za rucicky aby si neskriabala tvaricku a ona sa pritom o mna snazila suchat chrbatikom ako ju svrbel. vyrazky mali aj v puse, tak ich to stipalo ked papali... navyse to dostali tyzden pred dovolenkou....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre