December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
6. jún 2008

dobre ranko baby, ako sa mate 🙂 dnes bude asi zase krasny teply slnecny den teda aspon tu u nas
aktak pozrela som si foto zuz 11 ona ma tu sedacku dozadu, tak sa dnes pojdem pozriet do obchodu a uvidim ze co a ako 🙂
nech to adamkovi co najskor prejde a bude dobre 🙂

elise
6. jún 2008

aktak prajeme adamkovi aby mu to rýchlo prešlo a bol zdravučký. 😉

adetka
6. jún 2008

akati.... s Mirkou tiez zelame Adamkovi aby sa co najrychlejsie uzdravil... 😉

sisinka76
6. jún 2008

lucxy,

my sme tiez chceli zadnu sedacku, ale nakoniec sme kupili vozik za bicykel, ma to mnozstvo vyhod oproti sedacke, Samko sa tam pekne hra,vsetko vidi, ked je unaveny, tak si pospinka a je stale ok. predavac v obchode nam povedal, ze prednu sedacku by nikdy nekupil, pretoze dieta vychyta nielen vsetky muchy, ale aj ochorie, konkretne jeho vnucka dostala hned po 1.jazde zapal uska a sedacku odlozili. a zadnu sedacku-treba ratat s hmotnostou sedacky, co je asi 5 kg+hmotnost dietata a to je uz dost velka zataz na zadne koleso bicykla.

elise
6. jún 2008

sisinka a koľko vás stál ten vozíček za bicykel? 😕

sisinka76
6. jún 2008

aktak, k tej alergii, alebo co to ma Adamko - vcera sa Samko vyhadzal po brusku a na chrbatiku, dva dni predtym mal vecer zvysenu teplotu. a je to potravinova alergia, jedol 1.krat hrozno, dva dni po sebe a takto dopadol. a navyse ma z toho prekysleny zaludok a tiez problemy s crievkami, tak dostal fenistil kvapky a probiotika bio gaia a uzivame to, treba pockat, vraj organizmus sa cisti aj mesiac ☹

lucxy
6. jún 2008

sisinka diky za radu a kde ste kupili ten vozik, chcela by som vidiet dake foto 🙂

aktak
6. jún 2008

sisi no mz ale mame problemy s crievkami uz dlhsie, uvidime ako dopadnu testy a ci zaberu lieky, dnes mu dam prvu davku, dakujeme ze na nas myslite 😉
pridam brusko do albumu cez vikend, uz som riadna velryba, aj ked na vahe to az tak nevidno 😅

masinka
6. jún 2008

ahojte
tak sme naspat z dovolenky. ja ze to tu budem citat tyzden a ono za mesiac pribudlo 7 stran 🙂
tak asi od vas dezertujem k januarovkam 2009, tam je trochu zivsie 😉

sisinka76
6. jún 2008

lucxy, my mame tento, aj v tej farbe

http://www.sportservis.sk/product/croozer-737-2...

sisinka76
6. jún 2008

aktak, neboj, budete ok 🙂
a som zvedava, ake brusko uz mas, tak sup sup fotos 😀 ozaaaaaj, moja setricka sa uz "zbavila" bruska, v stredu sa jej narodila druha dcerka, Natalka 🙂

sisinka76
6. jún 2008

masinka, tebe gratulujem, aj my sa uz snazime... 😉

lucxy
6. jún 2008

sisinka dik za typ, 🙂

aktak
6. jún 2008

masinka gratulujem 😉 u tych mojich augustoviek 2008 to tak zije ze zapisu 7 stran za jedno dobedie bez problemov 😀 strasne vela nas je augustovyxh 😲 🙂

aktak
6. jún 2008

drzime vsetkym snaziacim sa palce, nech sa zadari tak lahko ako nam 😉 😀

lucxy
6. jún 2008

aktak mozme zazelat vsetko dobre aj tym nesnaziacim mozno ze sa ties zadari hihi

masinka
6. jún 2008

dakujem za gratulacie, tiez drzime palceky, nam pomohol pokec s bocianom v ZOO a hladkanie brusiek 😀

palvinka
6. jún 2008

jej masinka gratulujem 🙂 , ty si druhá z decembroviek06, čo bude mať druhé baby 🙂

aktak
7. jún 2008

takze druhe kolo sa rozbiehaaaaaaaaa 😎

erika153
7. jún 2008

masinka gratulujeeeem 😵 😵 😵

k.a.t.k.a.
7. jún 2008

aj ja gratulujeeem 😵

zuz11
7. jún 2008

takze po dovci som tu spat 😉
boli sme u nasich 😉
lucxy, ja mam zadnu pretoze prednu by sme nemali kde na nase biky upevnit a sme spokojny, hlavne ak byvas v byte a mas to mat niekde uskladnit 😀 vozik by zaberal vela miesta a hlavne by sa nedalo chodit po vsetkych trasach, ktorych chodime 😀
a tiez gratulujeme k druhemu kolu tehuliek 😉 😀
idem pocitat ze co sa kde udialo 😉

danii
7. jún 2008

ahoooojte po dlhej dobe. ale sa tu udialo zmien 😎
masinka, aj ja sa pridavam ku gratulantom! 😉 🙂 paraaaaada! 😎

adetka
8. jún 2008

ahojte 😀
masinka... gratulujeeeem... a prajem prijemne tehotenstvo... uzi si ho... 😉

lucxy
9. jún 2008

ahojte baby, prajem vam krasny den, co vsetky robkate, tiez gratulejem vsetkym tehulkam 🙂

lucxy
9. jún 2008

aktak ako sa ma maly 🙂

aktak
9. jún 2008

uz je to lepsie, vyrazky ustupuju takze fnistil davame menej, dufam ze aj lieky na crievka pomozu a do tyzdna bude pokoj, prave zaspinkal tak mam hodinku volna 😀

lucxy
9. jún 2008

aktak tak si uzi hodinku volna, mne dava teraz mala zabrat idu jej posledne 4 stolicky tak je fest zla ☹ aj v noci sa zasse budi a rano medzi 5-6 tou je hore na koni plna energie no co uz hlavne je ze sme zdravy 😀

lucxy
9. jún 2008

aktak nemala si nahodou hodit foto do albumu, uz aj ja musimmmm...

aktak
9. jún 2008

aj nam idu 5ky, ale myslim ze to preziva celkom dobre, prebdene noci sposobuje teraz to brusko, dnes sme boli na sono na kramaroch, ma velmi vela plynov takze musime davat pozor na stravu
foto som chcela hodit, ale laptop mi blbne a nechce mi browsovat ked vkladam tak to musim spravit z ineho compu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre