December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

nathalie111
autor
17. júl 2008

kiwuska 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

jééj kto to ma po vas čitať 😀 tolko stran naraz si už ani nepamätám 😅

včera ked som zaspávala 😀 tak som rozmýšlala kam sa chodí s deťmi v zime hrať? 😕 😅 preliezky už asi moc nie, tak čo potom? len prechádzky ? 😝

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

strašné mraky sa valia z Rakuska 😝 sa bojím aj niekam vybehnúť aby ma nezastihla nejaká smršť 😝 😅

zuz11
17. júl 2008

no ja planujem poobede ist do mesta tak snad aspon mraky prejdu, ale zasa hic nemusi byt 😀 radcej si obleciem sveter 😀

lucxy
17. júl 2008

u nas akurat zacalo prsat ale vyzera to len na prehanku 🙂 ja som bola doobeda v kratkom tricku a aj tak som prisla spotena ako mys 🙂

aktak
17. júl 2008

aj ja som zevdava kam budeme chodit v zime, ked bude mlicka spat a Adamko sa bude chciet vyblaznit 😕

adaa
17. júl 2008

aj u nas v Modre zprchlo, ale az taka zima nie je. Zima bude perna, vy aspon mate materske centra na lepsej urovni.. my nic moc

rybecka
17. júl 2008

No mi v zime budeme sa sankovat a stavat snehuliakov na dvore 😉
Horsie bude ked bude bez snehu potom neviem co vymyslim 🤐

aktak
17. júl 2008

si budete mysliet ze mi sibe urcite 😀 ale ja neviem ake je to mat dievcatko, mam chaos v tych pancuskach satockach a tak 🙂 co sa vam najviac pri vasich odvedcilo napriklad nadoma alebo von? bodynka a teplaciky ci pancusky a satocky alebo co? chlapci to maju jednoduchsie 😎

adaa
17. júl 2008

my sme nosili hlavne gate, teplaciky, pancusky samozrejme. Satocky na takom malinkom az tak nevyniknu podla mna lebo stale lezi. My sme davali suknicky iba ked sme sli na navstevy, aby bola kocka. Inak normal jak chalosa 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

ani my sme sukničky ani šatočky nevyužili, v zime teda určite nie jedine ak v lete to mala pol roka ale to zase adelka bude mať v zime 😉 no prvý polrok určite len tepláky alebo dupačky na doma, na von dačo k svetu ale aj tak to nebolo vidno kedže bola zababušená v kočari .. pančušky tak či tak som davala aj pod teplaky v zime

aktak
17. júl 2008

takze si tie satocky co mam mozem akurat tak zaramovat 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

ja sama nie som moc na sukne a tak ... ja malej davam väčšinou teraz 3/4 leginy s krajkou 😀 nech je čeče 😀

inak zase som včera zhrešila v auparku 😅 by som chcela vedieť aký pako vymyslel dať preliezky k nakupnemu centru 😅 😀

aktak
17. júl 2008

kati mna zachranuje len to ze nemozem behat lebo keby som mohla tak amen tma, by ma muz hnal kade lahsie 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

no kým nechodí tak ti budú šaty tak na dve veci 😀 ja som tiež mala nakupene a nikdy som jej ich vlastne neobliekla, no tuším raz mala na velku noc 😀 a fakt až v lete ked sa potila v kočiku ale to bola tuším viac v nohavičkách ako tričkách ako šatách 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

no mne vždy prišli tie načančané dievčatká v kočiku viac smiešne ako chutné 😅 😀 sorry

aktak
17. júl 2008

no v auguste septemberi a oktoberi by este mohlo byt pekne, tak snad aj saticky vynosime trosku 🙂 a na zimu teda hlavne nohavice pokupim 😎 😉

aktak
17. júl 2008

no nam nacancane nehrozi dufam 🙂 ale musim sa v tej babskej detskej mode naucit chodit, chalanska je ovela jednoduchsia 🙂

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

no inak v parndorfe majú teraz vypredaje 😅 tak som malej polo trička nakupila už na buduci rok 😀 aj čiapky na zimu za 4 evro 😀

zuz11
17. júl 2008

tiez saty a sukne az teraz ked uz hanka chodi 😀 lebo na babetku je to podl amna hrozne smiesne, sme dostali take jedny saty a ked somj ju do nich v 2 mesiacoch obliekla tak so sa riadne nasmialaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuz11
17. júl 2008

este ze sme sa az doteraz nevymotali z domu, lebo by sme riadne zmokli 🤐 🤐 🤐 🤐

elise
17. júl 2008

ahojte u nás tiež každú chvílu prší až leje 😠
chystám sa vybehnúť u nás do kauflandu tak hádam nezmoknem 😒

lukaskovi sa rozväzuje jazýček vety ešte netvorí radšej ukáže ale ked má náladu tak kecá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zaspávame pekne v postielke v kočíku odmieta byť iba ked ideme von lebo ešte neprejde tak veľa toho.
my sa na budúci týžden chystáme na dovolenku tak sa teším že si oddýchneme a budeme celá rodina spolu. 😵 😵 😵

elise
17. júl 2008

čo sa týka zimy tak my budeme na dvore ked bude sneh vymýšlať hry, robiť stopy snehuliaka... ale ked sneh nebude tak skúsime kreslenie prstami, lepenie alebo modelovanie. 🙂 manžel nás chce zobrať do lesa na prechádzku ale to asi lukasko dlho nevydrží bez kočíka tak uvidíme. 😉

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

no u nás kreslenie vydrží ak sa nemýlim necelú 1 minútku 😝 takéto aktivity u nás momentálne nehrozia, ale možno sa to zmení, ale bude niekto musieť maminku naučiť modelovať, lebo ja moc na takéto veci nie som 😀

k.a.t.k.a.
17. júl 2008

inak samozrejme že ja múdra som sa vybrala do DMky aj s malou pešo, však nech sa vyvetrá 😀 a nech vymokne 😀 😅 som mala gate mokré až ku kolenám 😝

masinka
17. júl 2008

jej, ze zaostale deti 😉 vraj dieta ma tvorit tolkoslovne vety, kolko ma rokov, takze nase ked maju rok, staci ked vedia par slov povedat, spajat ich maju zacat az v januari 😀 a hlavne ze rozumeju ked im nieco hovorime. tatino je vzdy cely hotovy z toho, ked povie Nelke ze "pockaj chvilu, este si dam ponozky" a ona o par sekund k nemu dopochoduje s ponozkami co stiahla z radiatora (a dokonca s jeho)...
moja rodina nema nastastie vyhrady k tomu kolko rozprava, ale mama ma vytaca tym, ze ja som sa ako 8 mesacna pytala na nocnik a preco este kojim

Akatka, ja som malej obliekla satocky akurat na oslavu narodenin, aj to bolo take odveci, lebo este viac lozila ako chodila, inac na doma nosila body a na tom dupacky, myslim ze pre take babo je to uplne najpohodlnejsie a hlavne nema stale odkryte krize. na von sme mali rifle (na traky) aby bola paradnica, alebo v lete leginy. ked bolo zimsie, mala pod nimi pancusky. odkedy behala popri nabytku, nosila teplackove supravy, vacsinou take na traky, teraz uz nosi doma normalne teplaky a na von gate a tricka.

sak pokukaj albumceky 🙂

adetka
17. júl 2008

akati... Mirka mala doteraz na sebe satocky asi tri razy.. na krste, na oslave narodenin mojej krstnej a raz na vychazdzke vonku... po meste... a prvy krat som jej satocky obliekla az v juni... do jedneho roka sa ti urcite nezidu...

adaa
17. júl 2008

veru tak tak to so satockami chodi, aj my sme zacali viac az ked zacala behat. Lenze to pak su hole, dobite, krvave kolena.. takze aj tak to vyhravaju LEGINY 😀

lucxy
17. júl 2008

no baby ste sa zase rozpisali....akatka a preco si myslis ze babska moda je zlozita? mne sa na mojej malej pacia take tenke nohavice a ktomu je suknicka je to take chutne ked to ma...spravim foto 🙂

lucxy
17. júl 2008

dneska sme sa boli vozit zase na biku a uz ma normalne boli zadok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre