December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
5. aug 2008

dobre ranko zienky 🙂

aktak
5. aug 2008

adaa na nete sa to neda 😕 teda to mi muz povedal, ze spravy a tak sa daju ale nie serial lebo ze na to nemaju pravo, tak sme sedeli nasr... pri vypnutej telke lebo ten serial mame dost radi 😀

elise
5. aug 2008

dobré ránko tak sme sa vrátili z dovolenky
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

adaa
5. aug 2008

a vyskusali ste? ja som pozeravala Ordinaciu cez net na markize

aktak
5. aug 2008

adaa neskusali, ani neviem preco, ma to stve...no vies ordinacia je ich vlastny program, ale ci toto mozu sirit netom ked je to prevzate neviem, ak ano tak mojho muzika rozkrajam 😀

zuz11
5. aug 2008

hej ordinacia je vlastny program a amju ju v archive 😉 manzelky nie ale daju sa stiahnut na nete len asi iba v anglictine 😉 dokonca tam najdes aj najnovsie serie, moj muz si stahuje takto vsetko mozne aj nemozne 😀 dokonca aj novinky v kinach 😀

aktak
5. aug 2008

zuz len ja neosm taky expert na stahovanie 😅 nevies kde sa to da stiahnut v anglictine? lebo aj sme vcera hladali ale nasli sme len take 2 minutove kusky 🤐 dakujem 😉

lucxy
5. aug 2008

ja pozeram tiez cez net,,,serialy a isli mi 🙂 sme treti den bez plienky uspech len dneska rano sa mi vycikala na podlahu lebo som nestihla ju dat ale to neva,,,,no a cez noc ma ked spi,,,,ale dneska sa mi zobudila o druhej rano ze ccciiikkkaattt 😀
zuz kedy hodis foto bruska? 🙂

zuz11
5. aug 2008

kedze mam na to muzika tak ja netusim ale ma viac takych programov na stahovanie, filmov, serialov, pesniciek a podobne, ale mozem Ti ich nazvy dat az ked pride domov 🤐 nie je ani online ze by som sa ho spztala 🤐

aktak
5. aug 2008

vies co spytam sa kamarata co si tiez stahuje filmy, vecer k nam ma prist neco urobit s compom, ale vdaka 😉 ten serial je asi jednie co ma v telke bavi tak by som to rada videla 😀

moj muz sa chysta do V.Tatier dnes vecer na otocku 🙄 a ja mam velmi zaujimave pocity v bruchu 🤐 nech si ma nepraje ak zacnem rodit a on tu nebude 😀

lucxy
5. aug 2008

aktak takze dneska, hej,,,, 🙂

aktak
5. aug 2008

ani srnka netusi, kazdy den mam divne pocity 😎

lucxy
5. aug 2008

boze najhorsie je to cakanie, ze? 🙂

aktak
5. aug 2008

najhorsie bolo lezanie 😉 toto je len prijemne napetie 😵

tehulky ako sa mate? hlavne tie na zaciatku, co nevolnosti?

lucxy
5. aug 2008

no zabudla som ze si musela lezat, tak to hej 🙂

ozaj masinka uz mas vysledky? 🙂

zuz11
5. aug 2008

takze je online, momentalne pouziva na stahovanie uTorrent 😉
a ze mas skusit tu http://www.mininova.org/ 😉 😀
tam si to vyhladat, stiahnut takzvany torrent (to je subor s koncovkou .torrent) a pomocou uTorrent (alebo opery) to stiahnut...
ale som skepticky. Na to je mozno lepsi eMule (alebo aMule)...
( to k tomu napisal moj muz)

aktak
5. aug 2008

🙂 zlatyyyy 😉 dakujem, poviem mojmu muzikovi a uvidim co budeme vediet urobit 😅 😀 vdaka este raz 😉

masinka
5. aug 2008

ahojte

sisinka, gratulujem k tehulkovaniu, krasne nam tu toho pribuda 😀
Aktak, ty sa drz, uz to mas len dva dni do toho paradneho osmickoveho datumu 😉 dufam ze aj ja budem v januari riesit "divne pocity v bruchu"

nas horor totiz pokracuje, zajtra idem na amniocentezu
ale aby bol chaos uplny, zatial co ma tam moja doktorka poslala s tym, ze mame zvysene riziko Downovho syndromu, podla vysledkov z Kramarov, je DS v pohode (1:3033), ale mame zvysene riziko neuralnych poruch a to az 1:170, pritom podla predoslych testov to bolo 1:1300. tak som z toho uplny jelen. Robili mi uz dva ultrazvuky, podla kazdeho im vychadza iny vek, takze podla toho to potom tak aj vyzera. kedze sa to uz ale tak dlho natahuje, rozhodli sme sa ze ten odber riskneme, lebo keby sme cakali na este jedno preverenie, tak keby potom bol vysledok zly, bolo by uz neskoro nieco riesit. ☹

inac krpko stale kopka, a podla ultrazvuku ziaden razstep nevideli, tak snad to bude len plany poplach, sak som tlacila kyselinu listovu...

no a ked si predstavim ze budem cakat na vysledky este 3 tyzdne, tak asi osediviem 😢

zuz11
5. aug 2008

uf masinka, nezavidim ale silno drzim palce a myslim na vas nech vsetko dobre dopadne a ste vsetci zdravy 😉

mne muz prisiel s prace chodi ze neako zaludok a tak a mal teplotu a ma 37,6.... do toho teraz mala plakala tak som jej niesla vodicku sa napit a citim neaka tepla a teplomer 38,5 🤐 tak mam doma dvoch marodov ale dufam ze zajtra budu fit.... 🤐

k.a.t.k.a.
6. aug 2008

ach jo masinka, aj ja strašne držím palce a verím že všetko bude v poriadku ... svokra mi vravela že jej tiež vyšli zle AFP testy a dokonca aj amniocenteza a narodil sa jej zdravy syn 😕 však pri AFP stačí aby sa urobili v iný týžden a hned su vysledky inakšie, tu sa fakt treba presne trafiť no a pri amnio je tiež nejaké to % že je nesprávne .. inak svokra ma niečo okolo 45 aby ste si nemysleli že stará senilná si vymýšla 😀

zuz a vám skoré uzdravenie

kati a ty už chod rodiť alebo čakáš na začiatok olympijskych hier? 😀

aktak
6. aug 2008

masinka velmi drzime palceky krpcekovi aj vam vsetkym, myslime na vas 😉

zuz ja som bola vcera s malym sama a akurat sa desne vyhadzal, nevedel kludne spat a ja som mala cely vecer kontrakcie ze som nevedela co so sebou 🙄

kati 8.8. maju dokoncit rekonstrukciu v porodnici 😀 ja mam tusaka ze to bude 10teho ale to je asi len zbozne prianie 😀 muz mi prikazal rodit v pondelok aby dostal co najviac volna 😠 🙂

zuz11
6. aug 2008

takze dnes su akosi zazrakom fakt obaja zdravy 🤐 netusim s coho mohla mat Hanak tu teplotu 🤐 🤐 🤐
ale podstatne je ze je ok 😉
aj ja som na AFP mala moc vysoke hodnoty ale zasa niektore nizke a ze celkovo to bolo v norme tak akoze nic sa nedele.... aj tak je to divne snad mi buduci utorok v poradni povedia k tomu viac...... 🤐

elise
6. aug 2008

pekný dníček vám prajem všetkým.
lukasko sa naučil pár nových slov už vie povedať nové : hrable-brable, pivo 😀 , daj, paci aj spája mmina daj mamina páči. je zaltučký,
nočník odmieta ☹ sadá si naň iba oblečený s holou riťkou ani náhodou ☹

zuz11
6. aug 2008

nasa Hanka vie napocitat do 5 😀 😀 😀

lucxy
6. aug 2008

gratulujem Hanke k pocitaniu 🙂 dneskajsi ranny zazitok z cikania,,,mala chcela cajik pit v postielke tak som jej dala pre istotu aj plienku keby daco,,,,zrazu som pocula ako hovori maminka cikala cikala hanba 😀 pridem k postielke,,mala si dala dolu plienky a vycikala sa 😒
akurat som uvarila hubove rizoto tak papam,,,vcera som sa nacistila poobede hub 🙂

elise
6. aug 2008

aj my gratulujeme hanke k počítaniu je šikulka 😉 😵 😵

aktak
6. aug 2008

zuz dobre ze je uz mala ok ze to nic nebolo, nam vyrazky mierne ustupili tak som tiez spokojnejsia 😔
vsetko ma picha, brusko mam az na kolenach padnute 😅 som zvedava co zajtra doktor povie

lucxy
6. aug 2008

aktak napatie stupa 🙂

aktak
6. aug 2008

uplna telenovela 🙂

lucxy
6. aug 2008

uz si si pozrela manzelky? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre