December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
5. dec 2008

kraaaaasne narodeninky oslavenkyniam 😀 😀 😀

Adamko dnes povedal Adelke ze "lubim Agu" 🙂

adaa
5. dec 2008

to je zlatucke Kati 😀
Moja slovo lubim ta hovori ze: LUBIKI ,, smiesne to je lebo LUBIM vie pekne ale lubim ta uz nezlozi 😅 😀

sveva
5. dec 2008

Ahojte.

Všetko naj oslávencom. 😀

Tak naša Elča sa akosi nechytá na rozprávanie. Hovorí, ale všetko skomolene 😅

adaa
7. dec 2008

krasneho po mikulasa prajeme 😉 My mame sladkosti a sladkosti.. sa divim ze nas brucho neboli 😀

lucxy
8. dec 2008

ahojte, adaa napodobne tiez mame zasoby sladkosti 😀 az az,,,,dneska som sa hned rano zasmiala, mala povedala ze macky piju pivo 😀 teraz si razitkuje to ju celkom zacalo bavit,,,,ale budem musiet kupit dake kvalitnejsie tieto su onicom 🙂
zuz uz si vporiadku? 🙂

elise
8. dec 2008

pekný dníček. 😉 lukasko sa na mikuláša strašne tešil v piatok sme ho absolvovali u ocka v práci a lukasko sa nebál smelo knemu išiela povedal ujo mikuláš daj čoko 😀 😀 😀

adaa
8. dec 2008

Ako sa mate vsetky? 🙂 Nas chytila nejaka mensia crevna viroza, ale uz je to snad fajn.
Elise: 😀 maly hovori narovinu no co 😀
Ja som dnes bola s mojou malou u jednej kamaratky a mala tam navsetvu tak nemala velmi cas a Saska ze: Ivka nema cas 😀 som sa smiala, take nieco este nepovedala 😵

elise
8. dec 2008

adaa to teda bol až príliš smelý a vôbec sa nebál ani čerta 😉

adkaw
9. dec 2008

Ahojky po dlhšej dobe, pracujúca matka nič nestíha 😀, tak len v skratke, Miško si už v jasličkách zvykol, zistil že tam dostane 4krát napapať a ide 2krát von a okrem toho aj iným deťom ujedá z tanierika 😀 , bol raz chorý bral ATB, tiež moc nerozpráva, iba čo chce on opakovať ani bohovi, ja už som si tiež zvykla v robotke ale na začiatku to bola hrôza, strašne mi miško chýbal, oslavu chystáme na víkend tak potom zavesím aj nejaké aktuálne foto,

Gratulujeme všetkým detičkám k narodeninkám 🙂

A chcem sa opýtať kde v BA sa dajú kúpiť nejaké pekné tortičky k narodeninám? 😒

adaa
9. dec 2008

adkaw tak misko je uz sikovna samostatna jednotka, super ze uz mate zvykacky za sebou.. To nas co maju deti doma este len caka.. Ste statocny 😵
My sme mali tortu z Pezinka (EFEKT) krasne torty maju, maju aj katalog a z neho sa da vybrat. Su tak od 350-800sk

aktak
9. dec 2008

misko je fakt sikovny, nas to nastastie tak skoro necaka 🤐 by som isla rovno do cvokarne 😀

my sme svadobnu tortu mali z Danely, su super ale drahsi, potom su dobri este ten Ludvik v Petrzke (daj si vyhladavac) a este aj na Strednej ul. je dobra a lacna cukraren, a my este mame aj znamu co robila tortu Adelke na krst (mam v albume) a tiez ma super ceny, bude mi robit aj na moju stvrtstorocnicu buduci tyzden, budeme zuuuurovat 😎

elise
10. dec 2008

my oslavujeme v nedeľu a tortu budeme mať z trnavy 😉 http://www.tack.sk/Products.aspx?ln=sk&type=2&p...
miškovi všetko najlepšie k druhému rôčku 😵 😵 😵 adkaw ja som zvykanie u opatrovateľky zažila začiatkom tohto roka a celkom si lukasko zvykol na zmenu a aj ja tak plné viem ako si sa cítila ale o to radšej sa teším domou kedy večer patrí len nám dvom 😉

rybecka
10. dec 2008

ahojte,
my hovorime ale svojim jazykom alebo zaciatocne slabiky ako dole je do hore ho garaz ga 😀 a ked chce vetu tak ju povie posvojom ani vlastna mat mu nerozumie. aj my chystame oslavu v nedelu 😉

chelsee
10. dec 2008

ahojte kocky
vsetkym oslavencom gratulujeme aj my 😉 my mame narodeninky zajtra a aj party s babkovcami 😀 takze uz budeme mat aj my doma velku zenu

erinka uz skoro vsetko povie sama, uz si aj spolu pokecame, napocita od pat do desat aj po anglicky ale ani za ten svet si nechce na ten serblik ani len sadnut ☹ uz som jej davala aj gatky a povedala ze ked bude potrebovat treba povedat, ale ona sa vklude vykaka aj vycika do nohaviciek a vobec ju netankuje ze je mokra....ja uz neviem co s nou, zachoda sa boji jak cert kriza ale splachovat do kupelky chodi nonstop vkuse 😠 uz sa aj ja hanbim ze ma este plienky ale co s nou ☹

zuz11
10. dec 2008

my sme mali mat oslavu v sobotu, ale kedze sme uz 4 s pozvanych a domacich spolu chory tak oslavu musim o tyzden posunut 🤐
snad sa mi podari aj tortu posunut 🤐
lebo ja som presla z crevnej do neakej bezhlasovej a hrdlovej virozi 🤐
hanka mala tiez doteraz skracovacie obdobie ale akosi ju uz konecne prechadza a zasa sa vracia k celym slovam 😀 tiez sa vacsinou na nocnik vypyta neskoro ale nie vzdy ale momentalne to neriesim, ved este nie je az taka velka ze by sa mala za plienku neako extra hambit 😀 aj ked sme uz boli bez plienky jedno obdobie ale pri obdobi vzdoru sme sa k nim vratili 🤐

elise
11. dec 2008

ahojte
zuz skoré uzdravenie aby ste boli na hankynu oslavu fit 😉 tak už sa ti to kráti pomaly ako to znáša hanka?

aktak
11. dec 2008

zuz tak nech ste rychlo fit 😉 tasku do porodky uz mas? 🙂
jeden mi zaspal, druha sa v tej sekunde zobudila, pekne od nich nie? 😵

zuz pani z cukrarne Ludvik prave pecie v Damskej jazde 🙂

zuz11
11. dec 2008

no naco by mi bola zbalena taska, vsak by zavadzala este do porodu 😀 😀 😀
zatial mam vyprane iba bavlnene plienky 😀 😀 😀 nie je sa kam ponahlat 😀 ale zajtra idem na uzv kde sa dozviem ako je to s jazvou a ako budem vlastne rodit 😀
pani od Ludvika mi nasla nastastie nasla termin aj na buducu sobotu na tortu, lebo som sa bala ze budu plny 🤐

aktak
11. dec 2008

ako by si rodila keby bolo podla teba? no tasku treba mat, pre spravnu atmosku pred porodom 😀 😉

zuz11
11. dec 2008

tasku mam len nie zbalenu, este ani netusim co babu potom na cestu domov 🤐
nemam este ani epi a ani otca pri porode nic, akosi som tentokrat nepripravena 😀 😀 😀
kati, kede uz viem co je cisar a da sa naplanovat tak asi cisara, kedze ak by som sla normalne takze by som musela ist tyzden pred terminom lezat 🤐 🤐 a to sa mi nechce a moj porodnik si bude lyzovat v case terminu, takto mam uz zaisteny datum na 2.1. 😀 😀 😀 stiham aj prispevok a aj porodnika a aj sviatky doma 😀

aktak
11. dec 2008

zuz na to nestihanie si casom zvyknes 😀 a naberies este vyssie tempo ako bolo s Hankou 😉 mne je to dost vtipne ked zena vie kedy bude rodit, uplna haluz 😵 😉

zuz11
11. dec 2008

nejde o nestihanie ide o to ze to flakam a odkaldam ze ved cas a ze zbalena taska bude zavadzat 😀
a od aprila uz hanka ide do skolky takzze tempo sa mi vrati 😀 😀 😀

aktak
11. dec 2008

no prve dva mesiace su najlepsie 😉
Hanka ide do tej skolky co mas v robote ci inde?

zuz11
11. dec 2008

no prvy mesiac by mal byt manza doma 😀 😀 😀 hej ide tam kde bude chodit potom vzdy nemienim menit kolektiv a zariadenie 😀 obaja drobci tam budu chodit 😀

adaa
11. dec 2008

Zuz tak vase malinke sa narodi na mojej malej meniny 😵 No, len aby ta to nechytilo skor a babatusko nechcelo oslavit novy rok uz z vonku s vami 😀
Dufam sa vam uz zdravotne polepsuje 🙂

zuz11
12. dec 2008

adaa, nedovolim 😀 😀 😀
dnes podla uzv mame odhadom 3050g 😀 a jazvu mam 1,7 az 2,4mm, len dr co mi robil uzv sa k tym hodnotam nechcel vyjadrit ( kati ani nehadaj u koho som na uzv zasa bola 😀 🤐 )

aktak
12. dec 2008

zuz sak som si myslela 😀 dufam ze ja ho uz tak skoro neuvidim v doktorskom plasti 😀 😀 😀

vcera sme vybrakovali AllToys, ledva sme to dvaja uniesli 😎

masinka
12. dec 2008

Zuz, ja som mala jazvu v 30 TT 3 mm a povedal ze je to dost malo, ale ze to sa dopredu neda posudit, ze sa to bude sledovat pri porode... tak dufam ze nedopadnem ako pri Nelke - 10 hodin kontrakcii a potom CR

inac my mame za sebou prve tri oslavy - kamarati, moji babkovci z otcovej strany a manzelovi rodicia, zajtra pride este moja rodina z maminej strany - tych sme kvoli maminej angine museli o tyzden odlozit. idem natiahnut par fotiek 🙂

a Nelku mi tusim na prvej oslave niekto vymenil, je odvtedy jak utrhnuta z retaze, absolutne ma neposlucha, robi cirkus kvoli vsetkemu a vobec nechce spat. a co sa rozpravania tyka, tiez ficime na prvych slabikach - hladka mi brusko a hovori mo-mo (akoze moja), papucky su pa-pa, cokolada je ke-ke...

lucxy
13. dec 2008

zuz vsetko najlepsie malej 😅 😅 😅 😅 😅

aktak
13. dec 2008

aj od nas vsetko najlepsie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre