December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
7. apr 2009

ahojte. Tak ukazali nam pipika, ale ze zatim nepotvrdzuju na 100pro..aj ked to tak naozaj vyzera. Bol zle otoceny, ale nozky rozcapene a neco mini tam pretrcalo 🙂 O 10dni mam morfologicky tak tam uz by to malo byt jasne ;)

aktak
7. apr 2009

adaa prijmi predbeznu gratulaciu k pariku/pipiku 😵

kiwuska
7. apr 2009

akatka, podla mna zoo bude otvoren, ved by im uslo kopec penazi. my sme boli v zoo tento vikend. chlapcom sa pacilo, a najma dino park, tie potvory tam hucia a janko sa na tom smial. 🙂

adaa, to bude super, drzim palce

k.a.t.k.a.
7. apr 2009

dnes som bola v zoo a nic take tam nebolo napisane zeby nemalo byt otvorene 😉 ja som tam inak aj 3x do tyzdna, tak si planujem kupit permanentku 🙂 je tam boží klud, super preliezky, bufet a cez tyžden malo ludi 😝 😀

masinka
7. apr 2009

cez vikend 25-26 bude Bratislava pre vsetkych - den otvorenych dveri. Tak komu nevadia davy ludi a chce ist do Zoo alebo niektoreho muzea zadarmo ...

aktak
7. apr 2009

dievcatko s ktorym sme boli cez vikend na vylete ma kiahne 😅 tak som zvedava co bude 😔

olianko
8. apr 2009

Ahojky 🙂
Katka gratulujeme k prijatiu do skolky 🙂
masinka vraj tie kolotoce by tu mali byt dva tyzdne a potom sa stahuju na nam.hraniciarov
Do Zoo chceme ist buduci tyzden a dufam, ze sa dostanemeaj na Partizansku
Adaa nam tiez povedal dr.dost skoro , ze to bude chlapec a potom nam to len potvrdzoval pri kazdej navsteve 🙂 A nasa Saska sa uz tesi na braceka 😀 hlavne ako sa s nim bude kupat 😵

k.a.t.k.a.
8. apr 2009

Zoo bude otvorena na Velku noc, som sa pytala dnes 😉

adetka
9. apr 2009

dnes som hovorila s imunologickou... Mirka ma znizenu imunitu... dostane vakcinu... a budeme pod kontrolou... vraj je zazrakom, ze nebola do 21. mesiacov chora... ...a to ju mala znizenu uz pri narodeni... ☹... takze budeme chodit na injekcie, na dovolenky k moru, mozno na liecenia,... a do kolektivu nastupime radsej az v septembri...

rybecka
9. apr 2009

Zienky,
dakujeme za gratulacie.
tak porod bol velmi rychly a bolestivy 😀 ale uz to mame stastne za sebou sme doma 3 dni a sklbujeme domacnost s dvoma detickami 😀
Prajeme vam prijemne prezitie velkonocnych sviatkov 😉

kiwuska
10. apr 2009

rybecka, rychlo sa zotav a uzivaj si krasne deticky, slniecko a sviatocnu atmosku.
vsetkym pekne sviatky od kiwuskovcov

aktak
10. apr 2009

krasne je vonku 😵 prajeme krasne sviatky vsetkym 😎

sme dnes uz stihli pohotovost na Kramaroch, Adamko sa rano zobudil cely napuchnuty na tvari a vyhadzany po telicku 😔 uz sa to zlepsuje, buduci tyzden nas cakaju dalsie vysetrenia, uz by konecne mohli zistit co mu je 🤐

adetka
13. apr 2009

akati... to ma mrziiii... snad uz je lepsie... 😅

vidim, ze vsetky o dusu sviatkujete 😀 ... my sme sa prave vratili z vikendu v Bratislave... presli sme kus Karpat, navstivili vsetkych znamych a rodinu... bolo fajn... do zoo sme nakoniec nesli... ked sme videli v nedelu na obed tu soooooru pri kase.... bola az za dinosaurom... ci akym saurom... 😅 takze si ju nechame na leto

kiwuska
13. apr 2009

ahojte, aj my sme uz doma. chlapci boli doobeda sibat, poobede sme chodili po navstevach. konecne doma. nechcete sladkosti? 😀 😀 pekny vecer.

aktak
14. apr 2009

zo dna na den cikame do zachoda, pride a vypyta sa, dnes ocikal aj strom na ihrisku 😀 s kakanim to este nake slavne nie je, asi aj preto ze uz dlho nekakal 😅 😀
Adelka sa mi stavia na nohy cely den poslednu dobu, nevie stvornoskovat ale stat a chodit by chcela 🙄 postavi sa o vsetko na co narazi, uz sa tesim na tie pady 😔
u nas sladkosti poctivo likvidujem ja 😵

k.a.t.k.a.
14. apr 2009

my uz plienkujeme iba v noci, aj to posledne 2 noci bola sucha plienka 😵
no ale zato sme na atb ma chytene priedusky, tak hrozne kasle ☹ zrovna tieto pekné slnecne dni sme museli byt doma a budeme este do piatku 😖

kiwuska
14. apr 2009

akatka, ze adelka uz stoji? ten cas ale leti/ a je cela mamina, pekne velkonocne fotky 🙂 a adamko uz ma vysledky? drzim palce/
katka, ☹ to je skoda, vonku je tak krasne a miska je chora. rychlo sa dajte doporiadku.

aktak
14. apr 2009

kiwuska nestoji sama to nie, ale uz sa vie sama postavit ked sa ma coho drzat, ale vzdy ju dobehnem pridrziavat lebo jej nozky tancuju este 🙂
vysledky nema a bude to trvat dlho, dnes som cely den zhanala len zdravotnicke potreby na odbery a 4 lekarnach (z toho 2 zdr.potreby) nemali 🤐 v jednej to lekarnik ani nepoznal 😔
kati drzte sa, mi sme mali priedusky pred Vianocami, ten kasel ma 2 tyzdne budil zo sna 😔

olianko
15. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Vsetky deticky nech sa rychlo vyzdravia 🙂 Akatka super .ze teaktopekne uz stromceky ocika 😉
Katka u nas ked mala Saska plienku suchu cez noc dva tyzdne tak sme jej ju uz prestali davat 😵
Juuj a dnes ideme do ZOO , Saska a uz velmi tesi 😀

aktak
15. apr 2009

oli nam to uplne bez plienky este chvilu potrva ale aj tak som rada za ten pokrok, doteraz nechcel nocnik ani vidiet 😔
dnes je prijemne, slniecko, neni hic, uplne super 😎

k.a.t.k.a.
15. apr 2009

ja som jej nedala plienku už po 2 nepocikanych nociach 😅 lebo ona v noci sice dost cika, aj sa vypyta no vždy jej davat naspäť plienku 😝 takže vyhrala moja lenivosť a plienku nemala a sama sa aj obsluzila 😀

adetka
16. apr 2009

mala by som sa mozno hambit... ale nehambim sa... Mirka je zatial stale plienkova... babka... kde teraz travi vacsinu pracovnych dni sa do toho nechce pustat... ked je so mnou, tak behame cele dni po vonku... a tam sa mi desat nahradnych nohavic nosit nechce... pocas noci pije dost vela cajiku... na nocnicku obsedi sekundu...
na druhej strane... nedavno si chcela sama prebalit plienku... 😅 ... normalne si ju doniesla... a skusila si ju zalozit...
do odvikania od plienky sa pustim v lete... ked nebudem chodit do prace...

aktak
16. apr 2009

adetka bud rada ze neni tvoja mama ako moja, ta stresuje s nocnikom od 1 roka 😠 😀 na Mirku to pride, uplne same, ja som to tiez neriesila a Adamko v sobotu prisiel a povedal ze chce ist cikat a odvtedy chodi stale az na par nehod, nechaj to na malu 😉

adetka
16. apr 2009

akati... dakujem... aj u nas v rodine sa najdu zeny, ktore si myslia, ze vdaka mojmu pristupu bude moje dieta mat plienky aj v piatich rokoch... a ze som ju mala usadzat na nocnik od jej pol roka... ja to nechavam zatial tak... a ked bude vonku 30 stupnov... tak slecna zisti, ze sa bez plienky citi lepsie... 🙂

mas naaadhernuuu rodinku... neskutocne sa Adelka a Adamko na seba podobaju... 😵

sveva
17. apr 2009

ahojte.

Adetka aj moja je ešte plienková, hlavne v noci, tá vypije niekedy aj liter čaju. Takže na spanie plienku máme, aj keď ideme vonku, no doma sa už začína pýtať. Takže treba to nechať na malú. 😅
Šárka sa tiež sama postaví, kľakne, lozí o 106, takže už ani chvíľku nemám voľno. S Eliškou už začínajú vystrájať, tak je to už občas náročnejšie ale aj zábavné. 😀

aktak
17. apr 2009

adet si zlata 😉
sveva aj nasi vystrajaju, az sa nekedy o malu bojim a ona sa boji tiez 😅

adetka, ja som na Adamkovi videla, ze ked ho stari rodicia do toho nocnika nutili tak mal z toho len strach, dieta to musi chciet a nie to robit na rozkaz, sam sa mi vypytal, mal z toho radost a my tiez, neni to nas ale jeho uspech

idete von ked prsi? 😕 inak je prijemne, dobry vzduch

adkaw
17. apr 2009

Ahojte tak mi máme kiahne úspečne za sebou a snáď nebude mať miško ani žiadne jazvičky, ale z čoho som úúúúúúplne zúfalá je že nás neprijali do žiadnej zo 7 škôlok do ktorých som dala prihlášku ☹ ☹ ☹ prosím vás nerobí niektorá z vašich maminiek alebo príbuzných v škôlke že by nás do hociktorej dostal? Strašne by mi to pomohlo lebo už som zúfalá ☹ ☹ ☹

masinka
17. apr 2009

ahojte
Neĺka krasne sedavala na nocniku (aj do neho robila co bolo treba 🙂 ) od 7 mesiacov kym sa nenaucila z neho vstat (cca 9 mesacna). A odvtedy spustila hystericky rev uz pri pohlade nan. Asi pred mesiacom si konecne nan bola ochotna sadnut. Odvtedy na nom pravidelne sedava, cita noviny, cumi do telky.... obcas sa dokonca aj sama vyzlecie a ide si sadnut, ale potom si da obliect plienku a nalozi do nej. Zatial sa jej raz podarilo vycikat, tak dufam ze casom ten nocnik zacne plnit svoj ucel. Ale aspon si vetra ritku.

Zo skolky sa nam zatial nevyjadrili, predpokladam ze nas poslu niekam, sak som s druhym dietatom na MD. Ak by nas nahodou prijali, tak zacnem Nelku v lete "drezurovat", ak nas nevezmu, tak ju necham nech sa nauci nocnikovat vlastnym tempom. Len bude trapas ak ju Dianka predbehne 😀

A ja som sa vraj pytala uz ako 8 mesacna. (Moja mama nezabijala cas na interneta, ale ma ucila chodit na nocnik.)

k.a.t.k.a.
17. apr 2009

aaale baby, keby bolo na mne tak nosí plienky este aj ako 5 ročná 😀 Moje díte je samouk, nic som jej neukazovala a do ničoho nenútila 😎........ a tak či tak nech si to detstvo užijú se vším všudy 😉

k.a.t.k.a.
17. apr 2009

ona chce byt az moc samostatná, vsetko sama sama, az mi to obcas leze na nervy, ked sa niekam ponahlam a ona sa chce sama umyt, sama obliect a sama obut, no dovi dopo 😝 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre