December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

rybecka
27. máj 2009

ahojte,
ja som sem opat nakukla ako sa maju vasi drobci a porovnavam ich s Matejkom 😀 odkedy som mama 2 deti chodim tu len zriedka vacsinou precitam a ked zacnem pisat tak uz ma jeden z nich potrebuje.
katka super sprava blahozelaaaaaaaaam 😉 sa to tu rozrasta o deticky co? parada.
my sa mame fajn len moj maly Ondrik nejak nechce spat mame zachvilku 2 mes. a on cen spi velmi malo vcera dokopy 3 hod. 😕 takze mam co robit.
idem si pozriet albumy vase ako vam deticky podrastli 😉

aktak
28. máj 2009

Adamko dnes dostal bicykel, krasny, sa z neho vytesuje, celkom mu to aj ide tak sa tesim ako budem lietat po strkovci za nim s kocikom 😀
rybecka Ondrejko je zlatucky, aj masinkina Dianka, kolko deticiek sa tu nazbieralo 😵

adetka
29. máj 2009

katka... blahozelam k tetenstvu 😀

Mirka je zatial plienkova.. ked je teplo, tak nosi doma i u babky v zahrade nohavicky (bez teplacikov, nechce sa mi tolko prat)... ale nepyta sa... jednoducho nakaka a nacika do nohaviciek... a hra sa, akoby sa nic nestalo (pre nu su mokre nohavicky cosi nepodstatne, cim sa nenecha vyrusovat)... takze musim stale kontrolovat... nocnicek je na cikanie babik... ona mi v nom neobsedi ani sekundu... do travicky sa jej doteraz podarilo vyciat len raz... a pri sedeni na zachode mi reve... ale plienku by si aj sama prebalovala...
nohavicky si vie sama iba vytiahnut hore... a obu di vie iba sandalky...

proti kiahnam nie je Mirka ockovana... ani proti zltacke... na jesen uvazujem nad okovanim proti chripke... minulu jesen a ziu si jej vytrpel dost...

rybecka
31. máj 2009

tak my zase uz sme bez plienky cely den,
akurat na spanie. aj to vstane sem tam aj zo suchou plienkou. uz mozme ist aj do mesta aj hoc kde bez plienky pekne sa pyta 😉 ale obliekat sa nevieme vobec je velmi pohodlny povie mi ja som este maly 😅

adaa
1. jún 2009

sme dali dnes zltacku zaockovat ked ide do tej skolky. Ale nic pohodka, ako sme vysli z ordinacie uz ani nepipla 🙂

sisinka76
1. jún 2009

ahojte 🙂

adaa, to ste dali tu 1.davku? ci uz ste na dalsej? a kolko ma toho byt? aj ja uvazujem nad tym. dik za info 😉

adaa
1. jún 2009

ano prvu davku. Stalo to nejak 30euro. Musis ist k obvodace, ona ti da recept. Kupis v lekarni vakcinu a pichnu ;) Su dve davky. Druhu treba dat nie skor ako za pol roka a nie neskor ako o rok. Takze niekde medzi 😅

olianko
1. jún 2009

Ahojky 🙂
Sisinka tak to sa poponahlaj.Ockovat sa musi ked bude Samko zdravy a aby ste to potom do septembra stihli aj druhy krat 🙂
Inak chodite uz na ihrisko alebo ste este v Ziline?

k.a.t.k.a.
2. jún 2009

ahojte 🙂
chcem sa opytat, ci tie co teraz cakate chlapcov a predtym ste mali dievcata, ci mate odlisne tehotenstvo alebo take iste 😅 Lebo mne ani teraz nie je zle, a chute skoro také isté ako pri malej 😎

olianko
2. jún 2009

k.a.t.k.a ja mam uplne ine tehotenstvo ako pri Saske.Chute mam trosku ine, vtedy som prve mesiace pchala do seba zeleninovy salat a potom kolaciky- proste nieco sladke, plno jablk / nikdy som ich tolko nepozrala ako vtedy 😅 .Som bola schopna kvoli jednemu druhu cestovat na druhu stranu Ba/
No a teraz mam viac chut na slane a celkovo sa teraz citim horsie. 😒 a uz to cheeeeem mat za sebou 😉

aktak
2. jún 2009

ja som pri oboch lezala, ale pri Adamkovi som nemala ani len nadchu a pri Adelke aj ANB aj zapal dutin, trhanie zuba a vselico ine ale Adelka mi to po narodeni vynahradila, zlate poslusne dietatko 😵

v albume mam model co som spravila na obhajobu 😀 drzte mi vo stvrtok palce

lucxy
2. jún 2009

no aktak dobre hned som si vsimla budem ti drzat palceky vsetky aj na nohach 😵

masinka
2. jún 2009

katka,
ja som mala pri Nelke chut na ovocie a zeleninu, to som tlacila na kila a sladke som nemohla ani vidiet
pri Dianke som zila na cokolade a na mastnych veciach - huspenine, drzkovej polievke, spikovych kostiach, slanine... zdrave veci som jedla skor nasilu
tak naozaj zle mi nebolo ani pri jednej, len tak ma trochu napinalo ked som bola hladna

akatka - tiez drzime vsetkych 12 palcov

adaa
2. jún 2009

Kati drzime paste 🙂
Dnes som bola na kontrole, vsetko fajn tak sa tesime. Krcok drzi aj male rastie. Bud tyz idem na tu cukrouku bleeeee 😖 Zitra zacina vraj 27tyz to leti.
Katka no ja neviem, jeden tyzden podobny, jeden iny 😉 Chute mam mozno trosku ine, aj brusko je ine ale to ty zatim neriesis. Neviem, asi ti ostava len cakat 😉 Ja som ale u Sasky aj tohoto drobecka vedela od prveho dna co to bude, tak snad sa ani Dr nepomylil a bude to chlapec, nech zbytocne nenaplnim skrinu modrou 😅 A tiez zvladam ovela tahsie toto tehotenstvo, aj ked zaciatok bol fajn.
Z tej vakciny zltacka zostala Sasi chora. To som fakt necakala, normalka sopliky.. 😒

adaa
2. jún 2009

Preboha preco tu dava foto svojej mrtvej dcerky v rakve. Malinkej mi je neskutocne luto aj rodicov, ale..
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lucxy
3. jún 2009

no adaa fakt to leti, ze uz 27 tt,,,,ved za chvilku rodis 🙂
no ta fotka je smutna,,,, 😔

olianko
3. jún 2009

Adaa v julovkach ma jedna kocka chlapca a teraz ked jej dr.povedal, ze caka dievca tak vsetky chlapcenske veci predala, nakupila ruzove a v 30tt jej dr. povedal, ze asi to predsa lenbude chlapec 😅
tak sa zas zacala zbavovat ruzovych veci a nakupila zas modre.Tak len dufam, aby sme aj my tak nedopadli aj ked ja sa nikam neponahlam a vsetky vecicky stale mam 🙂
....a ta fotka ....tiez je mi to luto ale nemusela to sem davat

akatka model som nevidela ale aj tak drzime palce.si sikulka tak nepochybujem , ze to dopadne dobre 😉

k.a.t.k.a.
3. jún 2009

dobré ranečko 😎 no som zvedava teda co to bude 😀
jaj také mam nervy, idem k zubarovi s dvomi plombami vypadnutymi, zuby ma neboleli, ze nech mi ich zaplombuje a odchadzam s vytiahnutym nervom a dodnes bolavym zubom 😠 😠 a lahsia o 140Eur 😠

aktak
4. jún 2009

volajte ma Ing.arch. 😀

elise
4. jún 2009

ahojte 😉
akatka gratulujem k titulu 😵 😵 😵 😵 😵
idem vás dočítať 😉

k.a.t.k.a.
4. jún 2009

gratulujem 😎

čo sa mne dnes stalo 🙄 nejaká drbnutá mater, nechala svoje cca 8mesačné dieťa loziť po ihrisku v auparku, čo by bolo este OK, ale tak pre istotu som ho jedným očkom sledovala, lebo tupej matere nikde nebolo, zrazu kuknem a dieťa na asi piatom schodíku smerom na šmyklavku, samozrejme sa išlo obzrieť a v tom sa bum bác dole po schodoch po hlave, našťastie sa udrelo do hlavičky len raz lebo ja som v momente priskočila a zachytila ho inak neviem ako by to dopadlo ☹ a to som to dieťa ešte asi 10 sec držala na rukách a kričala som kde ma mater 😠 a tá akože dobehla /od kávičky na lavičke/, taká pološkúlavá lopata a miesto toho aby sa podakovala, tak kukala na mna jak tela na nové vrata 😠 No ale bolo mi z toho celého riadne zle 😖

k.a.t.k.a.
5. jún 2009

ach jo včera došla svokra z USA na navštevu a drb malá ma dnes teplotu, tak dufam že nedoniesla so sebou prasačí suvenír 😠

kiwuska
5. jún 2009

akatka, velka gratulka, aj mne sa podarilo minuly tyzden na Mgr. teraz trochu oddychujem, teda v porovnani s tym co bolo doteraz to oddych je 🙂

adaa
5. jún 2009

No ty jo, gratulujeme aktak aj kiwuska. Super!!!!! 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Katka ty si hlavne davaj teraz pozor aj na seba. Ja som pri tomto tehu nachylna na choroby a pri malej som nebola ani raz. Aj ted lezim, chora som jak.. Muz si zobral dnes volno a bol s malou a ted isli k svokre a bude tam Sasul aj spat tak skusim vylezat a snad to prejde rychlejsie. Minule som bola aj mesiac chora a je to teda pekny des ked nemozes oddychovat.

adetka
5. jún 2009

akatka, kiwus... gratulujem k titulu...
akakti... take akozemaminky aj mna zarazaju... by som jej nieco povedala... a snad to nebude nic zle (ta horucka)...

aktak
5. jún 2009

kiwus super gratulujem 😵 konecne materska 😀
kati to by sa tak rychlo neprejavilo ta prasacia podla mna 😕 a ano opatruj sa, aj na mna sa v druhom tehu lepislo vsetko co islo okolo

co cez vikend? ma prsat 🙄

aktak
5. jún 2009

adaa mam foto nasho boardu v albume 😉

olianko
9. jún 2009

Ahojky 🙂
No dnes som bola na utz a nas "drobcek" ma 3000g 😅 😵 a konecne je otoceny hlavickou dolu tak snad tak zostane az do konca.
Juj a uz na mna vola nase slniecko bo sa chce kupat 😵

adaa
11. jún 2009

Oli tak super malinky je coskoro tuuu 🙂 Uz mas popripravovane vsetky veci? ja som este vobec nic nezacala, ale ja mam este casu.
aktak no pozeram, perfis je. Ale nakoniec asi kupime na statie lebo sak uz bude mat takmer 3roky a co sa bude vyvazat, nech si troska postoji 😉

k.a.t.k.a.
12. jún 2009

adaa tak ste nakoniec zmenili meno? 🙂 aj nicolas je pekné 😉 kedy ma meniny? Ja som si povedala, že ak všetko dotiahnem do uspesneho konca tak musím vybrat nejake letne meno, lebo vsetko len v zime oslavujeme 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre