December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
2. júl 2009

no a mne zase mala schovala kluce ked sme uz boli nachystane ist rychlo na postu a tak som behala po byte a hladala a mala mi nechcela povedat ze kde su a nakoniec som ich nasla v sufliku pod utierkami,,,,jajjjj

sisinka76
2. júl 2009

ahojte babenky 🙂

tak si predstavte, ze olianko uz dnes porodila 😵
docitala som sa to v julovkach, jednej kocke poslala sms s tymto textom : Ahoj. Uz som tu. Volam sa Maxim a narodil som sa o 16:20 s mierami 3760 g a 50 cm. A som veľmi krásny.
jupiiiiiiiiiiiiiiiii, tesim sa s nou a zelam veeeeeeeeeela zdravicka obom 🙂

adaa
2. júl 2009

jeeeeeeeeej 😀 😀 😀
GRATULUJEME 🙂

aktak
2. júl 2009

super aj my blahozelame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucxy
3. júl 2009

olianko blahozelame,,,uz to mas za sebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aktak
3. júl 2009

potrebujem vas nazor, alebo nejaky dobry link k veci

Adamko ma take obdobie ze vonku stale beha, kruzi okolo nas (obieha okolo nas a malej v kociku), skusa rozne druhy chodze (akoze je traktor a tak 😀 ), smeje sa, proste pre mna stastne dieta, ale jeho krsnym to pride skor ako vymyslanie, ze sa nevie zmestit do koze a hovoria mu ze sa ma ukludnit a pripadne dat ruku (na prechadzke) a ist pomaly, co si o tom myslite? uplne chapem ze ludom ktori nemaju deti moze ich spravanie liest na nervy lebo su zvyknuti na pohodu a klud a nechcu stale striehnut aby si dieta neublizilo ale su to deti nie dospeli.......a ja neviem co s tym, nepaci sa mi ze maleho napominaju ked okolo nas pobehuje, oni su pobureni ze sa nevie spravat a on je z toho zmeteni ze co zle robi

dik 😉

zuz11
3. júl 2009

aj my gratulujeme 😉

ja sa deptam prave tym ze som mala v stredu buracku aj s detmi, vsetci sme ok len ja som si musela pobehat doktorov, len ma stve afto asi tyzden alebo aj dva bude v servise.... a dalsia vec sa bojim ze dostaneme totalku 🤐

kati podla mna je to normalne co robi, aj Hanak sa rozne hrava napr si do telefonu rozprava akoze s niekym vola a podobne, ja by som to neriesila hlavne ak krsny nemaju este deti 🤐

adaa
3. júl 2009

Kati nic som nestudovala ale podla mna mate doma ZDRAVE, NORMLNE 2rocne dieta!!!!!!! Oni od neho chcu aby sa choval ako 7rocny tusim. Podla mna to vobec neries.. ved oni raz pochopia az budu mat vlastne 😉

kiwuska
3. júl 2009

ahojte, jej tu sa udialo veci, olianko velke blahozelanie,
akatka, ja mam take dve deti, no a? su aki su, a krsnych neberte na prechadzku. kde sa maju tie deti vyblaznit, ked nie vonku? ma energiu tak beha. krsni ked budu mat svoje deti snad pochopia.
inac sa nasi chalani vcera vytesovali dazdu. ked uz len tak trosku mrholilo oli vonku, skakali po kaluziach a kubo si s velkym rehotom do jednej sadol. 🙂 hlavne ze su zdravi 🙂 z tohto hadam vyrastu 😎
adaa ☹ si to mala ozaj tazke aj saska. juj nech ste obidve zdrave
zuz ☹ ste ok? auticko sa opravi, hlavne vy nech ste v poriadku

14 mam promociu, sa mi podarilo zhodit 7 kg a este sa pokusim par. sa z toho dost tesim

pozdravujem vas vsetky

aktak
4. júl 2009

kiwus gratulacia k schudnutiu 😉

to ze "oni pochopia ked budu mat vlastne" pocuvam casto, ale ich vztah k mojim detom sa buduje uz teraz 😒 a cim su mensie tym sa mi zdaju citovo zranitelniejsie

adkaw
6. júl 2009

Olianko gratulujem k maximkovi 🙂
Aktak pošli vašich krsnych k nám a ja im požičiam môjho miška a po hodine ma budú prosiť na kolenách že chcú ísť von z dobručkým zlatučkým adamkom 😀 😀 😀 moje dieťa je žihadlo, tvoje behá okolo kočíka a moje mi povie že ahoj maminka a kopne do vrtule a letí a môžem kričať aby sa vrátil alebo spomalil nič nezaberá iba to že kopnem do vrtule aj ja 😀 keď idem s kamoškami do sadu janka krála tak oni pokecajú na deke a ich baby sa hrajú pri nich a ja prídem pozdravím ich a už ma neni lebo za ten čas z malým prebehneme celý sad 4 krát hrôza, keby som z toho aspoň chudla 😀 zatiaľ mi len šedivejú vlasy 😀 a to ideme prvý krát na dovolenku k moru tak som zvedavá ako to dopadne, mužovi som hovorila že musí kúpiť pre malého záchrannú vestu a sekundové lepidlo a flexi vodítko aby som mu mohla tú vestu prilepiť na chrbát. 😀

k.a.t.k.a.
6. júl 2009

oli gratulujeeeem 😎 😎

adaa
7. júl 2009
aktak
7. júl 2009

😵 😵 😵

sisinka76
7. júl 2009

aj ja som uz kukla, je zlatucky 😉

ozaj, adaa, ty sa kde chystas rodit?

adaa
7. júl 2009

ja antolska, uz min som tam rodila a bola som spokojna. Ty kde?

sisinka76
7. júl 2009

ja tiez Antolska, kedze to mam 5 min od domu 😉 ale nepoznam tam nikoho, kedze Samak som rodila na Kramaroch. vybrala si si aj porodnika alebo to nechas na nahodu?
inak, ako sa citis? mne v tych horucavach byvalo dost zle, ale dnes myslim, ze nie je tak horuco. nebola som este von, lebo ma vcera seklo v krizoch a tak len lezim a cakam, kedy to prejde 😒 pretoze mi vecer na pohotovosti povedali, ze ako tehotnej mi ziadny obstrek dat nemozu a tak mi "poradili" jedine ibuprofen od bolesti. takze som tam zbytocne cakala. a to som si myslela, ze ked dojde zena v 6.mesiaci a navyse so seknutymi krizami, ze ma zoberu prednostne. joooooooooj, kolka naivita. asi si nabuduce zavolam sanitku domov a bude klud. navyse, ked som videla, ze sanitkou doviezli ozrateho bezdomovca a jasne, ze isiel ako urgent, vsak ho doviezli, tak ma slak triafal 😠

adaa
7. júl 2009

Tak to je ina sila na tej pohotovosti.. jasne tehosky nemaju ziadnu prednost. Jak my aj na tom infekcnom so Saskou. O 23h nas prijali po 3h cakani v cakarni (boli sme jediny!!!!! )a to nie len ze som tam mala dehydrovanu 2rocnu dceru s teplotou ale dobre videli ze ja mam pupek jak svet a som tehotna. Nevadi sak v cakarni kde nie je ani bufet ani wecko kde sa da splachnut sa to predsa da vydrzat..
Rodila som u Dr.Kostolny. Taky panv rooch, ale ja som takeho chcela. Ma skusenosti a poznala som ho po znamych. Cize jeho som si aj zaplatila a lazo plazo ma odrodil. Flegmos a aj smiesny bol. Pojdem asi znova k nemu, aj ked uf 7tis dooooooost. Este chceme aj dat odlozit pupocnikovu krv. Vy tiez?
A ako sa citis, uz tiekrize trosku presli? ja sa teraz citim faj a jasne horucavy a to dusno je narocne. Dnes bolo ale prijemne.

masinka
7. júl 2009

Oli, aj my sa pripajame ku gratulantom 🙂
dufam ze sa pridete coskoro ukazat na ihrisko 🙂)))

olianko
8. júl 2009

Ahojky 🙂
Joj pamatas ako sme sa stretli v stredu? Som si myslela, ze este to nejaky cas potrva s tym bruskom a bum....stvrtok uz bol Maxim na svete 🙂
Tento tyzden ma prist dr. tak potom by som uz chcela ist uz von a dufam, ze sa stretneme 🙂

Inak my sme pupocnikovu krv neodkladali.A co sa tyka zazmluvneneho lekara tak ja som nemala ale starali sa o mna ako o celebritu a este aj osobne za mnou chodil okrem vizity doc.Korbel.Pre mna by bolo zbytocne vyhodenych 7tisic.
Inak v piatok tam rodilo 16 bab a asi tri mali zazmluvneneho toho isteho lekara.Tak vraj tam lietal medzi nimi jak spinava handra aby vsetky stihol 😅

sisinka a ibuprofen tehulky mozu? 😕ma teraz napadlo, ze ci nemas tu cervenu lampu , ze by si sa nahrievala

adaa
8. júl 2009

Oli sak ale napis co maly ako to prebehlo a vseeeeetko 🙂 gratulujeme!!!!!!!!!!

olianko
8. júl 2009

Adaa co myslis ako prebehlo? porod?
No a Maxim je strasne zlaty.Len papka a spinka.Normalne som v soku lebo SAska bola presny opak.MAlo spala, jedla tiez ako-kedy.Nejako nevedla len tak lezat v postielke.Maxim ked sa zobudi tak vie aj pol hodinku len tak lezat a pozerat okolo seba.Tak som zvedava ako dlho mu to vydrzi 🙂

sisinka76
8. júl 2009

ahojte

oli, mne ten doktor na pohotovosti povedal, ze ibuprofen sa moze do konca 6.mesiaca, vraj neskodi a je ucinnejsi ako paralen alebo paracetamol, ktore sa mozu v 3.trimestri.
a tu lampu mi pozicala svagrina, tak sa nahrievam. trosku to povolilo, ale citala som, ze to je ucinnejsie v kombinacii napr. s fastum gelom, ale bohuzial ani ten tehotne nemozu. tak musim byt trpezliva a cakat.
jedna kocka mi vsak povedala, ze ju to drzalo vyse dvoch mesiacov 😖

olianko
8. júl 2009

Tak aspon ze ti to trosku povolilo.Mna teraz nejako tiez boli krk ale len na jednej strane.musela som daako zle spat ci co.Tak Petko musi trosku pomasirovat a dufam,ze to prejde.
Tak sa len drz a oddychuj ak sa da 🙂

kiwuska
8. júl 2009

olianko, blahozelam, maximko vitaj, nech sa ti tu paci, a bud zdravucky a takisto to prajem celej rodinke

aktak
8. júl 2009

oli to je super ze Maxim je taky dobrucky, Adelka bola tiez taka a velmi som za to bola vdacna lebo to bola pohoda s nimi, teraz je to uz horsie ked je mobilna, musim mat oci vsade 😀 Saska co hovori na babo? nosi cumliky a plienky? 😉

masinka
9. júl 2009

my sme to mali presne naopak, to dobrucke, spinkajuce babo bola Nelka. Drzim palce nech to Maximkovi vydrzi 😉

olianko
11. júl 2009

Ahojky
Ako sa mate?
Sisinka ako je tebe? Uz ta presli trosku tie krize?
U nas bola dr. vcera tak zajtra by sme mohli ist na malu prechadzku.Tak len dufam, ze pocko bude fajn-hlavne nech neprsi
..no a mAxim len spi a spi...to zas bude noc 😝 Ako ho mam nastelovat aby spal menej cez den? Uz sa nepamatam ako to bolo pri saske Ona bola hore skoro stale 😅
....no a Saska je teraz nejaka zla 😠 Na maxima je dobra, stale ho hladka a tesi sa z neho ale mna vobec neposlucha...robi vsetko naopak .To obdobie vzdoru ma asi dorazi 😝

sisinka76
13. júl 2009

ahojte babenky 🙂

oli, tie krize uz trosku povolili, ale vraj nemam sa spoliehat, ze to prejde za tyzden... dufam vsak, ze do porodu to zase nebude, to by som sa asi zblaznila 😀

ozaj, mame potvrdeneho na 100% chlapceka 🙂 asi ale pojdem najskor uskrtit svojho gynekologa 😀 uz pri Samkovi mi tvrdil, ze to bude dievca, tak mala byt Kristinka. teraz tiez tvrdil, ze dievca, tak sme vahali medzi Hankou a Tanickou a uz nemusime 😀 musime najst nejake pekne chlapcenske meno,pretoze sme ozaj ziadne vybrate nemali.

adetka
14. júl 2009

ahojte... hlasim navrat z dovolenky v Chorvatsku... bolo super... aj ked Mirka more velmi nemusi... ona je bazenikova (a s termalnou vodou) 😀

olianko... jeeeej... som zameskala narodenie tvojho Maximka... blahozelaaaam vam dodatocne... vela zdravicka a lasky zelam... 🙂 ... a som rada, ze ti maly tolko spinka a ze je taky kludny...
a prestavovanie na noc... u Mirky mi to trvalo sest tyzdnov... cez den som nechavala hrat aspon radio... rozostrete... a nesnazila som sa byt pri Mirke velmi ticho... a na noc uuuuplnu tmu a ticho... ale chytila sa az okolo siesteho tyzdna... 😅

sisi... mrzi ma, ze ta chrbat boli... snad to prejde, ked sa babatko trosku pohne inym smerom... 😉

kdo ma nakopneeeee.... potrebujem nakopnut... musim zacat s pisanim minimovky... 😖 ... potrebujem trosku kreativnej energie... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre