December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adkaw
11. okt 2009

Ahojte tak u nás prvý celý deň v škôlke dopadol ako veľká katastrofa ☹ hneď ako sme prišli tak na nás pani učitelka spusti že miško sa pocikal aj pokakal do slipkov a okrem toho vôbec cez obed nespal hrôza a to je doma už pol roka bez plienky a cez obed si vždy pospí aj 3 hodiny tak sa hrozím pondelka ☹

olianko
11. okt 2009

Ahojky 🙂
Masinka my sme tiez doma.Saska stale kasle a ma aj trosku sopel.Uz pojedla tolko sirupov 😝 teraz fici na cibulovom sirupe.Zajtra ide do skolky a len dufam, ze vydrzi byt zdrava co najdlhsie.
Inak bola som na Kramaroch na tom koznom...no nieco otrasneeeee.Bola som tam od 7.30do 11.15 kedy nas konecne zobrala dnu.Nebolo tam ziadne ine babatko, iba teenegery, 2krat som sa jej pytala ci nas nevezme skor ale bohuzial 😠 😠 😠 😝
Nastastie nam maste pomohli ale ideme zas na kontrolu teraz v piatok.Tak sa tesim ako dlho tam zas budem.Este nas kozna poslala na ocne a na neurologiu.Tak to neviem co ma s tym spolocne

Sisinka tak ty sa o chvilku rozpadnes 😵 Tak drzim palce nech to mas cim skor za sebou a nech je to veeelmi rychle 😉
Adkaw aj u nas v triede boli deticky co sa v prve dni pokakali aj niekolko krat za den .neboj to bude dobr 😉

lucxy
11. okt 2009

ahojte,,,,sisinka drzim palceky nech to mas rychlo za sebou 🙂
adkaw neboj sa aj kamaratkina mala sa takto zacala pokakavat,,,ale uz prestala 🙂
ja som v piatok podpisovala papier v skolke ze bola hygiena a je zakaz vodenia deti co maju uz len sople,,,,takze som aj rada pretoze sa potom iba deti tocia v jednom kolobehu 🙂

adkaw
12. okt 2009

Ahojte tak dnes bol miško na jednotu, krásne chodil cikať na záchod a už aj spinkal a žiadna nehoda 😀 som šťastná ako blcha uvidíme zajtra 🙂

lucxy
12. okt 2009

no vidis adkaw podla mna to mal zo stresu 🙂

adaa
12. okt 2009

zato my sme sa dnes po prvy krat pocikali 😅 ale nato ze chodi uz vyse mesiaca (chora nebola) tak je to super 😵 Inak skolku milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sissinka je nejak ticho 😕 🙂

lucxy
13. okt 2009

sisinka tak napis, ze ako? 🙂 este raz drzim palceky
adaa tak to je super, no nie? a ako sa drzi maly?
ja uz chodim do prace tak je to o drzku 😝

adaa
13. okt 2009

Lucxy jasne je to superske, je radost ju vidiet ako s usmevom vkraca do triedy. Vcera presla aj jedina z malakov taky ich tunel odvahy a strachu. Je to len z latky taky zosity a nema svetelny otvor na konci.. len proste musi vyjst po tme. Tak sa tesime ze je statocna 😀 Ma velmi dobre ucitelky, to je asi zaklad.
A ako je v praci? aj ja by som uz niekedy sla medzi ludi. A sak uz len 2roky aj 10mesiacov 😀 A Laurinke sa ako paci v skolke?
Malinky sa ma dobre, rastie, pribera, usmieva sa a pomaly hada sa aj ucit drzat hracku budeme. Stale kojime coz je super aj ked dost casto 😒
Elise a ty si maleho az do teraz kojila? uf obdivujem

olianko
14. okt 2009

adkaw no vidis ako ste to pekne zvladli 🙂
dnes Saska skoro po troch tyzdnoch v skolke.Celom dobre to zvladla.
Ja som bola zatial v poradni a Maxim ma 63,5cm a 6165g 😀

elise
14. okt 2009

ahojte🙂
adaa kojila som do teraz malého a naozaj sa ropapáva konečne začína normálne porcie papať. bez plienky sme celý den aj na spánok ale v noci to sa pociká a to také že jednu noc suchá plienočka potom tiež týžden bez plienočky nepocikaný potom pocikaný 3 dnoci po sebe potom plienočka ale my sa to nučíme🙂

máte šikovných maláčikov 😉

sisinka76
14. okt 2009

ahojte babulky 🙂

hlasim, ze som stale 2v1, polcas rozpadu sa este nekona, nastastie, mam totiz anginu a porod v takomto stave si ani neviem predstavit. a myslim, ze drobcek to asi pochopil a vyckava, kym bude mama aspon trosku ok 😀

oli, Maxim teda krasne rastie a pribera 😉

adkaw, adaa, to je super, ze deturence sa tesia do skolky, nas Samko uz tiez je na tom lepsie, dokonca dnes vraj nedal muzovi ani pusu a utekal medzi deti 😀 ale stale je tam len doobeda, este nespinkal.

elise, nic si z toho nerob, plienku na noc mame stale aj my, dokonca ked je Samko chory, tak ju aj precika a rano ma mokre cele pyzamko. inak, ja neviem ako ho od tej plienky oducim, on ma taky tvrdy spanok, aj keby traktory padali, nezobudi sa 😒

sisinka76
14. okt 2009

inak, uz mame meno pre drobca, bude to RIŠKO 😵

k.a.t.k.a.
15. okt 2009

ahojte 😎

aj Miska ma na noc plienku este, najskor ju musim odnaucit v noci pit 😝 U nas su noci, ked spi asi jak drevo a vtedy menim aj 2x plienku za noc no a obcas sa zobudi, sama sa obsluzi da dole plienku vycika sa a ide do postele bez plienky, s pyzamom do polky nevytiahnutym 😀 a potom zaspi jak drevo a ocika postel 😝 a kedze ja spim tiez tvrdo obcas tak ma nenapadne dieta skontrolovat 😅

inak tiez sa uz 2x pocikala v skolke, ale to zo spanku 😅

jaj sisinka jak ti zavidim ze ides uz do ciela, mna to najhorsie len caka, aj ked musim si zaklopat som zatial pribrala necele 3kg a nosim este povodne oblecenie 😎 Nie jak pri malej, co som dokopy nabrala 30kg 😅 ale tak este nie som na konci este to mozem dobehnut 😝

Meno nemame, resp. kazdy den ine ach jo .. ja by som aj vybrala ale manzel je v tomto hrozny, pre neho je kazde meno jak pre trtka 😅 vraj musi mat meno jak chlap 😀 tak asi skoncim pri Johnovi Rambovi alebo Rocky 😀

adaa
15. okt 2009

Sisiinka Risko je pekne meno, to su taky mierumilovny ludia 🙂 Katka no to som zvedava co vymyslite 😀 My sme mali tisc 500mien, tiez mal muz s kazdym problem.
Nasa ma tiez na noc plienku, ale neriesim sak a co. Este ju kludne aj pol roka podla mna moze mat. Niekedy jej zabudnem dat a nepocika sa a niekedy sa pocika..
Dievcata a zimne bundy pre detvaky uz mate? my niee a vonku snezi pomoc

k.a.t.k.a.
15. okt 2009

ja mam este z min.roku .. v Zare vtedy mali hrozne peknu ale nemali jej velkost tak som uz vtedy kupila na 3-4roky 😀 Inak v HM maju celkom pekne 😉 ja pozeram prave na ebay nejake 🙂

aktak
15. okt 2009

ja som nikde nevidela peknu, adamko uz ma ale este jednu kupime, a Adelka ma taku polozimnu takze este potrebujem hrubu 😕

adkaw
15. okt 2009

k.a.t.k.a no pekne si ma rozosmiala 😀 že jak pre trtka 😀
mne sa podarila cez MMB kúpiť krásnu HM bundu s otepkami tak sa vytešujem a už ju malý nosí do škôlky ale ešte musím ísť kúpiť nejaké čižmy ale pozerala som včera u batu a humaniku a žiadne schopné čižmy tam nemajú neviem načo čakajú a kedy ich chcú objednávať keď bude po kolená snehu? 🙂 síce tu v BA nehrozí ale čo ak náhodou príde perinbaba aj sem 😀
škôlka zatiaľ super, veľmi sa tam teší a zatiaľ sa ani počas spánku nepocikal ale pani učiteľka sa prezmenu sťažovala že miško kazí hračky ☹ tak teraz neviem lebo doma to nezvykne robiť snáď ho to prejde.
sisinka prajeme skoré uzdravenie a už sme zvedavé na riška 😀

k.a.t.k.a.
15. okt 2009

tak moja dnes dosla soplava so skolky 😠 vydrzala bez soplu az 2 tyzdne 😠

aktak
15. okt 2009

sa pochvalim, sa mi podarili uzasne hnede Richter cizmicky s drobnymi fialovymi kvietkami nepremokave s kozusinkou (pre Adelku samozrejme 😀 ) za 550,- 😵

sveva
16. okt 2009

ahojte.

Sisinka ako? Držím palce, aby to bolo rýchle. 😉

Zimné vetrovky máme Šárka má po Eliške a Eliška má jednu vetrovku, jeden overal a ešte sestra mi sľúbila nejaké vetrovky po jej dievčatách. Takže to riešiť nemusím a ani čižmičky, keďže ešte majú z minulej zimy. My do škôlky ešte nechodíme až od januára, teda ak ešte bude miesto.
Všetkým chorým prajeme skoré uzdravenie. My sme zdravé tak sa to hádam nepokazí. Mám strach hlavne o Elišku, tá nejako začala byť viac chorľavá.

adaa
16. okt 2009

K.a.t.k.a a ja to pijem kazde rano jak blba 😖

aktak
16. okt 2009

tak zimne budny aj ciapky aj sale mam kupene, po 100 rokoch som bola v auparku, uz len Adamkovi supravu na lyzovanie a Adelke overal ale to tak nesuri, teda dufam ze nebude o mesiac meter snehu 🙄
o tom actimeli som si nikdy nic extra nemyslela, len je pravda ze jeho forma (napoj sa lahsie a rychlo vypije ako jogurt lyzickou) a obal a reklama naozaj zaberu lebo si ho date kazdy den a nie ako jogurt ktory si date obcas ked sa vam chce

masinka
16. okt 2009

ahojte
tak u nas Dianka dedi po Nelke - vyhoda toho, ked mate dve deti rovnakeho pohlavia 🙂
Nelka podostavala veci po sirokom pribuzenstve a ja som jej tiez nejaku bundu aj kabatik kupila este v jesennom vypredaji...takze teraz moze mat kazdy tyzden iny outfit a v nedelu sa moze prezliect dvakrat 😀

a do skolky uz nechodime, dali sme si odklad do januara

sveva
17. okt 2009

Masinka však je to super? A moja sestra má 2 dievčatá, takže úplná pohoda. 😀 😀 😀

adaa
19. okt 2009

Ja mam 2starsich synovcov takze tiez mame vela, ale sak vzdy nieco chyba nie 😉

sisinka76
25. okt 2009

dobre ranko zelam 🙂

u mna stale ziadna zmena, hoci dnes mam termin. v utorok mam ist na UZV a este do poradne, ale dufam, ze dovtedy sa do nemocnice dostanem aj tak 😀
vcera som komplet poupratovala cely byt, dnes chcem este vycistit sedacku, jednoducho vymyslam cinnosti, aby som Riska vydurila von 😀

inak, v Kika su Baby days, tak pojdem pozriet, kamoska bola vcera a mali niektore vecicky super zlacnene, aj ked bolo veeeela ludia natresk ako v PL na trhoch 😀

prajem krasny dnicek vsetkym, vraj ma byt celkom slnieckovy, aspon tu v BA.

masinka
25. okt 2009

Sisinka, tak drzime palceky nech ho co najprijemnejsie dostanes von
inac super meno ste vybrali, tiez sme chceli Riska, len mame dve baby.... no sak hadam sa raz aj ten chalan podari

a do vyhanania zapoj aj manzela - u nas to zabralo 🙂

adkaw
27. okt 2009

ahojte,
chcela by som vás poprosiť ktorá môžete nedáli by ste hlas môjmu miškovi v ankete?
Ďakujeme 🙂
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

sisinka76
27. okt 2009

ahojte

adkaw, dala som hlas 😉

inak, ja mam po poradni aj po UZV, krcok 5, plodovka v norme, drobec ma cca 3600 g a uz chceeeeeeeeem rodit, skoro vsetky kamosky, co maju termin zaciatkom novembra alebo koncom oktobra uz maju svoje babenka doma, len ja sa neviem akosi rozpadnut 😒
a doktor povedal, ze ked je Samko narodeny 1.12., ze si to mam "nastavit" tak, aby sa Risko narodil 1.11. no nie je zlaty, ako to mam naplanovat? 😀

masinka, ani sex nepomaha, ani dlhe prechadzky, dokonca uz aj vytah som zrusila, tak neviem, neviem, snad Riska nebudem nosit do jeho 18-ky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre