December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
22. aug 2008

zuz ty si malej nedala nausnice ze? vtedy ked ste sa o tom bavili sa nas to netykalo 😀 a teraz neviem ci dat alebo nedat, co je pre malu lepsie, ja mam od narodenia, nevadi mi to a nikdy nevadilo 😕

lucxy
22. aug 2008

ahojte, no zuz a to si si platila sono? ci na takom beznom, tu u nas to sono hradene poistovnou trvalo asi minutu ako uplne o nicom 😠
aktak ja som malej dala nausky hned v porodnici 🙂 v den odchodu jej to prepichli, myslim si ze pre vacsie deti je to horsie

zuz11
22. aug 2008

lucxy, nie bneplatila som nic.. za fotky ak by som chcela by som platila ale aj tak mi to povedal az ked som uz bola na odchode 🤐
kati, my sme nedali lebo Dr neodporucala ze ked bude vacsia a bude chciet tak je to rozumnejsie, dokonca ved volakedy nam prepychovali este v porodnici a teraz je to zakazane, zevraj to nie je uplne naj davat novorodeniatku 🤐

olianko
22. aug 2008

ahojky
akatka my sme dali nausnicky ked mala Alex 3mesiace.Prepichla nam ich sestricka u nasej dr.Ak ich chcete prepichnut tak vraj je to najlepsie do toho 3-4mesiaca.Asi preto, lebo sa este daju udrzat a pekne im to prepichnu a aj to cistenie je jednoduchsie.Neviem si predstavit, ze teraz by som mala Alex osetrovat uska po prepichnuti.Alebo potom dat neskor ked uz pojdu do skolky... 🙂

lucxy
22. aug 2008

zuz a ked som bola v 20tom tyzdni a som sa pytala ze co to bude tak mi povedal ze dievcatko a v 30 tom tyzdni tam uz bol iny tak som sa znovu spytala a on ze : a co vam povedali v 20tt a ja ze dievcatko a on ze tak dievcatko no debil,,,,a este som sa ho pytala v tom 30 tt ze aka je mala velka tak mi povedal ze sa to este neda povedat 😠 lebo som mala brucho uz vtedy ako keby som isla rodit ale nevadi 😠

masinka
22. aug 2008

my sme dali nausnicky napichnut sestricke pri odchode z porodnice, za minutu mi Nelku priniesla onausnickovanu a uplne kludnu, za dva dni to mala krasne zahojene. Ak to bude naozaj dalsia baba, tak to tiez tak planujem.
Minule ked som bola u nasej Dr. na ockovani, tak tam davali nausnicky 6 mesacnemu dievcatku, nejako jej tam zvazovali rucicky, rev asi 20 minut, my sme s Nelkou boli v susednaj miestnosti uplne na nervy....

lucxy
22. aug 2008

aj ja si myslim, ze je to lepsie dat v porodnici

zuz11
22. aug 2008

tak nasa Hanka dostane nausnicky uz ked bude vacsia a bude vadiet do coho ide, bez drastakov a uvazovania, ale fakt som pocula ze nie je dobre koli imunite a neviem koli comu prepychovat tak skoro uska 🤐
a toto ma uz uplne presvedcilo:
Ušká-prepichnutie a zápal https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tk ako v prvom roku som davala hanke iba povinne ockovania co najmenej toho do organizmu tym lepsie 🤐 a nikdy neviete ci prave tomu vasmu sa nezapalia uska po prepichnuti 🤐

adetka
22. aug 2008

ahojteeee...

ada... krasne prezivas to vzrusenie zo svadby... ja som to nejak velmo nepocitovala... ani nepamatam co bolo par dni pred svatbou...

akati... krasne si spolu zijete vo stvorke... a to krmenie dvoch deti naraz muselo byt kraaasne 😵 ...

Mirka tiez nema nausnicky... a ani neplanujem dat... pockam kym ich bude sama chciet... ja som si dala usi prepichnut az v puberte... a po ednom riadnom zapale... ma to preslo... dnes nausnice nenosim... a vobec si nepripadam kvoli tomu skaredsia... alebo menej zenska... uvidime, ci bude Mirka paradnica, alebo nie 😉

adetka
22. aug 2008

slecne som kupila dnes probiotika... na posilnenie imunity... ked mi nechce pit umele mliecko... a chystame sa do jasiel...

k.a.t.k.a.
22. aug 2008

ahojte 🙂

ani Miška nemá náušnice, ocinkovi sa to nepáči na malých deťoch 😖 a mne to bolo v podstate jedno, však to sa dá hocikedy

aktak
22. aug 2008

hm, tak sa tym zatial nebudem asi zaoberat, dufam ze nebudu sa pytat vsetky babkz tetky, sak je to nasa vec 🤐

adaa som zvedava dokedy budes vecer hore co nebudes vediet zaspat od vzrusenia 😀

kiwuska
22. aug 2008

adaa, uzi si zajtrajsi den, aby bol jednym z tvojich najkrajsich praju kiwuskovci 🙂
ani my nausnicky neriesime 😝

aktak
23. aug 2008

adaaaaaaaa ideeeeeeeeeeeees 😎

k.a.t.k.a.
24. aug 2008

pani adaa tak ako? 😎

adaa
24. aug 2008

Pani sa hlasi 😀

adaa
24. aug 2008

prekrasne co vam poviem 🙂 zajtra dam foto. Noc pred svadbou som spala od 1:30 do 2:30. Doooooost narocne na psychiku na mna.. aj som si od stastia poplakala 😉

aktak
24. aug 2008

adaa tesime sa s tebou 😵

lucxy
25. aug 2008

ahojte, adaa aj sa tesim na foto,,,urcite si bola krasna nevesta 🙂 a co mala?

u nas trucovanie stale pretrvava, je to o nervy 😖

adaa
25. aug 2008

Saska tazko. Bola unavena, nervozna

chelsee
25. aug 2008

my sme nausnicky vyriesili ked mala mala mesiac....nam ich nastrelili....bolo to supis rychlo, bez krvicky a ani sa nam to nezapalilo...po dvoch tyzdnoch sme ich vymenili za zlate tie detske a idvtedy s nimi nebol ziadny problem 😉 a myslim ze k dievcatu nausnice patria 😉

kocky my mame zas problem ze malej neviem udrzat na nohe ponozky ani ziadne topanky ani papucky viac ako 5 minut,,,stale si ich vyzuva a prezuva sa do inych, ktore si jasne ze hned vyzuje...uz som z toho nestastna mame parkety a su dost studene...o tom ze sa obuva do mojich topanok ani nehovorim 😖

lucxy
25. aug 2008

chelsee mne robi mala to iste a vkuse,,,stale si ich dava dole aj ponozky potom si ich aj navlecie, najviac ma to vytaca v aute

aktak inak pekne fottky 🙂

chelsee
25. aug 2008

lucxy 😀 to je prve co moja mala urobi ked ju zapnem do sedacky v aute...som si myslela najprv ze to je topankami ze ju tlacia alebo co tak som kupovala vkuse ine....a cim viac ich ma tym viac sa prezuva takze v topankach to nebude 😅

lucxy
25. aug 2008

chelsee hadam ich to raz prejde,,,,lenze najradsej na tom mam ked sa jej neda obut topanka a potom len zuri a zuri 😀

aktak
25. aug 2008

obaja krpcekovia odfukuju 🙂 uvidime ako dlho 😅 😀

malickej zarasta kusok nechtika na nozicke, mam s tym neco robit alebo to nechat na doktorku? 🤐

luc dakujeme 😉

lucxy
25. aug 2008

aktak ako si myslis ze zarasta? tak si na chvilku oddychni ked spia 🙂

chelsee mala je zlata, v akom ste meste? ja som byvala rok v Limericku inak 🙂

aktak
25. aug 2008

nechtik ma nizsie ako samotnu kozicku palca, takze sa jej neda vobec odstrihnut, na jednej nozke sa ohol a rastie smerom hore nad kozicku ale na druhej rastie rovno a uz to ma trosku cervene tak sa bojim aby sa jej to nezapalilo 🤐

chelsee super fotky z dovolenky, uz aj ja sa tesim k moru, uvidime ci sa buduci rok odhodlame s takymi krpcami ale rada by som 😎

adetka
25. aug 2008

ahojte 😉 ... hlasi sa oficialna interna doktorantka.. dnes mi prisiel papier o prijati... takze od buduceho utorka zarezavam 🙂

adi... gratulujem k titulu pani 😉 ... a som rada ze ste mali peknu svadbu...

aj mne vadi, ze sa slecna stale vyzuva a vyzlieka ponozky.. doma mame takmer vsade dlazbu... ale obcas si da povedat... ked ich jej tri krat po sebe opat obuvam 😅

adetka
25. aug 2008

akati... podla mna to nechaj na doktorku... ale urcite k nej co najskor chod...

lucxy
25. aug 2008

viem ze mojej malej sa to raz takto zapalilo, lebo jej to tam blbo rastlo ale to mala dakych 5 mesiacov tusim

adetka gratulujem k prijatiu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre