December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
27. okt 2008

Kati sak skus, uvidis.. 😀 Ale myslim si ze si na to Adamko zvykne a prejde ho zaujimat sa o to. 😅

adaa
27. okt 2008

Pozerala som katalog Dracik, tak uz som povyberala malej k narodkam (ma ich presne o mesiac). Zacali ju bavit take mini babiky s mini kocikmi a mini psickami.. tak nejaky set. Maju aj pekny dreveny domcek pre babiky s doplnkami, tak rozmyslam 🙂

masinka
27. okt 2008

Kati, Nelka ma 16 zubov a v pohode 😀

niekde tusim v Mama a ja som citala ,ze ked ma vacsie dieta zaujem o prsko, mas mu dovolit cucnut si.
aj tak mu zrejme nic nepotecie kedze zabudlo ako na to, ale hlavne nech nema pocit ze drobec je uprednostnovany a kedze zakazane ovocie je najlepsie, ked to zakazane nebude, tak ten zaujem velmi rychlo strati...a aj vlk bude syty, aj ovca cela

a dovol mu to az ked Adelka dopapa, potom jej urcite nebude nic chybat, sak sa dotvori

aktak
27. okt 2008

masinka ved to, ze uz nevie ako sa to pije, tvoja nelka vie takze sa zubov nemusis bat
dnes som mu dala cucnut a bol nadseny, mozno mu bude stacit len pre dobry ocit ked si ho prilozim nachvilu, ani cucat nemusi len oliznut

sveva
27. okt 2008

aktak keď moja malá chce mliečko tak jej trošku odstriekam na lyžičku a tak jej dám asi trikrát a potom sa už zaujíma o niečo iné. 😎

adaa
28. okt 2008

prosim neviekte kde sa tu da zohnat takyto decky skuter?
http://www.micro-scooters.co.uk/showimg.php?id=...

Lebo tu maju iba take ze su 2kolieska v zadu a to nie je take stabilne ani pevne, tento je speci pre nase mini deti.
http://www.dracik.sk/produkty.aspx?kategoria=91

adaa
28. okt 2008

deti v uk na tom uz 2rocne brazdia kade tade a tu to neviem nikde najst 😠

lucxy
28. okt 2008

adaa u nas som to videla detom ale kamoska ma tiez len taky ako je v draciku ale kupili ho v polsku, taky podobny no je to dost nestabilne mala mi natom spadla,,,, 🙂

adaa
28. okt 2008

sak to.. ono je to nie velmi bezpecne. Tieto z uk su daleko lepsie su take malicke pre nase deti. Stoja 40libier, uz som povelila sestru nech mi to tam kupi.. kaslem na to. Tu to nikde nie je.

aktak
28. okt 2008

no pockat, to uz 2 rocne deti na takomto ficia?

adaa
28. okt 2008

veru veru, dam fotku synovca jak na tom brazdi. Ten ma na tej fotke 2.5roka.Kocik uz vobec nepouzivaju, vsade chodi na tomto. Je to ted velmi popularne!

adaa
28. okt 2008

uz som dala tu fotku.. je posledna v albume

zuz11
28. okt 2008

ahojte, hlasim uspech 😉
nasa slecna uz 3 dni cez den spava vo svojej izbe a vo velkej posteli a dnes uz aj druhu noc 😀 na noc som ju tam este nechcela davat ale sama sa tam vypytala aj ked docupitala vcera o druhej v noci ku nam a spala potom uz snami ale bol to uspech na prvy pokus ze tam spala viac ako 4 hodky 😀
len co ma trapi ze pri zaspavani pri nej stale musime lezat aj my inak by zdrhala a vacsinou jej zaspavanie trva aj pol hodku vecer 🤐 mate recept ako ju neako naucit zaspvat samu? 😀 asi som narocna ale po narodeni druheho drobca to nebudem zvladat 🤐

lucxy
29. okt 2008

adaa no aj kamoskina mala ked jej to kupili mala vtedy 2 roky ale no nebolo to dake stabilne,,,,,,
zuz11 no neviem musim nieco vymysliet ako bude zaspavat,,,,ja neviem este to nemam vyskusane kedze zaspava v postielke 😉

martulanr
29. okt 2008

ahojte
zuz ved super 4 hodiny parada som zvedava na nasho krpca ako to zvladne ked sa prestahujeme 😵

Klárke vsetko naj nnaj k meninkáám cmuk

elise
29. okt 2008

dobré ránko, u nás veľmi upršané dušičkové 😉
u nás sa zaspáva do pol hodinky maximálne dohodiny a to musíme pri ňom ležať. spí s nami v posteli takže postielku zbalíme. ked ho tam chceme dať tak také hysáky pustí že pre klud ho presunieme k nám do postele.
zuz gratulujeme hanke k úspechu v spinkaní.
clarke prajeme všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵
v nočníkovaní neaké úspechy nemáme občas sa vypýta, niekedy to nestihne, a niekedy nepovie nič. my ho núkame stále či už na nočník alebo na sedátko (sme také mäkučké kúpili v lidli) ale neriešim to neako zvlášť.

zuz11
29. okt 2008

takze po dnesku hlasim ze Hanka spinkala v izbe az do osmej, potom este docupitala a pol hodku lezala u nas 😀 takze vlastne celu noc spinkala sama, jedine to zaspavanie musim este vymysliet 🤐

elise
29. okt 2008

lukasko ešte musí zaspávať s macíkom, ale aspon sa už učí spinkať zakrytý paplonikom, v noci ho ešte prikrývam ale už menej.macík však musí byť. 😀 😀 ešte u nás zaberá cd - podhradská čanaky - úspávanky sám zaspinká už pri 10 tej uspávanke 😀 😀

aktak
29. okt 2008

Adamko zaspava kratko, najprv sme sa k nemu tulili, potom drzali za ruku, teraz mi uz ukaze ze si mam lahnut na svoju postel (mame ich vedla seba), takze obcas mu poviem ze budem v obyvacke s Adelkou nech spinka, a on bud povie aby som ostala alebo nepovie nic a zaspi aj sam

a ked mala zaplace, sam ma posiela ze mam ist za babom 😀

aktak
29. okt 2008

Adamko od nedele skaredo kasle, nema vobec teplotu ani sople, davam mu Mucosolvan, obcas kvapnem do nosteka, aj by som sla k doktorke, ale si myslim ze aj tak mu nema velmi co dat ine, co myslite? 😕

lucxy
29. okt 2008

aktak kup mi stodal to je ovela lepsi sirup 😉

olianko
29. okt 2008

Ahojky
zuz ja musim tiez so Saskou zaspavat ☹ Skusala som nech zaspava sama , strasne vrieskala, podarilo sa to ale len cez den a asi len tyzden a potom sme sa vratili k nasej klasike.
Tiez by sme chceli dat Sasku po novom roku do jej izbicky a sama neviem ako to vyriesime my 😅
my mame tiez vybrate darceky pre Sasku, len ich treba zohnat 🙂

zuz11
29. okt 2008

tak ja som skusobne Hanku dala spat do jej izby a posteli v nedelu poobede, ze otukat 😀 v pondelok poobede a vecer sa tam nahrnula sama 😀 takze to poriesila Hanak za nas 😀 skor mame problem ze my s muzom sme na ten presun neboli pripraveny 😀 takze dnes v noci sme obaja spali biedne a iba pocuvali kedy hanka pride a ona az rano o osmej 😀 som zvedava co dnes.. uspavali sme ju cela rodina, muz mal 2 pokusy, oba zlihali a mne sa to do tretice podarilo ale trvalo to cca 40 minut 🤐 netusim ako ju naucit zaspavatsamu aby nezdrhala a neplakala 🤐
uz som inak zbalila aj postielku 😀 teda vyprazdnila a caka na druheho krpca 😀

elise
30. okt 2008

pekný dníček 😉
u nás pri zaspávaní lukasko občas vymýšla najskôr cikať (to aby nemusle ležať) potom bežká a potom kocičky, vymenuje všetkých v rodine že spinkajú. ale nakoniec kapituluje 😀 😀

aktak
30. okt 2008

deti vela veci vyriesia za nas 😉

dnes som lezala pri malom ked zaspaval, Adelka zamrnkala a nechcela som aby sa rozplakala, tak som mu povedala ze budem v obyvacke s babetkom, nech spinka, a on v rovnakej polohe zaspal za ani nie 2 minuty 😀

mame druhu fazu miniziarlenia, a to v tom ze ked malu kojim alebo nosim, tak na mna zazera a musim si ho pritulit alebo pohladit, takze sa jej naviac venujem ked on spi alebo sa s nim hra nekto iny

lucxy
2. nov 2008

kde ste vsetky? asi si uzivate vikend co? ked je tak krasne 😉

elise
4. nov 2008

ahojte babulky ako sa Vám darí? je nádherné počasie tak si asi užívate deťúrence vonku 😉 😀 my budeme mať voľný víkend dávame malého k mojim rodičom do TT a my sa puustíme do vyhadzovanie a upratovania. 😀

lucxy
4. nov 2008

ahoj elise aj ja sa chystam prerabat a vyhadzovat nepotrebne veci a malovat 😉

elise
4. nov 2008

my sme malovku nestihli ale chystáme sa vypratať povalu kde máme ešte nevybalené škatule zo sťahovania a konečne si spravím poriadok v dokladoch účty len dávam na kopu pri malom mojom tornáde a pracovných povinnostiach nestíham, chcem mať základ na vianoce spravený a ešte v decembri budeme spolu s lukaksom robiť vianočnú výzdobu a to konečne budem mať mesiac dovolenky sa vytešuje. 😉 😵 😵

elise
4. nov 2008

lucxy a akou farbou butete maľovať ? my máme obývačku takú krémovú spálnu zelenkavú a detskú zatial do broskyňova (lebo ked sme čakali lukaska tak sme do poslednej chvíle nevedeli čo bude lebo nám to nechcel ukázať) ale na jar budeme asi zaria´dovať izbičku tak nás čaká malovanie.
manželova firma fo februári definitívne končí ☹ ☹ takže krásny darček k vianociam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre